Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

^^ ten miszcz ma dobre staty Dołączona grafika

 

ps. w ogóle jak się odtwarza powtórki ? Dołączona grafika

 

 

edit: coś w tym jest że weekendy /i x5, przyciąga debili, same przegrane bo drużyna nic nie umie

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, to było bardzo trudne Dołączona grafika miałem włączonego wota , dlatego mi nie działo Dołączona grafika

 

 

debilizm totalny, nigdy nie wychodziłem z bitwy jak drużyna przegrywała, dziś tak prawie co chwile robie, masakra, nie wiem, skąd to się bierze, skąd tyle debili jest na serwie?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja tego nie ogarniam, zazwyczaj da się grać, a jak jest x5 to jest masa debili, nie wiem czy ci ludzie grają tylko jak jest x5 czy co.

 

Hmmm, to może wprowadzić ograniczenie eventowego mnożnika tylko dla aktywnych userów? ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny być przeprowadzane testy iq przez zalogowaniem do gry Dołączona grafika

 

Akcja przed chwila - assault na karelii: ja iadę z typem59 atakować lewą stroną ,za nami jedzie lowe, zniszczyliśmy parę czołgów, podjechaliśmy pod baze, patrze co robi lowe..... a sku***iel chowa się za skałą na tyłach i dalej nic nie robi, oczywiście po chwili mój dead, na szczęście inni byli ogarnięci i wybili resztę czołgów,

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja całkiem gładko poradziłem sobie z pierwszymi bitwami. 9 czołgów i oprócz jednego wszystkie za pierwszym razem. exp tylko na T34 pod 6k, reszta bez specjalnego szału. Zresztą ostatnio już nie gram bo nie mam żadnego nowego czołgu na oku.

 

Tap tap tap - SGS 2

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Lakeville 1 września 2012 17:01:19

Czołg: AMX 105AM

Doświadczenia: 3 815 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 22 763

Osiągnięcia w walce: Obrońca, Okupant, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

Okupant i obrońca w jednym ;) Artą. Zostałem sam przeciwko jgpantherze i grillowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest chora , wczoraj nie dało się wygrać, dziś w drugą stronę - wszystko wygrywam Dołączona grafika

 

Mam to samo, ale nieustannie najbardziej mnie wk**** strzał z T30 z 0. Nic się nie zmieniło na weekend w tej materii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grajcie ze mną w plutku, lamię straszliwie ;)

 

 

A jednak cos sie udaje:

Victory!Battle: Karelia 1 września 2012 20:52:39Vehicle: IS-8Experience received: 6 905 (x5 for the first victory each day)Credits received: 43 804Battle Achievements: Sniper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to udało mi się zarobić :) na tak słabym czołgu, tylko czemu tak mało expa :/

 

Porażka

Bitwa: Zatoka rybacka 1 września 2012 14:30:45

Czołg: T-34

Doświadczenia: 412

Kredytów: 46 200

Osiągnięcia w walce: Wsparcie, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to udało mi się zarobić Dołączona grafika na tak słabym czołgu, tylko czemu tak mało expa :/

 

Porażka

Bitwa: Zatoka rybacka 1 września 2012 14:30:45

Czołg: T-34

Doświadczenia: 412

Kredytów: 46 200

Osiągnięcia w walce: Wsparcie, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy

 

Dwa razy większe zarobki w kredytach dla następujących pojazdach:

  • M4 Sherman – amerykański czołg średni V tieru
  • M4A3E2 – amerykański czołg średni VI tieru
  • T-34 – sowiecki czołg średni V tieru
  • T-34-85 – sowiecki czołg średni VI tieru
Expa mało nie jest, jak by była wygrana miał byś o ile to pierwsza tego dnia 4120expa. Na ten tier wynik bardzo dobry. Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jednak debile.

 

Po tym, jak już rozłożyliśmy praktycznie całą przeciwną drużynę na części pierwsze, a mnie zdjęli (kw-3, jak zwykle pod koniec bitwy T_T), rozglądam się po mapie i widzę jakieś 300m z tyłu IS-a z zerem killi i brakiem jakicholwiek oznak zniszczeń (XVM uprzejmie pomińmy).

 

Krótki dialog:

- IS, dzięki za "pomoc" <_<

- nie ma sprawy {dafuq?!}

- zapamiętaj sobie: "ruscy to nie snajperzy"

- moje działo jest goofniane, trafiłem z 10 razy {facepalm}

- czytaj uważnie: "ruscy to nie snajperzy"

{koniec bitwy}

Panie premierze, jak grać?

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te x5 chyba najlepiej olać. Przed momentem Linia Zygfryda. 4 wrogów pod flaga przejmuje. Tylko ja z za winkla resetuje przejęcie, reszta rozjechana po mapie naokoło. Ale najlepsze było to, że 10 minuta gry a wszystkie nasze HT stoją na spawnie... Dopiero jak posypałem inwektywy zaczęli jechać, ale było już 80% przejęcia a ja z 4% HP. Udało mi się 2 zdjąć zanim arta mnie ubiła bo mi gąski zdjęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ coś w tym jest , ja w vk36 bije się 1na1 z tigerem, podjeżdża e8, i zamiast ładować go w tył to sobie odjechał i schował się za budynkiem Dołączona grafika, do zniszczenia tego tigera brakowało właśnie tylko 1 strzała Dołączona grafika

 

 

kolejne gry, to gra w drużynie z moronami

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...