Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

A JA MAM TAKI PROBLEM ------------>>>>>>

Kurcze mam problem z tą grą. Otórz mam sprzęt jak w podpisie, gra chodzi bardzo fajnie z jednym wyjątkiem. Podczas grania co jakiś czas gra wiesza się, jadę sobie samochodem wchodze w zakret a tu pausa i czekam po ok 5 sek (czasami dłużej) gra sie odwiesza i gram dalej. Nie jest to zacinka grafy bo jak jadę i obraz sie zatnie a potem ruszy to jestem dokładnie w tym samym miejscu co przed zacięciem. Czego to może być powód????? Może mało ramu - zbieram już kaskę na 512 Hynixów :-) . Dodam tylko że mam winme i omegi pod niego do radka.

BŁAGAM NIECH MI KTOS POMOZE BO ZWARIUJĘ :P

THX ZA EWENTUALNE ODPOWIEDZI POZDRO 4 ALL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA MAM TAKI PROBLEM ------------>>>>>>

Kurcze mam problem z tą grą. Otórz mam sprzęt jak w podpisie, gra chodzi bardzo fajnie z jednym wyjątkiem. Podczas grania co jakiś czas gra wiesza się, jadę sobie samochodem wchodze w zakret a tu pausa i czekam po ok 5 sek (czasami dłużej) gra sie odwiesza i gram dalej. Nie jest to zacinka grafy bo jak jadę i obraz sie zatnie a potem ruszy to jestem dokładnie w tym samym miejscu co przed zacięciem. Czego to może być powód????? Może mało ramu - zbieram już kaskę na 512 Hynixów :-) . Dodam tylko że mam winme i omegi pod niego do radka.

BŁAGAM NIECH MI KTOS POMOZE BO ZWARIUJĘ :P

THX ZA EWENTUALNE ODPOWIEDZI POZDRO 4 ALL :D

winME to niejest najlepszy pomysł dla nForce2 :////

zainstaluj najnowszego patcha 1.02 :arrow: :arrow: :arrow: http://www.sci.co.uk/games/downloads/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na winme nforce 2 sie meczy, lepszy XP??????

Tylko że mam narazie mało ramu, jak dokupie 512 to sie moge przesiaść na Xp'ka

Ktos Ci bajek naopowiadal.

Ludzie maja 64MB i jada na XP.

Na 128 znam osobiscie chyba z 10 ludzi, ktorzy maja XP.

Na 256 bedzie lazil jak zloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko :)

Czy znacie jakąś strone gdzie są opsiane dokładne usatwieniz auta, chodzi mi co co oznacza w TUNED CAR :D ... w Gran Turismo 2 jakoś udało mi sie samemu połapać co, gdzie i jakie różnice, tu jednak troszke zamotane jest i jakoś mi to jescze nie wychodzi a zaczynam "wymiatać" 8) i przydały by sie lepsze ustawienia ...

 

P.S. Nie czytałem jeszcze całego tematu ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was jeździ w RBR uzywając zwykłewgo cefrowego Gamepada ??? mam straszna kapę podczas skręcania piszczą mi gumy :/ zbyt gwałtowne odczyty (steering w gamepadzie )

ponoć można to jakos filtrami zredukować do minimum ???

 

Może ktos kto juz sobie skonfigurował zapodałby jakiegos configa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na winme nforce 2 sie meczy, lepszy XP??????

Tylko że mam narazie mało ramu, jak dokupie 512 to sie moge przesiaść na Xp'ka

Ktos Ci bajek naopowiadal.

Ludzie maja 64MB i jada na XP.

Na 128 znam osobiscie chyba z 10 ludzi, ktorzy maja XP.

Na 256 bedzie lazil jak zloto.

dobrze mowisz, na 256 smiga super windows XP zarowno z RBR , colinem , czy innymi tego typu grami a 256+512ramu to chyba dla gier typu hl2 kupujesz bo rbr na 256 zapiernicza jak glupi ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej panowie kierowcy

Sprzęt jak w podpisie + SR2 do WinXP i problem:

zarówno dema jak i pełnej wersji gry nie mogę uruchomić.

Klikam na pliczej wykonywalny, manager zadań pokazuje że został on wczytany i od razy kończy jego pracę. Ten sam problem miałem w demo (którego nie uruchomiłem) jak i z pełną wersją.

Może ktoś mial taki problem i zna rozwiązanie do niego.

Dzięki za pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KoT1: miałem podobny problem. rbr chodził na duronie 1,3 ale na athlonie 1,3 już nie. proponuję zainstalować upgrade rbr. chyba w wersji 2 rozwiązuje ten problem. gdzieś na wcześniejszych stronach znadziesz linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KoT1: miałem podobny problem. rbr chodził na duronie 1,3 ale na athlonie 1,3 już nie. proponuję zainstalować upgrade rbr. chyba w wersji 2 rozwiązuje ten problem. gdzieś na wcześniejszych stronach znadziesz linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał o problemach z sterowaniem za pomocą

zwykłego cyfrowego GamePada ... mam ten sam problem :[

moze ktoś potrafi pomóc ,jak skonfigurować filtr

sterowania Steering żeby ruchy kierownicy nie były takie gwałtowne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziales... na cyfrowym padzie nie pograsz w RBR. I dzieki Bogu bo to w koncu prawdziwa symulacja.

 

Wybacz ale potwora klasy WRC nie poprowadzisz na strzalkach i ustawianie filtrow malo co da. Juz po przekroczeniu 40kmh bedziesz krecic baczki na oesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak

 

Dzięki za konkretną odpowiedź

 

To teraz poproszę o rekomendacje ,w miarę taniego

analogowego Gamepada , czy w ogóle są takie ??? które

w owym "krzyżyku" mają analogowe sterowanie

 

odrazu mówię ,kierownicy nie kupie ,bo nie miał bym

gdzie ja postawić/zainstalować "[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do RBR kupiłem specjalnie nową grafikę, na moim Quadro4 wogóle nie chciała ruszyć - brak Pixel Shaderów. Za to na Radeonie 9550 wygląda ślicznie. Model jazdy/zachowania jest bardzo realistyczny. Nareszcie ktoś zrobił symulator jazdy WRC.

Niestety nie mam kierownicy ani pedałów, na klawiaturze dość ciężko prowadzi się samochód. Żeby się nie rozwalić mogę jechać max. 70-80 km, na prostych poand setkę, nie mówiąc już o zakrętach. Ale ogólnie na klawiaturze nie wiele można zdziałać. Nabieram powoli wprawy.

 

RBR nie ma sobie równych :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

draak

 

To teraz  poproszę  o  rekomendacje  ,w miarę  taniego 

analogowego Gamepada  , czy w ogóle są takie ??? które

w owym  "krzyżyku"  mają analogowe  sterowanie

"[

1205769[/snapback]

po pierwsze: tani i dobry to wzajemnie wykluczające się pojęcia w świecie gampadów

po drugie: nie słyszałem o ŻADNYM padzie, który by miał analogowego krzyżaka...

ale możesz popytać na GG ludzi z obsługi sklepów internetowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam jedno pytanko. Otorz zamierzam dla RBR kupic sobie kierownice i potrzebuje waszej pomocy(wielcy tego tematu :razz: ). W gre wchodza tylko dwie kiery:

1. zolty Logitech

2. Saitek r220

pytanie brzmi: ktora do gry lepsza??

nie stac mnie na kiere z FF, wiec inne odpadaja. Wiem ze raczej na 100% zolty logi ma split axis, jak to jest z tym saitekiem??

Prosze pomozcie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys powiedzialem, ze ten Saitek to badziew ale odezwalo sie kilka osob, ktore prostowaly to sformulowanie.

Widzialem to na oczy i nie przekonalo mnie do swojej solidnosci.

O zoltym logim powiem tylko tyle, ze dla poczatkujacego jest to dobra i wystarczajaca kierownica.

Jezeli chcesz pograc w RBR to jest wiecej niz dobra. Jezeli juz chcialbys pograc w F1 to niestety jej precyzja nie jest najlepsza.

Jednak do F1 powinno sie kupowac kiery od 300 pln w gore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiles grafe za 300 pln to jeszcze wysuplaj ze 150pln na kiere.

Warto !

1210845[/snapback]

Grafa kosztowała mnie 260 pln. O kierownicy pomyślę ale chyba na żółtym Logitechu się skończy.

 

PS. Od dwóch lat wymieniam Durona na coś lepszego i do tej pory nie mogę wymienić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy żółtych logitechów, czy zdaża się wam że kierownica rozkalibrowywuje się podczas wyścigu? Przymierzam się do kupna taniej kierownicy, do "Ryśka"ofcoz i przekopując otchłanie internetu już parę razy się spotkałem z tą przypadłąścią choć mam nadzieję że to wina zkopanej winzgrozy lub reszty kompa :? Moje mieszane uczucia pogłębia fakt że kiedyś miałem pada tej firmy, w którym też środkowe położenie po parunastu minutach wędrowało w lewo.

 

Opinię Kaeresa o seiteku r220 znam, ale zdaje mi się że optyczny odczyt położenia (na tomshardware rozmontowywali kierownicę ztąd wiem) jest bardziej trwały od potencjometru logitecha. Ciekaw jestem jak sprawują się najtańsze modele R100/80 w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy żółtych logitechów, czy zdaża się wam że kierownica rozkalibrowywuje się podczas wyścigu? Przymierzam się do kupna taniej kierownicy, do "Ryśka"ofcoz i przekopując otchłanie internetu już parę razy się spotkałem z tą przypadłąścią choć mam nadzieję że to wina zkopanej winzgrozy lub reszty kompa :? Moje mieszane uczucia pogłębia fakt że kiedyś miałem pada tej firmy, w którym też środkowe położenie po parunastu minutach wędrowało w lewo.

 

1213132[/snapback]

Dzieje sie tak na sterach z logitecha :)

Na sterownikach z windowsaXP nic podobnego nie ma miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres

popraw mnie jak sie myle ale czy to nie ty pisales kilka stron wczesniej ze nie wszystkie zolte logi maja split axis , i zeby go miec trzeba zanistalowac najnowsze stery logitech i tam ustawic i split axis bedzie, a teraz tutaj piszesz ze jak nie chce zeby sie kiera rozkalibrowala w czasie grania to trzeba mniec sterowniki windowsowskie. Hm ja nic z tego nie rozumiem.

Jak to w koncu jest??

(Chyba jednak wezme r 220)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...