Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Siema. Kupilem nowego procka (athlona 64 3000) i czy poczuje jakis wzrost wydajnosci? W przyzlosciu kupuje grafe na pcie, ale ciekawi mnei czy sam procek juz cos da.

Bo w sumie w grze ciagle cos sie dzieje, ktos wali z czolgu, strzela heli, zolnierze itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczerze mowiac to bawia takie pytania. To jakbym sie pytał czy odczuje roznice przesiadajac sie z Mustanga do Mustanga z moca wyzsza o 10KM. Wsiadam i wiem czy czuje. Po kupowac a potem pytac czy poczujesz? Odpalasz i wiesz, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie kupywalem w slepo, w sumie przeszedlem na A64 ze wzgledow przyszlosciowych i zeby miec spokoj z procem, na dlugo wystarczy no i poto zeby miec PCI-E.

Z ciekawosci spytalem, po prostu.

Tak, odpalilbym i wiedzial (wtedy nie zadawalbym takich pytan), ale moze nie doczytales - jeszcze nei mam tego procka.

Robisz nie potrzebny OT...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo, zerknijcie na tego screena: http://wiki.bf2s.com/_detail/tactical-guid...ics&cache=cache wiecie jak można zrobić, żeby mieć tak takie podkreślone i sprecyzowane( kogo zabiełm np) komunikaty?

Mam na myśli to co się pojawia po lewej stronie jak otrzumujesz bądź tracisz punkty. CzYŻ to NIE jEst ZA****e? :D

muszę to mieć.

 

http://wiki.bf2s.com/tactical-guides <---ciekawy topic (dla znających angielski)

no i zrobione :D

interesowało mnie tylko kogo zabijam :D

metodą prób i błędów doszedłem:

 

*D:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Localization\Polish -----> wchodzicie do pliku polish.utxt

 

*edycja/znajdź ----->"za zabitego przeciwnika"

to co jet pomiędzy tymi czterema kwadracikami podmieniacie tym:

ZABIŁEŚ §C§300§0#PLAYERNAME#§1§C§000 §C1001(+2)!§C1001

 

zapisujemy i odpalamy!

 

będziE się wyświetlało: Zabiłeś Sztandar-PL (+2)! np :D, sorki sztandar

 

tekst możecie zmienić na co wam się podoba:

 

np: OTRZYMUJESZ PUNKT ZA ZABITEGO PRZECIWNIKA §C§300§0#PLAYERNAME#§1§C§000 §C1001(+2)!§C1001

ZABIŁEŚ §C§300§0#PLAYERNAME#§1§C§000 §C1001(+2)!§C1001

 

jeśli nie zadziała, to to powinno:

 

HUD_CHAT_YOUGOTAKILLSCORE §2You |C1001killed|C1001 #PLAYERNAME# (|C1001+2|C1001)§0

Edytowane przez RoaDKilL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch 1.3, ale świętem by było jakby coś nie .......

Tym razem na pierwszy ogień, bo zaraz po odpaleniu gry i próbie znalezienia serwera staje błąd w search enginie.

 

Całość opisali już forumowicze totalbf - http://www.totalbf2.com/forums/showthread.php?t=74477

 

Ech, czy te patałachy, bo inaczej nie można kogoś, kto ciągle tylko wyciąga ręke po pieniądze (od dwóch już patchy w info okienku mamy spam jak nie o euroforce, to teraz o bf21.... - ale żeby wstawić info o nowym patchu? no skądże, to nie przynosi pieniędzy) nie potrafią _przynajmniej raz_ solidnie przetestować to co wypuszczają - przecież ten błąd ;jakże wkurzający; daje się we znaki po pierwszych kilku sekundach od uruchomienia bf2 i próbie znalezienia serwera do gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zrobione :D

interesowało mnie tylko kogo zabijam :D

metodą prób i błędów doszedłem:

...

To co napisałeś niezbyt działa, ale to tak :

 

HUD_CHAT_YOUGOTAKILLSCORE §2You |C1001killed|C1001 #PLAYERNAME# (|C1001+2|C1001)§0

 

B)

Edytowane przez L.Asten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to "nie działa"?!? musiałeś coś sp*yć. to chyba masz jakąś rosyjką tudzież afgańską wersję bfa

tak to powinno wyglądać:

 

HUD_CHAT_YOUGOTAKILLSCORE ZABIŁEŚ §C§300§0#PLAYERNAME#§1§C§000 §C1001(+2)!§C1001

 

sztandar, z dziką przyjemnościa podejmuję wyzwanie.\napisz na jakkim serwerze i kiedy

na gromie nie pogram, bo niestety dostałem bana, nie wiem za co, chyba za ubliżenie adminowi że mnie przerzucił do przegranego zespołu na chwilę przed końcem. młot jeden

o właśnie, jak mogę dodać prefix :D do swojego nicka? zmiana konta w gamespy? szukałem w szukajce NIE MA JAk, a wiem że to możliwe// czy to dobrze dla bfa jak zmieniam stery na nowsze? mam 81.94 i nie wiem czy opłaca się instalować 84.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prefix dodajesz w jak sie logujesz do kata tam gdzie sa twoje konta na gorze masz prefiks , co do serweró to Vodoo Infantry z polskich oraz DDD z zagranicznych tez Infantry only , na rankingach jestem rzadkim goscie bo poziom tam jest nie oszukujmy siężałosny więc szkoda nerwów. Czasem popykam na naszym klanowym rankingu , ale ostatnio troche trenujemy więc z reguły jest zahasłowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to "nie działa"?!? musiałeś coś sp*yć. to chyba masz jakąś rosyjką tudzież afgańską wersję bfa

tak to powinno wyglądać:

Tak wygląda twoja wersja:

Dołączona grafika

 

 

a, tak moja:

Dołączona grafika

 

Skoro tobie działa to ok, mi nie, więc podałem jak u mnie to wygląda, a jak masz jakiś problem i próbujesz dorabiać jakąś ideologie co do mojej wersji gry to daj sobie siana :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.Asten tekst jest żywcem wyjęty z tego pliku. nie wiem co jest źle.

trochę poczucia humoru btw :?

jak masz inne takie komunikaty to wklej na forum plz to sobie podmienię (miałem problemy z tymi meldunkami)

(wszystkie o bonusach i punishmentach) jakbyś mógł

 

wpisze u siebie to co ty masz i zobaczę, moze jakas inna wersja albo co.

 

sztandar, w piatek bede na voodoo/ jakie ip?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.Asten tekst jest żywcem wyjęty z tego pliku. nie wiem co jest źle.

trochę poczucia humoru btw :?

ok peace, :rolleyes: Ja to próbowałem akurat na demku, ale pliki lokalizacyjne wątpie by się zmieniły, bo przeglądałem i wyglądają ok...

Z tego co wywnioskowałem, ciąg znaków: |C1001 odpowiada za kolorowanie tekstu na pomarańczowo; wystarczy umieścić tekst pomiędzy nimi i będzie on wyświetlany jako pomarańczowy np. :

|C1001 TEN TEKST BĘDZIE NA POMARANCZOWO |C1001

Natomiast wstawienie po początkowym znaku § cyfry większej jak 1 powieksza nam czcionke np. :

§2 You killed #PLAYERNAME# §0 da właśnie te większe litery. Tak właśnie wygląda to u mnie i jak widziałeś na poprzednim zdjęciu działa znakomicie.

 

edit. btw jak odzyskam swoją płytkę to zainstaluje i sprawdze to jeszcze dokładnie...

Edytowane przez L.Asten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Slyszalem ze niezle jaja z tym patchem nowym ;] Ja na razie bfka odstawilem i kumpel mi zdal relacje ;]]]] przegiecie, myslalem ze nie zaimpletuja tego zrzucania jeepow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No wyszedl nowy patch, gdzie komaner moze zrzucic jeep gdzie tylko chce (tak jak paczke z zaopatrzeniem) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: .pl Voodoo Gaming | INFANTRY | @ NetGamer.pl

IP: 81.219.9.43:16567

 

Tyle , że w piątek mam impreze i mnie tam nie będzie :/ , ale na weekendzie napisz w sobote , albo niedziele to sie jakoś ugadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka akcja mnie spotkala ostatnio na mapce Wake 2007 :lol: Rzucilo mnie do druzyny USA ;) wiec spokojnie sobie czekalem na lotniskowcu na samolot, czekam, czekam fru pojawil sie ale niejaki TOP*GUN*Pheonix byl szybszy, no nic trudno sie mowi. Zalapalem sie na nastepny, latam sobie, rozwalam gosci B) i jakos tak sie stalo, że po chwili latalem za Pheonix-em, tych ktorych on nie dobil ja dobijalem.

 

Udawala nam sie wspolpraca, mielismy po chwili odpowiednio 80 punktow Pheonix i 60punktow ja, wszystko to przy 6 "zgonach" :wink: Pheonixa i 8 moich.

 

Co w tym takiego zabawnego? Tak sobie lecimy i nagle glosowanie nad kickiem Pheonix-a :blink: gosciu pyta sie czemu a inny odpowiada Lame, cheater, etc.

 

Kurde jacy ludzie sa zazdrosni :huh: wystarczy że bedzie ci sie lepiej wiodlo niz im to od razu wyzywaja od oszustów. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Luk3

to ty nie wiedziałeś że ktokolwie śmie cie pojechać to noob wallhack i cheater-aimboter ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: .pl Voodoo Gaming | INFANTRY | @ NetGamer.pl

IP: 81.219.9.43:16567

 

Tyle , że w piątek mam impreze i mnie tam nie będzie :/ , ale na weekendzie napisz w sobote , albo niedziele to sie jakoś ugadamy

postaram się dzisiaj tam być w godz wieczornych, z kolei w sobote ja mam impreze a w niedziele jestem poza domem.

Zlapie cie tam. IT IS YOUR DESTINY, (LUKE) :D zabije cie i zrobie skrinszota, walne go na tapetę i umieszcze na forum B)

 

L.Asten, wkleilem twoją wersję i TrAGEDIA! też jakieś glupoty mi się wyświetlają. NIe wiem o co kaman

 

Co do patcha, to myślłem że będzie można czołgi i APC zrzucać :D . NIe ukrywam, że jestem rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

LOL to ty chciales zeby tak mozna bylo?

Przez takich jak ty to gra wyglada teraz jak wyglada :/

Jak ty to sobie wyobrazasz? Spadajace czolgi i APC z nieba? Wtedy wstyd by bylo powiedziec ze gra sie w BFa ;/

No offence.

 

Ok odpalilem dzis BFa pierwszy raz na nowym procku.

 

I brak mi slow.

 

Wydajnosc jest o niebo lepsza.

Na sempronie 2400+@2Ghz pierwsze 4 opcje z gory na medium, reszta off/low aax2 widocznosc na 100%, 800x600 i na 64os. mapkach zwalnialo dosc konkretnie, tylko sie wkurzalem.

Na athlonie 64@2.4Ghz - Geomteria High, Efekty High, Cienie na srednie, aax2 reszta med/cos tam na low i bez porownania - mam z 20 fps wiecej na lepszych ustawieniach.

 

A ja sie dziwilem ze ustawicie all na high przy GF6600GT. Juz sie nie dziwie ;] procek jest w tej grze niesamowicie wazny, za nic w swiecie nie chcialbym miec tego semrpona z powrotem.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś niezbyt działa, ale to tak :

 

HUD_CHAT_YOUGOTAKILLSCORE §2You |C1001killed|C1001 #PLAYERNAME# (|C1001+2|C1001)§0

 

B)

 

Prosze o pomoc! u mnie zadne z tych opcji nei dziala a bardzo bym chcial :P edytuje plik polish.utxt w localization/polish i nie dziala... co robie zle albo czemu nie dziala, patcha v1.3 jeszcze nie mam wiec jade na v.1.22

 

PS. w ogole u mnie nie reaguje gra na zmiany w tym pliku... Czy moglby mi ktos podeslac ew gotowego w razie jak cos zle robie, jak cos moj mail: szpakos01@wp.pl

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc! u mnie zadne z tych opcji nei dziala a bardzo bym chcial :P edytuje plik polish.utxt w localization/polish i nie dziala... co robie zle albo czemu nie dziala, patcha v1.3 jeszcze nie mam wiec jade na v.1.22

 

PS. w ogole u mnie nie reaguje gra na zmiany w tym pliku... Czy moglby mi ktos podeslac ew gotowego w razie jak cos zle robie, jak cos moj mail: szpakos01@wp.pl

sprawdz czy te kwadraciki po bokach sa dokładnie dwa a nie cztery na strone(bo jak skopujesz bezposrednio za pomoca ctrl+c z forum to po wklejeniu się pojawiaja cztery :-/) Powinno działać moje albo RoaDKilL'a a jak nie, no to musisz dalej sam kombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Kurde jacy ludzie sa zazdrosni :huh: wystarczy że bedzie ci sie lepiej wiodlo niz im to od razu wyzywaja od oszustów. :sad:

Eee normalka .... jak ja nie raz miałem bardzo dużo pkt. i ogólnie trochę masakrę na mapie robiłem to ci z drużyny przeciwnej dawali na kick :lol:

 

ps. oczywiście mnie nie wykopali bo z mojej dawali na "no" B)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A mnie wkurzaja takie voty, pol ekranu masz napisami zawalone... i w opcjach wylaczylem mozliwosc glosowania bo czasem jak ktos sie uprze to co chwila robi vota na jnedgo kolesia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem twojego zdziwinia piooorek, przecież czołgi i apc normalnie MOGĄ być zrzucane na spadochronach bądź z niskiej wysokości przez Herkulesy na specjalnym..czymś. Widziałem na Discovery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...