Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę drogo jak na grę PC, ale cóż gra jest warta swojej ceny i do tego w całkiem przyzwoitej grafice. Bo to co widziałem na PS3 to jakiś okrutny żart.

 

Grafika jak grafika ale jakie ta gra na PS3 ma spadki FPSów to jest tragedia. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując gra od wersji na XB1/PS4 po tym co widać na screenach i trailerze różni się:

- większa rozdzielczość i liczba FPS - o ile nasz sprzęt na to pozwala

- większy draw distance

- większa ilość cieni ( trawa na PS4 nie ma cieni, na screenach z PC cienie od trawy są, na trailerze widać ruchome cienie od świateł samochodu - to co było w GTA IV )

- lepszy bump mapping 

- lepsze filtrowanie tekstur

- lepiej wyglądające krzaki i drzewa

- większa ilość efektów np. Po strzałach w asfalt odpadają jego kawałki, po wbiegnięciu na kałużę pod stopą powstaje rozbryzg

- lepsze efekty oświetlenia - spójrzcie jak błyszczą łuski wylatujące z miniguna, na scenie z drinkiem widać poświatę od słońca, większa ilość refleksów na samochodach

- lepsze tekstury broni

- nawet pokazane kable od prądu na ostatnim ujęciu są bardziej zaokrąglone niż te na PS4 - porównanie PS4 PC

 

Trailer więc nie był może najbardziej efektowny ale pokazał wiele detali jakie poprawiono w wersji PC.

 

Zadbali o drobne szczegóły w wersji PC oby to oznaczało, że optymalizacja jest na dobrym poziomie.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zwyczajnie GTA V w opcji HIGH, na konsoli mamy LOW/MEDIUM.

Jak zwykle przy porcie brak wygładzania i wszechobecna kanciastość.

Tekstury nadal słabe. Pancerze w scenie z minigunem pozostawiają wieeeele do życzenia.

W trzech słowach: czekam na mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby odpalić w 4k i dać downscaling do full hd to hmm.  :twisted2:

 

Kto zamówił pre order?

 

Ja w końcu łyknąłem preorder na g2a, wyszło 15zł drożej niż w empiku a wolę mieć wersję steam jeśli mam wybór, no i nie będę musiał śmigać do sklepu, bo jeszcze by mi psikusa zrobili i nie dowieźli na czas.  :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda kozak, ale od razu was uprzedzę  (doświadczenia z ps3), że heisty TYLKO ze swoją ekipą + komunikacja głosowa. Jako, że w payday2 zagrywałem się długo, to ostatnio odpaliłem gta po długiej przerwie, żeby zobaczyć jak to wygląda i... jechaliśmy przez całą mapę po samochód, potem pół mapy na lokacje i trzeba było po cichu zdejmować gości, żeby się nie pokapowali. Pierwsze co zrobił random to seria z kałasza bez tłumika. RESTATRT - znowu to samo, RESTART drugi gość wypalił = LEAVE GAME.

Jak coś to ja chętnie przygarnę kogoś do gry drużynowej. Mam prywatny serwer mumble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wzialem preorderka jeszcze we wrzesniu chyba, w x-kom. Wali mnie czy to pudelko czy steam, chce miec szybko gierke w lapie, a z obecnym netem nie moge sobie pozwolic na pobranie 20-30gb. mam nadzieje, ze dostarcza na 14 kwietnia.

 

EDIT: 

fajna nuta w trailerze napadow.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dawajcie nicki ze RSG. Mój: StoProGratis

 

Wcześniejszy wyciek trailera, oryginał na stronie Rockstar już jest

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52413/gta-online-heists-tv-spot

 

Spójrzcie na te krople w kałuży  :smoke:

 

pcraindrops_zpseumpdi0b.png

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu łyknąłem preorder na g2a, wyszło 15zł drożej niż w empiku a wolę mieć wersję steam jeśli mam wybór,

 

Jesteś pewien, że klucz z g2a podepnie się pod Steam'a? Bo rozumiem, że kupiłeś ten za ok. 203zł. Pytam, bo w opisie produktu, przy platformie jest napisane "other".

Edytowane przez blood_brother

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to tylko przez steam jeśli chcesz mieć w 100% pewny klucz.


W g2a płacę zawsze paypalem, bo wtedy jak nie dogadam się z supportem w razie jakiegoś problemu to samodzielnie wycofuję kasę przez pp - chargeback, póki co nie musiałem jeszcze z tego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby 65gb :)

Jak phantasmagoria, tylko że dvd zastąpiły cd.

 

Tak pamiętam tą gre. Kiedyś to było naprawdę sporo 7 płyt CD. Teraz 65 GB przy obecnych łączach to nie problem. Oczywiście nie dla wszystkich bo sporo osób wciąż ma dość wolne łącza. Mimo wszystko wolę wersję pudełkową z Allegro za 170 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...