Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że się jakaś mizeria zrobiła w temacie, fotki z żarciem! ludzie trzymajcie jakiś poziom i nie wrzucajcie każdego gniota który się wam nawinie!!

 

hilfiger zły balans bieli, zdjęcia krzywe i budynki się walą, kadrowanie leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja... Temat stracił chyba swój poziom... Może przydałoby się zrobić temat dla początkujących, w którym pokazywaliby swoje prace, a bardziej doświadczeni fotografowie by mówili co w nich leży i jak poprawić? Taka luźna sugestia.

 

 

 

No, to dam coś ze swojej szuflady... Czasy dawne i odległe...

 

20D +50 1.4

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ktoś mi kiedyś powiedział, że dawanie fotek koncertowych w bw, jest oznaką niedoświadczenia...

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że chociaż troszkę samokrytycyzmu by się przydało- i po przepuszczeniu siebie przez swój własny filtr, decydowało gdzie pisać.

 

Sami wiecie jak wyglądałby dział "Ekstremalne podkręcanie" gdyby nie było ograniczeń.

Ewentualnie umawiamy się na konstruktywną krytykę w tym temacie.

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę raczej , że możnaby raz na kilka miesięcy robić mały "konkurs" na np. 10 najlepszych fotek z jakiegoś okresu, wybierane przez userów i najlepsze, drogą głosowania wrzucić do innego tematu w stylu "Najlepsze fotki PurePC" jeśli chciecie jakiegoś takiego podziału czy "oddzielenia"

 

Przykładowo : Konkurs obejmowałby 10 Najlepszych fotek w danym kwartale. Uważam, że przy takiej, naszej "częstotliwości" dodawania fotek, 10 dobrych na kwartał to i tak będzie trudno wybrać. Jak sądzicie ?

 

P.S. Osobiście nie robiłbym podziału, ale w sumie jest mi to obojętne, na powyższych zasadach, chętnie pomogę w organizacji (a nawet sam zrobię jeśli zechciecie). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny ale byłoby ciekawiej i kreatywniej w klimacie "tygodniowe zadanie tematyczne" - tzn w niedzielę zapuszczamy temat i w ciągu tygodnia gromadzimy wrzuty, a w kolejnym tygodniu w czasie trwania już kolejnego tematu i zbierania do niego prac, głosujemy na zebrane w poprzednim (sonda na stornie). zwycięzca niech narzuca nowy temat. i świetnie byłoby gdyby fotka laureata była promowana miniaturką w nagłówku forum albo działu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny ale byłoby ciekawiej i kreatywniej w klimacie "tygodniowe zadanie tematyczne" - tzn w niedzielę zapuszczamy temat i w ciągu tygodnia gromadzimy wrzuty, a w kolejnym tygodniu w czasie trwania już kolejnego tematu i zbierania do niego prac, głosujemy na zebrane w poprzednim (sonda na stornie). zwycięzca niech narzuca nowy temat. i świetnie byłoby gdyby fotka laureata była promowana miniaturką w nagłówku forum albo działu :)

Nie realne, nikt tu nie ma ani czasu, ani takiej mobilizacji, aby co tydzień coś kombinować, według mnie odpada, ale przecież niczego nie zabraniam. :P Ja tu jestem od sprzątania, a na nowe pomysły zawsze otwarty ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fracha a ono było cos robione w PS?

 

Bo jeśli miało by być robione to bym to zrobił w konwencji starych pocztówek taki np. LOT'u które były właśnie takie przesycone, ale nie wszystko tylko jakiś obiekt, tu bym np zostawił niebo, a reszt np. b&W spróbuj może to pomoże (nie czuje jak rymuję ;)) Bo ogólnie zdjęcie Ok, tylko oko lata to z niebieskiego na zielone, zamiast skupić się na obiekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fracha a ono było cos robione w PS?

Ogólnie jestem trochę przeciwnikiem w obrabianiu zdjęć w photoshopie ale może z czasem mi to minie. Nie wiem czemu ale jak stwierdziłem że fotografia to fotografia a nie grafika ;) Ale coś może pokombinuję ;) Żeby nie robić OT wrzucam kolejne zdjęcie, moim zdaniem dość smutne ale takie miało niestety być... [w photoshopie dodaję jedynie moją ramkę]

 

Dołączona grafika

 

[+] Klik aby powiększyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice, ale co ma strumyk do krzyża ;)?

 

Niby fajne, ale jakos takies, nie wiem.. Strumyk radosny, pejzaz i krzyz smutny, hmm, gdyby w kadrze bylo widac rure, z ktorej wyplywa woda, to od razu nasuwala by sie mysl, iz sa to scieki, a wtedy od razu by bylo wszystko jasne.

 

A i Fracha, w Twojej pierwszej fotce, tej z bratem, to rzeczywiscie nice kolory, ale z lewej stronki ramka jest szersza niz z prawej.

 

Pzdr. ;).

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice, ale co ma strumyk do krzyża

W tamte wakacje utopił się tam chłopak, dlatego stoi tam ten krzyż... Myślałem że można to wywnioskować z tego zdjęcia ale jak już pisałem, dopiero się uczę fotografii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cyrkiel krok w tył bo te biegące ulice dałyby fajną perspektywę i generalnie byłoby odrobinę luźniej w kadrze. pierwsze mogłeś też nieco podostrzyć. i tyle krytyki z mojej strony bo to naprawdę fajny industial z tymi budynkami - kawał dobrej roboty :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...