Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

not a clue

wczoraj tylko zaraz po postawieniu systemu wbilem na chwile, vk rzeczywiście ciut szybciej sie ładuje działo, a mapa.....duża niby, ale kupa była, bo połowa bandy prawie została na spawnie, w miejscu gdzie byli użyteczni jak skrzydła u świni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi jakie 2 mapy? wiem tylko Westfield ...

 

Wydawało mi się, że w którejs wcześniejszej wersji changeloga była mowa o dwóch mapach i przerobioniu Pagorki i Komarin. Ale to widać w kolejnym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest prawda - źle odczytałeś to, co piszą na forum WoT: granie powyżej 5-6 tieru bez premium będzie ciężkie ze względu na mniejszą ilość kasy i exp które dostajesz. Im wyżej, tym gorzej, a o graniu tylko tierami 9-10 można raczej zapomnieć, bo nie będą w stanie w żaden sposób zarobić na siebie, będzie trzeba zarabiać kasę na niższych tierach, żeby było nas stać na naprawę i amunicję dla wysokich tierów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na tygrysie to sie nie zarobi....ale grając ostrożnie t29....to tani czołg w eksploatacji, ma tanie ammo(w miarę) a zadaje ładny dmg, i ma uberpro wieże, nieprzebijalną z przodu dla czegokolwiek nizszego od tier9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest prawda - źle odczytałeś to, co piszą na forum WoT: granie powyżej 5-6 tieru bez premium będzie ciężkie ze względu na mniejszą ilość kasy i exp które dostajesz. Im wyżej, tym gorzej, a o graniu tylko tierami 9-10 można raczej zapomnieć, bo nie będą w stanie w żaden sposób zarobić na siebie, będzie trzeba zarabiać kasę na niższych tierach, żeby było nas stać na naprawę i amunicję dla wysokich tierów.

 

praktycznie nawet na premium nie da się grać wyłącznie tierami 9-10, bez zarabiania na niższych tierach :lol2:

Edytowane przez 2ms2ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie odpuszczam WoT z kilku powodow:

- slabe wykrywanie - raz stoje b. blisko krzakow w ktorych siedzi wrog i go nie widze, nastepnym razem siedzac w krzakach wali do mnie gosciu z polowy mapy <_<

- w grze siedzi teraz sporo noobkow ktore tylko raszuja

- balans w bitwach... nie ma jak trafic na druzyne przeciwnika gdzie sa Maus, IS7 i reszta tierow 9-10 samemu lecac na tigerze (szmelc gorszy od vk3601)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na tygrysie to sie nie zarobi....ale grając ostrożnie t29....to tani czołg w eksploatacji

Jeżeli piszesz o PZVI, to nie ma problemu - na premium nawet da się coś zarobić na nim, bez premium jest w stanie sam się utrzymać w moich rękach. Is-2 na luzie zarabia na premium, bez premium też da się ładne pieniądze z niego mieć.

praktycznie nawet na premium nie da się grać wyłącznie tierami 9-10, bez zarabiania na niższych tierach :lol2:

 

Takie założenie twórców, IMO bardzo słuszne, zmusza ludzi do wsiadania czasami w niższe tiery, a nie pałowania non-stop siódemek, czy "30"

 

- balans w bitwach... nie ma jak trafic na druzyne przeciwnika gdzie sa Maus, IS7 i reszta tierow 9-10 samemu lecac na tigerze (szmelc gorszy od vk3601)

 

Przecież to wymarzona sytuacja, wystarczy się trzymać lekko z tyłu i snajpić, do czego tygrys jest wręcz stworzony, a kasa i doświadczenie leci wielkimi paczkami (masz bonus do obu za trafienie czołgu o odpowiednio wyższym tierze). Mnie bardziej wkurza, jak jadę Is-em i jestem na samej górze tabeli, bo zarobek jest kiepski zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z Was gra w WoT w rozdzielczości 1920x1080? Pytam bo chcę kupić kartę graficzą tylko pod tę grę i zastanawiam się jaka będzie wystarczająca do tej rozdzielczości. Czy wystarczy Radeon 5670 albo 5750?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w 1920 x 1200 wszystko na max. filtrowanie itp. tylko zmniejszyłem trawę na medium

 

Dzięki za odp. To już wiem, że Radeon 5850 (o ile dobrze rozszyfrowuje Twój podpis) wystarcza. Ale może w zupełności wystarcza również coś słabszego jak np. 5750? albo nawet 5670? Może ktoś gra i może podpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 2 kompie z 8800gt w tej rozdziałce mam 66-100fps(wczoraj zerknełem, akurat nowa mapa), tyle że:

tekstury medium

zasięg rysowania medium

postprocesing niski

bez aa

afx8

woda niska, cienie średnie.

Ogółem nie mogę za bardzo zwiększać detali, bo przy strzelaniu na snajpie opary gazów z lufy robią mi fps dropa z około 40 do 25, co potrafi zaboleć...albo zabić jak sie ma pecha i nie da rady zareagować szybko na sytuację - przy czym - to było na windowsie xp, od wczoraj też jest na tamtym kompie w7 i zdaje się, zdaje, że mogę zwiększyc detale, ale po prostu nie miałem czasu po instalce i tylko odpaliłem WOT na chwilę, na 1 bitwę. Tzn- mam subiektywne wrażenie że na tych ustawieniach jak byłem na wxp to było wolniej.

Dziś wrzuce w 1 sprzęt kartę co dostałem z serwisu, tj 6850 msi i się zobaczy czy daje radę na max z aa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grac na max detalach to nie masz szans ani na jednej ani na drugiej. W 1680x1050 na HD4850/hd5750 przy detalach na maxa bez aa nie da sie grac wogole.

 

Gram obecnie na 8800gt w 1024x768 i gra chodzi bardzo dobrze, ale szczerze mówiąc nigdy nie sprawdzałem jakie są ustawienia. Gram na domyślnych. Czy wobec tego HD4850/hd5750 powinna wystarczyć do gry przy ustawieniach domyslnych, nie na maksymalnych w rozdzielczości 1920x1080?

Edytowane przez bekcham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wymarzona sytuacja, wystarczy się trzymać lekko z tyłu i snajpić, do czego tygrys jest wręcz stworzony, a kasa i doświadczenie leci wielkimi paczkami (masz bonus do obu za trafienie czołgu o odpowiednio wyższym tierze). Mnie bardziej wkurza, jak jadę Is-em i jestem na samej górze tabeli, bo zarobek jest kiepski zwykle.

 

Taaaak, przewaznie z tym wykrywaniem co jest. Trzeba sie modlic aby dobrze zadzialal. Co do mojego tekstu to ostatnio mialem takiego pecha ze przez wszystkie bitwy trafilalem na silniejszy team wroga + wiekszosc w moim teamie to noobki typu "do przodu, do przodu i jeszcze raz do przodu...". Co skutkuje tym, ze po 2-3min z teamu zostaje 4-5 czolgow :/ Armatka w Tigerze (do najlepszej troche mi jeszcze brakuje expa) tez jakas rewelacyjna nie jest. W sumie na VK3601 gralo mi sie o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, przewaznie z tym wykrywaniem co jest. Trzeba sie modlic aby dobrze zadzialal. Co do mojego tekstu to ostatnio mialem takiego pecha ze przez wszystkie bitwy trafilalem na silniejszy team wroga + wiekszosc w moim teamie to noobki typu "do przodu, do przodu i jeszcze raz do przodu...". Co skutkuje tym, ze po 2-3min z teamu zostaje 4-5 czolgow :/ Armatka w Tigerze (do najlepszej troche mi jeszcze brakuje expa) tez jakas rewelacyjna nie jest. W sumie na VK3601 gralo mi sie o wiele lepiej.

 

Jak masz Tigera bez dlugiej 88 to niestety mozna robic glownie za worek treningowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Tigera bez dlugiej 88 to niestety mozna robic glownie za worek treningowy.

 

To fakt, standardowe działo jest żałosne i 88 to bezwzględnie pierwsza rzecz do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwną przypadłość. Od jakichś 3 tygodni gram tylko Stugiem i Su-100, reszta wozów zdzewieje.

W przypadku Stuga 8 na 10 bitew jest wygranych i w 7 przypadkach na 10 przeżywam. W przypadku SU wygrane do przegranych to jakieś 50/50 i przeżywam w połowie bitew. Mam magicznego Stuga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie destrojery to kampery, jeśli wróg cie widzi to szybko giniesz. Stug zaś jaki by nie był ma pożądny pancerz z przodu, i jest całkiem zwinną bestyjką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie destrojery to kampery, jeśli wróg cie widzi to szybko giniesz. Stug zaś jaki by nie był ma pożądny pancerz z przodu, i jest całkiem zwinną bestyjką.

 

To fakt, ale z drugiej strony Stug ma fantastyczne działo do roli snajpera, w odróżnieniu od rusków które są o wiele mniej dokładne i najczęściej lepiej puścić wroga ciut bliżej przed strzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem do WoT i dorobilem sie tej dlugiej 88. Mniejsza celnosc (i to sporo) i 79pkt wiecej dmb, sprawia ze czolg teraz do kampy za bardzo sie nie nadaje (przez celnosc wlasnie), a walka w pierwszym rzedzie z takim reloadem tez mija sie z celem. Jedyna opcja dorwac jakiegos dosyc wytrzymalego lolka i trzymac sie tuz za nim aby wszystko zgarnial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez, choć jak sie wczoraj zalogowałem po paru dniach nieobecności, to gold wpadł, ale powiadomienia (tego w dolnym rogu) nie było. Także sprawdźcie faktyczną ilość golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem do WoT i dorobilem sie tej dlugiej 88. Mniejsza celnosc (i to sporo) i 79pkt wiecej dmb, sprawia ze czolg teraz do kampy za bardzo sie nie nadaje (przez celnosc wlasnie), a walka w pierwszym rzedzie z takim reloadem tez mija sie z celem. Jedyna opcja dorwac jakiegos dosyc wytrzymalego lolka i trzymac sie tuz za nim aby wszystko zgarnial.

 

:blink::rtfm:

 

Ze co? Przeciez to jedno z najcelniejszych dzial w grze.

Moze przez pomylke zamontowales 88 L56?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...