Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Nie tyle prędkość co jakość łącza się liczy. Można mieć nawet 10 Mbit/s ale co z tego, kiedy współczynnik packet-loss jest na wysokości 60~70% <_<

 

Do tego dochodzi jakość serwera na którym gramy, liczne graczy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem plytka zaczyna mi pekac od srodka, dzisiaj zauwazylem ze pekniecie weszlo juz na sciezke, a jak wiadomo zeby grac trzeba plyte wlozyc, jak narazie jeszcze chodzi , zrobilem kiedys kopie w razie jakiegos wypadku tej plyty ale niestety nie idzie z niej odpalic. Mozna jakos to obejsc? plyta jest tylko potrzebna w jakis 3s po odpaleniu gry, co w takim wypadku zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie z sieci MiniBackupImage. To taki mini-obraz płyty (po rozpakowaniu 1.5 MB), który możesz sobie zamontować do wirtualnego napędu. Gierka na tym się odpala.

 

Mam ten sam problem (u mnie rysa weszła na ścieżkę - płyta poprostu pęka). Podali mi w mailu telefon, gdzie się to załatwia, ale do tej pory się za to nie zabrałem.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja, którą otrzymałem (12.05.2006):

 

W celu wymiany uszkodzonych (popekanych, polamanych, porysowanych) nosnikow prosze kontaktowac sie z dzialem reklamacji pod numerem telefonu (22) 57 57 222 od poniedzialku do piatku w godzinach 9-17.

 

-----Original Message-----

 

Subject: Wymiana nośnika DVD

 

Witam.

Czy jest możliwość wymiany (i za jaką opłatą) nośnika DVD gry Battlefield2?

Podczas reinstalacji gry okazało się, że mam pękniętą płytę. Nie wiem jak i kiedy to się stało. Może ktoś, albo ja sam przycisnąłem pudełko z grą.

Pęknięcie idzie w linii prostej od środka do końca płytki.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zabezpieczenie" z wsadzaniem płytki przy każdym uruchomieniu" to niewygoda, niszczenie napędu , niszczenie nośnika , hałas ........ myślę że zabezpieczenie kluczem wystarczy i najlepiej jeśli zniosą konieczność umieszczenia płyty w kolejnej łatce. Na początku "wypuszczenia" gry takie podejście może coś daje ale na etapie obecnym konieczność ładowania płyty to po prostu niewygoda i problem ( jak się rozlatuje zwłaszcza ) i brak jakichkolwiek korzyści dla EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zabezpieczenie" z wsadzaniem płytki przy każdym uruchomieniu" to niewygoda, niszczenie napędu , niszczenie nośnika , hałas ........ myślę że zabezpieczenie kluczem wystarczy i najlepiej jeśli zniosą konieczność umieszczenia płyty w kolejnej łatce. Na początku "wypuszczenia" gry takie podejście może coś daje ale na etapie obecnym konieczność ładowania płyty to po prostu niewygoda i problem ( jak się rozlatuje zwłaszcza ) i brak jakichkolwiek korzyści dla EA.

Patrz dwa posty powyżej tu MariuszaDW.

Mini obraz płyty i po sprawie. Płytka leży i czeka do następnej instalacji. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz dwa posty powyżej tu MariuszaDW.

Mini obraz płyty i po sprawie. Płytka leży i czeka do następnej instalacji. Proste.

Tak wiem .... więc sam widzisz że to zabezpieczenie mogą spokojnie teraz usunąć w kolejnej łacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja mam kopie zapasową wszystkich części ale do gry używam mini image.

Na jednej płycie DVD akurat mieści się kopia zapasowa podstawki, Special Forces i Euro Forces.

Moje serce by mi pekło gdyby moje "orginałki" pękły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie bo posiadam podstawową wersje tej gry i chciał bym kupić 1 dodatek, może doradzicie który, chodzi mi o to który jest najbardziej popularny i na który jest najwięcej serwerów rankingowanych. To jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='15 lip 2006, 11:58' post='2229039']

Ja mam kopie zapasową wszystkich części ale do gry używam mini image.

A czym waść zrobiłeś działający image podstawki i dodatków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym waść zrobiłeś działający image podstawki i dodatków ?

Nie musi działać :) wystarczy kopia (np.Nero) i miniDVD , po przegraniu gra się istaluje ale trzeba właśnie w/w miniDVD aby ją odpalić.

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie bo posiadam podstawową wersje tej gry i chciał bym kupić 1 dodatek, może doradzicie który, chodzi mi o to który jest najbardziej popularny i na który jest najwięcej serwerów rankingowanych. To jak?

Poza EuroForces serwerów nie brakuje. Dla mnie wszystkie są fajne i warte dodatkowych pieniędzy ale najsłabszy EF więc tego nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem tutaj o wymagania łącza dla 64 czy 32 graczy i nikt nie wiedział jak na prawdę jest.

 

Na szczęśnie chwilowo mam testowe łącze i mogę sam już coś powiedzieć :

 

Łącze 128 DOWN 64 UP - nie da się grać przy 64 graczach ( klatkuje jak na słabym kompie - no może grać się da ale przyjemne to nie jest ) .... przy 42 jest tak sobie ... przy 32 jest zupełnie ok

 

Łącze 320 DOWN 64 UP nie ma najmniejszych problemów nawet przy 64 graczach.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja grałem na trzech typach łączy...

 

Neo 128 | szło grać. Pingi na Polskich serwerach ok. 50~60, na zagranicznych od 120 ^.

 

Neo 256 | już w miare miłe granie choć nadal dość często się pokazywało "Problemy z Twoim łączem"

 

Neo 512 | hmm bez więckszych problemów choć mogło by być ciut lepiej (mały upload przeszkadza).

 

Sądze że na każdym innym, mocniejszym łączu również nie będzie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po zaaplikowaniu patch 1.3 też wam się tak gra wysypuje - tzn. przy ładowaniu większości map wywala mi błąd z memory.dll itp (wywala do windy), poza tym czasem nie da się wejść na serwer, po załadowaniu mapy, wywala do menu z komunikatem że serwer pozwla na dołączanie graczom bez żadnymch modów, wtf? wiadomo kiedy będzie premiera 1.4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po zaaplikowaniu patch 1.3 też wam się tak gra wysypuje - tzn. przy ładowaniu większości map wywala mi błąd z memory.dll itp (wywala do windy), poza tym czasem nie da się wejść na serwer, po załadowaniu mapy, wywala do menu z komunikatem że serwer pozwla na dołączanie graczom bez żadnymch modów, wtf? wiadomo kiedy będzie premiera 1.4?

 

nie odnotowalem zadnych problemow z gra,jezeli chodzi o ten beta patch.

lata calkiem normalnie. co do premiery (do czego to doszlo... beta patche) to: sun

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też śmiga dobrze.

Ale wychodzenie do windowsa mnie wpienia strasznie! Mogliby to poprawić wkońcu. Pewnie nie na każdej konfiguracji to się dzieje jak znam życie i należe do mniejszości <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam malego problema :/ mzoe kos sie z tym spotkal, reinstalnolem sobie gre bo nie wiedziec czemu czasem po wejsciu na serwer zaraz mnie z niego wywalalo, zacinal mi sie dzwiek i papa, glownie sie tak dzialo jak wbijalem na serwer jako pierwszy i szybko chcailem cos robic :)

 

o reinstalce gra wogole mi sie nie odpala pokazuje mi sie blad renddx9.dll :/

 

Mial tos podobne zmartwienie ?

 

Bede wdzieczny za pomoc.

pozdr.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam malego problema :/ mzoe kos sie z tym spotkal, reinstalnolem sobie gre bo nie wiedziec czemu czasem po wejsciu na serwer zaraz mnie z niego wywalalo, zacinal mi sie dzwiek i papa, glownie sie tak dzialo jak wbijalem na serwer jako pierwszy i szybko chcailem cos robic :)

 

o reinstalce gra wogole mi sie nie odpala pokazuje mi sie blad renddx9.dll :/

 

Mial tos podobne zmartwienie ?

 

Bede wdzieczny za pomoc.

pozdr.

rozwiazaniem optymalnym bedzie calkowite usuniecie gry i ponowna jej instalacja. proponuje zainstalowac najnowsze sterowniki do gpu zanim zainstalujesz gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiazaniem optymalnym bedzie calkowite usuniecie gry i ponowna jej instalacja. proponuje zainstalowac najnowsze sterowniki do gpu zanim zainstalujesz gre.

 

Nie jestem taki gupi ;)

 

Mialem najowsze stery do:

 

-GPU

-MOBO

-CPU

-dx9c

-dzwiek

 

reinstal gry, tosamo =] dalej sie pluła :/

 

Wlasnie jestem po formacie :) Bedziemy probowac za jakas godzinke :)

Tak czy inaczej dzieki za odp i pozdrawiam !!!

 

update:

 

hekm... ;/ odpalam execa i wywala mi gre do pulpitu :/ juz bez bledu :/ pomysly ? ;(

 

updejd 2 ;)

 

jestem miszczem :D nowy CPU driver na nowym systemie rozwiazal problem :P

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sam nie wiem co jest z armored fury, sciagnelem zainstalowalem...

i nadal przy wyborze serwera z mapa z tegoz dodatku mam komunikat ze musze go kupic.. kura.., usunelem gre, poinstalowalem laty i [gluteus maximus]...

ktos mial podobny problem z dodatkami?

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mi nie dziala, znowu wywal do pulpitu no ja sie zabije :mur:

 

edit

 

shiz normlanie gra zaczela mi dzialac po calkowitym odlaczeniu kompa od sieci i wyczyszczeniu w miedzy czasie grafy i ramu ;d rotfl :)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sam nie wiem co jest z armored fury, sciagnelem zainstalowalem...

i nadal przy wyborze serwera z mapa z tegoz dodatku mam komunikat ze musze go kupic.. kura.., usunelem gre, poinstalowalem laty i [gluteus maximus]...

ktos mial podobny problem z dodatkami?

Może wpisałeś zły nick w czasie rejestracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wpisałeś zły nick w czasie rejestracji?

to moze jest rozwiazanie, ale mapy od armored fury wyswietla normalnie, mam na mysli :bialo: onegdajs bylo na czerwono. (jak nie mialem zainstalowanego dodatku) sprawdze to , gre sciagalem chyba z innego konta niz normalnie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie dzisiaj na serwerku, nagle patrzę, a tu deszcz samochodów !!!! Normalnie lol i to chyba ze 2-3 x taki bug był. Ale wyglądało to niesamowicie ... jak jakaś apokalipsa ( samochody spadały w obrębie jakby trąby powierznej !! Co jak co ale ten patch 1.3 chyba jest sux :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...