Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie niestety kicha. Po aplikacji 1.2 gra się wogóle nie chce odpalić.

Tradycyjny monit, że wystąpił błąd i aplikacja zostanie zamknięta. W szczegółach nic specjalnego, poza tym, ze to witcher.exe spowodował błąd.

I teraz co? Jestem juz w IV akcie. Szkoda by było od nowa zaczynać. Ciekawe, czy jakbym sobie save'y zachował, zainstalował od nowa grę i wrzucił tylko patcha poprzedniego to byłoby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezne od konfiguracji, ale pewnie patch zneutralizowal pewne aspekty, powiedzmy ze wynikajace z samego engine'u gry.

Moge tylko insynuowac, domyslac sie, strzelac, moze trafie ;) U mnie gra szybko sie save'uje i load'uje w wersji 1.0, wiec patch mi imo nie potrzebny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies dorazniejsze poprawki zwiazane z sama gra ? Moglbys wymienic te bardziej znaczace ? Z gory dzieki :)

Wiem, wiem, moge sobie zajrzec na strone i zobaczyc, ale wole od gracza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany jakie wprowadza patch 1.2.
Po wrzuceniu patcha działają save'y z wersji 1.1 & 1.1a !!


Poprawki w rozgrywce i w tekście:
- Poprawki związane z Aliną, której nie było w domu (Akt 4).
- Poprawki do działania eliksiru Żonine Łzy. Można imprezować!
- Poprawki do niektórych drzwi na bagnach (Akt 5).
- Poprawki to Alchemika, który daje Geraltowi przedmioty związane z zadaniami (Akt 3).
- Poprawki do zbyt fajnych przedmiotów, które można znaleźć na Polach (Akt 4).
- Poprawki do znikającego przeciwnika (Akt 2).
- Poprawki do pojawiania się Alvina (Akt 1).
- Szereg drobnych poprawek w tekście.

Code bugs fixed:
- Przyspieszenie czasów ładowania.
- Przyspieszenie czasów zapisywania.
- Kolejna porcja poprawek do stabilności gry.
- Poprawka artefaktów graficznych, które czasem pojawiały się na pasku ładowania.
- Poprawki w śledzeniu zadań na mapie.
- Poprawki do kursora związane z zadawaniem ciosów w pobliżu ścian.
- Faza zadania nie uaktualnia się, gdy Geralt jest martwy.
- Poprawki w numeracji autozapisów.
- Poprawki w mechaniźmie zapisywania gry (czasem pliki zawierały zbędne dane).
- Zablokowanie autozapisu, podczas gdy gracz jest pod działaniem efektów krytycznych.
- Zablokowanie przeniesienia wykonywania sekwencji na neutralnych NPC (na prawdę nie chciałem bić niewinnych ludzi, Wysoki Sądzie!).
- Poprawki związane z błędnym odgrywaniem muzyki Jaskra.
- Gra obsługuje już błędne pliki zapisu, wychodząc do głównego menu.
- Poprawka związana z efektem Zamieci po tym jak eliksir przestał działać (dzięki Plast!)
- Kolejne poprawki do broni, które znikały z rąk przeciwników.
- Poprawki do powielających się traw i małych kamyczków.
- Strzyga nie zadaje już obrażeń, gdy jesteśmy wystarczająco daleko.

Art bugs fixed:
- Kilka poprawek w dekoracjach lokacji.
- Poprawki w animacji ataku barghesta.
- W niektórych przerywnikach filmowych nie widać już „Czarnego Pana Z Kamerą” (zwolniliśmy go!).


Ja dodam od siebie, że u mnie po wrzuceniu patcha, 1 strażnik w 3 akcie nie ma głowy, jedynie oczy wiszące w powietrzu :lol: Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z patchem naprawdę ogromna poprawa jeśli chodzi o czasy ładowania i zapisu.

Mam wrażenie, że komp ma teraz więcej szczęścia w pokerze

(i gra lepiej), ale może mi się wydaje, bo miałem 3 tygodnie przerwy od Wieśka.

Wspaniale jest znowu wrócić.

Właśnie kończę 2 rozdział, niespiesznie wykonując wszystkie zadania.

 

Zmiany jakie wprowadza patch 1.2.

Po wrzuceniu patcha działają save'y z wersji 1.1 & 1.1a !!

 

 

Ja dodam od siebie, że u mnie po wrzuceniu patcha, 1 strażnik w 3 akcie nie ma głowy, jedynie oczy wiszące w powietrzu :lol:

 

P.S. Lanc, przesyłka już doszła???

Edytowane przez rudy 102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś o tym czasie miało już być dostępne demo ?

Nie kupię tej gry bez wcześniejszego zagrania w nią.

Czy to demko z wyborczej można już gdzieś pociągnąć ?

Czy to jest właściwy pliczek ?

http://programy.gamestar.pl/pobierz/gry/6153.html

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres leniuchu, link masz 2 strony wcześniej:

http://www.thewitcher.com/community/pl/www...d_the_demo.html

tam jest demo polskie jak i europejskie, a zakup gry polecam, bo nie kosztuje majątek a zabawy jest na wieeeele długich dni.

 

P.S. Podobno na słabszych sprzętach po wgranium patcha spada frame-rate

w wyzinie handlowej w ciągu dnia, ciekawe czym to jest spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

P.S. Podobno na słabszych sprzętach po wgranium patcha spada frame-rate

w wyzinie handlowej w ciągu dnia, ciekawe czym to jest spowodowane.

Nawet mnie nie strasz....

 

Rozumiem że skoro tego patcha 1.2 można zapodać od razu na 1.0 to ma on w sobie też poprawki z patcha 1.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy spada to raczej nie ale napewno jest bardziej ustabilizowane(nie skacze tak bardzo jak wczesniej). patrzyłem u mnie i patch1.2 smiga pieknie choc wczytywanie sie polepszyło to napewno na 2x512 nie ma rewelacji :( ale "zamierzam" kupić 2giga i wtedy napewno bedzie wymietac bo poprawa jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja robiłem reinstall i jest ok.

Wczytywanie faktycznie jest sporo szybsze tak samo zapis.

Zmieniłem grafikę, ale z max bajerami na bagnach nie ma rewelacji:-) Przy a aa 2 już w miarę, oczywiście w 1280...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wyłączone rozmycie reszta full, anizo 16, aa 2 i reszta w sterownikach na jak najlepszą jakość i wychodzi 28 fps i wzwyż. Ja nie narzekam, ale myślałem, że będzie ciut lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś cracak dziłąjącego na tej wersji po patchu 1.2?? Bo stare savy mi zostały ale gra nie działa, dochodze do wyboru rodzaju rozgywki i dalej nic nie mogę wybrać:/

Wyslalem ci 2 PM'ki, zebys to usunal, ale niestety, twardys :banana: A podobno masz 25 lat na karku... [;

 

Wymyslilem sobie, ze jak bede przechdozil gre po raz drugi, to dopiero sobie zaaplikuje patch'a, zeby miec lepsze porownanie, ot co :)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrrr miał ktoś taki problem że

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
w starej wyzimie jak ginie Biala Ryla to po tej krótkiej animacji
jak wraca do gry to mam czarny ekran widać tylko kursor (można nim ruszać) słychać ogień ale ogolnie zawiesza się komputer tzn nie mozna nawet do windowsa wrocic tylko restart pomaga ? i tak za kazdym razem :( faq chciałem skonczyc :( Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy osoby na słabszych kompach takich jak ja mają problemy z Wyzimą Handlarzy? Bo mam straszne spadki fps w innym miejscach mam 38 fps 1024 wszystko na low a w Handlarzach mam 20 w dzień czasami nawet mniej bo w nocy jest ok ale w dzień jak jest więcej osób jest słabo ale pamiętam, że jak miałem wersje 1.1 to było ok nie wiem czy 1.2 patch to zepsuł czy może wirusa jakiego chwyciłem czy jak ?? ...

 

W III akcie myślałem, że się posikam jak Geralt poszedł pić z Jaskierem i krasnoludem, nie no teksty takie, że się sikać chce...

Coś w tym stylu -- Jaskier " Idziemy do burdelu !! " Geralt -- ( Nie zauważyłeś, że rozmawiamy o stałych związkach" haha no i w ogóle teksty takie no nie idzie się pośmiać na maksa hehehe

Edytowane przez MisiekLover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat byl poruszony. Pokombinuj ze sterownikami. Normalne, ze na slabszych konfiguracjach, nawet na ustawionych niskich detalach, a w przypadku wiekszej ilosci grafiki do obrobienia cos zaczyna sie mulic. Wylaczyles AA i AF ? Sterowniki + ustawienia, ale skoro mowisz, ze masz ustawienia ok, to zostaja sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co wgrałem najnowsze sterowniki ze strony nvidii do mojej karty no ale nic nie pomogł aa i af mam wyłączony... No nic przeboleje dla tej gry to ;) Mam nadzieje, że w wyzimie handlowej w dzień nie trzeba nic ciekawego robić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly 3 akt to bieganie po Wyzimie Handlowej niestety... zwalnia tam ostro - duzo widac +duzo ludzi na ulicach i problem z framerate gotowy ;)

 

W III akcie myślałem, że się posikam jak Geralt poszedł pić z Jaskierem i krasnoludem

Jaskrem - piszmy po polsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Jaskrem przepraszam to tak z rozpędu...

To spadek jednak uzasadniony myślałem, że komp coś nawala...

Trudno poradzę sobie w sposób taki - Głowa schylona w ziemie i biegnę do punktu heh trudno jakoś trzeba sobie radzić skoro gra tak miodna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Lanc, przesyłka już doszła???

Si ;)

 

Nawet mnie nie strasz....

 

Rozumiem że skoro tego patcha 1.2 można zapodać od razu na 1.0 to ma on w sobie też poprawki z patcha 1.1?

Oczywiście. Ja wrzucałem na czystą instalkę gry i wszystko śmiga :)

 

To ja cię postraszę. W 3 akcie na karcie takiej jak moja za dużo klatek nie będziesz miał :wink:

 

Ogólnie gra łyka jakieś 1,6 Gb więc 2 giga wystarczy.

Tylko, że trzeba sobie SWAP właczyć, bo jak mamy go wyłączonego to czasami wywala do windowsa z komunikatem o małej ilości pamięci wirtualnej :mur:

 

Czy ten patch 1.2 zawiera w sobie wcześniejsze wersje? Bo mam zamiar dopiero instalować grę.

jw

 

Ma ktoś cracak dziłąjącego na tej wersji po patchu 1.2?? Bo stare savy mi zostały ale gra nie działa, dochodze do wyboru rodzaju rozgywki i dalej nic nie mogę wybrać:/

Wyjdź :damage_wall: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...