Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... po paru dniach dziwnego zachowania XVM, dzisiaj w końcu ożył. Za to gra zdechła - wisi na synchronizacji sklepu. Przy wejściu normalnie (przez launcher WoT, znaczy się) jest ok. Spotkał się ktoś z czymś takim?

 

Odnośnie francuskich TD: Chyba się zaprzyjaźnię na dłużej z ARL V39. 6 tier z działem o przebitce 212mm. Od kiedy je założyłem, mało który czołg zalicza ding. Minus tego działa jest taki, że jest się trochę wkurzającym "dobijaczem" - zwykle, zanim celownik tego działa się zejdzie, przeciwnik jest już mocno uszkodzony i można mu posłać co najwyżej fatality.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy francuskie TD najwyższych tierów mają reloader? I jeżeli to ile naboi i jakie czasy przełaowania?

 

Z tego co mi wiadomo to tylko Tier X, 3 pociski każdy co 5s. To tak mniej więcej.

 

Potwierdzam, AMX 50 Foch 155 - 3 pociski, co 5 s każdy, a czas ich załadowania z załogą na 100% + wentylacja = 46,87 s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta td, który wygląda jak arta a strzela i rusza się jak med/ht. Do znerfienia w oficjalnym 8.0. ;>

 

dmg ma tylko 400 a kolos widoczny i łatwy do trafienia z księżyca. W praktyce przeładowuje prawie razy szybciej niż 268 i ma ponad połowę mniej dmg czyli zniszczenia na minutę mniejsze, pierwszy strzał zdecydowanie nie wykańcza. Grałem na testowym 268 i nie zamieniam na nowego.

 

Zalety, przód twardy jak skała, waliłem ammo premium z 268, is-7, M8 i jak w dzwon. ding ding... ale z boku to już nie jest twarde a boku schronić się po prostu nie da. Za wielkie. Ma to podobne wady co jgtiger tyko na większą skalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 10 11 przegranych z rzędu, gimbusy odrobiły zadania domowe i siadły do WoTa.

Przeciętny wynik: 15:3, gdzie 3 zrobiłem ja Dołączona grafika

Dobrze, że nie ruszałem E-50.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj tak miałem, dałem sobie spokój.

 

Do tego ciągle Ammo Rack, pozar albo rykoszety od fancuzów z E75.

 

Czy wręcz epic miss arta kilka razy z rzędu po dokłądmy wycelowaniu.

 

BTW Dalej mnie zastanawiam, jak druzyna tier 8 i 9 może zachowywac się jak lemingi. Przecież kadży z nich ma co najmniej kilka tysięcy bitew. Rachunek prawdopobienstwa też chyba eliminuje możliwość spotkania się 10 kretynów z góry listy w jednym meczu.

 

lol

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam to z hummela - na 18 strzałów, wchodziły może dwa, a ammo zaczynało się kończyć gdzieś w połowie bitwy przy takim strzelaniu na wiwat.

Na GWP za to 150% frajdy. Aż się boję GWT kupować... może to dobrze dla przeciwników :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Autostrada 9 września 2012 21:58:31

Czołg: Bat Chatillon 25 t

Doświadczenia: 3 570 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 81 412

Osiągnięcia w walce: Medal Bioltera, Specjalista, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

A mi sie udało w koncu z pomocą legionisty i zulika w koncu asa zalapać na bacie :P

ogołem dzień dzisiejszy to jakies 50-55% może win ratio ogółem, zdazały sie pacany gdzie było 3 do 15 lub 6 do 15 gdzie połowa kili moja a zdazało sie i 15:1...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam to z hummela - na 18 strzałów, wchodziły może dwa, a ammo zaczynało się kończyć gdzieś w połowie bitwy przy takim strzelaniu na wiwat.

Na GWP za to 150% frajdy. Aż się boję GWT kupować... może to dobrze dla przeciwników Dołączona grafika

 

Hummelem zrobiłe prawie 800 walk jak dla mnie był super. GwP dużo gorszy, za to GwTiger z drugim działem to chyba najlepsza niemiecka arta. GwType E jest o niebo gorszy. Akcje takie jak czołg na hita, jak w GwTigerze, się nie zdarzają. I to myślę o wysokich tierach nie jakimś planktonie. Niby dmg większe i co z tego jak efektów nie ma rewelacyjnych. Właściwie to chyba sprzedam go i wrócę do GwTigera.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wczoraj mialem dziwny dzien...

Albo wysokie zwyciestwa i duzo DMG, albo jakas masakra...

Jedna bitwa w ogole cudowna bo GWtiger wzial mnie na hita na respie oczywiscie strzal na czuja ;/

 

Ale musze przyznac ze E-75 coraz bardziej mi sie podoba... Z silniczkiem 1200HP i nowymi gaskami zaczyna byc w miare fajnym czolgiem...

Teraz musze tylko wymeczyc wieze i ostanie dzialo i mysle ze gra nabierze sensu

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...