Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Źle rozumiesz wskazania moda. To co pokazuje po wcale nie dotyczy szans które były wskazane przed. Nie wiem jeszcze jak to jest wyliczane, ale zazwyczaj jest to odwrotnie niż przed bitwą.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to te wskazania są o kant de.. rozbić. Używam z przyzwyczajenia, są 2 drużyny i jedna musi wygrać. Staram się zrobić jakieś zamieszanie , jakiś DMG a kto wygra mniej mnie interesuje. Staram się jak mogę czasem wychodzi a czasem nie...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez prem

 

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Linia Zygfryda 3 września 2012 10:28:30

Czołg: T28

Doświadczenia: 6 860 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 45 475

Osiągnięcia w walce: Medal Bioltera, Specjalista, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pestki poszło ze 30k, na naprawę ze 12...

Zgadłem? Dołączona grafika

 

___

XVM... Po skonfigurowaniu go na opcję "pokazuj effc gracza i win ratio na konkretnym czołgu" mam dobre rozeznanie na to, czego się spodziewać. Reszta, szczególnie szanse na wygraną, jest mało ważna.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pestki poszło ze 30k, na naprawę ze 12...

Zgadłem? Dołączona grafika

 

___

XVM... Po skonfigurowaniu go na opcję "pokazuj effc gracza i win ratio na konkretnym czołgu" mam dobre rozeznanie na to, czego się spodziewać. Reszta, szczególnie szanse na wygraną, jest mało ważna.

 

 

Zakupiono:

Amunicja w czołgu T28 uzupełniona. Wydano kredytów: 22 260

 

 

Naprawa:

Naprawiono czołg T28. Wydano kredytów: 9 116

 

Trochę się omyliłeś ;) Ale to dla mnie nie ma żadnego znaczenia ile idzie na amunicje. To nie symulator ekonomiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r a dało by radę podesłać mi plik konfiguracyjny? Drugie pytanie brak mi 1K expa do T32, czy jego działo daje jeszcze radę walcząc z tierem X? T29 losuje ciut niżej i w sumie fajna zabawka, natomiast obecnie naleciało mnie na amerykanskie medy i niewiem czy zmieniać T29 na T32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r a dało by radę podesłać mi plik konfiguracyjny? Drugie pytanie brak mi 1K expa do T32, czy jego działo daje jeszcze radę walcząc z tierem X? T29 losuje ciut niżej i w sumie fajna zabawka, natomiast obecnie naleciało mnie na amerykanskie medy i niewiem czy zmieniać T29 na T32.

 

Dałoby. Jak nie zapomnę - podrzucę w topik. Może nawet jeszcze drobne mody wprowadzę, bo wczoraj dłubałem po aktualizacji do nowej wersji i mam lekki śmietnik.

 

Działo T32 nie daje rady z 10 tierem (szczególnie HT, TD), skoro 4502a ma przerąbane, a to praktycznie taka sama pena. Przy grzaniu w weakspoty daje się nim grać przeciwko wyższym tierom, z małymi ograniczeniami:

- nie strzelasz, jeżeli coś stoi do ciebie przodem

- nie strzelasz w weakspot, jeżeli nie masz 100% pewności, że trafisz

- nie strzelasz do mausa, jeżeli nie jest do ciebie wykręcony tyłem.

...Bo po prostu szkoda ammo.

 

Aczkolwiek - Rzadko widzę ostatnio T32 na wyższych tierach, więc może ma jakieś lżejsze losowania, typu KW-5, albo coś.

 

Trochę się omyliłeś Dołączona grafika

 

Tylko trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie siwieje z E-75...

W koncu udalo mi sie go zakupic, ale losowania to masakra,...

Od wiekszosci przeciwnikow dinguje albo ich nie penetruje...

 

Troszke trzeba bedzie sie przemeczyc nim dojde do najlepszego dziala ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze działo, z jego 246 peny da tylko tyle, że będziesz siwiał po spotkaniu T95 (jak ja wczoraj - wpadły dwie pestki, 1000hp razem, po czym nagle zrobił się niezniszczalny i rozwalił mnie jakbym jakimś medem 5 tieru jechał).

W sumie będziesz się też śmiał po spotkaniu całej reszty 9 tierów i większości 10, ale jednak częściej siwiał.

 

KT ma przynajmniej tyle dobrze, że szybko się zatrzymuje i obraca. E-75 przy odrobinie górki i hamowaniu zatrzymuje się po kilku(nastu) metrach - albo parkując w zadzie jakiegoś Francuzika, albo wyjeżdżając odrobinkę dalej, niż by się chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E-75 z wszystkimi modułami i miodzio czołg! Daje mi obecnie najwięcej frajdy ze wszystkich moich zabawek. Kiedyś gdy go spotykałem na T34 (dawny tier IX) z działem 105 to siwiałem bo wiedziałem, że tego cholerstwa nie da się od tak łatwo zniszczyć. Odkąd jestem jego kierownikiem palę wszystko co się da i mogę potwierdzić, że jest cholernie mocny ]:-> IMO najlepszy HT tier IX jakim grałem* (a grałem wszystkim poza FR i niemieckim VK4052 Ausf B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E-75 z wszystkimi modułami i miodzio czołg! Daje mi obecnie najwięcej frajdy ze wszystkich moich zabawek. Kiedyś gdy go spotykałem na T34 (dawny tier IX) z działem 105 to siwiałem bo wiedziałem, że tego cholerstwa nie da się od tak łatwo zniszczyć. Odkąd jestem jego kierownikiem palę wszystko co się da i mogę potwierdzić, że jest cholernie mocny ]:-> IMO najlepszy HT tier IX jakim grałem* (a grałem wszystkim poza FR i niemieckim VK4052 Ausf B)

 

Tez go mam wymaksowanego, ale jakoś mi nie leży ten czołg. Lepiej mi się gra M103. Nie wypowiem się, który lepszy, ale jak dla mnie M103 mi lepiej "siedzi" .

 

Odkąd przenieśli mu transmisję napędu na przód pali się od co drugiego strzału jak świeczka. E75 był dobry jak taki T34 był IX tierem. Odkąd jest M103 i IS-8 to taki E-75 wygląda jak mięso armatnie.

 

IS-8 ? To miękkie jest jak żabojad. Fajnie mi się nim gra, ale łapie toto wszystko.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E-75 z wszystkimi modułami i miodzio czołg! Daje mi obecnie najwięcej frajdy ze wszystkich moich zabawek. Kiedyś gdy go spotykałem na T34 (dawny tier IX) z działem 105 to siwiałem bo wiedziałem, że tego cholerstwa nie da się od tak łatwo zniszczyć. Odkąd jestem jego kierownikiem palę wszystko co się da i mogę potwierdzić, że jest cholernie mocny ]:-> IMO najlepszy HT tier IX jakim grałem* (a grałem wszystkim poza FR i niemieckim VK4052 Ausf B)

 

Nie piszę, że jest do niczego, tylko że przy spotkaniu T95 często jest kinder niespodzianka w najmniej spodziewanym momencie.

Gdyby był do niczego, to bym go nie trzymał od paru miesięcy roku jako elite.

 

Odkąd przenieśli mu transmisję napędu na przód pali się od co drugiego strzału jak świeczka. E75 był dobry jak taki T34 był IX tierem. Odkąd jest M103 i IS-8 to taki E-75 wygląda jak mięso armatnie.

 

M103 jest fajniejszy, bo działo wybacza drobniejsze błędy, a sam czołg jest deko zwinniejszy i dla mnóstwa graczy jest jeszcze wielką niewiadomą z grupy "nie wiem gdzie strzelać".

 

 

 

-=-=-=-=-=-==-=--=-==--=-==-=-=--==-=-

Mój konfig XVM. Żadnej epickości nie znajdziecie, po prostu zmienione win ratio z "gracza" na "czołg" (razem z kolorami). Effc bez zmian, ilość bitew bez zmian. Info nad czołgami "z gry".

XVM.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik pobrany, dzięki wielkie.

ps.jeżeli to możliwe to poproszę eff na dany czołg

 

Nie przywiązywałbym tak wielkiej wagi do tego współczynnika, nie wiadomo jak to się liczy i czasem pokazuje totalne bzdury. Globalny eff + globalne WR mówi przynajmniej mniej więcej z jakim graczem mamy do czynienia.

 

Następny specjal, jeden po drugim Dołączona grafika

 

Tydzień prototypów

 

Oto bonusy, które będziecie otrzymywać od 07:30 czasu polskiego we wtorek 4 września do 7:00 w czwartek 11 września:

 

25% zniżki na sprzęt eksploatacyjny dostępny za złoto

 

50% zniżki na sprzęt eksploatacyjny dostępny za kredyty

 

50% zniżki na miejsca w garażu

 

50% zniżki na następujące niemieckie pojazdy:

  • Czołg średni VI tieru VK 3601 (H),
  • Czołg średni VI tieru VK 3001 (P),
  • Czołg średni VI tieru VK 3001 (H),
  • Czołg średni VII tieru VK 3002 (DB),
  • Czołg lekki IV tieru VK 1602 Leopard,
125% przychodu w kredytach dla następujących niemieckich pojazdów:

  • Działo samobieżne VI tieru GW Panther,
  • Czołg ciężki PzKpfw VII tieru VI Tiger (P),
  • Czołg lekki V tieru VK 2801,
  • Czołg ciężki VII tieru PzKpfw VI Tiger,

http://worldoftanks....ype-special-pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przywiązywałbym tak wielkiej wagi do tego współczynnika, nie wiadomo jak to się liczy i czasem pokazuje totalne bzdury. Globalny eff + globalne WR mówi przynajmniej mniej więcej z jakim graczem mamy do czynienia.

 

Globalne ratio mówi, że mam 53% wygranych. Globalny effc - że mam 1330, czyli jestem przeciętny.

Eff na GW panterze, panterze 2 i tygrysie P świadczy o tym, że team ze mną zdecydowanie częściej wygrywa.

Ale uwierz mi na słowo, nie chciałbyś być ze mną w teamie, kiedy mam E-50 (44% wr).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajnie, sprawdzę sobie 3002db, tyle "dobrego" o nim słyszałem. :D

20k xp do panterki przeleci szybko a zobaczę, czy można coś z niego wykrzesać. Z drugiej strony dopiero po wymaksowaniu podobno pokazuje coś więcej, podobnie jak vk3601h. Ale nie będę przecież robić wieży za ponad 16k skoro za 20k mam kolejny czołg.

 

---

 

Czemu doświadczenie w statach "przebieg służby" jest tak zaniżone w stosunku do tego co jest w drzewku ?

Właśnie odkryłem T20 i wchodzę w staty e8, żeby zobaczyć jak mi szło itp.

Robiłem na nim łepek + drugie działo m1a2, no i sam czołg t20, który wymaga 55k, czyli łącznie jakieś 67k a w statach jest napisane, że "doświadczenie ogólne" na nim to niecałe 35k więc WTF.

No a najśmieszniejsze, że silnik GAA mam odblokowany (nawet nie kupiony) a daje głowę, że tego nie robiłem, bo zauważyłem, że nie przechodzi mi on na kolejny czołg - T20.

Na E8 mam w/g stat 65 bitew (chociaż wydaje mi się, że jeździłem o wiele więcej) a dla porównania, żeby wyjść z M4 potrzebowałem 105 bitew. Więc się pytam WTF. Złota mi nie ubyło, czyli po pijaku nic nie wymieniałem z wolnego doświadczenia.

 

Ktoś ma jakiś pomysł osochosi ?

 

Dobra silnik mam, bo odkryłem T20 - lama. ;> Ale i tak liczba bitew i xp jakoś się nie chce zgodzić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Globalne ratio mówi, że mam 53% wygranych. Globalny effc - że mam 1330, czyli jestem przeciętny.

Eff na GW panterze, panterze 2 i tygrysie P świadczy o tym, że team ze mną zdecydowanie częściej wygrywa.

Ale uwierz mi na słowo, nie chciałbyś być ze mną w teamie, kiedy mam E-50 (44% wr).

 

Tyle że to nie Twoja wina, niektóre egzemplarze po prostu przyciągają retardów, nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć nie wchodząc w teorie spiskowe. Ja mam tak na Hummelu. Na każdej arcie powyżej 3 tieru robię WR 50%+ z palcem, na Hummelu nie da rady, mimo że mam na nim najwięcej bitew i dodatkowe wyposażenie. Na M41 i SU-8 mam podobny dmg per battle i celność a WR wyższe o odpowiednio o 6 i 11 punktów procentowych, a nie kupiłem nawet do nich wyposażenia.

 

WR 46% i niżej charakteryzuje graczy którzy albo jadą na pałę i szybko giną albo kampią w bazie, a oczywiste jest że tak nie grasz na E-50 patrząc na statystyki.

 

Dobra silnik mam, bo odkryłem T20 - lama. ;> Ale i tak liczba bitew i xp jakoś się nie chce zgodzić..

 

Do tego nie wlicza się premii za DD zdaje się. Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój konfig XVM. Żadnej epickości nie znajdziecie, po prostu zmienione win ratio z "gracza" na "czołg" (razem z kolorami). Effc bez zmian, ilość bitew bez zmian. Info nad czołgami "z gry".

XVM.zip

 

Rozmumiem, że najpierw należy zainstalowac normalnie XVM, a ten plik wrzucić do resmod?

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretniej tam:

World_of_Tanksres_mods{ostatnia wersja gry}guiflash
Właściwie, wszystko się łatwo samemu ustawia - każdy drobiazg jest opisany i można się bawić do woli opcjami (jest tego trochę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajnie, sprawdzę sobie 3002db, tyle "dobrego" o nim słyszałem. Dołączona grafika

 

VK3002DB to bardzo dobry czołg jak na 6 tier. Problem tylko w tym ze jest na 7 Dołączona grafika

 

Przy okazji ten czołg ma ciekawą właściwość, czasami potrafi odbić kazdy pocisk jeden pocisk z dowolnego czołgu Dołączona grafika

 

A E75 jest taki sobie, niby świetny pancerz ale pali się od czasu do czasu od strzała z przodu. Poza tym amerykanskie działa to prawdziwy postrach. Prawie zawsze peentruja i zadają spooooro obrażeń.

 

A grając E75 już nie raz na 3 strzały poszedłem i to wcale nie od arty.

 

IS8 nie jest taki zły. Co prawda nie dinguje tak jak reszta ruskich czołgów (co moze okazać się szokiem dla przywczajonych do przecudownego ruskiego pancerza), ale działo ma naprawde poteżne i jak się go opanuje to mozna poszaleć. No i wydaje jest dośc szybki.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...