Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Miecz z meteorytu to taki sam miecz jak wiedźmiński tylko ma dodatkowe bonusy(np. do obrażeń) w zależności od koloru.

 

Gram jeszcze raz i w 1 akcie (na podgrodziu) udało mi się zebrać 3 karty + triss z prologu. Chyba za pierwszym razem coś przegapiłem. Udało się komuś coś więcej ?

 

Ten program w moim przypadku nie zmienił nic w działaniu gry, jedyna zmiana to taka, że zamiast wychodzić do pulpitu gra zawiesza cały komputer. Szkoda chyba na niego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram jeszcze raz i w 1 akcie (na podgrodziu) udało mi się zebrać 3 karty + triss z prologu. Chyba za pierwszym razem coś przegapiłem. Udało się komuś coś więcej ?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jedna karta to Vesna, druga to Abigail - kto jest trzeci?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wiesniaczka, ktora hmm... zainteresuje sie nami po otrzymaniu tulipana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tak właśnie wieśniaczka :D sprawdzałem teksty wszystkich postaci można ją przekonąc do siebie tulipanami jak już spicum wyżej napisał :D Dodam od siebie, że Abigale nie będzie nam dozgonnie wdzięczna za uratowanie życia ale o tym przekonacie się w IV akcie ;)

 

qqrydza : żle zadałes pytanie powinno brzmieć "ile razy" :P

Edytowane przez KOFEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz udało mi sie zdobyć tą grę i chciałbym podzielić sie z wami moimi wrażeniami.

 

Po pierwsze , co mnie pozytywnie zaskoczyło to świetna fabuła i fenomenalny dubbing , już pierwsze intro przed rozpoczęciem rozgrywki jest bardzo ciekawe i emocjujące co dobrze wróży dalszym wydarzeniom.

 

Grafika :jak dla mnie jest śliczna :D Pięknie odwzorowane modele postaci ,kopara opada jak widzę świetnie skontrowana grafika twarzy czy sam widok żył na napiętym przed ramiennym :o

 

Dźwięk: żadko zwracam na to uwagę ale jak dla mnie jest miła dla ucha i nikomu nie przeszkadza :P

 

Grywalność :po pierwszej godzinie spędzonej przed Wiedxminem mysle że duża , cały czas jestem ciekawy dalszych wydarzeń , moedel walki również całkiem ciekawy i dynamiczny.

 

Optymalizacja : Na GF 8600gt i e2160 po o/c mogę grać w 1280x1024 z AF x16 i texturami i oświetleniem na średnie z pełną płynnością rozgrywki gdyż są lokacje gdzie mam przeszło 90-100fps (korytarze ) lecz jak jest zadyma z czarami fps lubi spaść nawet poniżej 30 ;)

 

Na koniec trochę screenów ode mnie i biorę się za grania bo długi wekend przede mną :D

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
na razie próbowałem dać jej chustę i bursztyn niestety nie zadziałało będę musiał się wybrać po rękawiczki

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ja dałem pierścionek i mogłem się cieszyć nową kartą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos pięknej grafiki i zapierających dech w piersiach widoków:

[fotki i jeszcze raz fotki]

Dla mnie grafika jest bardzo zjawiskowa... chyba bardziej podoba mi się niż gothic III choć są bardzo podobne chociażby ze względu na wspierający obie gry speedtree. Mimika trochę kulawa ale to szczegół wobec całokształtu tej produkcji.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Kamera oczywiście taka jak na screen'ach, podoba mi się obraz podczas biegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze ze tak gra sie podoba :). Dużo ludzi kupuje org, dużo ludzi dobrze gre ocenia (nie tylko w pl) mimo jakiś tam bugów :). Mnie sie najbardziej podobają dialogi (z tego co widziałem) i ogólny rozmach.

Żal pupe ściska ale mam upgrade kompa,ut3,qw, i jeszcze jakiś inny krap i ani złotówki na Wiedźmina :). Może na gwiazdkę sobie kupie, kto wie ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mocny język to myślę, że Talar jest niezły a jeśli chodzi o inne ciekawe teksty to "odwinąć skórę i wetrzeć" na razie mnie najbardziej zaskoczył.

:blink:

Takie info, dla tych, co nie czytali Sagi - fisstech wciera sie w dziasla.

 

A kolega o czym pomyslal? :P

 

BTW. niektore dialogi musialy byc pisane niedawno - tekst o braku lekarzy mnie rozwalil.

 

Pytanie o kobitki w Wyzimie (II akt):

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Costi

Da się ;)

Jestem w III akcie i powiem jedno - gra rządzi. Najgorsze przy mojej ilości wolnego czasu jest to, że ciekawość innych możliwych ścieżek fabuły nie pozwoli mi na jednokrotną grę (będę chciał więcej ;)

Fakt, jestem fanem Sapkowskiego, ale pomijając to nie było ostatnio gry, która zaciekawiłaby mnie na więcej niż kilka godzin, a tu proszę.... To co mi się najbardziej podoba to skrajne wybory jakich trzeba dokonać. Ja po prostu nie wiem co zrobić i jak głupi zastanawiam się jakie mogą być tego następstwa. Tutaj jak w życiu niejednokotnie decyduje pierwsze wrażenie jakie ktoś na mnie wywarł i czy go poprę czy nie...

Jednym słowem wypas. A już myślałem, że jestem na gry za stary.

 

PS. Jestem szczęśliwcem, który aktualnie przebywa na urlopie i ma wyrozumiałą kobietę (notabene sama mi grę kupiła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, krotkie pytanie - jak ulepszyc miecz poprzez przekucie z kawalkiem meteorytu u kowala ? Jak wybiore odpowiednia opcje wybierajac miecz mam mozliwosc tylko go sprzedac.

 

 

BTW. Gra jest fajna, obszerniej o wrazeniach napisze pozniej, do tego ta kozacka polonizacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z meteorytów to kowal może tylko wykuć nowy miecz za opłatą - ich nie wkujesz w już posiadany miecz.

A udało się komuś ulepszyć miecz srebrny wiedźmiński? Bo mam tych ulepszeń kilka ,ale kompletnie nie wiem jak ma ten kowal wkuć je. Tylko sprzedać mogę <_< Też by było potrzeba określonej liczby tych ulepszeń by wkuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos czy w ogole sie da i ewentualnie jak zmienić domyślną lokalizacje Save'ów gry?? Nie chce aby zapisywaly sie w moich dokumentach lecz na innym dysku ewentualnie w folderze gry...

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...