Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Będę na vk3601h robił perki z myślą pogonienia później załogi w kierunku panter. Jakie "crew skille" polecacie ?

 

Tak samo jak w HT iść w naprawę dla wszystkich jako pierwszy skill ?

 

Coś w ten deseń łącznie z dodatkami zamontowanymi na czołgu -> http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/121237-the-ultimate-panther/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ath skile i perki jak dla mnie dobrze dobrane, zestaw naprawczy, gaśnice i apteczkę wożę od 5 tieru zawsze. Dobij naprawę na 100% a kolejny skil/perk na jakieś 40%, następnie zresetuj i zamień skile.

Dzik też mam podobnie dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kelcior

Nic, bo biorąc pod uwagę cenę zakupu zestawów wyprzedażowych do ich zawartości to wychodzą korzystniej od nowej oferty.

 

Box wyprzedażowy Allegro - 13zł/szt.

10x13zł=130zł

10x1900-900=18100/2500=7,24

130/7,24=17,95zł - miesiąc premium

dodatkowy zysk:

Czołg Premium M22

30 dni Premium (10 x 3 dni)

10 miejsc garażowych

 

Nowe wydanie box z MediaMarkt - 30zł/szt.

4x30zł=120zł

4x10250-750=10250/2500=4,1

120/4,1=29,2zł - miesiąc premium

dodatkowy zysk:

Czołg Premium T2

28 dni Premium (4 x 7 dni)

4 miejsca garażowe

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszłotygodniowy specjal:

 

Od godziny 7:30 w piątek, 13 lipca, do godziny 7:00 we wtorek 17 lipca będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

Zyski w kredytach dla następujących pojazdów zostaną zwiększone do 150%:

  • Francuskie działo samobieżne V tieru, AMX 13 FT AM
  • Francuski czołg lekki V tieru, AMX 12t
  • Francuski czołg ciężki V tieru, BDR G1B
  • Niszczyciel czołgów V tieru, S-35 CA
Francuskie pojazdy zaczną być prawdziwymi maszynkami do zarabiania kredytów!

50% zniżki na następujące francuskie czołgi:

  • Działo samobieżne VI tieru, Lorraine 155 50
  • Działo samobieżne VII tieru, Lorraine 155 51
  • Czołg lekki VI tieru, AMX 13 75
  • Czołg lekki VII tieru, AMX 13 90
  • Czołg ciężki VI tieru, ARL 44
  • Czołg ciężki VII tieru, AMX M4(1945)
  • Niszczyciel czołgów VI tieru, ARL V39
  • Niszczyciel czołgów VII tieru, AMX AC Mle. 1946
Nie przegapcie okazji i kupcie je wszystkie! Zarabiajcie szybciej dzięki jednemu bonusowi i kupujcie taniej dzięki zniżce!

50% zniżki na francuskie pojazdy premium:

  • Niszczyciel czołgów III tieru, FCM36 PaK 40
  • Działo samobieżne IV tieru, 105 leFH18B2
Efektywne, tanie w naprawie pojazdy, które zarabiają więcej kredytów niż ich odpowiedniki dostępne za kredyty! Na co czekacie? Zaparkujcie nowe pojazdu premium w garażach już dziś!

Podwojone doświadczenie dla załóg

 

Wasze załogi będą świętować razem z Wami! Będą zdobywać doświadczenie dwa razy szybciej, niezależnie od ich pochodzenia!

50% zniżki na rozbudowę koszar

 

Zrekrutujcie więcej czołgistów, którzy będą gotowi w każdej chwili służyć na Waszych czołgach.

20% lepszy kurs wymiany złota na kredyty

 

Jeżeli potrzebujecie więcej kredytów, to nie ma nic prostszego niż wymienić złoto na kredyty! W czasie trwania tego specjala za każdą wymienioną sztukę złota otrzymacie 480 kredytów, a nie 400!

50% zniżki na zmianę informacji personalnych członków załogi

 

Możecie dowolnie zmieniać imiona, nazwiska i twarze członków załogi!

Pamiętajcie, że wszystkie te bonusy są dostępne tylko do godziny 7:00 we wtorek, więc nie przegapcie okazji! Poczujcie się jak prawdziwi francuzi, weźcie do rąk bagietki i ruszajcie do boju w Waszych błękitnych czołgach!

 

 

....Poczujcie się jak prawdziwi francuzi, weźcie do rąk bagietki i ruszajcie do boju....

 

Lol

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, w następnym patchu na wszelki wypadek E50 będzie jeszcze bardziej znerfiony a T54 dostanie buffa.

 

 

BTW dla mnie takim zabójcą na niskich tierach jest SU-5.

Obrażeń dużo nie zadaje, ale jak trafi bywa że wykosi połowę załogi i modułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW dla mnie takim zabójcą na niskich tierach jest SU-5.

Obrażeń dużo nie zadaje, ale jak trafi bywa że wykosi połowę załogi i modułów.

 

To nie jest najgorsze, bo Grille ma silniejszą kulę i nie kończy mu się amunicja w połowie bitwy, za to ten moździerz 152mm jest piekielnie celny i przy odrobinie szczęścia i dobrym wyborze celów można wpakować wszystkie pociski w cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przekonałem się do vk3601h.. regularnie po 3-4 fragi na walkę, ostatnio T34 zamiotłem, z tygrysem 1 można podjąć równą walkę. Czołg wymaxowany, załoga na 100%, perki lecą, lada chwila odkryję tygryska i chyba zostanę na nim i będę robił vk3002 w kierunku panterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dodających masowo kody :

 

czy mógłby mi ktoś użyczyć zużyty kod bonusowy, chcę sprawdzić, czy na usa serwie będzie działać, jak zadziała to mogę zwrócić połowę kwoty zakupu Dołączona grafika

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tygrysem 1 można podjąć równą walkę.

 

Fuksa miałeś, albo nerf tygrysa poszedł tak mocno do przodu, że za chwilę mu odbiorą 400hp i zrobią 6 tier :lol:

Za moich czasów grania tygrysem i vk3##1 nie było mowy o startowaniu 6 tierem do dowolnego 7. Jedynie fuksem dawało się ich zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ty mówisz, wchodziło w Tygrysa z VK3601 jak w masło. Chyba jako jedyny czołg mi nie rykoszetował masowo pocisków z 88L56.

Teraz Tygrys wiecej rykoszetuje ale moim zdaniem działo 88L71 dostało porzady nerf.

Zawsze gorzej było z Tigerem jak mnie zauważył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę co widziałem. Jako VK zawsze miałem prze@#$! przy spotkaniu tygrysa. Jako tygrys nigdy nie miałem problemu z vk3**1.

 

Wlazłem na Twój profil i faktycznie masz kiepskie staty na v-kale. Mi o dziwo idzie, ale na początku było masakrycznie do póki nie wymaxowałem, teraz to sama przyjemność, bez kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...