Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w 'lajcie' z noki w normalnej cenie masz tylko 6151, ale imho 99zł to dużo jak za ten telefon.

Tak do znudzenia będę powtarzał - samsung l760, który deklasuje tą nokie. Zabierz mamę do Pleja niech jej go włączą i się pobawi (tak siostrę na niego nakręciłem ;)). Menu maksymalnie proste a i wykonanie bardzo dobre

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę poznać Twoje zdanie w moim temacie? :P

Mógłbyś gdybym wiedział co masz do wyboru. Nie będę Ci wyszukiwał abonamentów, a później się domyślał czy Twoja rodzicielka chce telefon za 1zł lub 999zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 'lajcie' z noki w normalnej cenie masz tylko 6151, ale imho 99zł to dużo jak za ten telefon.

Tak do znudzenia będę powtarzał - samsung l760, który deklasuje tą nokie. Zabierz mamę do Pleja niech jej go włączą i się pobawi (tak siostrę na niego nakręciłem ;)). Menu maksymalnie proste a i wykonanie bardzo dobre

Mama przekonana do Nokii, 2 lata używała 6030 i bardzo jej się podoba. Ale dzięki za uwagę, zobaczymy, co jej się spodoba bardziej pod względem obsługi.

A co do samej taryfy, masz jakieś inne typy?

 

Mógłbyś gdybym wiedział co masz do wyboru. Nie będę Ci wyszukiwał abonamentów, a później się domyślał czy Twoja rodzicielka chce telefon za 1zł lub 999zł.

Jeśli abonament ma być do 40zł, to chyba nie będę brał telefonu za 999, prawda? Do 100zł aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat i czytam, ale wciaz nie moge sie zdecydowac na telefon, a wlasciwie moja dziewczyna.

 

Takie oto wymagania:

- mp3 - dobrej jakosci

- aparat - j.w

- radio

- karte pamieci w zestawie

 

I na takie cudo mamy do wydania 500zl. Jakies propozycje ? Nokia 5200 - to dobra opcja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo halo witam wszystkich!

Jak inni stoję przed dylematem wyboru telefonu

-SE k800i

- SE k850i (no może wytelepie kasę jak będzie trzeba ;)>

- nokia 6300

- nokia 5310

 

Telefon ma działać bez problemów. Na super mp3 mi nie zależy bo mam osobny odtwarzacz, aparat foto też nie musi być hiper mega bo mam lustrzankę. Po prostu sprzęt szybki, bez zwiech i zamuleń - ewentualnie inne propozycję. Może coś z symbianem a nie a javą.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im mniej bajerów w telefonie tym szybciej będzie działał.

Najlepszy z Twojego wyboru jest K850i ale po co dawać tyle kasy jak tych bajerów nie chcesz ?

Musisz się określić bo wymieniasz telefony z bajerami, a ich nie potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi drugi telefon, do dzwonienia i sms, z dobra bateria, bez zbednych bajerow, o malych gabarytach... i w miare tani 100-200zl. Co polecacie?

Chyba ze istnieje cos takiego do E50, pozwalajace zainstalowac dwa simy i z poziomu menu wybierac ktorego uzywac - bez wyciagania baterii wlaczania itd.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnosnie co wybrac i czy sie oplaca :)

na oku mam nokie 6234 z sieci vodafone. Bawilem sie nia chwilke i bardzo spodobaly mi sie z niej fotki oraz filmiki. Pytanko do was bo nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi - chodzi mi o kamere. Wiem ze fotki pstryka w 2 mpix ale nie znam rozdzielczosci filmikow. Moglby mi ktos podac ?

oraz czy w cenie ok 550 zl moze warto sie zainteresowac czyms innym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi drugi telefon, do dzwonienia i sms, z dobra bateria, bez zbednych bajerow, o malych gabarytach... i w miare tani 100-200zl. Co polecacie?

Chyba ze istnieje cos takiego do E50, pozwalajace zainstalowac dwa simy i z poziomu menu wybierac ktorego uzywac - bez wyciagania baterii wlaczania itd.

Dual-sim?

 

bateria w 6030 trzyma u mnie ok. 10 dni ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotka pilka

k550i vs k750i biore telefon w abonamencie ery za 40zl miesiecznie, moze cos innego od nich cena do 49zl

zalezy mi na przyzwoitej jakosci mp3, przyzwoitym aparacie i czytelnym wsywietlaczu. za k750i przemawia fakt ze mam karte 2gb ms pro duo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeszcze za czasów Nokii z mono wyświetlaczem. Działać - działało. Wtedy jeszcze nie było dodatkowej pozycji w menu tylko pomiędzy kartami przełączało się przez wklepanie kodu. Najważniejsze jest miejsce - jeżeli pomiędzy baterią a tylną klapką wciśniesz drugą kartę to jest nadzieja, że dual wejdzie (jest minimalnie szerszy, 1/2mm).

 

Ewentualnie zostaje dual z wycinaniem. Wtedy problemu nie ma bo 2 karty (wlaściwie ich chip) wchodzą na miejsce większej starej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotka pilka

k550i vs k750i biore telefon w abonamencie ery za 40zl miesiecznie, moze cos innego od nich cena do 49zl

zalezy mi na przyzwoitej jakosci mp3, przyzwoitym aparacie i czytelnym wsywietlaczu. za k750i przemawia fakt ze mam karte 2gb ms pro duo

K550i. Dlaczego? Brak joy'a (dla niektórych to podstawowy plus), lepszy wyświetlacz (rozdzielczość ta sama ale jakościowo jest lepszy), foto to jest identycznie, mp3 również jest dobre. K750i możesz przerobić na W800i, ale K550i również obsługuje soft od Walkmana (bodajże W610).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barthezzo - miales, lub mial ktos doswiadczenia z tego typu ustrojstwem jak dual-sim? Jesli nie sprawialoby to problemow, to chyba byloby to czego szukam...

Tylko upewnij się czy z Twoim telefonem będzie to działało dobrze, bo czasem pomimo zapewnień sprzedawcy są z tym problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam n73 i mam pytanie czy da się jakoś dokupić wifi do tego ? jakieś zewnętrzne albo coś ? bo przydało by się a nie chce mi sie nowego telefonu kupować bo bardzio się przyzwyczaiłem.

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do taryfy - już wybrana. Abonament w Playu za 40zł. Co możecie polecić za telefon w tej taryfie do 100zł? Na razie wybór jest między Nokią 6151 a Samsungiem L760. Zastrzeżenia mam jednak co do tego drugiego - jak się sprawuje wytrzymałościowo po dłuższym czasie użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wistler zdecydowanie szajsung, tak jak Barthezzo napisał, z nokii zostają tylko wióry. Siostra ma l760 od początku listopada - wygląda jak nowa. Ja mam swojego szajsunga (kolor "Copper Gold" B-) ) prawie 2 tygodnie i gdybym miał go do wyboru jeszcze raz, to nie zawahałbym się nawet na chwilkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson W810i.

 

- Bardzo dobry aparat 2mpix z autofocusem.

- Walkman więc nie ma pytań.

- Bateria luzem biega 4 do 5 dni.

- Wyświetlacz 176x220 także w miarę dobry.

Do tego EGDE, karty pamięci, dobre słuchawki.

 

Coś jeszcze? :)

 

Tutaj masz z kartą 512MB w cenie 479zł: http://allegro.pl/item278776130_nowy_se_w8...ice_q_gsm_.html

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...