Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem 5 minut po instalacji 1.5:

- ciapki mam nadal

- faktycznie nie muszę już ładować obrazu gry (o perwersji zwanej wkładanie płytki nie wspominam)

- można zagrać w te kilka dodanych mapek nawet w single player

- jak zapowiadano pojawiły się dodatkowe rozdzielczości więc nie trzeba już bawić się w modyfikację skrótu

- faktycznie położenie się i natychmiastowy strzał odpada

- patch instaluje się szybciej niż poprzednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś zachowanie gry przy Alt+Tab ? Ale zdaje się że we wszystkich konfiguracjach to jest.

Na forum EA o problemach z patchem koleś od DICE odpowiedział jednemu - nie używaj Alt+Tab albo wyłącz AA. No w morde, z takim podejściem to poprawki nie będzie nigdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie włączenie AA w panelu nvidi pomogło, alt+ tab działa :wink:

 

- faktycznie położenie się i natychmiastowy strzał odpada

Pograłem jakieś 2h na nowym patchu i jakoś nie odczułem, że to zmienili.

 

Bugów pełno, najbardziej mnie wkurza na mapie OSS po stronie EU, kilkukrotnie startując helikopterem i lekko pochylając się, nagle następuje samoistnie obrót o 180*. W tych "nowych" dodatkach helki są dziwne seatswitch'ować zbytnio się nie da, bo po przesiadce wyłącza się silnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, AA ze sterownika nie działa.

 

Tia... pograj dłużej niż 5min, a zobaczysz, że nic się nie zmieniło :lol2:

To że wielu wciąż się rzuca na glebe nie oznacza że mogą wtedy celnie strzelać. Przyklękniesz i szybciej takiego delikwenta zdejmiesz niż on zdąży ustabilizować lufe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh jakoś zniknęła finezja latania, z j-10 zrobili latający złom, sztuczki z omijaniem rakiet kiepsko działają, samoloty to jeden wielki magnes neodymowy który ściąga wszystko, do [gluteus maximus] i tyle, i ta mapa blue pearl totalny shit w którym mec ma taka przewagę że usmc pozostaje tylko ginąć przydałby się tam jakiś helik dla równowagi sił, co cieszy to pełne wsparcie dla wysokich rozdzielczości i obsługa 2 i więcej gb ramu (gra jest super płynna na dużych mapach brak jakiegokolwiek rwania obrazu (pewnie całe mapy ładuje do pamięci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam , jeśli kładzie się "suport" raczej zbija nas 1 serią, jeśli koleś kładzie się na wprost faktycznie celność troszkę mniejsza ale rożnie to bywa. Jeśli animacja jest ,że koleś kładzie się w bok nie zdziwcie się ze po 1 serii, macie stan krytyczny. Samoloty, hmm unikam jak ognia teraz AA, j- 10 kiepskie, F 35 ma przewagę w namierzaniu. Wymiatacze "jet" mają chyba lepiej, grzej tacy jak ja .

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako piechur zawsze "nienawidziłem" wymiataczy w jetach w związku z czym ciesze się niezmiernie o większej skuteczności AA :D

Ja nienawidziłem karabinów z blackhawk .... a teraz to już @#%@$ i ja @#$%#^*^

 

ps. mogli może zwiększyć nieco ich skuteczność ale tylko odrobinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niespodzianka,po malej nieobecnosci na serwerach BF2,wczoraj sie wbijam a tu cos malo ludzi gra :wink: Zagladam w temat a tu patch :lol: Juz zasysam i wieczorem jazda.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest tylko gorzej,a zwłaszcza szybkie położenie się i strzał.Myślałem też że będę mógł wreszcie zabić kogoś jak w niego strzele (jak w innych grach) ale niestety,jak grałem wczoraj to myślałem że monitor wywale przez okno z nerwów.Mój cały magazynek przegrywał z kolesia jednym pociskiem.Dla mnie to porażka.Nawet wybrałem specjalnie serwer z najmniejszym pingiem coś koło 30 ale to też nic nie dało.Po prostu koleś lecąc na glebę (zmiana pozycji stojącej na leżącą) oddawał strzał a ja już wołałem medyka.Porażka.Nigdy nie zrozumie tej gry.Nie mam pojęcia jak panowie programiści zrobili strzelanie w BF2.Przecież oddanie paru strzałów lub nawet kilkunastu w przeciwnika musi go zabić.Chyba że tu biega o co innego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZielonyTBG

 

Dokladnie to jest najwieksza bolaczka BF2 , Ja mysle ze to zalezy od servera

czasami trafiam na taka rozgrywke ze jako medyk z giwera SA80 zabijam klientele po jednym trafieniu w okolice klaty/glowy

wpadma pach pach 5sekund i trzech czasami poloze , tak samo z oddali , na niktotych serverach zabijam 2 trafieniami z odleglosci powiedzmy +/- 150m

Widac musza miec problemy w grze z traceniem pakietow danych po sieci

skoro grajac na tym samym poziomie czasami wyprujemy serie na klate a innym razem jeden strzal i gosc lezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy może pomóc reinstalacja gry bo może coś jest zwalone."Parę" reinstalek systemu już przeżyła.Tylko strasznie mnie wpienia w tej grze te podpowiedzi na początku po instalacji.Makabra.

Ale pocieszające jest to że to nie tylko u mnie to jest problemem.

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam przesadzacie, ja mam takie problemy jak poprostu trafiam na lepszych od siebie ;) Oczywiście czasem serwery mają laga i mimo niskiego ping można się zdenerwować ale głównie wiele zależy jak kto gra. Straty pakietów też są ale nie jest to aż tak powszechne zjawisko.

Polecam zmiane serwera jak cos czujecie że nie jest tak.

 

Jak nie chcesz podpowiedzi to przechowuj folder Moje Dokumenty na innej partycji wtedy nie będziesz tracił profilu gry (przy okazji wszystkich innych gier).

Tylko pamiętaj po postawieniu nowego systemu najpierw wskaż lokalizacje folderu zanim zaczniesz instalacje gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę z BF2 od jakiegoś czasu. Otóż notorycznie rozłącza mnie z serwerem gry, czasem nawet pod czas ładowania mapy (na obu patchach - 1.41 i 1.5). Jest to nagłe, jak kick, a nie "zwiecha na 10s i zgon". Próbowałem wielu opcji, od aktualizacji PB przez reinstall gry na ustawieniach routera kończąc.

 

Sterowniki, konfiguracja nie były zmieniane, po prostu był +- 1 mies. przerwy i pojawiły się problemy.

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

westsajd

 

To niby jak .... biegajac medykiem mam podkladac miny czy cus ???

:blink:

Jak w teamie jestem jedynym medykiem i dookola padaja jak muchy kumple z ekipy to niby co powinienem poczynac ??

Przynajmniej nonstop jestem w akcji ;)

nie tak jak niektorzy mistrzowie Kampery przyczajeni z snajpera 200m od pola walki za beczka :)

 

b.t.w

 

zarzuc jakims swoim screenem gdy grasz medykiem ;)

 

 

Neo_x

Frajde to ja wlasnei mam jak jestem w krzyzowym ogniu posrod ekipy

a tak powazniej to wiadomo ze bardziej cieszy kill'em all

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

westsajd

 

To niby jak .... biegajac medykiem mam podkladac miny czy cus ???

:blink:

Przecież od dawien dawna wiadomo, że medyk to największy wymiatacz w tej grze i można nim czynić cuda!

 

Jak w teamie jestem jedynym medykiem i dookola padaja jak muchy kumple z ekipy to niby co powinienem poczynac ??

Przynajmniej nonstop jestem w akcji ;)

A czy ja mówię, że jak leczysz to jest źle? :)

 

zarzuc jakims swoim screenem gdy grasz medykiem ;)

Miałem dużo ale już przestałem się jarać tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...