Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W iP4 też jest dodatkowy mikrofon "u góry" do tego celu ;)

Wiem o tym ale napisawszy to nazaziłbym się na ciskanie we mnie marchewkami. Przecież japko to zło które jest technologicznie z tyłu.

 

ULLISSES zawsze możesz sprzedać i kupić jakąś Motorolkę albo HTC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULLISSES zawsze możesz sprzedać i kupić jakąś Motorolkę albo HTC.

 

"Jakąś" nie chcę. Wolałbym Defy, a najchętniej MM. Nie wydaje mi się jednak, aby po sprzedaży któregokolwiek z listy udało się kupić MM/Defy w idealnym stanie (z gwarancją producenta/operatora).

Za HTC chyba podziękuję. Jedyny HTC który mi pasi to Desire Z. Zamiast reszty wolę Defy czy nawet Swift Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem o Defy, Milestone czy Desire. Jak się postarasz to powinieneś coś wyrwać, okazje się trafiają.

 

HTC trochę dziwnie ostatnio postępuje bo tak na prawdę od czasu HD2 wałkują ten sam hardware w innych obudowach. Teraz wyszedł EVO 3D (choć tutaj tylko nowością jest 3D), niedługo Pyramid ale to i tak za późno z nowościami. Był czas kiedy wiedli prym a teraz jakoś stanęli. No i moim zdaniem design mają od jakiegoś czasu katastrofalny. Jedynym, który mi się podoba post-HD2 jest Desire/Nexus1, reszta to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym ale napisawszy to nazaziłbym się na ciskanie we mnie marchewkami. Przecież japko to zło które jest technologicznie z tyłu.

 

ULLISSES zawsze możesz sprzedać i kupić jakąś Motorolkę albo HTC.

 

To lepiej zamilknę bo też marchewką dostanę, a napisałem to tylko dlatego iż jak przeczytałem że N8 jest najlepszym smartphone'm mało z krzesła nie spadłem, toż to poza aparatem nic nie umie i nic niema...

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie poprzedniej dyskusji o zwyklym 'telefonie do dzwonienia'.. Mam sluzbowego Hazela, ktory od Elma rozni sie tylko konstrukcja obudowy.. Generalnie jestem zadowolony - bateria trzyma tydzien, jakosc rozmowy jest swietna (tak twierdzil tez moj rozmowca), bardzo przyjemny odtwarzacz mp3.

Do bardziej zaawansowanych zastosowan mam smartfona, wiec za wiele nie jestem w stanie powiedziec. Z aparatu w telefonie tez nie korzystam, bo mam cyfrowke..

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up +1

 

N8...

Jest dobra do cykania fot i kręcenia filmów... A to potrafią równie dobrze niektóre telefony bez systemu. Ze smartfonem to ten telefon ma mało wspólnego ^^

 

Tapnięte z HTC HD2

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ULLISSES:

 

ZTE Blade na chwilę obecną jest niedostępny, w odp uzyskałem informację, że nie wiedzą kiedy do nich dotrze jakaś partia ZTE;

 

Sam na niego czekałem bo... via Allegro można za niego dostać najwięcej;

Bo skończyła mi się umowa w Erze i przechodzę do Play...

 

Ale chyba posiedzę jakoś bez telefonu (numeru) komórkowego; Może w kwietniu faktycznie wpadnie coś nowego/ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Samsung I9100 Galaxy S II

 

Nie mogę się doczekać :wink:

 

 

Musze przyznac ze specyfikacja jest imponujaca.

Zeby jednak nie okazalo sie ze to fullHD to jakies dublowanie klatek itp.

 

EDIT1.

NIemniej to bedzie moj nastepny fon. Chyba ze Nokia ponownie stworzy godnego konkurenta.

Edytowane przez G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania - Desire HD [do tego masz diodę od powiadomień i lampę w aparacie)

Bateria + wydajność w 3D - Galaxy S (ale nie jest to jakaś ogromna różnica)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C6-00, Swift Plus czy Wave 723?

 

Nokia ma qwerty, fajny ekran, dobry aparat i darmową dobrą nawigację.

LG ma Androida, mocnego procka i niezła baterię.

Samsung ma dobry aparat, niezłego procka i dobrą baterię.

 

Jaka jest obecnie najlepsza nawigacja (offline) na Andka?

BadaOS ma NDrive, która jest także pod Andkiem. Ale jest coś lepszego offline?

 

BTW:

Na blogu Play wyczytałem, że obniżają ceny co tydzień na wybrane modele.

Ich cennik kończy się jutro (31 marca), więc jest szansa na nowe niższe ceny.

Do cennika dojdą nowe zabawki. Obecnie w nowościach widziałem dość ciekawy Galaxy Ace, ale cena jest za wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Koledzy mam wielki problem, jako iż byłem użytkownikiem Samsunga Omni którą zgubiłem, szukam nowego telefonu dla siebie,

nie koniecznie dotykowego, choć mógłby też byc ( w omni dotyk nie bardzo mi się podobał ). Nie chciałbym wiele wydawać a wystarczy mi tel. używany, w bdb stanie tak do 350 zł + koszty przesyłki ewentualne. Myślałem o HTC G1 , Noki e52 ( ale tutaj wiele negatywnych komentarzy słyszłałem i chyba odpada ) no i dalej nie wiem... może zaproponujecie coś dobrego? Aparat nie jest zbytnio ważny. Czekam na sugestie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie najlepsza nawigacja (offline) na Andka?

BadaOS ma NDrive, która jest także pod Andkiem. Ale jest coś lepszego offline?

 

Sygic mobile maps. Strasznie drazni mnie jego obsluga... chodz jest w miare dokladna.

 

Noki e52 ( ale tutaj wiele negatywnych komentarzy słyszłałem i chyba odpada )

 

Eeee czemu? Mam w domu jeden i jest naprawde fajny... bateria dlugo trzyma... jak na dzisiejsze telefony... nawigacja garmina... wifi... szybko chodzi i nie wywala sie... jedyny minus to srednio wygodna klawiatura i jakies delikatne te plastiki... ale ja bym go polecil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygic mobile maps. Strasznie drazni mnie jego obsluga... chodz jest w miare dokladna.

 

Zasiągnąłem info w Sieci i po kilku mniej lub bardziej przydatnych stronach znalazłem sondę, w której właśnie ta nawigacja miażdży konkurencję. Nie mniej dzięki za info.

 

ULLISSES ja bym brał Nokię. Nie pakowałbym się w półśrodek czyli średniawy Android czy Bada, która mi się zupełnie nie podoba.

 

Od końca:

Z BadaOS mam kontakt dzięki Wave 533 i system bardzo mi się podoba. Na niezbyt mocnym procku w tym sprzęcie Bada chodzi przyjemnie. Aplikacji także jest całkiem sporo. Nie jestem maniakiem gier/softu, więc AngryBirds czy Asphalt5 nie są mi potrzebne. Poza nawigacją NDrive (która też nie jest najgorsza), Bada nie ma dla mnie minusów.

Średniawy Android także mi starczy, bo ten Swift ma: dobry ekran (GT540 miał tragiczny), niezła baterię, niezłego procka.

C6 strasznie przyciąga mnie nawigacją, aparatem i ... napisem NOKIA.

 

Ale... pojawił się Galaxy Ace, który namieszał mi w głowie. 3.5 cala, 800MHz, 5MPix i Andek. Wprawdzie rozdzielczość nie powala, a filmy powyżej VGA tną, jednak żadne z nich nie jest mi potrzebne do szczęścia. Jeszcze dzisiaj jest w zaporowej cenie, ale od jutra ma kosztować 99 PLN w AI79, co zmienia postać rzeczy. Z recenzji (także wideo) dowiedziałem się, że bardzo sobie ludziska chwalą ten sprzęt.

 

Obecny dylemat więc brzmi: C6 czy Galaxy Ace. Jeśli C6 nie stanieje, to pewnie wezmę Ace.

 

BTW: Podczas czatu z BOK pewna pani przekonywała mnie, iż jest możliwość negocjacji ceny telefonu - innymi słowy można się targować. Czy może to ktoś potwierdzić? Pisałem do rzecznika prasowego w tej sprawie, ale na razie zero odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Targować? Hmm - może miała być opcja tniemy usługi na rzecz tańszego tele? A o wspomnianych modelach wypowiem się tak - brałbym Ace. Swype + dotyk jest dla mnie lepszą opcją niż wbijanie mniejszych przycisków na klawiaturze QWERTY. Swoją drogą jest to slide a nie jakiś klips jak Desire Z czy E7 i reszta paździerzy.

Anty fan Symbiana po tym jak zobaczyłem na Operze Mobile brak multi touch'a na N8 :lol2: Nie mówiąc o rozdzielczości, Ovi i planów związanych z tym systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Targować się można , gdy 2 lata temu brałem telefon to udało sie go <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> za 59 zamiast 99. Mało ale zawsze coś ;)

Oczywiscie kontaktując sie poprzez telefon , bo w salonie nic a nic nie chcieli zbić z ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość mnie nie rusza, bo w obydwu modelach nie jest porywająca.

Mógłbyś natomiast rozwinąć kwestię Ovi i planów? Chyba mi nie powiesz, że w ciągu najbliższych 2 lat nawigacja przestanie działać...? Ovi jako sklep zupełnie mnie nie interesuje, bo zakładam iż w telefonie są wszystkie potrzebne mi aplikacje: klient poczty, blokada numerów i nawigacja.

 

Maciem: W takim wypadku musiałbym czekać, aż sami do mnie zadzwonią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do navi na Androida to sprawdź jeszcze Sygic Aura. Zwróć też uwagę,że Ace ma mniej RAMu od Swift Plus (P500).

 

Ilość ram chyba nie jest aż tak istotna w przypadku telefonu:

- tak od 3 minuty

Setny raz powtarzam, że nie zamierzam na nim odpalać gier. Braknąć może co najwyżej w przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee czemu? Mam w domu jeden i jest naprawde fajny... bateria dlugo trzyma... jak na dzisiejsze telefony... nawigacja garmina... wifi... szybko chodzi i nie wywala sie... jedyny minus to srednio wygodna klawiatura i jakies delikatne te plastiki... ale ja bym go polecil.

 

A ja wrecz przeciwnie. Nie polecam! W ciągu 16 m-cy 3 razy był w serwisie z powodu aparatu. 2 razy niby był to problem z softem, za trzecim coś tam wymienili.

Z garminem też są problemy, IMHO nie nie nadaje się do codziennego użytkowania -lubi się wykrzaczyć w najmniej spodziewanym momencie.

Bateria na plus, tu się zgodzę. W porównaniu do e51 wydaje mi się że zbyt delikatny - jakiś taki tandetny. Jeżeli ma to być kom tylko do dzwonienia to raczej bym sie na e51 nastawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu, którego głównym zadaniem jest pisanie smsów dlatego też skłaniam się ku telefonowi z QWERTY.

Miałem okazję trochę popisać na samsungu delphi - komfort smsowania jest po prostu ogromny w porównaniu do normalnych telefonów mimo, że to chyba jeden z najtańszych dotykowców.

W moich poszukiwaniach znalazłem samsunga wave 533 no i tu pytanie do was czy ten telefon to dobry wybór?

Nie chcę na telefon wydać zbyt dużo, filmów nie mam zamiaru oglądać, w gry grać raczej też nie, ma pisać smsy i dzwonić, w miarę dobrze odtwarzać muzykę. Ten telefon ma chyba wejście na normalnego jacka? Jeśli tak to jest to jego dużą zaletą.

No i ma jeszcze niby GPS co bardzo by mi się przydało jeśli to w praktyce działa.

 

Także czekam na jakąś waszą opinię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge sie tylko wypowiedzieć co do komfortu pisania na samsungu 533 jest naprawde duża , klawisze są dość spore i miłe w dotyku. Na pewno sie na nim lepiej pisze aniżeli na delphi czy corby pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLAY niby twierdził, że nie wie kiedy dostawa ZTE Blade będzie... a tymczasem 1 kwietnia się pojawiły;

Więc wkońcu koniec z ERĄ, nowy abo wzięty a Blade... Blade'a to nawet nie ujrzę jak wygląda bo odrazu na sprzedaż idzie;

 

 

I takie pytanie:

 

Jaki byście polecili telefon (może być używka) który:

 

- będzie miał złącze 2.5/3.5mm jack (z naciskiem na 3.5mm)

- będzie miał slot na karty pamięci (najlepiej MicroSD)

- oczywiście odtwarzacz MP3 (sensownej jakości)

 

Za jak najmniejsze pieniądze? Ogółem max 150-200zł?

 

Nie zależy mi na super wyświetlaczu, uber obudowie, 5mpx aparacie (aparatu w ogóle może nie być);

Ma działać, dzwonić, pisać sms'y i odtwarzać mp3;

 

Chyba, że lepiej jak naprawią sobie leżącą mi Nokię 5610?

Tam jest kwestia suwaka (wymiana na inny) oraz prawdopodobnie taśmy ekranu (brak obrazu, lcd kiedyś raz zmienione, ogółem obraz wyświetlał telefon ok)

 

Orientuje się czy za te ~100zł (części/robocizna) będzie dało się ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...