Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy sie dodaje gazu dzwiek jest raczej coraz glosniejszy i wyzszy i odwrotnie. Wydaje mi sie to normalne.

 

Co do pedfixa do kiery z FF to sorry no bonus. Poszukaj bo nie wiem.

Probowales tego co podalem z linka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Live! + kx = no EAX in game, sorry mate :/

 

Lepiej poszukaj czegos takiego:

 

Stery do Live! i Audigy

 

U mnie na Live! 5.1 dziala wysmienicie..... lepsza jakosc dzwieku w porownaniu do kx ale to tak na moje ucho tylko.

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jutro planuje formata i zobaczymy czy te sterowniki cos pomoga. Dzieki za linka

A takie male pytanko na dole jest kilka linkow i sciagam patrze a te sterowniki zajmuja ponad 300MB. O co chodzi???

I wogole z ktorego linka mam skorzystac zeby sciaganc stery do SB Live. Pozdro

Edytowane przez konios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no one tyle waza ;) te link to mirrory, sam wybierz ktory najszybszy dla Ciebie. Z doswiadczenia wiem ze to roznie bywa. Ostatnio ciagnolem te 300mb z predkoscia 8-9 kb/s.....pochlastac sie mozna bylo.

 

Szacuken

 

Btw. Tam masz napisane jak je instalowac i dokladnie tak to rob bo bedzie kupa. Stery waza tyle bo to sa najnowsze stery + najnowszy soft.

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem z nvidii na ati i za cholere nie moge ustawic jasnosci/kolorow dla RBR. Uzywam ati tool. Stworzylem profil dla gry z odpowiednim ustawieniem kolorow ale jak uruchomi ryska spod ati tool to i tak gra ustawia kolory i jasnosc po swojemu. Zrobilem drugi profil dla il2 sturmovik i dla tej gry dziala dobrze.

Przeinstalowalem stery.Uzywam Omeg 2.6.0.5a. Mam za jasno. Uruchamiajac RBR spod ATI Tool dzialaja ustawienia kolorow ale tylko dla ryska odpalonego w trybie okna, w trybie pelnoekranowym dalej ustawia je w jedyny sluszny dla siebie sposob. HELP :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karta, sys op.?

 

1szy raz slysze o takim problemi, a o Rysku czytalem i czytam WIELE.

 

Wspominac pewnie nie musze, ze na moich trzech pecetach z ATi (poczawszy od radka 9700 mobile po x800xt) takich problemow nie ma....?

 

Moze namieszales cos w sterach i ati tool glupieje? Ewentualnie przetestuj ATT, zamiast ati tool'sa.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rob zadnych profili.

Zrob globalne ustawienia dla kazdej gry. Moze ATi tool glupieje od tego.

A to, ze w oknie masz normalne kolory a w grze inne jest typowe poniewaz w oknie gra korzysta z ustawien kolorow z windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to, ze w oknie masz normalne kolory a w grze inne jest typowe poniewaz w oknie gra korzysta z ustawien kolorow z windowsa.

1304412[/snapback]

no to jak je zmienic? te windowsowe kolory? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak je zmienic? te windowsowe kolory? :rolleyes:

1304432[/snapback]

oj cos mam problem ze zrozumieniem tekstu :lol:

a tak powaznie to moze cos nie tak jest z trybem D3D, bo chyba pod tym chodzi RBR bo z il2 sturmovik, ktory chodzi pod openGL nie mam takich problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nadzieje na wygospodarowanie troche czasu i powrot do RBR. Mam kilka krótkich pytań:

1. czy w 1024 AA4 AF16 na moim sprzecie da się grac płynnie?

2. czy pojawiły się jakieś patche? czytałem o zmianie fizyki na śniegu

3. czy do momo racing trzeba wgrywać jakieś fixy?

 

wybaczcie , że nie miałem czasu na przejrzenie całego topicu. licze na zrozumienie i odpowiedz.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ paczka

 

Jesli grasz w symulatory to musisz znac jeszcze GTR i papyrusowe Nascary. Zobacz jak tam to wyglada.

 

@ petrumi

 

ad1. Teoretycznie tak, ale dla kazdego pojecie plynnosci jest inaczej postrzegane (np. dla mnie to >50fps)

 

ad2. Patch v1.02, zmiany fizyki na sniegu to tylko fanowskie poprawki, ktore NIE dzialaja.

 

ad3. Momo force dziala tip top bez fixow, Momo racing pewnie tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ draak.

 

dzięki za odpowiedzi.

 

Ad.1 dla mnie tez plynność to ponad 50 fps. a jak spadnie nawet przez chwile do 20 to mnie krew zalewa ;) płynność ponad wszystko - kosztem jakości.

 

Ad.2 tzn. patch 1.02 jest oficjalny i nalezy go zainstalować?

 

petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrumi na tym sprzecie spokojnie mozna pograc na takich ustawieniach lecz jak i na kartach Ati jak nVidii po wlaczeniu AA lub Aniso pojawiaja sie poziome kreski na drodze co mnie akurat bardzo denerwuje i dlatego gram bez AA i Aniso i musze powiedziec ,ze wogole mi nie przeszkadzaja male zabki. Zreszta prawie sie ich nie zauwaza. A co do patcha 1.02 to lepiej zainstalowac. Poprawia plynnosc na odcinkach we Francji i na repach i rozwiazuje pare problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowalem stery, przeinstalowalem RBR no i niestety bez zmian, jakbym nie ustawial ATT i kolorow w nim.

ATt Tray tool dziala bez problemu z il2sturmovik (OpenGL) oraz Colinem 2 (D3D o ile sie nie myle)

zapomnialem dodac, ze uzywam panelu LCD, takze regulacja na monitorze jest niemozliwa

Wydaje mi sie, moze sie myle, ze RBR uzywa nakladki (wlasciwosci ekranu/ustawienia/zaawansowane) do wyswietlanie a trybie pelnoekranowym,a w trybie okna juz nie. Ale opcje w zakladce sa nieaktywne.

 

@draak

znam te tutuły ale niestety ich nie posiadam, wole rajdy niz wyscigi a, jak juz to jakies stcc czy etcc albo dtm, a samoloty wole napedzane smiglem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ paczka- szanuje to, ze jestes prawdziwym simfanem. Ja tez wole rajdy, szkoda ze mamy az JEDEN ich symulator

 

@ petrumi- yes sir- oficjalny, instalowac trzeba, a co wnosi w skrocie opisal Karas ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama mia... czemu nasz kraj jest taki poje***y?

 

Jeszcze niech dowala ze 179PLN (i tak pewnie kupie :/) i z broszura zamiast tej fajnej instrukcj...

 

Daj znac koniecznie w ten pon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ paczka- szanuje to, ze jestes prawdziwym simfanem. Ja tez wole rajdy, szkoda ze mamy az JEDEN ich symulator

A Rally Trophy to co? pasjans :razz: Wiem że łatwiejsze od ryśka, ale tylko dlatego że bryczki są wolniejsze a trasy mają bezpieczniejsze pobocza, fizyka jest na bardzo podobnym poziomie.

Dzięki tej grze nauczyłem się jeździć z kierownicą i teraz z całkiem dobrym efektem pocinam w RBR, choć asfalty ciągle dają mi we znaki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasjans moze i nie ale tez z pewnoscia nie symulator sensu stricto ;]

 

Rally Trophy jest (nadal) swietna gra, wymagajaca ale, tak jak pisales, do Ryska troche jej brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do osob posiadajacy Logitecha Dual Action GamePad: Jak macie poustawiane te przyciski patrzac na numerki?

 

Ja mam tak, ale mi jest niewygodnie i nie wiem na jakie przestawic.

 

Lewa gałka: skrecanie w prawo/lewo

Prawa gałka: gaz hamulec (przewaznie hamulec aby chamowac troszke samochod)

5 - bieg do przodu

6 - gaz

7 - reczny

8 - bieg do tyłu

 

a wy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwają prace nad nową paczką dźwiękową, Tu jest film, gdzie można się chwilke podelektować tymi efektami... - Dźwieki REAL podpięte pod grę, może właśnie taki "sound" będzie w Rysiu2? :wink:

Bardzo polecam! B)

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...