Skocz do zawartości
marco

O rangach dla autorow serwisow sprzetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Da radę zmienić mi rangę na "wioślarz".

Wiem że to nie tematyka komputerowa, no ale w związku z nietypowym osiągnięciem

(po szczegóły zapraszam tu) jak na forum komputerowe, może jakiś "przychylny" ustosunkowałby się przychylnie do mojej prośby.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę zmienić mi rangę na "wioślarz".

Wiem że to nie tematyka komputerowa, no ale w związku z nietypowym osiągnięciem

(po szczegóły zapraszam tu) jak na forum komputerowe, może jakiś "przychylny" ustosunkowałby się przychylnie do mojej prośby.

 

Pozdrawiam.

Fajny pomysł - ale coś brak reakcji :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można ja poproszę o "ClockMeUp!"

 

Wiem, że nie serwis, ale team "OCerski" ;)

"Jeśli jesteś redaktorem serwisu o tematyce komputerowej i chcesz mieć nazwę serwisu w randze użytkownika napisz w tym temacie wraz z linkiem gdzie można potwierdzić Twoje uczestnictwo jako redaktor/administrator/właściciel."

 

No i jak to jest związane? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze troche pomarudze ale co tam :) Poltora roku temu wyszedlem z inicjatywa by powstalo forum zrzeszajace graczy purepc multi testdrive unlimited... postawilem proste forum ze wzgledu na brak przyzwoitego serwera. W ciagu tygodnia (jak pamietam udalo sie zalatwic juz serwer z php, bazami, teamspeak, ftp itp.) odezwal sie do mnie Dzieju ktory zalatwil wszystko co bylo potrzebne ze strony hardware. Przez miesiac forum bylo udoskonalane, doszlo kilku nowych adminow oraz forum zyskalo bardzo duza odwiedzalnosc (na chwile obecna: 23754 wejsc) Forum juz nie jest tylko na temat tdu ale ogolnie multigamingu. Ogolnie juz od poltora roku gramy razem w roznego rodzaju gry typu: tdu, rfactor, gtr2, counter-strike 1.6 jak i source oraz kilka rpg (ktorych ja osobiscie nie lubie ;P )

Prosil bym o range PPCTeam ... nie wiem czy moge podac tu adres stronki ale co tam ;) ppcteam.pl

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...