Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję małej pomocy - jak sterować rakietami z heli ??? Jakoś nie moge opanować tego triku :) uniemożliwia mi to siedzenie jako działowy ;) wiem ze pytanie niezbyt mądre - ale probowałem wielu kombinacji ... dodam ze trzymanie PPM i sterowanie WSAD ew. strzałki nic nie dają ... :( może inna kombinacja ? - bo chyba jest to możliwe zwłaszcza ze zawsze siedząć w czołgu dostane z heli lecącego całkowicie w odwrotnym kierunku i rakieta dziwnie zakręca ;)

 

Z góry thx !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infantry jakos mnie nie podchodzi , w Road to Jalalabad na infantry gralem jakies 50h z pojazdami ponad 180h

to bieganie i caigle zajmowanie flag ktore zaraz zostaja odebrane to jakies takie glupkowate ;)

 

Zeby mozna bylo zapodac opcje infantry i Buggy to moglbo by byc ciekawie i napewno bardziej dynamicznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki serwer (nie pamiętam teraz nazwy) gdzie w zasadach zapisany jest zakaz używania czołgów i APC i można tylko jeździć samochodami. Musze przyznać że fajna tam była walka/zabawa tylko dla mnie ping nie do przyjęcia. Jak sobie przypomne nazwe to podam.

 

Co do samego infantry to uwielbiam ale nie każda mapa sie do tego nadaje i Jalalabad nie wypada tu dobrze. Ale np Gulf of Oman na 4 flagi jest moim zdaniem genialny. Oczywiście Karkand, Mashtur City i Sharqi Peninsula są na szczycie rozrywki inf.

Nieskromnie powiem że na Karkandzie spędziłem ponad 400h i z tego 90% to infantry i stał się moim drugim domem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio same problemy / zagadki - jak było to przepraszam...

 

Pytanie: jak włączyć AA ? niestety w opcjach grafika jak tylko uruchomię AA np x 4 / x 8 to pisze ze musze ponownie uruchomic grę ale po ponownym uruchomieniu znowy AA jest wyłączone :( nie mówię ze jest mi to niezbędne ale by się przydało ...

 

Po drugie - mam ostatnio dziwne zwiechy - gra się zacina przy włączaniu - trzeba zrobic restart kompa - dopiero za 3 raze się odpala a w miedzy czasie trace profil (trzeba odzyskac konto) plus ustawienia - czy moze być to spowodowane OC proca ? gra jest az tak "delikatna" ? proc tylko na 3,2 na def V i Orthos przez godz na 9 smiga ... jak uzbieram kase na nową bude to wykrece więcej... martwi mnie tylko 15 minutowe odpalanie gry ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z włączeniem AA nie mam problemu ... przynajmniej na Vista X64, Catalyst 9.3 (nowszych do X1950PRO nie ma) + Radeon X1950PRO, Battlefield 2 z najnowszą łatką (1.4x).

 

Widzę że też masz kartę ATI/AMD - problemów być nie powinno (wymuś AA w sterach, wyłącz ATI AI czy jakoś tak ten syf się zwie).

 

ps. nawet na moim starym CPU Barton Athlon 2500+ (brak OC czyli 1,833 Ghz) ta gra odpalała się szybciej niż 15 min. - ewidentnie masz coś skopane

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle że on odpala ze skrótu "graj teraz" i stąd ten problem :D - wywal ten skrót i odpalaj tylko z tego podstawowego.

 

Nigdy nie miałem problemu z AA w tej grze na żadnym radku. Ustawiam x4 i uruchamiam ponownie. Dopiero po tym ustawiam reszte ustawień graficznych.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze faktycznie jak sie to ma jak wymusze AA w grafie - jak na razie w nic innego nie gram - czekam na nowego Wolfa i Modern Warfare 2 :) a zadnego programu Att itd nie mam włączonego ....

 

problem w tym ze gra nie włacza się 15 minut - tyle trwa caly proces ze srednim restartowaniem kompa po 2 razy jak podczas ladowania złapie zwiechę - zauważyłem ze lapie zwieche jak wybiorę profil i się łączy z serwerem ... za 3 razem wszystko cacy - serwery znajduje, mam nawet low pingi... Może cos skopane w systemie ? mam ten problem po przejsciu na win7 ...

 

tylko czy mozliwe jest ze oc procka przy def V tak działa ? tzn lapie zwieche podczas ladowania gry a potem się uspokaja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno. Jak komp jest niestabilny to sie zawiesza. A że potem mu przechodzi tzn że jest na granicy stabilności - czyli niestabilny!

Odkręć troche sprzęt i wtedy testuj gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey guys, remember me?

Just a quick update. We have what we believe is the final version of Battlefield 2 v1.50. We have a little bit of office politics to sort out regarding the update but once thats cleared up we'll be good to release it.

Unfortunately I can't tell you what the office politcis decision is about but it is worth the slight extra delay. There won't be another public Beta of this version, instead we will do a closed Beta to get a faster turn around and is basically to make sure things are still OK like the connection to servers issue.

 

You will need to have Battlefield 2 installed to version 1.41. We won't support installing over a previous 1.50 Beta version (it might work without issue but it might not so to be safe install over 1.41) so feel free to uninstall/delete that version. We will probably honor patch tuesday, as most patches have been released on tuesday."

Dziś mamy środę, pewnie koniec miesiąca pacz się ukaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z artefaktami po zakupie nowej karty graf. Na Radeon X1950PRO 256 MB pamięci ze sterami 9.3 było OK ... na HD4850 1024 MB pamięci ze sterami 9.8 są czarne, mrugające plamy na dalszym dystansie.

 

Dołączona grafika

 

Wszystkie ustawienia na max poza wyłączonymi cieniami. W sterach wymuszone 8xAA+16xAF. Ma/miał ktoś z Was podobne krzaki ?

 

Jeszcze znalazłem watek w którym użytkownicy GeForce 8800 mają podobny problem.

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...p;sk=t&sd=a

 

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=...amp;pid=4430856

 

Tu komuś przy niskiej jakości terenu te plamy poznikały ... ale grać z mydłem zamiast tekstur to średnia przyjemność

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=37&t=28871

 

ps. przy najniższej jakości terenu faktycznie plamy znikają też u mnie

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam na pc2 problem ale podejzewam grafe bo cos 3dmarka nie chce czasami przejsc ale jest na gwarancji

Co do Twojego problemu .. Problem wystepuje tylko w BF'ie ... ??

Jak mozesz to podaj reszte configu jakie masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam na pc2 problem ale podejzewam grafe bo cos 3dmarka nie chce czasami przejsc ale jest na gwarancji

Co do Twojego problemu .. Problem wystepuje tylko w BF'ie ... ??

Jak mozesz to podaj reszte configu jakie masz

Tak problem występuje tylko w BF2, tylko jeśli ustawienie terenu jest inne niż niskie. Reszta konfigu z istotnych rzeczy to procesor AMD x2, system Vista x64, 4 GB RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie okazało ze grafika siada .. bo nawet w 3dmarkach arty - wiec poleciala na gwara

Co do Twojego problemu hmmm a jaki zasilacz ? - no ale jak tylko w bf ...

Moze z Vista 64 sie gryzie - jakbys odkryl co to bylo to napisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na nnajowszych sterach NVidi mam zanik textur workow z piaskiem tylko w 2 mapach :)

jaja na maxa

 

i jak to u Nvidi bywa od X czasu LOD oszukany i doczytuje mi obiekty na ostatnia chwile

szczegolnie denerwujace jak szybko pociskam Bugie :/

 

Dodam ze tego problemu nie mialem na Radku 1900XT wszystko bylo czyste Ansio x16 cacy ogolnie

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na sterowniki ;) Chociaż używam 8800GT miałem identyczny problem. Wcześniej ForceWare 180.84, teraz wgrałem 185.85 i problem zniknął. Pokombinuj z różnymi wersjami :)

Też tak stawiam. Problem miałem na 9.7 również. ... może nowsze zażegnają problem ... albo nowy patch 1.5 /// swoją drogą kiedy on kurczebele wreszcie wyjdzie ? :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te czarne ciapki na ekranie to tylko wyłaczone catalyst AI przestaw na "standardowe" i bedzie ok, swoja drogo ale e.a. w ch... tnie z tym nowym patchem, a znajac życie to więcej sknocą jak naprawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie! Patch 1.5 już we wtorek 1 września o godz. 18ej czasu europejskiego! :banana: :gitarzysta2:

 

http://battletracker.com/forum/general/bat...-september-1st/

:wub:

 

Oto częśc istotnych zmian (wiele z nich zapowiadano wcześniej):

- całkowicie nowa mapa Blue Pearl

- dodatki EuroForce i Armored Fury całkowicie free dla każdego gracza i zawarte w patchu (łącznie 8 nowych map dla tych co nie posiadali dodatków wcześniej)

- wsparcie dla monitorów panoramicznych (brak konieczności edytowania skrótu)

- gra wykożysta teraz więcej niż 2GB ramu (bezsensowne ograniczenie które było)

- ulepszony system wykrywania trafień (może nie trafią już nas kule goniące za nami jak chowamy się za rogiem...)

- poprawki zabezpieczające przeciw oszukiwaniu (miejmy nadzieje że nie spotkamy więcej cheaterów)

- opóźnienie i pogorszona celność przy przechodzeniu do pozycji leżącej (nie będzie szybkich padów i strzał)

- korekta balansu myśliwców J10 i F35B

- zwiększona ilość obrażeń zadawanych przez działka na śmigłowcach BlackHawk (jak wiemy dotychczas były praktycznie bezużyteczne)

- kilka innych pomnniejszych poprawek i błędów

 

Uwaga! Patch będzie miał wielkość ponad 2GB!!! :zonk:

 

Nie wiem jak Wy, ale ja juz sie nie mogę doczekać...

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...