Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie nie do wyrwania, chyba ze gdzies spod ziemi (czytaj jakis sklep bedzie miec ostatnia sztuke na stanie).

 

IMHO, jak nie masz za duzo kasy, to warto na nia zapolowac i poczekac- tak jak pisalem wyzej- najwieksze szanse masz na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, puslypaly mi sie te "niezniszczalne" pedaly w M$ bez FF.

Strzelila sprezyna i teraz musze czekac az mi kolega dorobi.

Na szczescie mam wlasnie takiego znajomego, ktory sie zaoferowal, ze mi zrobi sprezynki jakie chce bo pracuje w zakladzie metalurgii w Starachowicach.

Gdyby nie on to nie wiem co bym zrobil.

Zawiodlem sie na solidnosci tych pedalow.

Jeszcze ciekawi mnie jak z kolkiem bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Komar89

Mam tą gierke i niechce mi się włonczyć. Gdy próbuje ją uruchomić to na chwile z myszki robi się klepsydra i nic się nieORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>. :( . Zmieniłem stery na omega 2.5.97 i nic się niezmieniło. Wcześniej mi działało, ale jak zmieniłem procka (i format był) mineło z 2 tygodnie zainstalowałem RBR i nie działa. Wiecie może co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, puslypaly mi sie te "niezniszczalne" pedaly w M$ bez FF.

Strzelila sprezyna i teraz musze czekac az mi kolega dorobi.

Na szczescie mam wlasnie takiego znajomego, ktory sie zaoferowal, ze mi zrobi sprezynki jakie chce bo pracuje w zakladzie metalurgii w Starachowicach.

Gdyby nie on to nie wiem co bym zrobil.

Zawiodlem sie na solidnosci tych pedalow.

Jeszcze ciekawi mnie jak z kolkiem bedzie.

1271979[/snapback]

Kupilem ta kiere na allegro, jeszcze jej nie mam w domu ale juz sie boje czy tez nie bede mial nia klopotow.

@Kaeres znas zmoze jakies linki do www gdzie sa opisane jakies problemu z ta kiera?

No i bylbym wdzieczny za adres do sciagniecia sterow bo jakos ani google ani strona MS nie moze nic pomoc :/

 

Dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nastepujacy problem:uruchamia RBR i jest logo,dzik,filmik wszystko z dzwiekiem,potem jak nacisne jakis przycisk (wtrakcie wyswietlania tego)to powtarza sie dzik i znowu filmik tym razem bez dzwieku juz,gdy poczekam za 1 razem na skonczenie to i tak wyrzuca mnie do windy :(,gdy nacisne przycisk tez wyrzuca do windy :(,jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ta kiere na allegro, jeszcze jej nie mam w domu ale juz sie boje czy tez nie bede mial  nia klopotow.

@Kaeres  znas zmoze jakies linki do www gdzie sa opisane jakies problemu z ta kiera?

No i bylbym wdzieczny za adres do sciagniecia sterow bo jakos ani google ani strona MS nie moze nic pomoc :/

 

Dzieki z gory.

1272459[/snapback]

problem z split axies rozwiązany w tym temacie-przejrzyj

radzę rozkręcić pedały i je przesmarować u mnie gaz trzeszczał i się o niego obawiałem ale rozkreciłem

popsiukałem smarem do roweru i teraz chodza pedały cichutko i płynniutko ,jak nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do smarowania pedałów od Billa to się zgadza, u mnie też popiskiwały ale oba... Do przesmarowania polecam coś mniej płynnego, np. wazelina techniczna lub coś podobnego. Mam kierownice z FF musze stwierdzić że poza tymi piskami na pedałkach (przeszłość...) to jest kiera rewelacja! Mimo tego brakuje mi troszke obrotu o 900* i noszę się z zamiarem kupna Logitech Driving Force Pro. Tak więc można powiedzieć, że jęsli ktoś jest chętny na super kiere z FF to może ponegocjować ze mną (stan b. dobry).

Co do problemów i opinii o tej kierownicy to zapraszam tu: Forum Fanów Symulatorów

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za pomoc i sugestie. Problem z split axis przejrzalem juz wczesniej. Jakos mam nawyk zeby tematy od poczatku czytac, wiecej wtedy mozna sie dowiedziec i ludziom [gluteus maximus] nie zawracac.

 

Thx za linka :)

 

PS. Btw, czytalem opinie ze kiera dziala pod XP na sterach z windy (a nie z dostarczonych z kiera) i wszytko smiga i buczy. To prawda? Nawet "osie" działaja niezaleznie?

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Udało sie. Jakims cudem gdy pomanewrowalem ustawieniami AGP w biosie rysiek nareszcie ruszyl na HIGH. Przejechalem kontrolnie szkółke i nie wywalił sie ani razu. Dzieki za pomoc.

Powiedzcie mi tylko jaka jest roznica w grafie bo caly czas smigalem na LOW i teraz gdy na HIGH jade jakos nie widze szczegolnej roznicy :P

 

Aloha

1262614[/snapback]

PODOBNO więcej obiektów w otoczeniu trasy - jakość tekstur w każdym razie jest taka sama.

do tego ci fotoreporterzy i sarenki, króliczki

jutro chyba w końcu zainstaluję ponownie Ryśka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sorry za OT ale leci do mnie juz kiera a ja nadal nie moge sterow znalezc :| ....

 

Podobno jest cos takoego jak "Sidewinder Gaming Control Software 4.0", dla USB. Bardzo prosze o linka lub jakies naprowadzenie bo nawet na DC nie moge nic znalezc. Sciagnolem jedynie wersje 3.02....

 

Dzieki za pomoc i dobre rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz ale musisz sie zarejestrowac.

Pozniej odrazu mozesz ssac.

To sa stery 4.0 - http://members.driverguide.com/driver/deta...driverid=114622

 

a tutaj poprawka do rejestru z pedalami bo nie kazda gra dziala na nich poprawnie pod winXP - http://members.driverguide.com/driver/deta...driverid=256319

 

Po ewentualne pytania na PW albo tutaj zeby zostalo dla potomnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje :banana: :)

 

Juz sciągam.

 

PS. Czy moze ktos z was zamiescic tutaj lub na maila mi przeslac "optymalne" ustawienia MS Racin Wheel w RBR ?

Nie chce zbytnio grzebac w konfigu bo ostatnio wszytsko popsulem ibylo jeszcze gorzej :mur:

 

 

@Karas, chyba twoj serek padl bo nie moge sciagnac.. :unsure:

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy moze ktos z was zamiescic tutaj lub na maila mi przeslac "optymalne" ustawienia MS Racin Wheel w RBR ?

Nie chce zbytnio grzebac w konfigu bo ostatnio wszytsko popsulem ibylo jeszcze gorzej  :mur:

1277935[/snapback]

Wystarczylo powrocic do ustawien defaultowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem cos sie dzisiaj dzieje z serkiem neo. Normalnie mam do niego dostep ,ale sciagnac nic nie mozna...

1278489[/snapback]

Testowo sprawdzałem i już idzie...

 

a tutaj poprawka do rejestru z pedalami bo nie kazda gra dziala na nich poprawnie pod winXP - 1277832[/snapback]

Jest też coś takiego do wersji z FF?

Niby wszystko mi śmiga oki (mam stery do FF v4.0), ale może będzie lepiej... W jakich grach ten patch do sterowników coś daje?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy moze ktos z was zamiescic tutaj lub na maila mi przeslac "optymalne" ustawienia MS Racin Wheel w RBR ?

Nie chce zbytnio grzebac w konfigu bo ostatnio wszytsko popsulem ibylo jeszcze gorzej  :mur:

1277935[/snapback]

wejdz do filter setting -> stering -> axis i ustaw w Curvature 2 8(9) kresek, reszte wyzeruj.

w Throttle i Footbrake ustaw Curvature 2 na 6 kresek, reszte równiez wylacz.

 

dzieki takim ustawieniom sterowanie bedzie bardziej precyzyjne, szczegolnie docenisz to na asfalcie, standardowo w grze ustawiona jest liniowa charakterystyka co w polaczeniu z 270 stopniami obrotu powoduje, ze samochod jest trudny w prowadzeniu i strasznie nerwowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dzwiek silnika w RBR jest taki jakis nijaki. Az mi sie odechciewa grac jak slysze ten silnik.

1279860[/snapback]

Jest kilka mozliwosci:

 

1. Cos nie tak u Ciebie ze sluchem.

2. Cos nie tak z karta dzwiekowa

3. Cos nie tak ze sterownikami do karty dzwiekowej

4. Cos nie tak z ustawieniem w zakladkach sterownikow karty dzwiekowej

5. Pomylily Ci sie dzwieki malego fiata z furami WRC.

 

Gdzie jest prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem gdzie jest prawda. Moze opisze ten dzwiek, to tak jakby jeden dzwiek byl coraz wyzej stopniowany (przy dodawaniu gazu) i coraz nizej (przy odejmowaniu gazu). Mam SB Live + KX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...