Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

obejzalem "Sex is Zero" utwierdzilem sie w przekonaniu ze japoncy maja nasr.... w glowie ;) Film bardzo lajtowy(niby starali sie dac drugie dno fimowi no ale :> ) i z bardzo specyficznym poczuciem humoru. Na nudny wieczor moze byc.

 

Ludzie z delikatnym poczuciem humoru niech omijaja film szerokil lukiem ;) ja daje 5/10

Dobra komedia, szkoda ze tak ja skonczyli. Mimo wszystko dla mnie 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas surferów - rowniez wczoraj na c+ ogladalem. Naprawde fajniutki filmik, ciekawie roplanowany... polecam ;)

 

Kaeres, widziales Zawod Szpieg? Jesli nie, to szczerze zachecam do poswiecenia mu 2h. Jak dla mnie bomba...

Oczywiscie, z 2-3 razy.

No nic, sprobujemy ten Czas surferow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegos dobrego serialu, polecicie cos?

 

Oto, co do tej pory obejrzalem:

 

5 serii 24 - chyba najlepszy serial jaki ogladalem.

2 serie Grey's anatomy - bardzo mi sie podobal, chocby z racji tego, ze planuje isc na AM.

2 serie Lost'a (w 2nd zostało mi jeszcze 6 odc.) - do połowy 1 sezonu nudny, potem sie nieźle rozkręcił (ah ta Kate ;) ).

Prison Break - tez bardzo dobry, szybko te 4 dni minęły :P

 

Czekam na propozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem sobie dzis Skrzynie Umarlaka, czyli druga czesc Piratow z Karaibow.

 

Fajny film, nawet bardzo fajny, ogladalem z przyjemnoscia.

 

Jest jedna rzecz, do ktorej moge sie przyczepic, a mianowicie w niektorych scenach bylo az za duzo wariactw, konkretnie mam na mysli:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Zamiast lekkiego humoru poprzedniej czesci (widocznego zreszta czesto rowniez w czesci drugiej), wepchnieto glupawa komedie zahaczajaca o slapstick (mowa o ospoilerowanych scenach).

 

Ogolna ocena to solidne 8/10, przechylajace sie nawet w strone dziewiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widmo (Shutter) - no wreszcie jakis porzadny straszak. Koncowka juz myslalem, ze sie przedluza na sile ale jednak zwalila mnie totalnie z nog. Motywy typowo japonskie i znane ogolnie w branzy kina i gier (FEAR i RING) ale jednak totalnie odjechane sceny - [

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wspomniana koncowka, glos siostry w szpitalu, zdjecia zrobione aparatem bez obiektywu ktore utworzyly krotki filmik, scena gdy do kolesia zadzwonila jego dziewczyna, a przed chwila z kims rozmawial w ciemni myslac, ze to z nia.

 

Czas surferow -

- daj mi puk

- co ?

- puk, no puk

- kto tam ?

:D :D :D

 

- chce nowego weza ku****

- niech pan nie klnie bo sie papugi naucza

 

Te wlasnie sceny sa debesciarskie. Gra aktorow oprocz Obuchowicza i tego siwego jest po prostu denna. Nawet Linda jest mega kiepski z tym "bezapelacyjnie".

Film 6/10 ale extra.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Shutter to naprawde wypasiony filmik, dziwne ze tak pozno go dorwales. Ustepuje jednak Klątwie po wzgledem klimatu i straszenia ;)

 

A wlasnie, co jeszcze polecacie z horrorkow? Dawno sie nie balem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shutter, klątwa? Przecież te filmy bazują na straszeniu za pomocą wyskakujacych nagle baboli przy akompaniamencie muzyki... czy o to chodzi w horrorach? Oglądając Egzorcystę w nocy mogłem ciąć powietrze nożem - taka atmosfera, oglądając klątwę byłem zdenerwowany schematycznością straszenia... Już nawet nie komentuje 30 sekundowego najazdy na zdjęcię w shutter i nagle obraca się twarz i muzyka robi BOOOOOM, faktycznie, przemyslane i oryginalne... dla kogo oni robia te badziewne horrory, remaki ringa itp - ja powaznie sie nad tym zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladałem dziś na HBO filmik z Ruselem Crow pt , "Człowiek Ringu" o bokse Jemsie Brookse( albo jakos podobnie :P) , i musze przyznać że sceny pojedynków pięściarskich w tym filmie to chyba najlepsze, najbardziej trzymające w napięciu , jakiej do tej pory widziałem , polecam innym :)

 

Dj Ant > co racja to racjia , ja zawsze oglądam "Dobry ,zly i brzydki" jak tylko w tv leci

Edytowane przez rhezuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja mam do obejrzenia High Noon (W samo poludnie) - jeszcze nie widzialem, wiem, nub jestem ;) ale w koncu sie biore za klasyki bo podobno film wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shutter, klątwa? Przecież te filmy bazują na straszeniu za pomocą wyskakujacych nagle baboli przy akompaniamencie muzyki... czy o to chodzi w horrorach? Oglądając Egzorcystę w nocy mogłem ciąć powietrze nożem - taka atmosfera, oglądając klątwę byłem zdenerwowany schematycznością straszenia... Już nawet nie komentuje 30 sekundowego najazdy na zdjęcię w shutter i nagle obraca się twarz i muzyka robi BOOOOOM, faktycznie, przemyslane i oryginalne... dla kogo oni robia te badziewne horrory, remaki ringa itp - ja powaznie sie nad tym zastanawiam...

Brawa dla tego Pana. Lać mu wódki na dwa palce :P

Ale tak na poważnie to dobrych horrorów jest jak na lekarstwo. W ogóle trudna to do wyszperania szuflada. Bardziej skłaniałbym się do... dreszczowców? Jak już padło hasło Egzorcysta ( w żadnym wypadku kolejne części :) ) to nie może zabraknąć "Lśnienia" wg Kubricka > syci i nic więcej nie napiszę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shutter to dla mnie klapa 2/10 schematyczny, przewidywalny i wrecz nudny

 

Co do Skrzyni umarlaka to milo mnie zaskoczylo. WIeksza dawka humoru i niezle efekty. Fabule podciagneli niezle :P

Tylko jedno mi nie pasi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzial ktoś film Donnie Darko ?

3 miejsce listy TOP100 świat na filmweb

pierwsze słysze o tym filmie

Właśnie pożyczyłem na DVD, podobno jest niezły... Dzisiaj Donnie Darko i Running Scared obejrze... podobno oba są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donnie Darko jest rewelacyjny, polecam pierwotną wersję (nie reżyserską), a reżyserską dopiero jak ktoś nie zrozumie o co właściwie w tym filmie chodzi. :)

Ja mam reżyserską... się zobaczy :rolleyes: Jakoś do tej pory problemów ze zrozumieniem nie miałem, to myśle że nie będzie tak źle :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donnie to klasyka filmow nieco "kopnietych" - moj ulubiony psychiczny film. Polecam obejrzec pozno wieczorem/w nocy.

Ma on jednak specyficzny klimat i albo uznasz, ze taki sobie, albo sie w nim zakochasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donnie to klasyka filmow nieco "kopnietych" - moj ulubiony psychiczny film. Polecam obejrzec pozno wieczorem/w nocy.

Ma on jednak specyficzny klimat i albo uznasz, ze taki sobie, albo sie w nim zakochasz...

No ja go uznalem za taki sobie.

Mial wzbudzic we mnie troche pomyslunku po projekcji ale nie chcialo mi sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dany film pobobał się Szanownym, to....wskazówką jest "CHYBA" nazwisko reżysera? ;)

No chyba, że schodzi na PSY jak Woody Allen :P swoim ostatnim przeintelektualizowanym, nudnym do bólu i irytująco przewidywalnym dziełku jakkim był Match Point. Ciąłem komara aż miło...Aż mi się wierzyć nie chce, że to twórca chociażby "Manhattanu".

Ohoho, jakie ostre słowa. Przyznam się, że mnie Match Point podobał się i to bardzo. A Woody Allena nie lubię, nie lubię i już! Tu jednak bardzo mi podpasowała manipulacja widzem.

Posłużę się cytatem własnym z innego forum, po obejrzeniu:

Dla mnie najciekawsze było jednak obserwowanie, jak reżyser wpuszcza nas w maliny, pokazując działania bohatera (skrajnie złe) w taki sposób, że niemalże zaciskamy kciuki, chcąc, by mu się udało. Czysta manipulacja.

 

Mniam, jak ja to lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Fast and The Furious: Tokyo Drift - Taki tam filmik na nudny wieczór, można obejrzeć ale nic pozatym. Japońskie dzieci z tamagochi zamiast mózgu będą się cieszyć, a w Polsce niedługo zobaczymy "driftujące" polonezy po parkingach przed blokiem. Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ogladal moze Stay / Zostań ?

Jestem swiezo po seansie i mysle ze to bardzo ciekawy filmik. Do samego konca nie wiadomo o co w tym filmie wlasciwie chodzi. Zakonczenie jedno z lepszych jakie widzialem.

 

Polecam 9.5/10.

 

ps. aha świat jest iluzja ;)

 

edit. ten filmik naprawde jet genialny.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...