Skocz do zawartości
KamraK85

ATi Radeon HD6000 Series

Rekomendowane odpowiedzi

żeby karte uciszyć to zakup zalmana dla fermi a to 250zł wiec wolę sprzedac grata dołożyć te 250-400zł i kupic cos nowej generacji choć generalnie wolałbym karte z wydajnością 480-5870 ale w 28nm mniej prądożerna i cichą, wydajność 5870 mi wystarczała, gtx jest pełnią szczęścia tylko to szczęście jest cholernie głośne, teraz buduje sobie serwer-router na intelu d510 to jest cudo wszystko pasywne, pobór mocy w ide 20w i takie powinny być kompy

 

Ja zaplacilem za Gelida 140 PLN...

Co do tego poboru i wydajnosci - cos za cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to Morphological AA działa z deffered shadingiem czyli metodą używaną przez silnik GTA IV, czyżby była szansa w końcu na pogranie w GTA IV z AA?

 

rozpakowywanie 6850

 

O co może chodzić z tym Voltage Tweakiem?

http://www.techpowerup.com/img/10-10-19/97c.jpg

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No jeśli by ten AA miał działać w każdej grze to by było cudnie. Jakkolwiek wolna by ta metoda była to i tak powinno być szybciej niż przy downscalingu, a i wygląd lepszy.

 

 

A NV ponownie obcieła ceny GTX 460, co wróży dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wykresik
w cruysisie 6870 bije gtx470
Dołączona grafika
Dirt2
6870 bije gtx470

Ilość osób, dla których internet i publikowane w nim strony internetowe jest podstawowym źródłem wiedzy i informacji, jest niezliczona i wciąż rośnie. W sieci szukamy różnego rodzaju usług, od zupełnie podstawowych jak np. fryzjer, kosmetyczna, po specjalistyczne jak prawnik.Wyszukujemy strony www z informacjach o lokalach, urzędach, szkołach itp. Tradycyjne książki telefoniczne odeszły w zapomnienie. Z tego właśnie względu, Internet jest idealnym miejscem, aby zaprezentować potencjalnym Klientom swoją firmę. Jednak strona internetowa nie zawsze ma charakter biznesowy, często jest sposobem na podzielenie się z innymi własnymi zainteresowaniami, hobby, pokazaniem tego, co tworzymy. Proces tworzenia strony www to skomplikowany proces, na który składa się kilka etapów: Stworzenie koncepcji i analizy - tu zastanowić się należy nad tematyką strony www. Ponadto klient określić powinien funkcje, jakie chce, aby strona posiadała, czyli co będzie można na niej zobaczyć i zrobić. Projektowanie stron internetowych - to wykonanie projektu graficznego, który zawierać będzie elementy wizualne strony takie jak: kolorystykę, czcionkę, nawigacje, nagłówki, obrazy, boksy itp. Dobrze zaprojektowana strona ma przede wszystkim na celu zachęcenie klientów do jej odwiedzenia i wywołanie u nich pozytywnych skojarzeń z firmą. Proces tworzenia strony oraz aplikacji internetowych - obróbka graficzna i programowanie. Wdrożenie i hosting stron internetowych - czyli zamieszczenie strony www w internecie i udostępnienie jej użytkownikom. Jeżeli posiadamy własną firmę i zależy nam na jej profesjonalnym zaprojektowaniu, warto zdać się na doświadczenie i zmysł doświadczonego web designera.

Dołączona grafika

Edytowane przez kamaz222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DCenter Forum - AMD - "Southern Islands" GPUs (wohl 40 nm, 2010) - Northern Islands - Seite 196

 

niestety wykrakałem i te karty są fabrycznie wykręcone na maxa :(

 

Podsumowując lekko przycieli chipy ale za to wykręcili i wydajność niby podobna, pobór mniejszy ale o/c prawie nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to lipa, lepiej będzie kupić 5850 i podkręcić.

 

Nie mamy jeszcze cen.

Może lepiej będzie kupić 6850 i kręcić jak cena będzie okazyjna ;P

 

 

Zamiast 5850 to raczej gtx 470 po niższych cenach będzie bardziej opłacalny.

 

 

Nowe radki maja fajny pobór prądu i to na pewno na +

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX  470 odstrasza mnie głośnością. Poza tym 5850 po podkręceniu potrafi być blisko 5870 a  to już coś, 6850 nie dorówna 5870.

 

Jest już na rynku pełno niereferencyjnych kart z innym chłodzeniem , a wcale nei dużo droższych, więc to akurat nei jet argument ;)

 

Po 2 mam gtx 470 referenta,a miałem radka 5850.

Róznica w głośności wcale nie jest jakaś ogromna.

Fakt 5850 w 3d jest nieco cichsza.

 

 

Ciekawi mnei cena 6850, bo 6870 to przy tak niewielkim potencjale o/c raczej karta dla osób nie kręcących :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dokładnie, czyli np. dla mnie (nie przepadam za kręceniem graf). Jeśli w większości gier wyniki będą takie jak na powyższych wykresach, a cena poniżej 900 zł, to biorę. Jeśli drożej to trochę poczekam, póki co jednak potrzebne są testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko przed snem poczytalem pseudo recki polskie (lab 13 podstron a wykresy z 3 gier na jednej hehe) i pare rzetelniejszych zagranicznych, 6850 czyli to co mnie by interesowalo, na poziomie swiezo zakupionej 460 evga sc 768. Przy czym z tego co wyczytalem, to te radki sa prawie na maksa podkrecone :(

Na paru serwisach podawali dokladniejsze wykresiki.

 

@Maniakalny

Na guru3d poswiecaja krotki akapit wlasnie eyefiniti i ciesza sie ze bardzo fajnie i prosto i bez problemu mozna 3 monitorki podlaczyc. No i mam motke, czy dla nich prosto = adapter, czy bez:)

Dzieki za tego MST Huba, tam tez pisza ze nie znana jeszcze cena, ale wynikalo by ze planuja wprowadzic wlasny adapter do sprzedazy, choc tyle - moze bedzie tani dosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na max można powiedzieć jest podkręcony Radeon HD 6870 ale przecież to juz było wiadome widząc taktowanie na starcie 900 MHZ za to 6850 juz ma swoje możliwości do Oc i to moze byc ten hit cenowy i wydajnościowy w tym przedziale cenowym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6870 dla osób niekręcących.

 

Moim zdaniem ciekawa kartą jest 6850.

Przy agresywnej polityce cenowej to może być hit za małe pieniądze.

Odbierze sporo klientów gtx 460 ;)

 

 

Tak czy siak mając gtx 465@470 nie mam czego tutaj szukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej są ale nie do wszystkiego :) Jest parę projektów w których wystarcza pojedyncza precyzji. Niemniej jednak wycięcie przez ATI tej funkcji jasno nam pokazuje że to są karty środka - a nie HighEnd - co może jedynie sugerować jaką moc będą miały HD6970 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli dla liczących te karty nie są ;)

 

czyli dla liczacych te karty sie nie licza ;P

 

@TomaszPawel

To sa karty do gier a nie do wszystkiego tudziez do obliczen rozproszonych, wiec nie ma sie co dziwic ;)

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W istocie super karty. Pozostaje tylko poczekać na niereferencyjne 6870, bo jak sie można było spodziewać referent jest głośny.

 

 

Z drugiej strony ten ASUS 6850 DirectCU sie ładnie kręci, a chłodzenie jest bardzo dobre.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...