Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

^^ nie wiem, czy chcą, czy nie , ale jak czytałem że ktoś wpłacił 5500, później kazali mu wpłacić kolejne 5500, bo czegoś się tam doliczyli Dołączona grafika

 

skuteczna zagrywka zeby dac nadzieje graczowi i wyciagnac choc troche kasy. bo jak ktos sie wkur to za 3 mejlem ze sie znowu czegos doliczyli nic im nie wplaci.

to mam jakies 400zl do oddania Dołączona grafika

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna wiedziec co to za propozycja? czytam i czytam i widze ze ludzi kupujacych przez strone wot tez zbanowali. o co tu kurde chodzi

 

u resellera negatyw za negatywem leci :D

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh 2 miesiace temu kupilem zloto na allegro, 210 sztuk za jakies 5zl.

oczywiscie ban. fakt nie spojrzalem ze adres sprzedawcy ze Panama Dołączona grafika

moj blad ale nie rozumiem po co allegro w ogole rejestruje takie konta.

na szczescie malo gralem, stracilem raptem dwa czolgi, V i VI tier wiec tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tle narzekania napiszę co innego - pogrywam w WoT okazyjnie i od niedawna - i nigdy mi się tak dobrze nie grało, jak od czasu afery z banami. Z serwerów odpadli maniacy. Najlepszy czołg mam 6 tier (czyli niewiele grałem),

O płaceniu żywą gotówką za wirtualne dobra mam takie samo zdanie jak o 'kopaniu' wirtualnych bitcoinów zużywając realny prąd. Czyli nic nie kupowałem, gram sobie na luzie i gra dostarcza mnóstwo fajnej zabawy.

 

to chyba grasz w inną gre, dzis miałem taką paradę zjebów, że pattonem zaliczone dopiero po 7 bitwie, 50m po 4, vk4205a po 3(zwykle gram raz dziennie nim, lub w plutku z synem 4...i miałem 70% win ratio na nim) i reszta złomu podobnie, chyba tylko t30 za 1 razem poszedł.

310, 410, 510, 610eff(tu pacjent w e75 grzał z HE w IS)...po prostu żal, kiła i mogiła...

btw ciekawe czy ja dostane bana...jesli tak, to walę te grę. Wydałem na nią za dużo pieniędzy by doplacać i nie wiadomo czy jeszcze odbanują...a z kazdym paczem coraz gorzej jest. Coraz wiecej losowości w strzelaniu, mm, ludziach(i taboretach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna wiedziec co to za propozycja?

 

Nic wielkiego - coś w stylu "oddaj kasę i zapominamy o sprawie, albo odwiedzą cię smutni panowie w garniturach" :E

 

--=--=-=-=-==--=-===-=-=-=---

Hmm... w co by tu... Diabolo? :lol:

Aktualizuję starcrafta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh 2 miesiace temu kupilem zloto na allegro, 210 sztuk za jakies 5zl.

oczywiscie ban. fakt nie spojrzalem ze adres sprzedawcy ze Panama Dołączona grafika

moj blad ale nie rozumiem po co allegro w ogole rejestruje takie konta.

na szczescie malo gralem, stracilem raptem dwa czolgi, V i VI tier wiec tragedii nie ma.

 

Brałeś więcej razy, czy tylko raz te 210 golda za 5 zł?? Tak pytam bo IMO prościej i szybciej jest wysłać sms'a za 6,15zł. Bo biorąc to razy 100 to owszem zarobisz 115zł, ale przy jednorazowej akcji to 1,15zł to raczej mała oszczędność, jak na niepewne źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic wielkiego - coś w stylu "oddaj kasę i zapominamy o sprawie, albo odwiedzą cię smutni panowie w garniturach" :E

 

--=--=-=-=-==--=-===-=-=-=---

Hmm... w co by tu... Diabolo? Dołączona grafika

Aktualizuję starcrafta Dołączona grafika

 

czyli matematyk i ksiegowy z wolomina. jak mawia moj znajomy Dołączona grafika

zrobilem aktualizacje steama Dołączona grafika

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałeś więcej razy, czy tylko raz te 210 golda za 5 zł?? Tak pytam bo IMO prościej i szybciej jest wysłać sms'a za 6,15zł. Bo biorąc to razy 100 to owszem zarobisz 115zł, ale przy jednorazowej akcji to 1,15zł to raczej mała oszczędność, jak na niepewne źródło.

 

zaplacilem dokladnie 4,44zl. wiesz co nie zastanawialem sie wtedy nad 'legalnoscia', do glowy mi nie przyszlo ze to moze byc jakis przekret na cztery zlote Dołączona grafika

faktem jest ze nie ma problemu z zalozeniem na allegro lewych kont skoro komus chce sie oszukiwac na tak smieszne kwoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ciekawy temat, poczytajcie sobie od tej strony:

http://forums.d2jsp....05&f=230&o=5020

 

Dołączona grafika

 

Jesli to jest naprawde on, to musi byc niezlym debilem jesli mu sie wydaje ze z tego calego przekretu nic nie wyniknie a on sobie zalozy nowe konto do "handlowania".

Na duzo mniejsze kwoty widzialem sprawy na policji / w sadach, nawet w kilku sam bralem udzial. (w roli swiadka Dołączona grafika )

Generalnie tego nie trzeba nawet zglaszac na policje, wystarczy kontakt z Allegro i oni juz wszystko zalatwia, po paru dniach/tygodniach przyjdzie wezwanie na policje zlozycie zeznania i wszystko, sprawa wyladuja w sadzie a on bedzie musial zwrocic cala kase.

Jak mnie tez zbanuja to tez to zglosze (chociaz chyba nie kupowalem u RESELLERA a szkoda Dołączona grafika)

 

ps.

Widze ze nadal nie zmienil taktyki, tzn. po otrzymaniu negatywa odpowiada tym samym co za jełop. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez zbanowali. Niecałe 80zł w plecy jestem ;] Jutro leci poleconym przedsądowe wezwanie do zapłaty do gościa od ktorego kupilem gold. Adres ma w polszy, telefon tez - rozmawialem z nim rpzed zakupem golda, w lipcu. FasstGold.

 

A ten reseller to tez jakis idiota, mysli że jest cwany. Ktoś sie wku*rwi i mu jeszcze gnaty połamie. Wystarczy kilku, co złożą zawiadomienie w prouraturze i przy odrobinie szczescia za 2 lata będzie sprawa w sądzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z resellerem moze byc problem

Sprzedający : RESELLER79

Kamila Porath

258 Library Street

SE1 0RN London

Wielka Brytania

reseller79@gmail.com

+447543723355

 

o ile ktoras litera to w ogole prawda. nie od dzis wiadomo ze allelole to wylegarnia zlodziei i paserow. :)

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale na jakies konto z allegro kase wyplacac musial, prawda? A jak ma sie numer konta to ma się i goscia, byle tylko kous sie chciało- a to u nas jest problemem.

 

Spokojna twoja rozczochrana.

Moja ostatnia wizyta na policji dotyczyla cwaniaka ktory sie wlamal komus na konto Allegro, powystawial pare rzeczy m.in. prepaidy do wow'a.

Oszukanych bylo zaledwie kilkanascie osob, po 3-4 tygodniach dostalem wezwanie na policje zeby zlozyc zeznania (juz go znalezli, a nie mieli nawet zadnych danych osobowych), wiec watpie zeby to byl jakikolwiek problem.

No chyba ze dojdzie kwestia ekstradycji, to sie pewnie moze troszke przedluzyc, ale zeby mu sie upieklo - nie ma opcji. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko. poki co zaloze spor na allegro jak skompletuje dane. niech gnidy maja co robic.

swego czasu tez bylem poszkodowany poza allegro. nie bylo doslownie nic poza moim zeznaniem i zapewne wplata ode mnie, ale to juz musieli u lewego znalezc. kasa odzyskana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam forum WoT'a z nudów i przyszło mi do głowy, czy gdyby do nich napisać o cofnięcie konta do stanu sprzed kupna "lewego" golda to czy by ściemniali, że się nie da i próbowali wyciągnąć kasę czy by się zgodzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tego co pamietam na cofniecie giftu byl miesiac albo trzy....

Fajnie ze szybko zmieniaja regulamin...

 

No u mnie spor jest w trakcie realizacji... Poproszono mnie juz o podanie numeru konta itd...

Ale to wciaz bedzie za malo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wczoraj dostaliście bana, Ci którzy kupowali na Allegro? Ja kupiłem 2 x (7 dni premium 2000 gold i czołg) i 2x 5500, sprzedawca (sklepxboxlive, kublarek, Borntoplay) wczoraj grałem wieczorem i nic nie przyszło, na maila również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ktorzy kupowali na allegro + duza ilosc osob ktora dokonywala zakupow na stronie...

Czyatlem ze bana urwalo tez duzo ludzi za gifty od znajomych...

 

Poprostu sajgon.

 

Ja narazie nie place, czekam az sie rozwinie sytuacja i GW zajmie stanowisko w tej sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to ze za bledy GW zaplaci wielu graczy

 

Rozumiem ze zakup "promocyjnych" giftow byl podejrzany, ale sam jak pracowalem w jednej z sici komorkowych mialem do wykorzystania sporo kasy na doladowania premium.

Podobnie maja ludzie z firmami i wielkimi abonamentami... wielkie kwoty do wykorzystania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do zarzucenia WG, na ich miejscu zrobił bym dokładnie to samo. A, że ktoś nie wiedział, że giftów się nie kupuje poza oficjalną stroną - a raczej wiedział, tylko liczył na szczęście to już inna sprawa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim jest to że mój znajomy kupił sobie 5500g przez ich stronę i nigdy wcześniej nic nie kupował, a dostał bana hahaha, wysłał potwierdzenie wpłaty a oni powiedzieli że to nie jest prawidłowo opłacone, a wy nie piszcze że kupowaliście złoto z allegro, z WG siedzą czytają forum patrzą kto kupował i blokują wam konta ;d niech sami się natrudzą aby znaleźć tych co "nielegalnie" nabyli złoto. Dobre jest też to że przez tak długi czas nikt nie chciał zwrotu kasy za zakupione gifty itd a tu nagle BUM i tysiące osób postanowiło żądać zwrotu kasy od WG ?;/ kpina. WG robi sobie z nas jaja i wyłudza kasę, popatrzyli że mają taką możliwość to czemu nie zarobić trochę więcej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej mozesz zakupic jak nie poza strona???

 

Poczytaj forum... Pisal koles ktory doladowywal konta ludziom z firmowej komorki... Rozliczali sie miedzy soba. Wszystko ladnie, legalnie. Polecieli wszyscy znajomi bo... otrzymali gifty.

 

Jezeli WG nie jest w stanie dogadac sie z Visa i MasterCard w sprawie ubezpieczen to moze niech dadza sobie spokoj z mikroplatnosciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga gral ktos na testowym?

W tym 3 tescie dodali tyle golda/expa/kasy ze mozna kupic chyba wszystkie t10 dostepne w grze mozna sobie potestowac czolgi ktore planujecie kupic.

A, i na wiezyczki mozna dodawac jakies ciach!ly typu flagi, loga itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...