Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm. Spoko. Mówicie 8600gt sonic+. Poczytałem, popatrzyłem i w sumie fajna tylko sie pojawia problem. Mam zasiłkę NoName. Dokładniej mówiąc Tracer 4Life "400"W :/ I tu jest duży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się przesiąść z 7900GS na 8600GT Palia Sonic+?, tak myślę aby po świętach sprzedać moją 7900GS (bez gwarancji) i dołożyć trochę i kupić tego palita, tylko czy odczuje jakiś widoczny wzrost wydajności?, gram we wszystkie warte uwagi nowości.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się przesiąść z 7900GS na 8600GT Palia Sonic+?, tak myślę aby po świętach sprzedać moją 7900GS (bez gwarancji) i dołożyć trochę i kupić tego palita, tylko czy odczuje jakiś widoczny wzrost wydajności?, gram we wszystkie warte uwagi nowości.

zależy ile musiał byś dołożyc po sprzedaży 7900gs jeśli nie duzo to warto przejść na sonica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę że ok 150zł trzeba by dołożyć więc chyba nie warto, raczej poczekam trochę i kupię radka 3850.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad kupnem GF. Glownie dlatego, ze zmienilem monitor i karta zaczyna sobie nie radzic z rozdzielka. Nie stac mnie na 8800 wiec wpadl mi pomysl z 8600.

No i tu moje pytanie. 8600GT czy 8600 GTS? oplaca sie doplacac do GTS?

Glownie to myslalem na GB 8600GT 256, poniewaz 512 ma DDR2, wiec w to raczej nie bede sie pchal. Natomiast przy 8600GTS mam do wyboru 256 i 512 i jesli oplacilo by sie brac GTS to pewnie bym obstawial na 512, choc dopuszczalna wersja 256 tez jest z braku funduszy. Firma to raczej EVGA. Jak uwazacie?

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótko i zwięźle:

GT

Palit Sonic+

ewent. 1950pro

Palit napewno nie, ze wzgledu na chlodzenie, ktore ponoc jest bardzo cienkie u tego producenta. jesli juz nie EVGA to Gigabyte. Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj X1950PRO, ale raczej tylko 256MB zdołasz do 400zł na AGP.

Nowe PowerColor X1950PRO 256MB widzę za 437zł.

 

oszczędniej to 7600 ale tylko DDR3 i raczej to będzie sensowniejsze pod AGP. Nie ma co kasy ładować.

 

Jest jeszcze opcja 2600XT DDR3.

 

Osobiście do twojego konfigu bym brał 7300GT DDR3.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi komputerami to .. studnia bez dna ostatnio dokupiłem pamięci teraz grafika znowu sprzedać to to szkoda bo to tyle warte ...... może coś dozuce kasy do tej grafiki tak by na rok stykło a potem pomyśle o zmianie kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Prosiłbym o pomoc w wyborze grafiki. Komp będzie hulał na

Asus P5K-E/ WIFI-AP Intel P35

i potrzebuję do tego jakiejś grafiki. Komp ma być do grania, filmów (montażu, obróbki itp, a nie do oglądania, jak niektórzy czasem myslą ;) ) i może grafiki 3D. Co byście polecili?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Prosiłbym o pomoc w wyborze grafiki. Komp będzie hulał na

Asus P5K-E/ WIFI-AP Intel P35

i potrzebuję do tego jakiejś grafiki. Komp ma być do grania, filmów (montażu, obróbki itp, a nie do oglądania, jak niektórzy czasem myslą ;) ) i może grafiki 3D. Co byście polecili?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdro.

 

ATI HD3850 np. ASUS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, gdzie jest teraz najtańszy i dostępny jakiś 3850 z 512mb bo jakoś zauważyłem, że poznikały wszelkie dobre oferty. Czy może się wstrzymać tydzień dwa????

BTW

Szczęśliwego Nowego Roku, udanej zabawy Panie i Panowie

Edytowane przez czarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, gdzie jest teraz najtańszy i dostępny jakiś 3850 z 512mb bo jakoś zauważyłem, że poznikały wszelkie dobre oferty. Czy może się wstrzymać tydzień dwa????

BTW

Szczęśliwego Nowego Roku, udanej zabawy Panie i Panowie

po 634,- jest na allegro ASUS.

 

Ale bym poczekal i po nowym roku kupil :) powinien troche staniec :) ja tez narazie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie zastanawiam się nad dwiema kartami:

 

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,46715/

 

http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=23...;_spl=&_ih=

 

Czym one się tak naprawdę różnią? Czy ta pierwsza rzeczywiście posiada wejście video? bo na innych stronach tego nie mogę znaleźć a komputronik jakoś nie chce odpowiedzieć. I czy warto dopłacać do tej pierwszej karty?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...