Skocz do zawartości
blueangel

GeForce 4 4200 czy jakiś Radeon mam tylko 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chłopcze nie kumam cie po prostu na dzien dzisiejszy jest tylko pare gierek z obsługą dx9 resztato dx8 a nawet 7 i ty dałeś za karte pewnie koło 800zł i grasz w dx8 bo 9 nie ma gdzie twoja karta jest wolniejsza od mojej która mie kosztowała 400zł. I teraz popatrz jak wejdą gry z dx 9 ja dołoze te 400zł które sobie zostawiłem i co kupie sobie?? pewnie radka 9800 i dalej bede miał szybszą karte. Nie sztuką jest wydawać piniądze zeby coś mieć,  trzeba móc0 jeszcze z tego zkorzystać.

Ależ jak najbardziej korzystam, gram w AAx4 i AFx8 + 1024x768 + full detal i myśle, że twoja karta o takich ustawieniach może tylko pomażyć. Idąc dalej twoim tokiem rozumowania, można stwierdzić, że wszyscy posiadacze kart kosztujących powyżej 400zł to głupcy...

nie no ludzie juz zmieniam zdanie :lol: :lol: KUCYK jestes moim MASTA grasz w gry w aa/anizo 1024x ... itd rozkoszujesz sie w widokach jakie twoja karta przed toba roztacza 8O a pewnie wszystkich co ci po sieci w grach zadek lojo na gorszych kartach nazywasz oszustami bo jakis sztuczek uzywajo, bo przeciez nie majo tyle fps co ty :lol: :lol:

jak ja gram to ustawiam tak opcej aby miec minimum te 70 fps bo i tak nie mam czasu na rozglodanie sie i podziwianie widoków bo w rozgrywkach miedzyklanowych zawodnicy nie patrzo na tekstury tylko na wyniki

to ty jestes koles <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie kucyk. To ze masz gorszy sprzet nie oznacza ze mozesz bluzgac na innych. Jak on chce podziwiac widoki to niech to robi a to ze ty nie mozesz sobie na to pozwolic to twoj problem. :evil:

to poczytaj synku o czym ja pisze bo tak sie sklada ze gram dosyc duzo i na troche wyzszym poziomie wiec pisze tylko ze tam nie ma czasu na podziwianie widokow tylko wazny jest wynik i jest wielu kolesi co majo radki 9800pro i inne wynazlazki a grac nie potrafia

wow pewny siebie jestes:) "gras dozo i na wyzszym poziomie" ??? moze potkladasz sobie poduszki pod tylek jestes trochwe wyzej no i jak siedzisz dlugo to nic nieboli:) trafilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chłopcze nie kumam cie po prostu na dzien dzisiejszy jest tylko pare gierek z obsługą dx9 resztato dx8 a nawet 7 i ty dałeś za karte pewnie koło 800zł i grasz w dx8 bo 9 nie ma gdzie twoja karta jest wolniejsza od mojej która mie kosztowała 400zł. I teraz popatrz jak wejdą gry z dx 9 ja dołoze te 400zł które sobie zostawiłem i co kupie sobie?? pewnie radka 9800 i dalej bede miał szybszą karte. Nie sztuką jest wydawać piniądze zeby coś mieć,  trzeba móc0 jeszcze z tego zkorzystać.

Ależ jak najbardziej korzystam, gram w AAx4 i AFx8 + 1024x768 + full detal i myśle, że twoja karta o takich ustawieniach może tylko pomażyć. Idąc dalej twoim tokiem rozumowania, można stwierdzić, że wszyscy posiadacze kart kosztujących powyżej 400zł to głupcy...

nie no ludzie juz zmieniam zdanie :lol: :lol: KUCYK jestes moim MASTA grasz w gry w aa/anizo 1024x ... itd rozkoszujesz sie w widokach jakie twoja karta przed toba roztacza 8O a pewnie wszystkich co ci po sieci w grach zadek lojo na gorszych kartach nazywasz oszustami bo jakis sztuczek uzywajo, bo przeciez nie majo tyle fps co ty :lol: :lol:

jak ja gram to ustawiam tak opcej aby miec minimum te 70 fps bo i tak nie mam czasu na rozglodanie sie i podziwianie widoków bo w rozgrywkach miedzyklanowych zawodnicy nie patrzo na tekstury tylko na wyniki

to ty jestes koles <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie kucyk. To ze masz gorszy sprzet nie oznacza ze mozesz bluzgac na innych. Jak on chce podziwiac widoki to niech to robi a to ze ty nie mozesz sobie na to pozwolic to twoj problem. :evil:

to poczytaj synku o czym ja pisze bo tak sie sklada ze gram dosyc duzo i na troche wyzszym poziomie wiec pisze tylko ze tam nie ma czasu na podziwianie widokow tylko wazny jest wynik i jest wielu kolesi co majo radki 9800pro i inne wynazlazki a grac nie potrafia

wow pewny siebie jestes:) "gras dozo i na wyzszym poziomie" ??? moze potkladasz sobie poduszki pod tylek jestes trochwe wyzej no i jak siedzisz dlugo to nic nieboli:) trafilem
to czy trafiles to mozesz sie przekonac tylko w jeden sposob - zainstaluj Global Operations i daj znac na jakim serwie i kiedy sie spotkamy - wtedy zobaczysz co to wyzszy poziom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za odlot :lol: Tylko patrzeć aż zacznie się ktoś kłócić o Q ]I[ i UT :D

 

Jeżeli ktoś czyta regularnie forum będzie wiedział co mówię

Najpierw miałem 4200Ti, ale po zobaczeniu testów w HL2 sprzedałem i zakupiłem Radka 9600 od minta z chłodzeniem na core. Karta BARDZO ładnie się kręciła na standartowym chłodzeniu - w 3DM2003 miałem 3020pkt. Wiem, że syntetyki to pół-shit, więc odpalam NFS HP2 z x4 FSAA i x8 Anizo - w tym miejscu 4200 lagował nieprzeciętnie, natomiast 9600 MIODZIO!Nie będę się rozpisywał na temat innych gier bo za dużo miejsca-mam nadzieję,że ogólna idea zrozumiana. Potem zobaczyłem, że ceny spadły "drastycznie":D i wystawiłem kartę na Allegro-opchnąłem za 560zł, podczas gdy nowa kosztowała 540. Dołożyłem kasę i zakupiłem 9600TX. Teraz gram sobie w Max-a 2, z x6 FSAA, x16 Anizo ze wszystkimi detalami(wydajność w sterach też na full). Zero przycięć. Jak ktoś boi się wydać kasę na kartę z Allegro (9600TX) polecam Radka 9600(lub jak ktoś znajdzie Pro za 700zł-żadne EZ i Lite :wink: ) - sam miałem i wiem co potrafi. Jak ktoś sugeruje się(wyłącznie) testami zamieszczanymi w różnych serwisach to good luck-a życzę. Zgadzam się z wypowiedziami kucyk-a i Hajmon-a3 - odnośnie jakości obrazu i bluzgania tych co mają lepszy sprzęt.

PS. Wyjście na 9600TX nie jest takie jak opisują recenzenci (pozdr dla pajacyk :wink: )

PS2. O 4600 się nie wypowiadam bo nie korzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co przecztałem 80% waszych wypowiedzi i cały czas sie brechtałem :lol: , niezłe.Co chwile tylko ja kupiełm......ja podkrecłęm...ten jest szybszy...a ja w quake 3 mam 140fps a ty tylko 135 no i czyja karta jest lepsza :lol: ?? Jak dzieci w piaskownicy :lol:

No i niewiem po co ten nowy topic jak jest wyrażnie napisane na sprzęcie : Chcesz kupić karte graficzą? Nie wiesz jaką? Zajrzyj TUTAJ !

 

Co warto teraz kupić ?? :

 

Do max 500zł GEF4 TI 4200 i poddkręcić na 4600 - karta w tym przedziale chyba najlepsza , napewno zapewni wam pełną płynnośc w każdej gierce a co do grania na niej z AA i Anizo to nienażekać mi tu da sie grać wiadmomo ze spadek wydajnosci będize wiekszy jak na np radku 9600PRO ale mowimy o karcie do max 500zł.Np Max Payne 2 bez problemu chodiz z AAx4 i Anizox8 wprawdzie momentami spadam do 20fps w niektórych lokacjiach ale ogólnei jest wporządku dla wiekszej płynnosci ustawic mozna AAx2 i Anizo x4 wtedy to juz duuzo powyzej 30fps

 

Karta do 700zł no tutaj duzo niema co pisac jest Radek 9600Pro lub 9600TX wydajnsoc napewno wyższa jak na gef4ti szcególnie po właczeniu wygłądzania i filtrowania Anizo.Bo w normalnych ustawieniach obie kart zapewniaja full płynność w każdej grze.

 

Wiec :

500zł to GEFORCE 4TI4200

700zł RADOSŁAW 9600PRO ew 9600TX http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8920 lub http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17495147

i niema wiecej co tu prowadzic dywagacji i sie kłócić o byle g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie tu o sysntetycznych benchmarkach, w których i jedna i druga firma oszukuje za pomoca softu podbijajac wyniki. 

 

Mówie tu o grach. Podaj mi jedna gre, gdzie Radek 9600 ma przewage nad GF4Ti4600. 

Nawet w anizo i aa, 9600 sie wlecze... 

 

nie mam na widelcu testów 4600 vs. 9600Pro w anizo i aa, ale jestem pewien, że gigantycznej różnicy w wydajności tu nie będzie, i nawet jesli radek uzyskuje przewage to 

 

a) jest to różnica minimalna

B) wydajnośc obu kart jest żałosna, w obu trybach, wiec o skutecznej grze nie ma mowy (na moje oko minimum do AA i Anizo to 9500Pro/ 9600XT)

c) w każdych innych warunkach, ten radeon sprawdza sie znacznie, znacznie gorzej.

 

http://www.tomshardware.com/graphic/200304...on_9600-11.html

 

znalazłem testy z porównaniem 9600Pro do GF4Ti4200. Zakładając, ze 4600 jest nieco wydajniejszy, moge śmiało potwierdzić, co wyżej napisałem.

Nie ma to jak na weekend poczytać troche fistaszków, ale do rzeczy. Miałem GF4 Ti4200, teraz mam R9600Pro, masz więc nie gdybanie tylko fakty:

 

ad a)

 

ut2003 flyby-face3 flyby-face3/FSAA4x/AA-8x

GF4 147 77

Radeon 156 125

 

Q3A timedemo Q3A timedemo/FSAA4x/AA-8x

GF4 277 138

Radeon 271 227

 

Oczywiście żadnej róznicy nie widać ;->

 

ad B) masz coś nie tak z oczyma, idź do okulisty :>

 

ad c) tak, a krowy gorsze mleko dają bo kolej żelazną wprowadzili

wiesz co chcial bym z toba zagrac na jakiejs arence w tego unreala i zobaczymy wtedy jak w grze ci idzie skoros zapatrzony w to czy masz 100 czy 200fps bo ja w tym czasie wypatruje przeciwnikow zeby sie wyzyc , albo jeszcze lepiej W GLOBAL OPERATIONS (~[soD]~ sie klania) moze wtedy bedziesz mial i 450fps przeciwko moim 100 ale zobaczymy jakie statsy bedziecz mial :twisted:

 

 

Wiesz, ja to bym chciał byś potrafił czytać ze zrozumieniem o czym jest mowa w tym wątku, ale na razie masz z tym jak widze problemy, więc nie zamierzam na Ciebie więcej czasu już tracić.

Pa statsiarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kłócicie sie jak przedszkolaki....

No wybacz, wątek o możliwościach technicznych kart, a tu wyskakuje Ci jakieś dziecko, co ono nie jest w czym dobre. Do piaskownicy - niech tam się popisuje, to grupa 'sprzęt' a nie 'mam najdłuższego whatever' ;->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze radek 9500pro za 650 zl jest jeszcze 10 sztukhttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=17495147

beznadzieja bo bez gwarancji i faktury :(

 

za te pieniadze kupilbym gf4ti, bo zanim wyjda gry ktore beda korzystac z DX9 to i radek 9600 (pro) i gf4ti beda za slabe a i mocniejsze radki stanieje do akceptowalnego poziomu. Obecnie nie ma sredniej-wyzszej klasy wydajnosciowej jest tylko srednia i wysoka, ale za to cen jest cale spektrum, ale niestety cale mnustwokart ma przesadzona cene do wydajnosci (vide radki 9600 i fx5600).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kłócicie sie jak przedszkolaki....

No wybacz, wątek o możliwościach technicznych kart, a tu wyskakuje Ci jakieś dziecko, co ono nie jest w czym dobre. Do piaskownicy - niech tam się popisuje, to grupa 'sprzęt' a nie 'mam najdłuższego whatever' ;->

to wlasnie ty zachowujesz sie jak dzieciak - MOJA KARTA JEST NAJLEPSZA BO MAM 50FPS WIECEJ i MOGE UZYWAZ AA/ANIZO ITP.- widocznie sam masz jakis kompleks . Ja w tym wypadku wole wybrac np GF4ti4200 za 400 zl zaoszczedzone pieniodze przeznaczyc na dobra mysz/klawialke / pad albo jako kiere bo to mi w grach da wiecej przyjemnosci niz 50fps wiecej . no chyba ze to by miala byc roznica pomiedzy 20 a 70 fps . piszesz o AAx8/anizo x iles tam a czy ty wiesz czy chlopak ma monitor ktory mu sie pozwdoli tym cieszyc ? zadaj sam sobie szczere pytanie czy jak by kto ci pokazal screen z gry wykonany przy AAx4i anizo x2 i 70fps , a obraz zlapany przy AAx8 anizo x16 300fps to czy bys niewiedzac ktory jest ktory potrafil sam to okreslic ?

ja wychodze z zalozenia ze lepiej w kompa inwestowac rownomiernie a nie jeden element super a reszta srednia .

zastanow sie sam czy wiekszo przyjemnosc bedzie mial koles grajacy przy 50 fps w colina na kierze czy ty przy 100 na klawialce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym bral ti4200. Nie ma wsparcia dla dx 9.0 fakt, ale za to w dx 8.1 jak nie szybszy znacznie to co najwyzej rownie wolny ;) jak 9600... Przynajmniej duzo tanszy bo juz za ~400zl mozna kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co przecztałem 80% waszych wypowiedzi i cały czas sie brechtałem  :lol: , niezłe.Co chwile tylko ja kupiełm......ja podkrecłęm...ten jest szybszy...a ja w quake 3 mam 140fps a ty tylko 135 no i czyja karta jest lepsza  :lol: ?? Jak dzieci w piaskownicy  :lol: 

No i niewiem po co ten nowy topic jak jest wyrażnie napisane na sprzęcie :  Chcesz kupić karte graficzą? Nie wiesz jaką? Zajrzyj TUTAJ !

 

Co warto teraz kupić ?? :

 

Do max 500zł  GEF4 TI 4200 i poddkręcić na 4600 - karta w tym przedziale chyba najlepsza , napewno zapewni wam pełną płynnośc w każdej gierce a co do grania na niej z AA i Anizo to nienażekać mi tu da sie grać wiadmomo ze spadek wydajnosci będize wiekszy jak na np radku 9600PRO ale mowimy o karcie do max  500zł.Np Max Payne 2 bez problemu chodiz z AAx4 i Anizox8 wprawdzie momentami spadam do 20fps w niektórych lokacjiach ale ogólnei jest wporządku dla wiekszej płynnosci ustawic mozna AAx2 i Anizo x4 wtedy to juz duuzo powyzej 30fps

 

Karta do 700zł  no tutaj duzo niema co pisac jest Radek 9600Pro lub 9600TX wydajnsoc napewno wyższa jak na gef4ti szcególnie po właczeniu wygłądzania i filtrowania Anizo.Bo w normalnych ustawieniach obie kart zapewniaja full płynność w każdej grze.

 

Wiec :

500zł to GEFORCE 4TI4200

700zł RADOSŁAW 9600PRO ew 9600TX  http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8920 lub http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17495147

i niema wiecej co tu prowadzic dywagacji i sie kłócić o byle g.

z moich postow tez sie smiales? prosze kazdy ma swoje zdanie nitraktuj siebie jako alfy i omegi oki. a tak na koniec to te liki co podales wystapily joz m moich wypowiedziach pare postow wczesnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z moich postow tez sie smiales? prosze kazdy ma swoje zdanie nitraktuj siebie jako alfy i omegi oki. a tak na koniec to te liki co podales wystapily joz m moich wypowiedziach pare postow wczesnij

Czy ja napisałm że śmiałem sie z twoich właśńie postów , ogólnie cała kłótnia mnie rozśmieszyła i niepatrzyłem specialnie na konkretne osoby.A c odo linkow to ten z allegro wziołęm z twojej wypowiediz bo właśnie jest to jedyna i sensowan propozycja a tego z komputronika to sam wykminiłem bo jest to również dobra okazja.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym kupywał to bym kupił ti4600 i jakieś fajne chłodzenie do tego i nie bede sie 10 raz tłumaczył dla czego to jest moje zdanie i go nie zmienie bo gadki typu: mój kolega miał to i to mu lepiej chodziło a na alegro to jest tamto za tyle, nie ruszają nie opłaca sie wywalać kase na r9600. Jak bym wywalłą tyle kasy na grafe to byłby to tylko modowalny r9500 i nic innego dziekuje koniec wiecej nic nie pisze bo juz nie moge patrzeć to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym kupywał to bym kupił ti4600 i jakieś fajne chłodzenie do tego i nie bede sie 10 raz tłumaczył dla czego to jest moje zdanie i go nie zmienie bo gadki typu: mój kolega miał to i to mu lepiej chodziło a na alegro to jest tamto za tyle, nie ruszają nie opłaca sie wywalać kase na r9600. Jak bym wywalłą tyle kasy na grafe to byłby to tylko modowalny r9500 i nic innego dziekuje koniec wiecej nic nie pisze bo juz nie moge patrzeć to

ale ten r9600 z allegro to r9500 z 8 potokami popatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym kupywał to bym kupił ti4600 i jakieś fajne chłodzenie do tego i nie bede sie 10 raz tłumaczył dla czego to jest moje zdanie i go nie zmienie bo gadki typu: mój kolega miał to i to mu lepiej chodziło a na alegro to jest tamto za tyle, nie ruszają nie opłaca sie wywalać kase na r9600. Jak bym wywalłą tyle kasy na grafe to byłby to tylko modowalny r9500 i nic innego dziekuje koniec wiecej nic nie pisze bo juz nie moge patrzeć to

ale ten r9600 z allegro to r9500 z 8 potokami popatz
no jedynie 9600tx sie opyla bo tanszy od zwyklego 9500pro - ktorego juz prawie dostac nie mozna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym kupywał to bym kupił ti4600 i jakieś fajne chłodzenie do tego i nie bede sie 10 raz tłumaczył dla czego to jest moje zdanie i go nie zmienie bo gadki typu: mój kolega miał to i to mu lepiej chodziło a na alegro to jest tamto za tyle, nie ruszają nie opłaca sie wywalać kase na r9600. Jak bym wywalłą tyle kasy na grafe to byłby to tylko modowalny r9500 i nic innego dziekuje koniec wiecej nic nie pisze bo juz nie moge patrzeć to

ale ten r9600 z allegro to r9500 z 8 potokami popatz
Może i dobra jest cena ale brak gwarancji i jakiego kolwiek dowodu zakupu. Poza tym 8 potoków to on może i ma ale czy ma 256bit to raczej wątpliwe ze wzgledu na połozenie pamici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym kupywał to bym kupił ti4600 i jakieś fajne chłodzenie do tego i nie bede sie 10 raz tłumaczył dla czego to jest moje zdanie i go nie zmienie bo gadki typu: mój kolega miał to i to mu lepiej chodziło a na alegro to jest tamto za tyle, nie ruszają nie opłaca sie wywalać kase na r9600. Jak bym wywalłą tyle kasy na grafe to byłby to tylko modowalny r9500 i nic innego dziekuje koniec wiecej nic nie pisze bo juz nie moge patrzeć to

ale ten r9600 z allegro to r9500 z 8 potokami popatz
Może i dobra jest cena ale brak gwarancji i jakiego kolwiek dowodu zakupu. Poza tym 8 potoków to on może i ma ale czy ma 256bit to raczej wątpliwe ze wzgledu na połozenie pamici.

pewnie, że nie ma 256bit, ale w tej cenie (koło 650zł) to aktualnie najwydajniejsza karta - sam miałem opory dot. gwarancji etc. Ale kupiłem od gościa z Allegro który daje gwarę tzw."uruchomieniową" -tygodniową i git.

Jeżeli ktoś lubi ładną grafę i powygładzane tekstury- Radki, a jak kogoś to nie obchodzi Ti4200,4600.

Natomiast ja pozostanę przy swoim zdaniu - jak ktoś nie zobaczy gry przy FSAA i Anizo w porównaniu z wyłączonymi tymi opcjami nie da rzetelnej oceny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja pozostanę przy swoim zdaniu - jak ktoś nie zobaczy gry przy FSAA i Anizo w porównaniu z wyłączonymi tymi opcjami nie da rzetelnej oceny.

Pozdrawiam.

Mądrze mówi, pifko mu :lol:

Co wy kur*** możecie wiedzieć o ... wygładzaniu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze tu bardzo zdolnych modych ludzi ktorzy sa ponadprzecietni bo widzo odrazu roznize pomiedzy AAx4 a AAx 8 oraz pomiedzy anizo x 8 a anizo x 16 , pewnie potrafia rowniez okreslic czy w danej chwili maja 214 czy 220 fps . a moze poprostu glopio im ze przeplacili za karty ktore sa niewiele (jesli rzeczywiscie sa )wydajniejsze od kart za 400zl .

oczywiscie jak przedmowca zauwarzyl nie ma co zwracac uwagi na testy tych kart na ROZNYCH portalach bo pewnie sie wszyscy na nie uwzieli :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIRSTJOB ja te twoje przeplacone pieniodze to bym w pozostale czesci twojego kompa zainwestowal bo podejzewam ze zamiast tej twojej ''super''karty to mi sie w przyszlosci bardziej przyda 512mb ramu niz te twoje 256 - juz w obecnych grach z ta iloscia ramu smiem twierdzic ze gry u mnie lepiej chodza ,

jak bys wziol moze lepsza plyte tez to bys wiecej wycisnol z swojego Antonowa , a o hdd to nawet nie wspomne

Widzisz ja jednak wole w caly komp po trzoszku inwestowac niz miec jeden element lepszy a inny gorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast ja pozostanę przy swoim zdaniu - jak ktoś nie zobaczy gry przy FSAA i Anizo w porównaniu z wyłączonymi tymi opcjami nie da rzetelnej oceny.

Pozdrawiam.

Mądrze mówi, pifko mu :lol:

Co wy kur*** możecie wiedzieć o ... wygładzaniu :lol:

Podtrzymuje to zdanie ! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYLO WCZESNIEJ

 

ZA TE KASE W GRE WCHODZI TYLKO JEDNA KARTA RADEON 9600TX, SZYNA 128BITÓW, 8 POTOKÓW, W ZASADZIE TO SAMO CO 9500PRO , POLECAM, PODOBNO W NIEKTORYCH TESTACH WYCHODZI TAK JAK 9700.. zA TAKIE PIENIADZE NIE KUPISZ NIC LEPSZEGO........O TI 4200 ZAPOMNIJ......SZUKAJ 9600TX NA ALLEGRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze tu bardzo zdolnych modych ludzi ktorzy sa ponadprzecietni bo widzo odrazu roznize pomiedzy AAx4 a AAx 8 oraz pomiedzy anizo x 8 a anizo x 16 , pewnie potrafia rowniez okreslic czy w danej chwili maja 214 czy 220 fps . a moze poprostu glopio im ze przeplacili za karty ktore sa niewiele (jesli rzeczywiscie sa )wydajniejsze od kart za 400zl . 

oczywiscie jak przedmowca zauwarzyl nie ma co zwracac uwagi na testy tych kart na ROZNYCH portalach bo pewnie sie wszyscy na nie uwzieli  :lol:  :lol:

niewiem jak ty ale ja widze roznice pomiedzy anizo 8 a 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIRSTJOB ja te twoje przeplacone pieniodze to bym w pozostale czesci twojego kompa zainwestowal bo podejzewam ze zamiast tej twojej ''super''karty to mi sie w przyszlosci bardziej przyda 512mb ramu niz te twoje 256 - juz w obecnych grach z ta iloscia ramu smiem twierdzic ze gry u mnie lepiej chodza ,

jak bys wziol moze lepsza plyte tez to bys wiecej wycisnol z swojego Antonowa , a o hdd to nawet nie wspomne

Widzisz ja jednak wole w caly komp po trzoszku inwestowac niz miec jeden element lepszy a inny gorszy

Jakbys dokładnie przeczytał moje wypowiedzi zobaczyłbyś że najpierw miałem 4200Ti, potem Radka 9600 a następnie 9600TX. Jakbym chciał innego kompa to bym takiego sobie kupił(oczywiście w pewnej granicy cenowej). A jak ktoś nie umie odróżniać anizo x8 od x16 i FSAA x4 od FSAA x8, to albo ma słabiutki monitor, albo jego zajebistawszechmogąca wiedza zasłania mu widok - Lol stary :lol:

 

Mówiąc o sugerowaniu się samymi testami z poszczególnych serwisów (np. Chip) których testy wydajności w top ten przeprowadzone są na pentium 3 800Mhz i w których końcowa ocena to 15% wyposażenie i 10% obsługa - heh :wink:

 

(...) ja te twoje przeplacone pieniodze to bym w pozostale czesci twojego kompa zainwestowal(...)

sugerujesz że kupowałem w złotówkach po zawyżonym kursie które kupiłem za np. dolary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o sugerowaniu się samymi testami z poszczególnych serwisów (np. Chip) których testy wydajności w top ten przeprowadzone są na pentium 3 800Mhz i w których końcowa ocena to 15% wyposażenie i 10% obsługa - heh :wink:

No co ty przestań :lol:

Koledzy uwiesili się linka z testami zrobionymi przez lamerów z infoPC i myślą że pozjadali wszelkie umysły.

No co za LOL -

AMD XP2000+ 0.13ľ (133x12.5) - :lol:

ECS K7VTA3 - :lol:

256MB DDR266MHz CL2.5 - :lol:

 

Na takim konfigu to sobie moża wiatraki do obudowy testować :lol: , a nie karty graficzne jak by nie patrzeć - z wyższej półki, przeznaczone do gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...