Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Smiech na sali? Nie no sry, nie liczac kilku bugow to imo jest niezle.

 

Coop nie bedzie raczej trybem gracze vs boty, bo to byloby nudne. Musieliby zrobic inne mapki i cos pokombinowac bo taka gra wiele by sie nie roznila od tej z singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed patchami gralo sie znacznie lepiej zarowno smiglami jak i samolotami:

 

-BH teraz to tylko do transportu sluzy bo z tych dzialek raczej nikogo nie zabijesz, wczesniej dobry pilot + 2dobrych gunnerow mogli naprawde duzo zdzialac np na mashtuur`ze gdzie sprzetu raczej malo smiglo sialo zniszczenie tak jak to powinno byc a teraz w starciu z vodnikiem nie ma szans.

 

-Smigla tez tak zbugowane ze szkoda gadac... przelatujace rakiety to teraz standard jak ktos ma cobre to moze sie cieszy ale w innych smiglach ten bug jest znacznie bardziej odczowalny na niekorzysc, znacznie gorsza sterownosc i te smieszne opoznione tv nie dosc ze skrocili mu zasieg to jeszcze lata jakby chcialo a nie moglo.

 

-Samoloty to juz wogole porazka zarowno przed jak i po ostatnich patchach rozumie ze moze byc lepszy / gorszy samolot ale bez przesady ze rakiety wystrzelone z j10 przelatuja przez flary i bez problemu sciagaja inny a wystrzelone z F-35B nie trafiaja nawet bez wystrzelenia flar ja rozumie ze to jest tylko gra ale bez przesady. Wsiasc do j10 to praktycznie tak samo jak grac na god mode :) powinni to jakos wyrownac tak zeby zestrzelenie j10 bylo rowniez mozliwe bo na chwile obecna jest to strasznie trudne nawet jak w samolocie chinioli lata poczatkujacy pilot bo starcza ze skreca na maxa w ktoras strone natomiast rakiety wystrzelone z j10 w strone innego samolotu skrecaja zadziwiajaco i zawsze (prawie) dopadaja swoj cel jedynie F18 ma jakies szanse z nim ale tez jak lata dobry pilot to nic sie nie zrobi... Na chwile obecna nie oplaca sie startowac innym samolotem jesli po stronie przeciwnej ktos lata j10 chyba ze ktos lubi misje kamikaze...

 

A sa to tylko nieliczne bugi bo jest ich znacznie wiecej te sa jednak najbardziej irytujace jak dla mnie.

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo pkt 1 i 2 to sie zgadzam, apropo trzeciego sie nie wypowiadam bo samolotow prawie nie uzywam.

Z tym ze BH powinno chyba sluzyc glownie do transportu. Kiedys dzialka byly zdecydowanie za mocne, teraz znowusz sa zdecydowanie za slabe :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... ja na wake biore F-35B przelatuje raz nad lotniskiem zrzucam bomby na pasie i zabijam czekajacych na j10 po czym odrazu wyskakuje i zabieram sie za przejmowanie flagi bo i tak dlugo sie tym nie polata a nawet zwykle aa bez problemu sciaga ten latawiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego patha to bedzie tak jak w CS.

Dopuki nie bedzie wystarczającej ilosci graczy - na mapie będa booty, które sukcesywnie będa wylatywały z gry..

Jesli zrobia to na rankingowych, to w ciągu tygodnia wszyscy będa generałami - bo chyba nie musze mówić jaki poziom maja booty..

Ktos kiedys dał mi radę bym sie na single uczył grać... grałem na weteranie i tylko się uwsteczniłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe w wietnam nie było serwerów rankingowych... teraz pojedynek pomiedzy graczami rozgrywa się takze na podstawie ich odznaczen.. szeregowy ma małe sznse ustrzelic genrała.. a po mainaie na booty.. to nie bedzie sesnu wogole starania sie o stopen generala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, moze pytanie głupie, ale......wielu z was ogladalo "Mine 2". W momencie kiedy parodiuja bunny hopping, w tle leci wpadajacy w ucho i relaksujacy kawalek. Czy ktos z was zna tytul albo autora?

PS. wiem ze na koncu filmu razem z napisami jest Audio, ale za duzo tego ...... prosze o malenka pomoc :) Z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, moze pytanie głupie, ale......wielu z was ogladalo "Mine 2". W momencie kiedy parodiuja bunny hopping, w tle leci wpadajacy w ucho i relaksujacy kawalek. Czy ktos z was zna tytul albo autora?

PS. wiem ze na koncu filmu razem z napisami jest Audio, ale za duzo tego ...... prosze o malenka pomoc :) Z gory thx

Jose Gonzalez - Heathbeats

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B) Mam dziwny pomysł i co o nim sądzicie :mellow: Chciałbym sprzedać moje konto do Battlefield :)

http://bf2s.com/player/44699725/

Jak sądzicie kupi ktoś je?

Na pewno znalazloby sie kilku chetnych. Jednak wiele zalezy do tego, na ile cenisz sobie to konto :P (Moze ja zaczne, daje symboliczna złotowke) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnych napewno znajdziesz... zawsze znajdzie sie jakis lamusek ktory zamiast samemu grac i dochodzic do wszystkiego o wlasnych silach woli pojsc na latwizne i odrazu sprawic sobie konto ze stopniem podporucznika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jezeli kupie uzywany booster pack euro force, to bede mogl spokojnie doinstalowac do swojego konta z podstawy? Nie bedzie problemu ? Bo slyszalem, ze mozna zainstalowac tylko na 1 koncie. Ale to sie wiaze z jednym kontem na kompie, czy jednym kontem wogole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jezeli kupie uzywany booster pack euro force, to bede mogl spokojnie doinstalowac do swojego konta z podstawy? Nie bedzie problemu ? Bo slyszalem, ze mozna zainstalowac tylko na 1 koncie. Ale to sie wiaze z jednym kontem na kompie, czy jednym kontem wogole ?

Konta nie są przechowywane lokalnie na kompie tylko na serwerach EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadam do empika dzisiaj, patrze na regal a tu nowy EP do BF2 - Euro Forces czy jakos tak. Biore DVD boxa i lece do kolejki. W ciemno. Dzieki Bogu kolejka byla dluga i w miedzyczasie zdołałem przeczytac, ze 49 zł zapłaciłbym za DVD-Boxa z okladką i kartke z kodem, a gre musialbym sobie sciagnac z neta. Nie, dzieki. Postoje :F

 

Wie ktos czy jest/była/bedzie normalna wersja CD/DVD, ktora kupie w sklepie i zainstaluje?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadam do empika dzisiaj, patrze na regal a tu nowy EP do BF2 - Euro Forces czy jakos tak. Biore DVD boxa i lece do kolejki. W ciemno. Dzieki Bogu kolejka byla dluga i w miedzyczasie zdołałem przeczytac, ze 49 zł zapłaciłbym za DVD-Boxa z okladką i kartke z kodem, a gre musialbym sobie sciagnac z neta. Nie, dzieki. Postoje :F

A czemu? Ten booster waży kilkaset mega (300?) więc nawet na slabym łączu to chyba nie problem. Poza tym, gdybyś kupił w necie kartą (ea downloder) to byś zapłacił około 36zł (10 dolców) więc bardziej sie opłaca :razz: Imho to nie jest tak dużo jak na 3 bardzo fajne mapy, nową armię (nowe uzbrojenie), nowe czołgi helikoptery samoloty itd:wink:

Nowy booster pack (Armored Fury) już za kilka dni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW, nie wiedziałem, że nowy boosterpack się szykuje.

A ja dopiero odkryłem filmiki na stronie Battlefield :D

Widzieliście? Dwa przykłady do ściągnięcia:

The Wetlands Chase - 1:36min, 11MB

Dołączona grafika

 

The Loop - 2:09, 15MB

Dołączona grafika

 

 

 

Ten drugi, to jest to, co widać w tle w gierce przed zalogowaniem.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...