Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Obwisłe? Nie bluźnij:-)

Ath nie sposób się z Tobą nie zgodzić, ta gra jest zrobiona tylko pod hard, na normalu w zasadzie nawet wspomagaczy nie trzeba stosować, a tak jest to jakieś wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z bestia i pierwsze spotkanie z Archesporem na bagnach byly IMHO najtrudniejsze w grze (przy czym todrugie bylo trudniejsze). No, moze jeszcze gnaizdo wiwern na bagnach, jak sie tam poszlo dosc wczesnie (tak jak ja :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z bestia i pierwsze spotkanie z Archesporem na bagnach byly IMHO najtrudniejsze w grze (przy czym todrugie bylo trudniejsze). No, moze jeszcze gnaizdo wiwern na bagnach, jak sie tam poszlo dosc wczesnie (tak jak ja :D ).

Hehe oj tak z Wiwernami jak sie tam poszlo przy pierwszej wizycie na bagnach nie bylo wesolo :)

 

Za to w sumie najzabawniejsza byla walka z Rayla - skonczyla sie tak szybko , ze az parsknalem smiechem.

 

Zaluje tylko , ze od razu nie odpalilem na hardzie bo pozniej fabula tak mnie wciagnela , ze zal sie bylo odrywac i robic poczatek na nowo. No ale po 18 wrzesnia bedzie kolejna okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wiedźminem :/ Nie mogę wejść na cmentarz :/ W poradniku pisze, że albo mam uregulować długi u Talara albo u Vicentego Meissa zapytać o przepustke .. ale ja nie mam u nich zadnej z tych kwestii do powiedzenia :/ i nie moge sie tam dostać :/

 

Tak samo z rekomendacją od Zoltana :/ Miał mi udzielić po zakończeniu zadania Pamięć Ostrza (ukończyłem) a bez tego nie zrobie odgromnika i nie pchnę fabuły dalej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platnerz jest kolo zakonu krzyzowcow czerwonej rozy czy jak im tam.

a gdzie ten płatnerz jest ? spotkałem jakiś zakonnikow ale mówili mi, że są do dsyspozycji tylko zakonników i przyjaciół

Skoro tak wygląda sytuacja: odgromnik zrobi Ci krasnoludzki kowal. Znajduje sie bodaj niedaleko mieszkania alchemika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze można zdobywać, kupować jakieś miecze? Bo ten stalowy mam z samego początku, a srebrny tez co sie dostaje w 2 rozdziale (jestem na początku 4 rozdziału). Nie wiem jakie on ma obrażenia bo nigdzie nie pisze :/ Można chyba jakoś wykuć z tych kawałków meteorytów mam 2 ale 3 nie mogę znaleźć :/ nie wiecie gdzie może być ? A i czy warto kupić zbroje -15% obrażeń za 5000 orenów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Czy w tej grze można zdobywać, kupować jakieś miecze? Bo ten stalowy mam z samego początku, a srebrny tez co sie dostaje w 2 rozdziale (jestem na początku 4 rozdziału). Nie wiem jakie on ma obrażenia bo nigdzie nie pisze :/ Można chyba jakoś wykuć z tych kawałków meteorytów mam 2 ale 3 nie mogę znaleźć :/ nie wiecie gdzie może być ? A i czy warto kupić zbroje -15% obrażeń za 5000 orenów?

przeciez mozesz kupic w Wizimie i okolicach: u chandlarzy,kowali -rowniez mozesz kilka znalesc lub otrzymac za questa

chyba nie rozmawiasz ze wszystkimi NPC'tami ;),a wierz mi warto bo mozna dostac wiecej questow i podbijac staty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekwipunek to imo największy zawód w tej grze. Rzeczy jest mało, rzeczy godnych uwagi prawie w ogóle wszystko drogie jak psi i kupuje sie je raz na ruski rok. Jakby to bardziej dopracowali to byłoby idealnie. PS. Ktoś się oburzył że po tym jak zobaczyłem zdjęcia nowych modeli z dodatku stwierdziłem, że triss nadal ma obwisły biust. Jest poprawa, ale dalej ma! Porównaj sobie jej zdjęcie np ze zdjęciem Carmen. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekwipunek to imo największy zawód w tej grze. Rzeczy jest mało, rzeczy godnych uwagi prawie w ogóle wszystko drogie jak psi i kupuje sie je raz na ruski rok. Jakby to bardziej dopracowali to byłoby idealnie. PS. Ktoś się oburzył że po tym jak zobaczyłem zdjęcia nowych modeli z dodatku stwierdziłem, że triss nadal ma obwisły biust. Jest poprawa, ale dalej ma! Porównaj sobie jej zdjęcie np ze zdjęciem Carmen. :P

Generalnie to w powieściach Sapka Geralt miał zawsze ten sam gear i nie zmieniał go zbyt często w porównaniu np. do koni. :P

A do biustu się przyczepiliście, podziwiajcie go u swojej kobiety a nie ślińcie się na widok poligonów... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Heh. Dokłądnie. No ludzie co wy. Podniecacie się na renderowanych biustach? Bez jaj :D Jeżeli jednak już. To akurat Triss była chyba najładniejszą postacią w całej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciałeś powiedzieć, że najmniej brzydką :wink: , ale i to nie jest pewne. Mi lepiej podobała się pierwsza lepsza mieszczka albo np. Carmen lub Wesna.

 

A co do biustu, który urósł tu do rangi problemu :wink: to są gusta i guściki. Mi jednak nie podoba si biust na wysokości brzucha, taki jak zrobili Triss, ktrej buzia też zbyt piękna nie jest. Na twarze męskiej części śwaita gry spuszczam zasłony miłosierdzia. Poprostu ordynarne mordy. Może to i dobrze zresztą, że nie dali tu meteroseksualnych fircyków, ale z drugiej strony kilku przystojnych facetów by się tu przydało (a niestety ich nie ma). Może teraz to troszkę poprawią.

 

Tak czy owak gra jest świetna, a ww uchybienia to tylko drobnostki.

Edytowane przez Elektra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciałeś powiedzieć, że najmniej brzydką :wink: , ale i to nie jest pewne. Mi lepiej podobała się pierwsza lepsza mieszczka albo np. Carmen lub Wesna.

 

A co do biustu, który urósł tu do rangi problemu :wink: to są gusta i guściki. Mi jednak nie podoba si biust na wysokości brzucha, taki jak zrobili Triss, ktrej buzia też zbyt piękna nie jest. Na twarze męskiej części śwaita gry spuszczam zasłony miłosierdzia. Poprostu ordynarne mordy. Może to i dobrze zresztą, że nie dali tu meteroseksualnych fircyków, ale z drugiej strony kilku przystojnych facetów by się tu przydało (a niestety ich nie ma). Może teraz to troszkę poprawią.

 

Tak czy owak gra jest świetna, a ww uchybienia to tylko drobnostki.

a czego sie spodziewalas/spodziewales po chlopach z sredniowiecza (niestety wiekszosc ludu zamieszkujacego swiat nigdy nigdy to po prostu chlopi i mieszczanie) ktorzy jakby na to nie patrzec nie byli az tak urodziwi. owszem sa i postacie ktore wygladja w miare na normalne (czytaj. nie jak menel spod nocnego czy tam karczmy:D). zreszta widac ze cdpr staralo sie by modele byly jak najbardziej podobne do urody polakow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekwipunek to imo największy zawód w tej grze. Rzeczy jest mało, rzeczy godnych uwagi prawie w ogóle wszystko drogie jak psi i kupuje sie je raz na ruski rok. Jakby to bardziej dopracowali to byłoby idealnie.

Ale to jest dopracowane prawie idealnie.

O tym, ze Geralt zasadniczo nie zmienial sprzetu, juz bylo. A druga sprawa jest taka, ze w rzeczywistym swiecie nie robiono fyfdziesieciu rodzajow broni i pancerzy o fikusnym wygladzie, tylko trztmano sie podstawowych, sprawdzonych wzorcow (pomijam sprzet robiony na specjalne widzimisie). Wiedzmin w tym wzgledzie tez stara sie byc w miare realistyczny, a nie idzie w strone Diablo czy MMO.

Wreszcie po trzecie - Geralt byl szkolony w takiej, a nie innej technice i jakby go wsadzic w pelna plyte, to pewnie zginalby marnie, bo nie umialby sie w tym sprawnie poruszac. Mozna wiec sobie wyobrazic, ze u handlarzy oglada tylko te towary, z ktorych moglby zrobic uzytek - stad taki, a nie inny wybor. ;)

 

A co do cen - takie zycie, znowu realizm swiata przedstawionego sie klania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tru, ale to tylko gra, więc jak już wprowadzali motyw kupnych broni, to mogłyby się chociaż na coś przydać. W takim na przykład gothicu 2 nowa zbroja, kusza czy miecz (a też nie bylo tam tego masakrycznie dużo) dawała kupę frajdy i tu mi trochę tego brakowało, choć to niczego grze nie umniejsza, bo klimat, fabuła i dialogi są genialne i nadrabiają każdy niedostatek.

 

Co do postaci: Mnie się takie swojskie gęby bardzo podobały. To jest dokładnie to. :D A co do biustu triss to dalej obstaję przy swoim. To że jest zrobione z polygonów to nie argument, bo tym bardziej powinien wyglądać porządnie, szczególnie że zamysłem twórców zdecydowanie było zrobienie Triss ładnej, co w sumie im wyszło, ale te cycki na brzuchu zdecydowanie są dziwne i basta. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaNie wierzę, że to się stało ... O Matko Boska od siedmiu boleści, Wiedźmin na półkach sklepowych! Dałbym sobie uciąć rękę, że prędzej powstanie autostrada łącząca Gdańsk z Zakopanem po linii prostej, albo trzecia linia metra w Stolicy, niż siwowłosy pojawi się na ekranie mojego wysłużonego monitora. Byłem jeszcze w szkole podstawowej długo przed erą Romana G., kiedy po raz pierwszy przeczytałem na łamach legendarnego Secret Service wzmiankę o tym, że powstanie gra bazująca na uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego (jeszcze gdzieś trzymam w WC ten numer). W międzyczasie przeleciało moje liceum, skończyłem studia, zacząłem się golić i zdecydowanie więcej pić, lecz dopiero teraz po ponad 10 latach dane mi jest cieszyć się produktem finalnym, chociaż bywało że zwątpiłem w szansę jego realizacji. Niemniej fakt pozostaje faktem, CD-Projekt Red stanął na wysokości zadania i oto mamy przed sobą zupełnie nową jakość wśród gier z kraju nad Wisłą, a kto wie - może i nową epokę

Pełna treść recenzji pod tym linkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...