Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

"Zespoły będą automatycznie zapraszane do rozgrywek od godziny 18:15 i później. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu działania tych zawodów, przeczytajcie poradnik (po angielsku)."

 

Zacznie sie po 18, ale do ktorej bedzie trwalo to juz niewiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie pkt regulaminu wymieniony przez costiego to od biedy jeszcze można było by próbować(chociaż i tak wątpie, że byśmy coś ugrali) ale na pewno wszyscy będą strzelać złotymi pestkami, a raczej mało kto z nas jest na to chętny, no chyba, że ktoś zarabia sporo i mu to różnicy nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, rekompensaty będą za działa, które są wynalezione, czy muszą być kupione ?

 

No i co z t-44, bo skoro ma zniknąć D-10T, to również na tym czołgu?

Na Wikipedii jest napisane że: "Powstała też wersja z armatą D-10T kal. 100 mm oznaczona jako T-44S".

Jeżeli zniknie to będzie czymś zastąpione, czy od razu będzie po wieży do odkrycia lb1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, postoję, nie będę wystrzeliwał pieniędzy bez sensu.

 

Ja niezamierzam na ta gre przeznaczyc juz ani jednego grosza. Gold ammo daje nieco zwiekszona penetracje, a najwazniejsze jest i tak zgranie druzyny. Po za tym sprobowac nie zaszkodziloby nam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ci po penie skoro z pacza na pacz coraz wiecej pestek sie marnuje....jak nie poleci w kosmos to za zero dmg...ironią jest snajper na t30 z 8 strzałami i zrobionym 1k dmg, reszta ...no wlasnie, gdzie reszta...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio wk!#%@ strzelanie z E-75. Niby wszystko fajnie, 10-tierowe działo, niezły dmg - w teorii elegancko.

A w praktyce 246mm peny przy ruskim i amerykańskim (a szczególnie francuskim) ~270mm wygląda żałośnie. W każdy - bez wyjątku - czołg grzeję w weakspoty. Przy strzelaniu w IS-7 czuję się, jakbym grał 7-tierowym medem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio wk!#%@ strzelanie z E-75. Niby wszystko fajnie, 10-tierowe działo, niezły dmg - w teorii elegancko.

A w praktyce 246mm peny przy ruskim i amerykańskim (a szczególnie francuskim) ~270mm wygląda żałośnie. W każdy - bez wyjątku - czołg grzeję w weakspoty. Przy strzelaniu w IS-7 czuję się, jakbym grał 7-tierowym medem.

 

Mam to samo jeżdżąc wymaxowanym tygrysem po przesiadce z IS'a.. niby pena w tajgerze większa, ale za to jaka różnica w dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio wk!#%@ strzelanie z E-75. Niby wszystko fajnie, 10-tierowe działo, niezły dmg - w teorii elegancko.

A w praktyce 246mm peny przy ruskim i amerykańskim (a szczególnie francuskim) ~270mm wygląda żałośnie. W każdy - bez wyjątku - czołg grzeję w weakspoty. Przy strzelaniu w IS-7 czuję się, jakbym grał 7-tierowym medem.

 

Ale blache z przodu ma grubą, na dystans strzelając z jakimkolwiek tier 9 czy nawet tier 10 (np T110E5) wie cej ty mu zrobisz niz on tobie. Przynajmniej z mojego doswiadczenia tak wychodzi, a gram amerykańcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robienie komuś steel walla strzałami po 400+ hp średnio mi się uśmiecha. HE to ~100-200hp dmg, a czasem zrobi ding. W amerykańców jeszcze fajnie mi się strzela, bo wchodzi np. strzał w koło i często zadaje obrażenia. A w ruskim co najwyżej gąsienicę zdejmę.

Ale mniejsza o to, coś mi się przypomniało.

Zerknijcie na mój ostatni strzał. Przed 7.x taka akcja by się zakończyła wystrzeleniem kolesia w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem nowy w te klocki, więc wolę zapytać zanim wywalę pekiel.

Mianowicie, czy do Pz IV jest sens brać dodatki typu siatka maskująca i inne duperele?

 

Oraz co potem?

VK 3001 (P) > Tygrys (P)

czy

VK 3601 (H) > Tygrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się bawić w siatki, to jest bardziej dla arty i niszczycieli, bo działa tylko gdy się nie ruszasz.

Co potem ? W zależności czy chcesz iść w mausa czy e-100.. mi się super grało 3601h, na prawdę zacna maszynka, tylko trzeba ją stuningować. Później przesiadłem się na tygrysa i ogólnie wrażenia mieszane. Ale to chodzi ogólnei o tygrysy, bo wcześniej ruskimi grałem. :)

W kolejnym patchu będzie można bezpośrednio z tygrysa p odbić w bok na ferdinanda (niezły op niszczyciel) także to może być zachęcające jeśli chodzi o wybór. Bo ogólnie do mausa albo e-100 mnie w ogóle nie ciągnie.. mając na uwadze jakimi potworami będą czołgi średnie na X tierach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt wiem jak to będzie po patchu, więc możesz mi wyjaśnić co zrobią z tymi średnimi T10?

Rozumiem, że pakowanie się w ciężkie T10 uważasz za mało sensowne?

Może w takim razie iść tak:

VK 3601 (H) > VK 3002 (DB) > i dalej na Leopard-1 albo E-50 Ausf.M ?

Sensowniej niż droga do E-100 czy Maus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, odblokuj vk3001p i potem Tigera P bo jest on dużo lepszy od Tigera H. Wymaksujesz go i będziesz chciał grać czymś lepszym to zrobisz na nim TIgera H potem Tigera II i potem E75. Ale jest to twoje konto i musisz je budować tak jak lubisz grać. Po paczu 7.5 wejdą TDki i Medy X tieru, które totalnie pozbawią sensu grania Mausem czyy E-100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnie T10 po prostu dodadzą. I z tego co widziałem w testach, te medy jeżdżące po mapie to dla innych czołgów istna rzeźnia. Na własne oczy widziałem jak kumpel zatrzymał, a potem rozniósł pół przeciwnego teamu T10 amerykańcem.

 

 

-==-=-=-=-=-=-=-=-==---

Ferdek już nie jest OP. Ktoś w WG coś spieprzył (pewnie wszyscy na raz) i wczoraj obrywałem z ~200m od T29, przy czym strzelał mi we front. Całkiem nieźle, jeżeli weźmie się pod uwagę, że standardowa pena dla T29/T32 to 198mm, a ferdek ma 200mm przedniego pancerza :mur: . Może z premium jechał... nieważne w sumie, przeżyłem, chociaż zjechał mnie do 70hp.

 

Ale do rzeczy:

Tygrysem grało mi się bardzo fajnie. To był praktycznie mój pierwszy poważny HT, więc na nim się uczyłem grania tym typem czołgów.

A jak wsiadłem w Porsche, to po prostu pogrom. Z daleka snajper, z bliska pokazujesz przeciwnikowi przedni pancerz (większemu przeciwnikowi pod kątem) i może liczyć tylko na trafienie w wieżę. Dla mnie to maszyna do robienia steel walli :lol:

3001p jest imo taki sobie... bardziej mi podpasował 3001h. 3601h miałem jeszcze w czasach dawnopatchowych i czułem się momentami mocno OP... taki mini tygrys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię. Piszecie, że dodadzą Medy T10. Czym w takim razie są obecnie Leopard-1 albo E-50 Ausf.M ?

Według drzewa to właśnie medy T10.

Druga sprawa, to to, że może w takim razie nie ma sensu brnąć w drzewo HT na Tygrysy, tylko od razu odbijać na drzewo MT.

Pz IV > VK 3601 (H) > VK 3002 (DB) i dalej drzewem MT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch z tierem 10 będzie (może właśnie jest, bo strona główna WoT leży) wprowadzony.

Na razie topowymi medami są (były) Patton, T54 i E-50, które mają 9 tier.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pracowym lapku nie mam WOT więc widzę drzewa na stronce. Tam są już Medy T10 i to mnie zmyliło.

Bycie "na czasie" mnie średnio interesuje, bardziej wolę mieć dobry sprzęt ;)

W takim wypadku chyba najlepszym wyjściem dla mnie będzie droga jaką podałem wcześniej:

Pz IV > VK 3601 (H) > VK 3002 (DB) i dalej drzewem MT do E-50 Ausf.M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...