Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zależy mi na dobrym aparacie i MP3. Codziennie mp3 około pół godziny słucham jak idę do szkoły, zbytnio wymagający nie jestem :). Grunt żeby bateria nie zdechła szybko. Czyli w tej cenie W810 najlepszy będzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam n73 i mam pytanie czy da się jakoś dokupić wifi do tego ? jakieś zewnętrzne albo coś ? bo przydało by się a nie chce mi sie nowego telefonu kupować bo bardzio się przyzwyczaiłem.

Nie da sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W styczniu biorę telefon w Plusie - taryfa Elastyczna 75, za telefon więcej niż 50-60zł nie dam. Co byście polecali?

 

Na oku mam:

- Nokia E50

- Nokia 6151

- Sony Ericsson K550i

- Sony Ericsson K800i

- Samsung L760

 

Zależy mi na dobrej jakości mp3 (chce telefonem zastąpić playera) oraz na w miarę dobrym aparacie. Do joya w telefonie jestem średnio nastawiony, gdyż jak miałem K500 to wymieniałem chyba ze 3 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to k800i niemal ci wyłącznie zostaje przy twoich wymaganiach, masz tam dobry aparat jak na telefon i playera. Reszta pod względem foto i mp3 jest daleko w tyle...

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zależy mi na dobrym odtwarzaczu mp3 niż na aparacie. Poza tym jak jest z wytrzymałością joya w K800i? Bo nie chce się na tym przejechać tak jak kiedyś na K500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o muzyke to też wg mnie k800i zagra najlepiej. Co do joya, osobiście z k800i nie korzystałem na dłuższą metę jednak z tego co czytałem to ludzie piszą że jest lepiej niż w poprzednich modelach joye już nie padają masowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano u mnie zupełnie odwrotnie. Daaawno temu w przypadku k700i było wszystko ok, k750i był dla mnie praktycznie niezniszczalny przez bardzo długi czas, natomiast w k800i joy niedomaga po ~5 miesiącach używania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu: gdyby nie brać pod uwagę K800i to z wyżej wymienionej listy (E50, 6151, K550 i L760) co było by najlepsze?

 

Zależy mi na dobrej jakości mp3, długo trzymającej baterii, czytelnym wyświetlaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jakość mp3 to wydaje mi sie że najlepiej wypadnie k550...

 

Jednak jeżeli ja miałbym wybierać pomiędzy tymi 4 to brałbym e50 pancerny, całkiem niezła bateria wyświetlacz o dobrej jakości jednak doś mały. Korzystałem z tego telefonu jakiś czas temu i uważam za jeden z bardziej udanych modeli...co do jakości mp3 testowałem na przejściówce ad15 i epekach i nie jest tak źle

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzis w koncu udalo mi sie dorwac tego k550i w toruniu, musialem na drugi koniec miasta jechac, ale jestem zadowolony ;]

wyswietlacz bardzo czytelny, w polaczeniu z zestawem sluchawkowym dawanym do w300i mp3 brzmi w prost zajebiscie :D jest to hpm-72 o ile sie nie myle, mowiac krotko, miazdy muvo tx + pionery takie douszne(modelu nie pamietam) jestem ogolnie bardzo zadowolony, zobaczymy jak bedzie z bateria ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jeszcze nie wybrałem jakiegoś fony, ale pogrzebałem na allegro i znalazłem coś takiego:

Samsung Z170: http://www.allegro.pl/item285878211_nowy_s...lay_krakow.html

Samsung Z370: http://www.allegro.pl/item284789232_grudzi...mplet_play.html

Samsung Z400: http://www.allegro.pl/item283727157_samsun...ej_polecam.html

 

Ciekawi mnie czemu takie tanie te fony. Mają gwarę, niby bez uszkodzeń, ale taka niska cena. I to mnie właśnie kusi-niska cena. Chętnie bym łyknął któregoś z tych telefonów, ale nie wiem czym są sprawne. Komentarze pozytywne mają sprzedawcy niby... A i jeszcze jedno pytanie: jak dostanę taki telefon z gwarancją Play to muszę jechać do tego samego salony, gdzie kupił go poprzedni właściciel?? Nie będę miał problemów z oddaniem na gwarancję, skoro nie ja podpisałem umowę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych telefonów jedynie z400 jest warte uwagi. z170 to podstawowy model, na forum ma go ath, a z370 miał narcyz i jego opinia nie była dla tego modelu przychylna. z400 ma 2óch moich kolegów już jakiś czas i nie narzekają, a telefon idzie za 350zł bo sprzedający ma mało punkcików. Jedyna wada z400 to krótko trzymająca bateria - 2 dni i kaput, a np w l760 coś poprawili i przy normalnym użytkowaniu trzyma 4-5dni.

 

Gdyby coś nie trybiło to nikt nie każe Ci iść z telefonem do salonu pleja, każdy serwis samsunga przyjmie Ci telefon, wystarczy karta gwarancyjna i najlepiej rachunek, a to na kogo jest wystawione to ich już nie obchodzi. Imho w dowolnym salonie pleja też nie będzie problemów, przecież może to być telefon Twojego znajomego, któremu po prostu wyświadczasz przysługę i oddajesz tel do serwisu.

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia35 mam już tą k800 nie wiesz czy da się wyłączyć jakoś tryb pomiaru, bo w dyskretnych sytuacjach nie pożądane jest tak mocne pomarańczowe światło :?

Niestety. Po to jest ta pomarańczowa dioda, aby prawidłowo ustawić ostrość. Bez niej AF marnie by łapał.

Tutaj już tak po prostu jest... K800i lepiej udaje aparat cyfrowy i tak już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzis w koncu udalo mi sie dorwac tego k550i w toruniu, musialem na drugi koniec miasta jechac, ale jestem zadowolony ;]

wyswietlacz bardzo czytelny, w polaczeniu z zestawem sluchawkowym dawanym do w300i mp3 brzmi w prost zajebiscie :D jest to hpm-72 o ile sie nie myle, mowiac krotko, miazdy muvo tx + pionery takie douszne(modelu nie pamietam) jestem ogolnie bardzo zadowolony, zobaczymy jak bedzie z bateria ;]

Grac, gra i to nawet fajnie potwierdzam.

 

Dzwonic, dzwoni jak odbierzesz to nic nie slychac bo ma tak slaby glosnik.

 

Zdjecia robi ok, ale tylko w ciagu dnia.

 

Ogolnie nie jestem zadowolony siakos, szczegolnie wielkie nieporozumienie to dla mnie bateria, po przesiadce z 6310 ... Ale to urok nowych fonow.

 

ps. zmien sobie soft na W610i - bateria jakby ciut dluzej trzymala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Softa nie bede zmianial, wazniejsza dla mnie gwarancja, poczytalem troche o samym fonie sofcie i baterii. Soft nie wprowadza podobno diametralnych zmian jedyna co daje do flash menu i troche lepiej gra. Natomiast bateria uzyskuje "pelnosprytnosc" dopiero po ok 2 tygodniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znowu zastanawiam się nad zmianą telefonu :-) po ostatniej nokii 6230 zmiana była niewielka bo przesiadłem się na 6230i , teraz myślę nad czymś bardziej funkcjonalnym i multimedialnym cena jaka wchodzi w grę to 350zł - K750i odpada , myślę nad N70 lub E50 z nokii albo ??? , może się wypowiedzieć jakiś posiadacz N70 jak to jest ze stabilnością telefonu , czy lepiej kupić E50 z nową i szybszą wersją symbian ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta to akurat najmniejszy problem, e50 i n70 spokojnie obslugują 2gb a nawet wiecej. Jeżeli szukasz multimedialnego telefonu to raczej lepsza bylaby n70, gry z n-gage, lepszy aparat i video, umts, radio itp. Ale e50 to nowszy symbian, troche stabilniejsze i szybsze dzialanie, no i lepszy wyświeetlacz. Dodatkowo jakość obudowy n70, szczególnie srebrnej jest tragiczna, slabe dopasowanie elementów i wycierający sie lakier. Musisz sie wiec zastanowic do czego i jak uzywasz telefonu. Pozatym do 350 zł bedzie raczej trudno znalesc oba te telefony we wmiare dobrym stanie z całym kompletem.

Edytowane przez gregor1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregor1000 dzięki za wyczerpującą odpowiedź , bez karty 2gb spokojnie kupię E50 i N70 też można szukać za 350zł , ale tak jak powiedziałeś i to co zauważyłem na allegro wiele N70 jest zniszczonych E50 ma lepszą jakościowo obudowę , w sumie to telefonu używam do dzwonienia i pisania sms czasem pstryknę jakieś foto lub posłucham muzyki

 

a co myślicie o SE W810i ????? i jaką maksymalnie można do niego wsadzić kartę 4gb ???

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N70 to s60v2 czyli już "staroć", v3 jest szybszy, fajniejszy, po prostu lepszy.

 

W n70 to prawda, lakier się niszczy dość mocno, szczególnie na klapce od aparatu, która ma wystawionego "garba" (nie wiem co za młot to wymyślił) ale co do spasowania elementów i wytrzymałości nie mam żadnych zastrzeżeń - kilka razy spadła dość poważnie i skończyło się to tylko niewielkimi otarciami na rogach.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barthezzo - kurde sam już nie wiem , w sumie w styczniu mogę mieć w810i za 350zł nowy z 2 letnią gwarancją lub k550i taki sam trochę taniej ( chciałbym wrzucić do niego menu z w610i da radę ???) interesuje mnie właśnie tego typu muzyczny telefon z możliwością zainstalowania 4gb karty pamięci , a do tych se nokia e50 się chowa a N70 jest już trochę "przestarzała" chociaż w sumie te wszystkie se to są trochę pod bajerowane k750i tak mi się przynajmniej wydaje

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pisałeś, że chcesz telefon do dzwonienia/smsowania, czasami fotki i muza a teraz szukasz "muzycznego telefonu". Zdecydowania trochę ;]

 

Co do SE to rajt, imo wszystkie telefony nowsze od k750i są robione pod jedno kopyto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...