Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieniam zoltego logiego na M$ Sidewindera bez FF.

Oplaca sie ?

Czy faktycznie jest tak jak mowia, ze Sidewinder moze miec problemy pod XP ze splitem ?

 

Powiedzcie mi jeszcze cos o modelu Trust model FF380. Moge go miec za 140 pln

Jest z FF na allegro.

Lepsze to od tego Sidewindera bez FF ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsze

 

Zdecydowanie

 

Niby jakis tam FF ma, ale kudy mu do precyzji sidewindera.

 

Swoje logi wypieprz, bo predzej czy pozniej ci padnie (nie napisze po raz tysieczny dlaczego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi poszedl za 120 pln.

Sidewindera kupilem za 102,5 pln :D

Czysty zysk.

Ciekawe w jakim stanie ?

Mam nadzieje, ze ludzie licza sie chociaz troche z allegro i opisow nie wstawiaja na odwal sie.

Kiera oczywiscie prawie nieuzywana i nie widac sladow uzywania :D (opis z allegro)

Jednak z testow jasno wynika, ze tej kierownicy nie da sie zarznac nawet po 2 latach katowania.

 

Ok, czekamy na przesylke i porownamy kierownice.

Przyznam, ze zolty logi zrobil na mnie pozytywne wrazenie w porownaniu np. do jakis Mant, mediatechow z vibration force.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idac za waszymi poradami kupilem na allegro Microsoft Presision Wheel 130zl w stanie bardyo dobrzm ,wrazenia?

ekstra ale nie czaje o co chodzi za bardzo z ta oddzielna osia

mozecie wytlumaczyc ? u mnie kieuje sie w osi X gaz i hamulec to razem os Y a obrot Z nie dziala wogole

demo Ryszarda wcignelo mnie na maxa ,ta gra niszczy!!!!!

Wymaga takiej koncentacji ze mi oczy wypadaja , ale satysfakcja z jazdy niesamowita

Jak dla mnie najlepsza gra jak narazie w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo wiele razy o odzielnych osiach.

Powtorzymy zatem.

Oddzielne osie (split axies) to mozliwosc hamowania gdy utrzymujemy silnik na obrotach.

W normalnych kierownicach jezeli wcisniesz hamulec podczas gdy masz jednoczesnie gaz wcisniety, to oba sie zniweluja.

Czyli tak samo to wyglada jakbys po prostu nie naciskal zadnego z pedalow.

W splitaxies samochod mozna wprowadzic w nadsterownosc czyli gazujac naciskasz jednoczesnie hamulec, ciezar przenosi sie do przodu i wtedy samochodem mozna super kierowac ale wcisniety gaz caly czas utrzymuje cisnienie w turbinie i samochod ma maxymalna moc przez co najefektywniej pokonujesz zakrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli Microsoft Presision Wheel NIE posiada split axies

przynajmniej w XP w Ryszardzie i GTRdemo,szkoda może mozna to jakoś ustawić(coś bredzę chyba)

edit:

ee poszukałem i okazało się że głupoty gadam

"Wystarczy zainstalować stery z oryginalnej CD ze "zgodnościa Win98" i już jest wszystko GIT, włacznie z "separate axis"...

Edytowane przez darch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Microsoft Sidewinder Precision Wheel bez FF posiada splitaxies.

Sterowniki pod 98 odpalamy w trybie zgodnosci w windowsXP i wsio hula.

Jedyny problem mialem z pedalami w RBR.

Hamulec mialem cyfrowy (ale tylko w RBR).

Znalazlem jednak na necie wpis do rejestru, ktory ten problem usuwa.

Okazuje sie, ze na nazwe Precision ta kierownica zasluguje w pelni.

Zolty Logitech to przy tej kierownicy zabawka dla dzieci.

Teraz sie przyzwyczaic do tej kierownicy i pobijac rekordy.

Sprobowalem jej rowniez w GPL.

Idealnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mAM PYTANIE CZY DA SIĘ ustwić obsługe glównego menu padem , bo jak gram to pad mi działa ale zeby cos zmienić w menu to musze podejść do klawiatury

1252128[/snapback]

Podejrzewam, ze to musialbys ustawic z poziomu systemu.

W sterownikach do tego urzadzenia moze da sie przypisac klawisz klawiatury do jakiego chcesz na padzie.

Mialem kiedys zwykly pad i moglem nim oblugiwac gre jako klawiatura.

Totalny noname ale mial tyle opcji, ze glowa mnie bolala.

Mysle jednak, ze w firmowych da sie rowniez takie rzeczy uzyskac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie moglem sie powtrzymac.

Stawiam tysiecznego posta w tym watku.

 

Zeby nie byl skasowany to zapytam z jakiej kamery gracie ?

Nie probowalem jescze sie bawic odleglosciami i fovem, a jezdze na standardowym zza kieownicy.

Wiem, ze popularny jest zmodyfikowany ze srodka z wsadzonym recznym w esa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze z zewnatrz, bo nei moge jakos wyczuc wozka jak jakde ze srodka lub ze zderzaka. nie wiem jakos nie pasuja mi i tyle.

1252530[/snapback]

Jezdzisz na kierownicy czy klawiaturze ?

Jezeli to pierwsze to nie rozumiem Twojego postepowania jezeli to drugie to rozumiem i wspolczuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres mógłbys podać ten wpis do rejestru o którym wspominałeś

do wszystkich:jak zmodyfikować kamerę ze środka samochodu?

1253550[/snapback]

Pobierz ten pliczek malenki.

Musisz sie tam zarejestrowac ale mozesz podawac bzdurne dane i plik Twoj

 

http://www.input-drivers.com/drivers/256/256319.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

jeżdżę ze zderzaczka albo ze środka

ogólnie od jakichś dwóch miesięcy nie jeździłem ;) ale pamietam, że w zależności od trasy to raz jechało mi się lepiej ze środka, a raz ze zderzaka. im szybsza trasa, tym bardziej na zderzak uderzałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktos oprocz SEWERA kto potrafi wygrac na mistrzowskim poziomie trudnosci caly sezon bez ALT+F4 ?

Przyznam, ze sredniak jestem w ta gre ale gdy gram na najwyzszym poziomie to nie potrafie nawiazac walki z najlepszymi. Gdy to probuje to srednio 5x na OS robie ALT+F4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytalem caly temacik i musze powiedziec ze ciezko tu doszukac sie uzytecznych informacji.

Caly czas przewija sie wojna ATI vs NV albo ktos komus slodzi jaki to jest "WYPASIONY SIMRACER" :mur:

 

RBR jest dla mnie tym czym LFS na asfalcie :D swietna gra dla prawdziwych maniakow.

 

Mam 2 problemy z gra i bylbym wdzieczny za jakies sensowne sugestie:

 

1. Radeon9550 wiec nie moge dac na High (fast writes nie pomaga, stery-caty5.1, inne tez nic nie daly)

Komninowalem, odkrecalem sprzet, reinstalowalem winde i rbr i dalej to samo - rusza tylko na LOW.

 

2. "Spolszczylem" sobie gre, ale nie pasuja mi domyslne ustawienia dyktowania. Jesli jakiekolwiek sie ruszy to

oczywiscie znowu slysze Raida. Czy jest gdzies plik odpowiedzialany za te ustawienia? Wydaje mi sie ze musi byc ale

moje poszukiwania narazie nic nei przyniosly.

 

Dzieki za pomoc i czystego asfaltu zycze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytalem caly temacik i musze powiedziec ze ciezko tu doszukac sie uzytecznych informacji.

Caly czas przewija sie wojna ATI vs NV albo ktos komus slodzi jaki to jest "WYPASIONY SIMRACER"  :mur:

 

RBR jest dla mnie tym czym LFS na asfalcie  :D  swietna gra dla prawdziwych maniakow.

 

Mam 2 problemy z gra i bylbym wdzieczny za jakies sensowne sugestie:

 

1. Radeon9550 wiec nie moge dac na High (fast writes nie pomaga, stery-caty5.1, inne tez nic nie daly)

    Komninowalem, odkrecalem sprzet, reinstalowalem winde i rbr i dalej to samo - rusza tylko na LOW.

 

2. "Spolszczylem" sobie gre, ale nie pasuja mi domyslne ustawienia dyktowania. Jesli jakiekolwiek sie ruszy to

    oczywiscie znowu slysze Raida. Czy jest gdzies plik odpowiedzialany za te ustawienia? Wydaje mi sie ze musi byc ale

    moje poszukiwania narazie nic nei przyniosly.

 

Dzieki za pomoc i czystego asfaltu zycze  :wink:

1261696[/snapback]

To prawda, polowa postow w tym watku jet do bani. Przyznaje, ze moje tez (ostatnio tez caly przeczytalem jeszcze raz) ale co zrobisz jak gra jest super to pozniej czlowiek dostaje malpiego rozumu i sie podnieca.

Nadal to robie ale juz z umiarem :)

 

Odp. na Twoje pytania.

 

1. Instalacja patcha pomoze (patch 1.01 lub 1.02 - wybierz sobie - oczywiscie lepszy najnowszy).

Znany jest ten problem z kartami ATi. Podobno pomaga ten patch na ustawienia grafiki na HIGH. Wiele tracisz bo grafika jest ostra i bardzo przyjemna dla oka. Jest tak samo realistyczna jak fizyka. Zero bajerow, niepotrzebnych kolorow, a lasy w Japoni potrafia mnie do dzisiaj jeszcze szokowac.

 

2. Tutaj wpis do rejestru ktory wykonales nie pozwala Ci na grzebanie juz w ustawieniach dyktowania pilota. Raz tam wejdziesz i po ptokach (nawet jak nic nie zmienisz).

Podobno pomaga jakis malutki pliczek ale wybacz, ze nie bede szukal. Jezeli Ci strasznie zalezy to luknij tutaj - http://racing-forum.pulse.pdi.net/viewforum.php?f=35

 

Jezeli nie chce Ci sie kombinowac to nie wchodz do ustawien dyktowania.

Zrob jeszcze raz wersje PL w rejestrze i niestety musisz zalozyc nowy profil w grze.

Patch rowniez powoduje blad w wersji PL i Czeskiej. Wywala przy 3, 2, 1, GO ! (przy tym GO). Rowniez mozna w grze cos zmienic aby to dzialalo i rowniez na tym forum z linka jest do tego odpowiedz.

Mnie jednak lepiej juz sie jezdzi z tlumaczenia ang. (chyba dokladniej podaje ten pilot albo krocej mowi polecenia bo pozwala na to jezyk ang.) i dlatego nie znam na pamiec receptury na ten problem bo tego nie zmienialem, a jedynie czytalem o tym.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp. na Twoje pytania.

 

1. Instalacja patcha pomoze (patch 1.01 lub 1.02 - wybierz sobie - oczywiscie lepszy najnowszy).

Znany jest ten problem z kartami ATi. Podobno pomaga ten patch na ustawienia grafiki na HIGH. Wiele tracisz bo grafika jest ostra i bardzo przyjemna dla oka. Jest tak samo realistyczna jak fizyka. Zero bajerow, niepotrzebnych kolorow, a lasy w Japoni potrafia mnie do dzisiaj jeszcze szokowac.

 

1261814[/snapback]

Dzieki za pomoc :)

Niestety to nic nie dalo. Oba patche kolejno zainstalowalem i nic.... Juz sam nie wiem.

Widizlame tez sposob "START->URUCHOM->Smartgart" ale niestety u mnie nic sie nie wyswietla i nie mge nic zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie. Jakims cudem gdy pomanewrowalem ustawieniami AGP w biosie rysiek nareszcie ruszyl na HIGH. Przejechalem kontrolnie szkółke i nie wywalił sie ani razu. Dzieki za pomoc.

Powiedzcie mi tylko jaka jest roznica w grafie bo caly czas smigalem na LOW i teraz gdy na HIGH jade jakos nie widze szczegolnej roznicy :P

 

Aloha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, cos mi tu biega przed maska. Pieprzeni dziennikarze, sami najpierw mowia zeby nie stac na rajdzie po zewnetrznej zakretu a potem traca w tens sposob zycie :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic innego nie zauwazylem, moze jeszcze drzewa rzucaja cien na droge i chyba cos wiecej krzakow jest na terenach mniej zalesionych. Mniejsza z tym. W kazdym raie na LOW tez wyglada znakomicie.

 

PS. Nie chce ktos sie pozbyc przypadkiem MS Precizion Whel ? Bo klawka juz mi kleka i nerwy ledwo wyrabiaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...