Skocz do zawartości
berkut

Wyniki matur pisemnych, tutaj postowac

Rekomendowane odpowiedzi

Do egzaminów zostła mi tylko fiza, bo z maty juz więcej dostać nie można. Aha, przypomianłem sobie, że mi jeszcze dodadzą 20 pkt, za mat-fiz.....

no i to jest najbardziej popier...niczona rzecz... z jakiej paki za profil mat-fiz dodaja 20pkt do egzaminu? posrani oni sa nieziemsko :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to jest najbardziej popier...niczona rzecz... z jakiej paki za profil mat-fiz dodaja 20pkt do egzaminu? posrani oni sa nieziemsko :[

Za takie ,ze ty przez 4 lata sie opioerniczales na ogolnym w porownaniu do prawdziwego mat-fizu . Nie chodzi mi to o ilosc wlozonej pracy tylko o porownanie poziomu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski: 3 :D

gegra: 2 :D

 

do matury uczyłem sie z polskiego dokładnie 1,5 godziny, a geografi nawet nie dotknąłem :) a ostatni raz ją mialem 3 lata temu :-) ahh te ściągi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeszcze bardziej popierniczone jest to, że do tego wskaźnika liczą polski i angla/nimca/czego się tam kto uczył, po jakiego grzyba im to na czysto technicznych studiach.

chyba po to, żeby wiedziec, że mówi się diód, a nie diod... czy coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to jest najbardziej popier...niczona rzecz... z jakiej paki za profil mat-fiz dodaja 20pkt do egzaminu? posrani oni sa nieziemsko :[

Za takie ,ze ty przez 4 lata sie opioerniczales na ogolnym w porownaniu do prawdziwego mat-fizu . Nie chodzi mi to o ilosc wlozonej pracy tylko o porownanie poziomu .

 

sorry wielkie, ale nie mów do mnie tym tonem. Smiem twierdzic, ze jestem o wiele lepszy z maty i fizy od wielu ludzi, z mat-fizow. Tak wiec podaj mi jakies inne powody. Moim zdaniem jest to chory pomysl i nic go nie usprawiedliwa. Powinien byc normalny "rowny dla wszystkich" egzamin i wtedy bylby looz... :) :) :) Teraz jeszcze zostal tylko ten angiel... trzeba powalczyc o jaknajwieksza liczbe punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA chodzilo ci o egzaminy na studia 8) Sry myslalem ze o ogolna punktacje . Jezeli chodzi o egzaminy to rzeczywiscie powinno byc po rowno . BTW nie mysl ,ze jestes lepszy bo nie jestes =] Troche samokrytyki by ci sie przydalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to jest najbardziej popier...niczona rzecz... z jakiej paki za profil mat-fiz dodaja 20pkt do egzaminu? posrani oni sa nieziemsko :[

Za takie ,ze ty przez 4 lata sie opioerniczales na ogolnym w porownaniu do prawdziwego mat-fizu . Nie chodzi mi to o ilosc wlozonej pracy tylko o porownanie poziomu .

 

sorry wielkie, ale nie mów do mnie tym tonem. Smiem twierdzic, ze jestem o wiele lepszy z maty i fizy od wielu ludzi, z mat-fizow. Tak wiec podaj mi jakies inne powody. Moim zdaniem jest to chory pomysl i nic go nie usprawiedliwa. Powinien byc normalny "rowny dla wszystkich" egzamin i wtedy bylby looz... :) :) :) Teraz jeszcze zostal tylko ten angiel... trzeba powalczyc o jaknajwieksza liczbe punktow.

taaaaa juz raz "rownosc" walkowalismy w naszej historii, moze juz wystarczy ? ^-^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz dinozaury. Matura 1996/97 :D  [.....]

Ooooo, a ja to to już chyba jestem skamieliną :wink: .

Matura 90/91

j. polski - 3/4 (ale 2 na półrocze w 5 klasie - stara skala ocen - także i tak niezły osiąg - miałem, po prostu, problemy z trafieniem do szkoły, jeden zeszyt do wszystkiego, i takie tam :twisted: )

matematyka - 3 cudem ( do dziś nie wiem dlaczego na półrocze miałem 3 - jestem debilem matematycznym)

historia - 5 (Ooo, i to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Historia rulezz)

j. obcy - nie zdawałem - dawno, dawno temu w technikach tak było :wink:.

A potem 11 lat radosnych studiów - zawsze miałem luźne podejście do działań naukowych :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na maturze usntej z historii kumpel dostal pytanie co sie obecnie robi w parku saskim :>

 

odpowiedzial "pije sie wino" :)

 

ale w koncu 5 dostal :>

podobna smieszna sytuacja z ustnej na polskim (2000r) ...

 

kumpel otrzymal pytanie "co bylo o dwunastej w nocy w dziadach?"

 

Odp: "Nooo ... tak na chlopski rozum to toast ..."

 

babki zesikane ze smiechu ... ale zdal koles ;]

nie musze wspominac ze o dziadach nie mial zielonego pojecia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski : 3/2

matma : 2

angielskie: ?

informatyka: ?

walic oceny, wazne ze mam spokoj.. jeszcze tylko 2 przedmioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dośmiesznych sytuacji:

Kumpel miał na ustnej: Podaj nazwę krzywej o wzorze: x^2 + y^2=1

Odp.: Elipsa :)

Komisja: może jakiś szczególny przypadek elipsy? :)

Odp.: yyyyyy.... no.... e.....

Komisja: A co było pierwszym wynalazkiem człowieka?

Odp.: eee..yyy... To będzie okrąg.

Dostał 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dośmiesznych sytuacji:

Kumpel miał na ustnej: Podaj nazwę krzywej o wzorze: x^2 + y^2=1

Odp.: Elipsa :)

Komisja: może jakiś szczególny przypadek elipsy? :)

Odp.: yyyyyy.... no.... e.....

Komisja: A co było pierwszym wynalazkiem człowieka?

Odp.: eee..yyy... To będzie okrąg.

Dostał 3.

no tak :> u nas znajomy z 5 razy pod rzad powiedzial Cezary bOryka. "Z czym sie Boryka?" padlo pytanie :) :) :).

 

Drugi profesora Spannera przeczytal jako "SZPONER" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] dobrze, dobrze ;] ze nie kohai, jebai, dai ;] ale to tylko taki OT.

 

Ja mam ustna w czwartek z angla i bede mial juz po maturze... potem to juz bedzie pelen looz, az do egzaminow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo staaary :> gratuluje Ci tego angla ;] ja bede walczył w czwartek, ale zobaczymy jak pójdzie :) niby angielski fajnie umiem, ale :) :) :) czy na cela, to przy komisji, z którą walczyć mi przyjdzie jest raczej wątpliwie... no chyba, że padnie temat "komputery", a Michaś wyjedzie odnosnie ołwerklokingu ;]

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...