Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

FasstGold napisał do mnie @ z prośbą o dane i konto na jakie ma zwrócić kasę za kwestionowany przez WG gold.

Możliwe w takim razie, że kasę odzyskam. Jednak nie mam najmniejszego zamiaru opłacać tego golda ponownie przez stronkę WG żeby je odbanować. Nie chcą gracza, to bez łaski.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z WG spierać się nie będę, bo widzę, że mimo zapewnień o dokładnej analizie kont, banują też ludzi którzy kupowali TYLKO u nich.

Ci ludzi wysyłając zapytanie, również dostają po 3-4 razy tą samą kopię pierwotnego maila.

Kpiny z ludzi moim zdaniem.

 

@ ath - również dziś dostałem kolejnego maila od WG z kolejnym zawieszeniem. Ciekawe ile ich jeszcze dostanę.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wielkość katalogu gry .

 

Czysty WoT w wersji 7.5 powinien zajmować ~7,1 GB (~380 MB mniej jak nie masz katalogu update albo jest on pusty) .

 

Instalowałeś jakieś mody czy tweaki ?

 

Zobacz czy po przeniesieniu katalogu z WOT na inny komp gra się normalnie uruchomi .

 

Możliwe że coś jest z lapkiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoT jest czysty i zajmuje 10,6GB z czego 3,4GB to katalog update. Później spróbuję przenieść na mojego kompa i zobaczę czy odpali.

 

@Wololo: I jedno i drugie było już zainstalowane na lapku.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą :

Victory!Battle: Prokhorovka 19 września 2012 20:04:47Vehicle: M4A3E2Experience received: 2 728 (x2 for the first victory each day)Credits received: 28 683Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Defender, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

:lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e2 nie jest taki zły, kv1 można rozwalić objeżdżając go :D

 

już mam 8 walk przegranych pod rząd :D

popróbuje jeszcze trochę i jak się nie uda to trudno, ale wiem, że jutro będzie dobrze szło i wszystko będzie wygrane, kaprys MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz farta

ja dzis tez jakoś bez problemu zrobilem, właściwie gładko, za to wczoraj chyba z 30% win ratio skonczyłem zanim sie uporałem z gwiazdkami na tych czołgach na ktorych potrzebuje to robic(ominąłem np is4, is7, 103,,,)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się już nagrałem na zapas, bo serio bardziej to przyzwyczajenie i "powinność" zbicia gwiazdek niż fun.

Wiadomo, że wszystkim się można przesycić. Gw2 też odpuściłem, chcę odpocząć od grindu i skupić się na czymś casualowym. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...