Skocz do zawartości
Caleb

Mass Effect 3

Rekomendowane odpowiedzi

Albo mnie oczy na starość zawodzą, albo nie zauważyłem tematu o Mass Effect 3 - więc chyba najwyższy czas nadrobić tę zaległość dorzucając do tego:

 

Mass Effect 3 w grudniu 2011 roku | PurePC.pl

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jakoś nigdy nie rajcowały mnie gry z tego gatunku i sam Mass Effect po zagraniu do mnie nie przemawiał. Ale grałem za krótko i pewnie teraz bym zmienił zdanie i zagrał dłużej. W każdym razie ten trailer w VGA zrobił na mnie OGROMNE wrażenie i zamierzam nadrobić zaległości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu skończyłem mass effect 2, którego olałem na 3 miesiące nie miając pojęcia, że mam do końca 20 minut gry. :lol: Gra miażdży, ale mogłaby być dużo dłuższa. Większość fabuły to pozyskiwanie składu i wykonywanie misji pozwalających zdobyć ich lojalność. Teraz przejdę jedynkę i potem znów zabiorę się za dwójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spieprzyli to za mocne słowo, ale wyraźnie widać pośpiech, przede wszystkim w ogromnym recyklingu lokacji - jeden wzór jaskini, kopalni itp. a zmiany są wprowadzane na zasadzie zaślepienia niektórych przejść; szkoda tylko, że na minimapie jest całość lokacji, łącznie z zamkniętymi odnogami.

 

@powyższe - jakoś mnie to nie martwi; Mass Effect zawsze był action RPG i statystyki grały w nim drugorzędną rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkrety pojawiły się w zapowiedzi Mass Effect 3 przygotowanej przez redakcję tego magazynu. UWAGA NA POTENCJALNE SPOILERY!

 

- w Mass Effect 3 pojawi się możliwość wykonania skoku oraz uników (przewroty). Do tego komandor Shepard nauczy się prowadzić ślepy ostrzał zza osłon,

- w grze zdobywać będziemy przychylność różnych ras, ale równie dobrze będzie mogli ją stracić na rzecz Żniwiarzy. Ma przypominać to finał Mass Effect 2, w którym to w wyniku podjęcia przez nas niewłaściwych decyzji mogło dojść do uśmiercenia naszych sprzymierzeńców,

- bronie będzie można ulepszać dodając do nich lunety, większe magazynki oraz lepsze uchwyty. Do tego zmienimy kolor oraz maskowanie posiadanych przez nas giwer,

- poza Żniwiarzami naszymi zaciekłymi wrogami będą również organizacja Cerberus oraz Huskowie,

- potwierdzono, że pancerze odegrają znacznie większą rolę niż w dwóch poprzednich częściach. Możliwe będzie również zdobycie specjalnej "opaski" na oko (takiej jaką nosił Garrus), która umożliwi nam znacznie dokładniejsze celowanie z broni nie posiadających lunet,

 

Dziennikarze OXM dodali, że BioWare szykuje coś wielkiego na czerwcowe targi E3. Z całą pewnością zobaczymy na nich nowe materiały wideo oraz poznamy jeszcze więcej szczegółów na temat fabuły oraz samej rozgrywki.

 

gram.pl

Coraz bardziej się boję, że ME3 będzie wyglądać jak ostatnie FPS'y - tratatata i do przodu...

I jeszcze ta personalizacja giwer - dodadzą jeszcze jakieś fajne "ficzery" i "achievy" i będzie CoD - odcinek 1128...

Edytowane przez wreq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Achievementy były już w obu poprzednich częściach.

 

Racja...

 

Dobre podsumowanie jednego z userów...

 

Ciekawa sprawa z tym Mass Effect 3. Z jednej strony coraz bardziej się o tę grę niepokoję, z drugiej zaś jestem jej coraz bardziej ciekawy.

Edytowane przez wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ta personalizacja giwer (...)

To było w grze od pierwszej części. W ME1 wprost, w ME2 poprzez research. Ba, w obu poprzednich grach w pancerzach też dało się dłubać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Female Shepard Finally Gets Cover Girl Glory in Mass Effect 3

 

W skrócie, bioware chce umieścić na okładce nowego mass effect'a (przynajmniej w wersji kolekcjonerskiej) rownież panią Shepard. Dodatkowo, ma powstać oddzielny trailer z jej udziałem. Na razie nie wiadomo jeszcze jak owa żeńska wersja będzie wyglądać.

 

Jak się postarają to może wyjść całkiem fajnie, chociaż z drugiej strony przyzwyczaiłem się do tej nieogolonej mordy w każdym filmiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...