Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że tak bo wczoraj miałem bitwę IV tier kontra X ja wiem, że lekkie IV tieru to scout'y ale bez przesady, po za tym czekam na moje 19k free expa:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a test serwer jeszcze działa ?

 

na EU forum ktoś z community napisał:

"Hej!

Krótka informacja: wg wieści, które przed chwilą dotarły, serwer rosyjski otrzyma 7.5 jutro.

Serwer europejski nieco później, nie ma jeszcze potwierdzonej daty, ale powinno to nastąpić względnie niedługo."

 

Ciekawie jak będzie na amerykańskim serwie ;/

W sumie to dziwne że nigdzie nie ma informacji że będzie aktualizacja

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!

Battle: Prokhorovka 25 lipca 2012 19:28:06

Vehicle: T34

Experience received: 1 345

Credits received: 92 223

Battle Achievements: Scout, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

 

Zrobić Scouta na T34 to wyczyn :D. Prohorovka w trybie Assult, ja w obronie. Stanąłem po lewej stronie środkowego wjazdu bo art nie było i wiedziałem, że zrobią rush'a na capa od razu. Tak też się stało. 10 czołgów zaświeciłem praktycznie w jednej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś skrobnąć dokładnie co warto mieć w garażu przed wprowadzeniem patcha? Z tego co pamiętam będzie można zarobić na odsprzedaży paru francuzów i zyskać free exp za osprzęt od ruskich maszyn - jakieś szczegóły, ew. coś jeszcze, jakieś bonusy?

 

P.S.

Ja aktualnie grinduje BatCh.25t, bo bydle po łacie 7.5 wlezie na tier X i załapie kosmos cenę - jeśli ktoś ma go na oku to może warto się wysilić...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tom

1.po pierwsze primo nie strzelasz na e75 w dolny pancerz is3 czy czegokolwiek innego, chyba że jesteś piętro niżej niż on i walisz mu w spód pod kątem 80-90 stopni.

2.po drugie primo...waląc cokolwiek, czymkolwiek z penem 1000 nawet z tak wysokiego czołgu jak e75 w tak niski jak i3 nie przebijesz dolnej płyty - patrz pkt 1

 

is3 bez problemu leci strzał za strzałem(chyba ze w ammo rack, wtedy jest bum) od przodu ze 128mm...zero problema. NIE CELUJE SIE W DOLNĄ PŁYTE, szkoda zachodu, nic ci to nie da, szansa na rykoszet zabójcza....

 

Edytka - moze w 1 pkt przesadziłem ale minimalnie. Po prostu trzeba patrzeć i nie walić w ekstremalne skosy(tenże spód) bo szansa na przebicie żadna. Trza walic w jak najbardziej płaskie powierzchnie. Jak zawsze...i modlić się by krap od WG pozwolił w losowaniu na przebicie w tej zasranej 128...

 

Z moich doświdczeń E75 VS IS3 wynika ze

Strzał w bok i w tył wchodzi prawie zawsze

Strzał w przedni pancerz czesto się odbija, nie ważne jak IS3 jest ustawiony i pod jakim kątem

Gdy widze tylko przód najlepiej walić we włazy, a jesli nie ma okazji dokładniej przycelować lepiej w spodni pancerz właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie celować w dolną płytę isa 3??? To wolę nie wiedzieć, jak kolega poradzi sobie z isem 7... spód jego dzioba jest jednym z słabszych punktów (w zwykłym isie tylko tam mogłem go przebić przy 1 vs 1, szczególnie przy niestockowej wieży)

 

Wystukane za pomocą mojego SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale se nie poradzi bo sprzedałem prawie wszystko co niemieckie i został mi tylko coraz bardziej cienki e50.

W is7 to i tak trzeba mieć kupe szczęscia by sie wbić od dołu a co dopiero z działem 248 pena.

W is3 mówiąc szczerze to zawsze wale w górę, ryj w ryj to w wieżyczkę(włazy) lub też...w górną płytę. W dół nie ma sensu walić chyba że jak napisałem, kąt pozwala lub jes po prostu korzystniejszy niż waląc w górny pancerz. Wszystko zależy od sytuacji.

Jak miałem is3 zawsze dostawałem bęcki od top e75...jak miałem e75 jakoś nigdy nie miałem problemów z is3. Czasem magia rus pancerzy działała ale wtedy brałem na wstrzymanie, przycelowałem w jak najb płaską dla mnie w danej chwili powierzchnię/z najsłabszym pancerzem i problemu nie było.

Is7 to inna bajka...boczny pod katem 90stopni, ten płaski potrafi odbić 276 z komunikatem 'tym ich nie przewbijemy'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie celować w dolną płytę isa 3??? To wolę nie wiedzieć, jak kolega poradzi sobie z isem 7... spód jego dzioba jest jednym z słabszych punktów (w zwykłym isie tylko tam mogłem go przebić przy 1 vs 1, szczególnie przy niestockowej wieży)

 

Hmm... nie celować w dolną płytę... bo nie ma potrzeby celować, skoro w górnej części kadłuba zawsze się znajdzie spot, który jest na tyle prostopadły, że strzał przejdzie. IS-3 to nie problem.

IS-7 jest gorszy, bo niezliczoną ilość razy mi się zdarzyło, że nawet dolna płyta zrykoszetowała. Na szczęście prawie zawsze znajdzie się w pobliżu jakiś przyjazny IS-8/IS-4/M103/T110, więc daje się takiego pacjenta oflankować i zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To życzę powodzenia w strzelaniu na dłuższy dystans w włazy na wieży Dołączona grafika

 

Wystukane za pomocą mojego SGS 3

 

Nie rozumiesz o co kolegom chodzi, a chodzi o to, że działo w E75 ma na tyle dużą penetrację, że nie trzeba się wysilać w strzelanie pod ryjek, a wystarczy wycelować w kadłub. Tak jak napisał Gregu w niektórych sytuacjach kąt jest na tyle ostry, że prawdopodobieństwo rykoszetu jest dużo większe pomimo mniejszej grubości pancerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dłuższy dystans szukam innych celów, proste...lepiej zdjąć głupiego vk3601 bo może co prawda mi on może kupe zrobić lub przy dozie szczęścia zahaczyć raz, ale...ale może poharatać naszego bata czy inneo meda. Przy odleglosci 200-400m działa z penem 280 rykoszetują aż miło...w is4/7 itp...

Wiem że nikt mi za to nie podziękuje(przeważnie) ale czasem trzeba grać pod drożynę z myślą że jak nie pomogę to nie dadzą rady...

Wczoraj była akcja - ja w tygrysie p byłem, mapa stepy, encounter. Samotny 103 pojechał na samym początku na spotkanie wroga, a był tam 103, jt, t34 i z boku jeszcze sie coś zbliżało...podjechałem do 103 który już miał pol hp, walnąłem jt, 103, t34 3 razy, zaczęli sie mocnej chować, ja z 460hp zostałem ale nasz 103 odratowany(podziękował, zadka rzecz, za wsparcie), powoli team zaczął zgarniać fragi i skończyliśmy w efekcie obaj żywi, wygrana, ja z 86hp(na koniec plomba z hummela prawie mnie ubiła...ale to ja go ubiłem bo się odsłonił) z 5 fragami na spółę i masą dmg w innych przeciwników. Ja bez prem miałem bez x2 1800 expa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświdczeń E75 VS IS3 wynika ze

Strzał w bok i w tył wchodzi prawie zawsze

Strzał w przedni pancerz czesto się odbija, nie ważne jak IS3 jest ustawiony i pod jakim kątem

Gdy widze tylko przód najlepiej walić we włazy, a jesli nie ma okazji dokładniej przycelować lepiej w spodni pancerz właśnie.

 

To są chyba 2 różne wersje IS-3, ta którą gram i które spotykam ma miękki ryjek, działa ze średnią penetracją 175 dość często wchodzą w górną płytę. Strzału z BL-9 IS-3 w przód kadłuba jeszcze nigdy nie odbił, jedyne na co trzeba uważać to to żeby nie trafić w wieże lub ekrany przeciwkumulacyjne zamontowane na przodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi odbić, jak strzelasz i strzał zejdzie z "prostopadłego" elementu w który celowałeś na ten jeden-jedyny-najbardziej-skośny jaki tylko jest widoczny. Już tak przygrzałem z M103, jak mi wyskoczył zza węgła. Przepiękny ślizg pocisku i rysa przez pół dziobu, a ja straciłem 1000 kredek. Ale to się może zdarzyć każdemu.

Wczoraj dla odmiany zdjąłem w E-50 (ciągle jeszcze 88L71) z 400 metrów E-100. Bokiem się wystawił - oberwał trzy kulki pod rząd, chyba nawet nieświadomy kto do niego grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi odbić, jak strzelasz i strzał zejdzie z "prostopadłego" elementu w który celowałeś na ten jeden-jedyny-najbardziej-skośny jaki tylko jest widoczny. Już tak przygrzałem z M103, jak mi wyskoczył zza węgła. Przepiękny ślizg pocisku i rysa przez pół dziobu, a ja straciłem 1000 kredek. Ale to się może zdarzyć każdemu.

 

W ten sposób to można odbić każdy strzał każdym czołgiem, dobrze strzelonego pocisku dziób IS-3 z tej klasy działa nie ma prawa odbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze mi wytlumaczyc jak wygladaja te znizkowe eventy?

Znizki sa na wszystkie czolgi, czy tylko poszczegolne? Dotycza kredek na czolg, expa czy tego i tego?

Przez 3 dni beda takie same promocje czy codziennie beda sie zmieniac?

 

Jak to wygladalo wczesniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje są na czołgi do max 7 tieru wymienione w evencie, oznacza to o 50% niższą cenę w kredytach. Trwa to przez 3-4dni, nic się przez ten czas nie zmienia.

Zamiast zniżki na czołgi lub obok niej może się jeszcze pojawić:

- pierwsza bitwa 3-5x exp

- zniżki na rożne rzeczy za gold typu miejsce w koszarach, gold ammo itp

- szybsze szkolenie załogi na wszystkich pojazdach

- więcej kredytów dla niektórych pojazdów

- itd.

 

Eventy są w zasadzie w każdy weekend.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dawno temu liczyłem na zniżki na 8 tier. Dawno temu. Teraz mam do kupienia czołgi za ~20 baniek, aż się ciepło robi na samą myśl Dołączona grafika

 

Z inkszej beczki: http://forum.worldof...-get-any-worse/ po prostu NIE WIERZE

 

Koleś jak koleś - gdybym miał ten mod, to bym pewnie lepszych wynalazł.

Za to odpowiedzi w temacie FTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie podali jakie maszyny wezmą udział w evencie

 

http://forum.worldof...ad-bonus-event/

 

Podali, żenada.

Teraz sobie uswiadomilem jakim bylem idiota liczac na znizke na ISU / GW Tigera... w najgorszym wypadku VK2801.

Wyglada na to ze nie bedzie nawet znizek na equipment/moduly. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest poje... toczę bitwę KV-3 vs KV-3 sprzedaję mu pestkę w bok ściągam sporo HP(nie pamiętam ile) po czym sprzedaje mu kolejne 2 pestki w bok i 1 w przód, wszystkie w weakspoty, bo walka z kilkunastu m i słyszę, że rikoszet i 2 x że tym go nie przebijemy, to jest chore, skoro 1 pestka go przebiła to czemu 2 go nie ubiła, jeszcze rikoszet mogę zrozumieć bo gość zaczął się obracać, ale tej 2 pestki nie ogarniam, na dodatek to była pierwsza bitwa i dostałem, aż 800 XP, już pomijam fakt, że z 3 razy w gościa nie trafiłem z kilkunastu-kilkudziesięciu metrów.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...