Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

dem - o jakim freezowaniu mowisz?!?!

Tez mam 1GB RAMu i jakos zadnego freezowania nie zaowazylem?

 

1GB Geil w Dualu, 9800PRO, 2xBarracuda(gre mam na jednym a swap na drugim). Bez przesady ludzie 2x1024 do tej gry to przesada.

 

Aha zapomnialem zapytac. Czy ktos wie jak ustawic w konfigu czas znikania decalsow. Najlepiej zeby w ogole nie znikaly :D

Edytowane przez AndrzejGolota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz dwa dyski, to wtedy system przyspiesza o jakieś 25% i potrzeba jest mniejsza ilość ramu , jak ktoś ma słabo zoptymalizowany system , syf itd to wtedy potrzeba więcej ramu

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak w tym jest.

Też zauważyłem spore przycięcia.....

Wydajność całkiem niezła, średnio 30-60 fps, momentami podskoczy na sporo ponad 100.

Ale płynność....

Przykład: ide korytarzem powiedzmy 50 fps i nagle przycięcie 1 fps i zaraz potem znowu 50 ?

Czym to jest spowodowane ?

Patch zainstalowany sprzęt z podpisu.

Drivery zmieniane ,na Omegach i Catalystach to samo :blink:

Lost Coast w 1280x1024 wszystko na max plus HDR działało duuuużo płynniej.

Edytowane przez MarcinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft shadows jest tu moim zkromnym zdnaiem b. kiepski, jakby nałożone 4 cienie na siebie, 3 ostatnie są coraz bardziej jaśniejsze i szersze po prostu i widać że tak jest zrobiony ten soft shadow, w splinterze o wiele ładniej to wyglądało, to samo w Riddicku, mi ten soft shadow tylko obrzydza demko gry(pełnej nie mam [; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft shadows jest tu moim zkromnym zdnaiem b. kiepski, jakby nałożone 4 cienie na siebie, 3 ostatnie są coraz bardziej jaśniejsze i szersze po prostu i widać że tak jest zrobiony ten soft shadow, w splinterze o wiele ładniej to wyglądało, to samo w Riddicku, mi ten soft shadow tylko obrzydza demko gry(pełnej nie mam [; )

1729406[/snapback]

 

Soft shadows to nie tylko to co napisałeś. Rzucany cień zależy od materiału z jakiego jest obiekt, odległości od źródła światła, konta padania i jeszcze kilku innych czynników o których zapomniałem. Cienie się przenikają i mają różne stopnie natężenia no i oczywiście nie mają wszędzie ostrych krawędzi. A spadek wydajności jest tak wielki bo w taki sposób cieniowane jest wszystko łącznie z bump'em na teksturach.

 

A jeszcze apropos kolejnej produkcji monolith condemned to wydaje mi się, że użyli tu tego samego silnika więc już wszystko wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukazał się nowy patch dla F.E.A.R., oznaczony numerkiem 1.02. Oto lista zmian jakie wprowadza nowy patch:

 

-Dodaje nową mapę dla DM/TDM "Asylum".

-Poprawia pewne błędy lokalizacyjne.

-Przygotowuje grę do obsługi SDK/Narzędzi do mod’owania gry.

116MB i tylko jedna mapka i kilka poprawek. super :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, koniec OT (ale te cienie okropne zrobili, a i qqrydza, ja wiem co to jest ss, mówie tylko że okropnie wygląda [; ale mówta co chceta, to moje imho[; ) Czyli mówicie że gra z deka straszy, a do jakiej gry z tych takich straszniejszych byście ją porównali? AvP, DooM 3 czy jakiejś innej? Bo sie zastanawiam czy wogóle kupować by sie trochę pobać... ale najpierw, pamięć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej cały komp ;)

tej gry nie będę porównywał do jakiejsik innej poniewaz aona jest całkowicie inna , inny sposób strachu , jak kiedyś ktoś powiedział " w tej grze nie boisz się tego ze ktoś wyskoczy ci z cienia , tu boisz się samego cienia " i wszystko jasne , kupuj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz a co Wy(niektorzy) chcieli byscie prawdziwe soft shadows w grze realtime'owej?!?!

 

Przeciez to logiczne, ze prawdziwe SS w grze to jeszcze piesn przyszlosci i poki co aby osiagnac taki efekt trzeba isc na ustepstwa i fake'owanie. Dlatego tez nie wygladaja one jeszcze tak jak powinny.(do Brazila czy Mentala im jeszcze daleko ;)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak gdyby to Q4 obsługiwał to byś inaczej napisał  :lol: .

Kaeres pije do mnie za moją opinie właśnie o quake'u. Jak dzieciak, a zdaje mi się, że sam ma dzieciaka.

:lol:

 

A poza tym lubie taki darkside w grach, muzyce no i w życiu czasami też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji najnowszego "pacza" znowu k...a problem z zabezpieczeniem.

"Zła płyta w napędzie.

Włóż płytę CD/DVD."

Już nie pomaga sztuczka z podmianą exe na krakusa. To chyba ma na celu zniechęcanie do kupowania w sklepie

 

Fix - należy włożyć cd5

Edytowane przez p3p3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level 8. Głęboka dziura w podłodze (na dnie placyk otoczony budynkami).

Jak to sforsować ??

Leże i kwicze.

Please help...

 

OK. Już nie trzeba dałem se rade...

Nie mogłem trafić na te dwie deski ale w końcu wyszło...

Edytowane przez Kobrowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie tak MP FEAR mi się spodobało że aż kupuję se orginała bo naprawdę warto :) nie ma to jak rozpierducha na całego :) wszystko lata śmiga i ogólnie realnie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chodzi na średnich 800x600 bez cieni :D i jest ok (niektóre opcje nawet na max jak cienie wyłącze;P)

 

06 ;D i gram dalej...

 

a tak btw to elo bo mnie dawno nie było z wiadomych powodów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jak gra niestety... wiekszosc czasu to monotony "krajobraz" i przeciwnicy, a historia jak w sequelach hitow horrorow filmowych - czyli nie ma juz zaskoczenia. Wypuscic dobre (przemyslane) demo i zrobic otoczke marketingowa jednak zawsze dziala. A koniec.... czulem od poczatku, ze jakis nadprzyrodzony bedzie. Wstawki a'la ring juz po demie przestaly mna wzdrygiwac... szkoda kasy na ta gre, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...