Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Niezbyt to wyszło, gdyż zdjęcia były robione prawie po zachodzie słońca, więc nie było za jasno. Dodatkowo do obiektywu podpiąłem soczewkę z rosyjskiej lornetki w celu powiększenia zakresu makro.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez truman20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-->AKa

 

Podstawowych zasad kompozycji, kadrowania itp

wskazówki razem z przykładami, coś takiego mnie interesuje

 

a odnośnie trybu to lecę na A, wcześniej na manualu ale to było bez sensu - zbyt dużo ustawiania a efekty i tak niezadowalające

Ale jaka satysfakcja, i dopieszczasz tym zdjecie. A takie pstrykanie na Automacie, to czesto zdjecia "sztuczne" wychodza. Ja wole wszystkie czynnosci z opcji sam ustawic, i potem patrze, o kurrr, ale przepalilem ;). Ale nastepnym razem juz jest lepiej.

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aka jaki masz obiektyw?:>

ja wsysnalem ostatnio pentacona six TL 6x6 :D

przejsciowke juz mam do nikona:) szkła zeissa po prostu miażdzą swoją jakoscia :) taki biometar 80mm 2.8 przebija niedawno kupionego przeze mnie nikkora 18-200VR ;]

@st1ch

domek fajny ale szkoda ze nieba w ogole nie ma :/

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze poziom fotek mocno podskoczyl i oby tak dalej.

Wkocnu odzyskalem mojego kochanego S5600. Przez ponad pol roku byl nieplenosprawny. Musze wiele rzeczy sobie przypomniec, a najlepszym sposobem na to jest pstrykanie. Oto pare fotek z mojego ostatniego wypadu. Krytyka jak zwykle milo widziana.

 

1)

Dołączona grafika 2) Dołączona grafika 3) Dołączona grafika 4) Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowy kaszubski landszafcik na dole jakieś tam jezioro w tle wzgórza szymbarskie z wieżycą na czele

IMAGE

@tomos gratuluje, panoramowanie bez statywu chyba masz poziomicę w ręku :D

Hehe, codziennie tamtedy dojezdzam do Gdyni, do pracy ;). Jest kawalek z Koscirzyny, ale ten widok i ten mikroklimat najwyzszej morenowej gory w Europie robi swoje :P :D.

 

Z tego co widze poziom fotek mocno podskoczyl i oby tak dalej.

Wkocnu odzyskalem mojego kochanego S5600. Przez ponad pol roku byl nieplenosprawny. Musze wiele rzeczy sobie przypomniec, a najlepszym sposobem na to jest pstrykanie. Oto pare fotek z mojego ostatniego wypadu. Krytyka jak zwykle milo widziana.

1) IMAGE

2) IMAGE

3) IMAGE

4) IMAGE

Hm, xpektor, zdjecia nie ciekawe, zrobione na sile, i nie podobaja mi sie ;). Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sid jak kleisz hdr to staraj się to robić tak by na sklejanych zdjęciach nie było różnic, popatrz na to drzewo w tle na twoim foto... okropnie to wygląda, to samo trawa ;) unikaj takich poruszeń.

Thx, dopiero teraz przeczytałem ;) Huh, muszę częściej zaglądać :) Póki co mam przestój w fotografowaniu bo szkoła i takie tam... Co do fot masz rację, to były pierwsze eksperymenty z hdr i pisałem lub nie, że bez statywu. Ale już się napalam jak moga wygladac sklejone 3 nieporuszone zdjecia +-2EV :) Mniam. Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow:

I co mam niby uwierzyc, ze w Twojej drugiej fotce, nie uzyles efektow w ph'se? ;)?

Użyłem, ale bez przesady, żeby to nie wyglądało kiczowato ;)

 

Wszędzie hdr ;]

Edytowane przez cyrkiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam ps'a, nie stać mnie. cyrkiel to widzę, że masz fajny aparat, co podczas robienia zdjęcia od razu stosuje filtry i narzędzia od ps'a. :lol2: Mnie się moje fotki podobają, a jak komuś się nie podobają, to tak mnie to interesuje jak zeszłoroczny śnieg. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...