Skocz do zawartości
Marcin_gps

Super Dźwięk Dla Wszystkich - Foobar2000 + Asio

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, nom... Jakieś przyzwyczajenie do winampa jest - foo też używałem, ale jak mi kiedyś dysk padł to nie chciało mi się bawić w ponowną konfigurację(głownie wyglądu - to zajmuje trochę czasu, przynajmniej mnie), a później nie miałem dźwiękówki obsługującej asio. Teraz przeglądając neta kilka dni temu znalazłem takie bajerki do winampa, że w ciągu 2dni kupiłem live żeby to wypróbować i jestem pozytywnie zaskoczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnie Kx'y również nie obługuję EAX, tak jak pisało o tym w pierwszym poście? Grając w Battlefield 2 z hardwareowym dźwiękiem (jakość: medium) przy zainstalowanych KX dźwięk ciągle mi zrywa, czy to przy włączonym czy wyłączonym EAXie, zarówno przy głośnikach 4.1 i 2.1. Czy da się temu zaradzić? Uzyskać płynny dźwięk hardware 4.1? (softwareowy dźwięk powoduje z kolei spowolnienie działania całej gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki Otchan napisał też pluginy do winampa :) Obecnie testuje in_mpg123 i asio out z resamplerem... Gra na poziomie foobara z takimi samymi pluginami.

super, bo przyznam sie ze od dawna fooba nie uzywam, tylko wlasnie wtyczszek aiso do winampa ;p

 

Czy ostatnie Kx'y również nie obługuję EAX, tak jak pisało o tym w pierwszym poście? Grając w Battlefield 2 z hardwareowym dźwiękiem (jakość: medium) przy zainstalowanych KX dźwięk ciągle mi zrywa, czy to przy włączonym czy wyłączonym EAXie, zarówno przy głośnikach 4.1 i 2.1. Czy da się temu zaradzić? Uzyskać płynny dźwięk hardware 4.1? (softwareowy dźwięk powoduje z kolei spowolnienie działania całej gry)

dla posiadaczy kxow: wejdzcie w... Panel Sterowania\Dzwieki i Urzadzenia audio\Audio\

Tam z listy (odtwarzenie dzwieku) "urzedzenia domyslne" wybierzcie KX Wave.... 4/5. Jesli nic to nie da to analogicznie dalej 6/7, 8/9

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki Otchan napisał też pluginy do winampa :) Obecnie testuje in_mpg123 i asio out z resamplerem... Gra na poziomie foobara z takimi samymi pluginami.

Winamp z HQ soft proc gra już tak dobrze jak Fooo + otachan - tylko że winamp z HQ S P strasznie muławo chodzi i czasem przełącza się tryb resamplera bez wiedzy użytkownika - oby wtyczki od otachana rozwiązywały ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to napisze i swoj problem.. wie ktos jak zamienic lewy kanal na prawy i prawy na lewy w glosnikach tylnych w kxproject? Odrazu mowie ze w gre nie wchodzi przestawienie glosnikow ;) kombinuje i cos mi to marnie idzie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

albo mi calkiem na oczy poszlo albo cos ale za cholere nie potrafie sobie poradzic z zapodaniem vizulalizacji do foobara :| w postaci kodow w postaci takiej jak tutaj

http://foobar2000.pl/forum/viewtopic.php?t...&start=1240

 

ktos mi moze lopatologicznie wyjasnic gdzie to wkleic i jakich wtyczek trzeba ? z gory wielkie dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam pytanie. jak mam zrobić sobie fajną skórkę foobara tzn. gdzie to ściągnąć, jak zrobić itp znalazłem kilka poradników ale albo nie działają linki, albo nie działa na tej wresji....np abym miał wyświtlane zdjęcie płyty, fajne kolumny. patrzyłem na google ale nic nie znalazłem pod wersję 941. dzikei za radę i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie....co zrobić aby podczas odtwarzania dts w foobarze,nie było lekkich przedźwięków ??

są one dosłownie mało namacalne ,ale są.

podobnie mam - tak mi się wydaje przy normalnym słuchaniu, przy czym dts odsłuciach!ę bez SSRC ,bo wtedy jest kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam dziwny problem, mianowicie dzis zainstlowalem sterowniki KX do mojej karty dzwiekowej (podpis) wszystko dzialalo fajnie, ale nagle patrze, ze jesli odpale jakas mp3 tak ze najpierw wlacze foobara a potem wybiore mp3 to jest super, ale jak wybiore mp3 przy wylaczonym foobarze to slysze takie "bzyczenie" w glosnikach, co robic?

 

 

i skad pobrac resampler? bo nie moge go odnalezc za chiny korzystm z tego wbudowanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm zainstalowalem, tzn ja juz sam chwilami nie wiem co ja tam mam, zamotany jest ten opis na pierwszej stronie, tzn te kilka opisow, mozliwe ze wogole nie dziala mi ten myk, bo jakos mnie nie powala dzwiek, moze ktos napisac jeszcze raz krok po kroku?? dziwi mnie najbardziej to ze w output w fb2k mam asio a nie kx....

 

 

wiem na pewno, ze mam resampler ten prawidlowy i ze mam w output dodatkowa zakladke ASIO virtual devices, zainstalowane mam asioa 4 all , i byla proba instalowania kx ale chyba te kxy nie dzialaja jak powinny, bo jak biore na mixer kxow to wywala zeby przeinstalowac i nie przezucalem zadnego .dll do konfiga fb prosze o pomoc kogos wyrozumialego, pozdrawiam

Edytowane przez paczka01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krok po kroku masz napisane chlopie

jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem to nie moj problem, moze bys najpierw sprawdzil czy twoja karta dzwiekowa jest obslugiwana przez kx'y??

i to jest w 1. punkcie 1. posta

 

jasniej to juz sie chyba nie da opisac

chyba ze kazdy krok screenem i na czerwono strzaleczki z opisem - dla małp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa, no tak, jeden link to jest polowa?

jak nie aktualne? miesiac temu aktualizowalem...

 

kx'ow juz nie uzywam bo mam DAC'a, ale nadal 3537 sa najnowsze

jak jestes taki na biezaco to moze nas oswiecisz, he?

dodam ze masz nieaktualna karte wiec twoim zdaniem przestarzaly opis by sie nadal w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latest driver version:

5.10.0.3537

 

a te nowe 3538 to status of this release: EXPERIMENTAL

No tak, ale 3537 mają status BETA i prawie 3 lata ;-) Natomiast w 3538 zostało wprowadzone bardzo wiele zmian. Chociażby to, że działają pod Vistą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...