Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyscie widzieli jak grafa wyglada na tym sprzecie, jak jest na pczatku duzo samochodow to lekko skacze ale jak juz zostawiam wszystkich w tyle to ladnie smiga. ; ) btw. stawiac tego kucyka2 : ) Nie po to sciagalem i instalowalem, zeby teraz nie grac z wami. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzimy do UE to sie dorobisz przeciez :/ bla, bla, bla Normalnie to auto tej klasy powinno sie kupowac po roku/ dwoch pracy. A u nas? Szkoda slow. OK, KONIEC O/T :)

 

kucyk, dzieki za dzis- bylo milo ale teraz ide juz do wyrka. Moze uda sie jutro?

 

Pozdro i do zobaczenia (na trasie ofkorz ;) )

 

PS. Przeczytalem ten watek o amnestii. Nie wiedzialem, ze jest az TAK zle :/ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Kazdy moze zakladac gry. Nie wiem jak ale ja nie mam zew. ip tylko udostepniony net a wczoraj zakladalem gry i sobie troche pogralem. Tylko nie wiem jak u mnie z pingiem bo kucyk mial malego w sumie. Ale duzo osob bylo.

 

Jakby ktos chcial pograc to moje gg jest w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam ;]

 

juz doszedlem czemu mam syf na ekranie. odkrecilem karte do default i jest ok :/ nie wiem czemu. colin4 chodzil ok na podkreconej. odpalilem toce pogralem chwile i bylo ok. potem odpalilem ja znow i juz kaszka, wyszedlem i lwaczylem cmr4 i tez siecz. a w innych grach jest ok :/ juz nie kumam tego, ale z wami scigac sie bede. zaznaczam, ze nie mam praktyki w FF a narazie nalepiej wychodza mi w niej baczki na kilku zakretach choc po 10 przejezdzie mialem czas w granicy 1:05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie u mnie tylko w tej grze czasem sie pojawiaja jakies zwalone trojkaty, albo niebo jest jednym wielkim zielonym trojkatem, na szarym koncu czasem taka smuga dymu rozowa itp. Ale to tylko w tej grze. ; )

 

Kurde znow bede sie na tamtym zlomie meczyl, poodkrecajcie te maszyny troche bo zanim mi sie zaladuje do wyscigu to bede mial timeout. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roller :arrow: widzę, że nie dorosłeś jeszcze

zwróciłem ci uwagę, abyś w każdym poscie nie wklejał banerów reklamowych, ty robisz to dalej

ze względu na to, że zwracałem ci uwagę, a ty to zlałeś, odsyłam cię na dwutygodniowy urlop, następny ban będzie nałożony na czas nieokreślony

:evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa jeszcze miejsca do serwerka? jesli tak to bym sie pisal:-)

lama zemnie w ta giere, ale chetnie bym sprobowal:-)

jasne, że będzie, około 9 miejsc

trochę chętnych jest, ale np. rollera nie wliczaj, bo nie chcę spamerów na moim serwie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...