Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze nie czytalem wczoraj postow. padlem po nocnych giercowaniach i wstawaniu rano do pracy przez ostatnie dwa dni i zasnalem o 20.00 :D

dzisiaj jesli bedzie serwerek (najlepiej na 32 bo bedzie sie latalo;) to napewno wpadne z kumplem a moze dwoma heh. ostatnio cwiczylismy szturmy helikopterem we trzech i nawet niezle nam to szlo hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czekam na info (napiszcie tylko godzine jak co)

 

edit:

mam powany proble z ustawienim kalwiszy DEL , INS - cyzby byly wylaczone w grze ?

 

fajne cuś :D

http://www.game-monitor.com/search.php?cou...PL&game=bf2demo

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to ja mam neo 1024, czy to starczy do postawienia serwera? jak sie maja pingi na takich serwerach i w jakim stopniu obicazy mi to kompa, przez co bede cierpial? bo jesli styknie i nie spowolni mi to zbytnio grafiki to moge postawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCS

 

spoko ci styknie

zresztą sprawdzić zawsze można 

Ja niestety  jestem w sieci LAN  :/

i na wyjsciu mam  ograniczenie  4-5 KB/s  :/

1497427[/snapback]

lacze, laczem gdyz szczezrze powiedziawszy jesli maszyny ida w ruch to ping az tak wazny nie jest byleby nie przekraczal zbytnio 100 ale co ze spowolnieniem kompa? czy duzo fps sie traci jesli zalozmy na serwie jest okolo 30 graczy? bo jesli tak to sie mija z celem dopoki drugiego kompa sie nie podlaczy tylko dla postawienia serwera. ja gram na max detalach z aa i w 1024 przy czym fps nie wiem ile mam ale nie mam zadnych spowolnien tzn jest idealnie plynnie (na poczatku mam lekkie chaczenie ale po chwili sie normalizujce) i szkopul w tym czy zachowam ta predkosc. czy ktos z was juz zakladal i testowal jak to jest ze spadkiem fps? jesli nie ma spadku to moge sie zaoferowac z serwerkiem ktory bylby czynny napewno do jakiejs 8.30 rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm......

 

Czy na takim sprzęcie gierka się uruchomi?

Sempron 2950mhz

GeForce 5700 475/580mhz 128/128

768mb ramu

Nie.

Wywal kompa przez okno...

 

 

Czlowieku, jestes zawodowcem w dziedzinie kretynizmu, czy tylko utalentowanym amatorem?

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wkoncu sie zmobilizowawszy i sciagnalem slynne demo.Zaraz zobaczymy co ono jest warte,ale po niektorych wypowiedziach nie wroze grze nic dobrego chociazby przez wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...