Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

imho najgorszy album...

przychylam się do tej wypowiedzi...strasznie ta płyta ....nijaka ?...

 

Najbardziej mi się debiut podobał...

 

Hmmmmm zerknijcie na soundtrack do Saw3

całkiem strawna...(tylko ten kawałek Slayera mi się jakoś niepodoba...)...ale ogólnie...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, BfMV syci :) Taka miła odmiana (choć dla większości to jedno i to samo).

Polecam sawyer188 zaopatrzyć się w utwory spoza Poison, tj.

Seven Days, My Fist Your Mouth Her Scars, Just Another star, No Control, Curses, Turn To Despair i ciekawy remaster Welcome Home (Sanitarium) od Metallici. A no i cover Panter'y: Domination.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio cos mocno jestem znudzony muzyka, posluchalbym czegos nowego, a sam nie mam sily/pomyslu nic szukac :)

 

Wiec moze ktos rzutem na tasme polecic mi pare fajnym albumow?

Najlepiej heavy metal albo rock, tylko blagam nie new metal :D

 

Nie powiem czego ostatnio slucham, zeby nie zasugerowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wroc kilka postow wstecz...

na pewno sie nie zawiedziesz!

 

PS

w sumie to dziwi mnie, ze polecajac cos nowego, podajac linka do utworu nikt nie skomentowal chocby slowem...

nastepnym razem nie bede sie wysilal, bo po co, skoro i tak nikt na to nie patrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wroc kilka postow wstecz...

na pewno sie nie zawiedziesz!

 

PS

w sumie to dziwi mnie, ze polecajac cos nowego, podajac linka do utworu nikt nie skomentowal chocby slowem...

nastepnym razem nie bede sie wysilal, bo po co, skoro i tak nikt na to nie patrzy

Mowisz o twoim poscie?

"3 - Wake Pigs" - lokne o czym mowa.

 

Ogolnie to duzu ludzie tytulow w watku podaja, tylko nie mam sily szukac do kazdej nazwy zespolu jaki to gatunek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, BfMV syci :) Taka miła odmiana (choć dla większości to jedno i to samo).

Polecam sawyer188 zaopatrzyć się w utwory spoza Poison, tj.

Seven Days, My Fist Your Mouth Her Scars, Just Another star, No Control, Curses, Turn To Despair i ciekawy remaster Welcome Home (Sanitarium) od Metallici. A no i cover Panter'y: Domination.

trzymają klase :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od kolegi muzę i widzę takie zespoły (które nic mi nie mówią) jak:

American Head Charge

Moonspell

Fear Factory

Turmion Kätilöt

 

Miał ktoś styczność z jakikolwiek nim ?

Bo narazie badam 3 albumy Lordi'ego.... A w sumie dużo tego (jakieś ok 300 utworów mam do przesłuchania różnych wykonawców).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od kolegi muzę i widzę takie zespoły (które nic mi nie mówią) jak:

American Head Charge

Moonspell

Fear Factory

Turmion Kätilöt

 

Miał ktoś styczność z jakikolwiek nim ?

Bo narazie badam 3 albumy Lordi'ego.... A w sumie dużo tego (jakieś ok 300 utworów mam do przesłuchania różnych wykonawców).

Fear Factory robi robote ! Posluchaj sobie kawalka supernova, i will follow albo covera in car ( tak to sie chyba nazywa ) Wymiatacze...

 

Ogolnie to ja ostatnio jestem zakochany w muzyce zespołów Testament, Pantera i Motorhead :] Polecam wszystkim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fear Factory robi robote ! Posluchaj sobie kawalka supernova, i will follow albo covera in car ( tak to sie chyba nazywa ) Wymiatacze...

 

Ogolnie to ja ostatnio jestem zakochany w muzyce zespołów Testament, Pantera i Motorhead :] Polecam wszystkim...

widziałem koncerciaka roxuje ;d Jutro dostane od kolegi 2 albumy soufly czyli bedzie :gitarzysta: :gitarzysta2: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fear Factory robi robote ! Posluchaj sobie kawalka supernova, i will follow albo covera in car ( tak to sie chyba nazywa ) Wymiatacze...

Najfajniejszymi kawałkami Fear Factory są Dark bodies, i własnie cars :P

Kolesie fajnie grają, chociaż ostatnia płytka świetna nie była....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnimi czasy dopadłem płyte Ensiferum - Iron i musze powiedziec ze całkiem sympatyczna jak dla mnie. Szczególnie Tale of revenge mi wpadł w ucho - moge słuchać non stop :D Gdyby ktos znal jakies zespoly podobne do tego bylbym bardzo wdzięczny.

Ensiferum jest fajne. Polecam tez pozostale dwa albumy, Ensiferum i Dragonheads (tez juz troche slabszy od dwoch poprzednich IMO, ale nadal daje rade).

 

Z podobnych zespolow przychodza mi na mysl Turisas i Finntroll (i ogolnie caly finski folk metal ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sycąca dawka progressive'u (Ktos tu w ogole slucha tego gatunku???):

 

Discipline - Unfolded Like Staircase - dlugie melodyjne kawalki, fani King Crimson beda wiedzieli o co chodzi... Swietne

 

Ayreon - The Human Equation - czasem jak Nightwish, czasem jak Dream Theater, bardzo przyjemne

 

Delate - Delate - debiut polskiego zespolu, spokojnie, melodyjnie, niezle teksty, troche mroczne

 

Muse - Black Holes and Revelations - krotkie melodyjne, taki lekki Mars volta, z tym ze mniej amelodyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quidam - surREvival - muzyka w stylu art-rock i rock progresywny z elementami pop oraz folk - polski zespol! slucham od 2 dni non stop jednego albumu. Na zespol natknalem sie przypadkiem dowiadujac sie o koncertach we wroclawiu - polecil mi go redaktor naczelny serwisu ArtRock.pl. 15 grudnia w klubie od zmierzchu do switu, ja tam bede!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam teraz przygrywa?

Niestety ostatnio nie wyszło nic co by mnie zainteresowało dlatego z "tych klimatów" słucham only Guano Apes i ost z flatouta2....

Starosc nie radosc...[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam teraz przygrywa?

Niestety ostatnio nie wyszło nic co by mnie zainteresowało dlatego z "tych klimatów" słucham only Guano Apes i ost z flatouta2....

Starosc nie radosc...[;

Muszę przyznać, że ostatnio zostałem miło zaskoczony. Nie myślałem, że może pojawić się nowy zespół, który byłby w stanie przyciągnąć mą uwagę. Raczej zamknąłem się w "starych, sprawdzonych kapelach". Aż w me łapy trafił krążek The Crusade grupy Trivium. Członkowie zespołu to młodzi goście (lider ma zaledwie 20 lat a pozostali muzycy niewiele więcej), wzorują się na swoich idolach takich jak Metallica, Megadeth, Slayer, Pantera, Testament. W ich muzyce można usłyszeć dźwięki pokrewne trashowym potęgom ale również bardziej współczesnych zespołów jak Machine Head. Takie połączenie agresji z melodią.

Obenie w mym odtwarzaczu wylądował ich wcześniejszy album Ascendancy. Niestety nie mogę za dużo napisać gdyż dopiero raz przesłuchałem ten krążek.

Mogę jedynie powiedzieć, że zespół się rozwija i obecnie zmieniono trochę styl śpiewania. Na wcześniejszym albumie panował układ - w zwrotkach wrzask, growl a w refrenach melodia i czysty śpiew. Obecnie wokalista stara się śpiewać "bardziej czysto".

 

Myślę, że grupa Trivium jest godna uwagi. Przekonali mnie, że są jeszcze młodzi goście grający kawał dobrej muzyki nie podążając za wylewem żałosnych kapel łączących hip hop z metalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały zastój w temacie;]

 

Ostatnio przesłuciach!e sobie najnowszy album Sepultury-Dante XXI. Całkiem fajny, choć utwory nie są tak porywające jak z poprzednich albumów. Poprzedni album Roots podobał mi sie bardziej. Przekonałem się też do Acid Drinkers i często teraz goszczą na mej playliscie, jak mam odpowiedni nastrój to posłucham sobie tez utwory Opetha, Isolation years i Hours of wealth

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quidam - surREvival - muzyka w stylu art-rock i rock progresywny z elementami pop oraz folk - polski zespol! slucham od 2 dni non stop jednego albumu. Na zespol natknalem sie przypadkiem dowiadujac sie o koncertach we wroclawiu - polecil mi go redaktor naczelny serwisu ArtRock.pl. 15 grudnia w klubie od zmierzchu do switu, ja tam bede!

wlasnie wrocilem z koncertu - cudownie zagrali!

genialny zespol!

a technicznie - wirtuozeria

 

szkoda tylko ze bylo moze ze 100 osob, gdzie klub miesci spokojnie 500, ale co tam. Niech nadal sluchaja komerchy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie ktoś na THERIONa? 13 Lutego w Krakowie, 14 Lutego Warszawa - Stodoła. Bilety na koncert w Warszawie:

 

85zł przed koncertem

 

95zł w dniu koncertu

 

Ja jadę na 100% do Warszawy :) Może jakieś małe spotkanko forumowych metali? ;)

 

btw, ostatnio coś duzo Rocka słucham, np yeah yeah yeahs czy The White Stripes.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie ktoś na THERIONa? 13 Lutego w Krakowie, 14 Lutego Warszawa - Stodoła.

W jakim stylu jest ta nowa płyta jaką bedą promowac? Krzyczana (w stylu pierwszych plyt) czy bardziej choralna i symfoniczna?

 

Ps.

Ja ostatnio słucham Hearse, z byłym wokalistą Arch Enemy na wokalu. Graja w stylu starego Arch Enemy wlasnie, wiec jak komus (tak jak mi) pasowaly tamte klimaty to Hearse tez mu sie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...