Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pod Vistą jest w BF2 dostępny EAX? Jeśli tak to czy lata na zwykłym Audigy + ALchemy, czy trzeba doinwestować do jakiejś "nowości" od Creativa?

posiadam viste i audigy 4 ale jakos EAXa nie udalo mi sie uruchomic :( nawet ALchemy nie wykrywa BF2 :(

EDIT: jutro sie jeszcze pobawie ;)

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boxster

No właśnie u mnie to samo, obawiam się, że nawet na najnowszych kartach ze stajni Creativa nie będzie wsparcia EAX-a w BF2. Po prostu z tego co widzę to na liście wspieranych tytułów przez ALchemy nie figuruje BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boxster

No właśnie u mnie to samo, obawiam się, że nawet na najnowszych kartach ze stajni Creativa nie będzie wsparcia EAX-a w BF2. Po prostu z tego co widzę to na liście wspieranych tytułów przez ALchemy nie figuruje BF2.

ale stary Battlefield Vietnam jest ;( Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam mozliwosc kupic battlefielda 2 za 9,99$ ( http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...d=1099387490658 ) albo jakis megapak za 39,99$ ( http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...d=1172881359205 ).

 

Pytanie moje to czy ten megapak daje na tyle duzo ze warto go miec czy na zwyklym bfie sobie pogram spokojnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam mozliwosc kupic battlefielda 2 za 9,99$ ( http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...d=1099387490658 ) albo jakis megapak za 39,99$ ( http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...d=1172881359205 ).

 

Pytanie moje to czy ten megapak daje na tyle duzo ze warto go miec czy na zwyklym bfie sobie pogram spokojnie?

Ten megapack daruj sobie tak samo jak bf2 za 9,99$. W wirtus.pl jest battlefield 2 za 25zl i za przesylke napewno mniej zaplacisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi podpowiedziec co jest grane ? Od wczoraj nie moge sie lagowac na swoje konto :( wybieram POLACZ i pisze trwa laczenie bla bla bla.....i tak do usr.... smierci :( Nic nie robilem, po prostu z dnia na dzien sie stak stalo. Reinstalacja gry nic nie pomogla....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi podpowiedziec co jest grane ? Od wczoraj nie moge sie lagowac na swoje konto :( wybieram POLACZ i pisze trwa laczenie bla bla bla.....i tak do usr.... smierci :( Nic nie robilem, po prostu z dnia na dzien sie stak stalo. Reinstalacja gry nic nie pomogla....

Od dziś mam dokładnie to samo. To chyba problem na servie EA. Nie powinno to trwać zbyt długo?

A jaki masz net?

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cyrk trwa dalej wywala mnie na pulpit cały czas ,system przeinstalowany ,nowe demo ,nowe stery ,0 komunukatu w podglądzie zdarzeń ,zero komunikatu w grze i tylko

BF2 i BF 2142 ,inne działają

 

i multi i single to samo wywala na pulpit ,wersja oczywiście demo

punk buster uaktualniony

 

o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no ! nigdzie na necie nie moge znalesc aktualnego info czy przypadkiem nie padl jakis serwer EA z kontami itp (chociaz zalozenie nowego nie robilo problemu to juz zalogowanie sie jest niewykonalne) fajnie, czlowiek sobie kupi org...pogra pare dni i na tym sie skonczylo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie dotyczace latania, czy ktoś z was ma joystick? czy sie z nim dobrze lata i czy idzie dobrze celowac?

ja latam na myszcze i klawie, myszka ogolnie steruje, a jak mam kogos na ogonie to przelaczam na kamere od przodu i steruje klawiaturą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie dotyczace latania, czy ktoś z was ma joystick? czy sie z nim dobrze lata i czy idzie dobrze celowac?

ja latam na myszcze i klawie, myszka ogolnie steruje, a jak mam kogos na ogonie to przelaczam na kamere od przodu i steruje klawiaturą ;)

W bf2 mozna nauczyc sie na wszystkim latac. Jedni opanuja klawe, inni klawe+mysz, a jeszcze inni joy'a. W heli mozna na tych trzech rzeczach nauczyc sie tak samo dobrze latac. Na joy'u troche gralem i najlepiej sprawdza sie w samolocie a w heli wole klawe+mysz.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-143856-1188117357_thumb.jpg

 

PB wyrzuca mnie z każdego serwera. Próbowałem już aktualizować go ręcznie, ale nie pomogło. Wie ktoś może o co się mu rozchodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ściągnąć i uruchomić programik do naprawy/reinstalacji PB , poźniej przeprowadzić automatyczny test

Programik

 

2. Jesli macie firewall (ja mam kasperskiego) uruchamiacie zapore i wyszukujecie plików

- PnkBstrA.exe

- PnkBstrB.exe

 

Zwykle są w Windows>System 32 . Jak je znajdziecie skonfigurujcie zapore tak aby pozwalała na wszystko tym dwóm plikom...

 

Powinno pomóc jesli nie:

 

1. Ściągnąć plik: http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

2. Odpalić

3. Odpalić Test, jest na tym okienku taki mały przycisk.

4. Podczas Testu powinno wszystko wyjść, także firewall, jak nie przejdzie a mamy firewalla, to grzebiemy w nim, pozwalając plikom: PnkBstrA i PnkBstrB na dostęp do sieci, a także do tak zwanego trusted zone, (u mnie to chciało, mam zone alarm)...

5. Kiedy test zakończy sie powodzeniem idziemy: Satrt->Panel sterowania->Narzędzia administracyjne-> i otwieramy Usługi

6. Uwaga teraz bo można unieruchomić se kompa, tak więc, przewijamy do dwóch usług: PnkBstrA i PnkBstrB , powinny one tam być, jedna uruchomiona (PnkBstrA) i jedna nie (PnkBstrB) ((tak u mnie było)), uruchamiamy PnkBstrB klikając prawym przyciskiem myszki a tą usługę i wybierając uruchom.

 

5*. Kiedy po Teście wystąpi błąd trzeba reinstal pb zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pozbyć się błędu Nv4_display.dll. ,przinstalowane system ,stery ,sprzęt w podpisie ,czasem wywala z błędem a czasem latają w grze takie czarne pola ,stery nowe, starsze bez zmian grafa i sprzęt kręcony czy nie też bez różnicy,gra oryginalna uaktualniona do 1,41 direct x z sierpnia w dzienniku błędów nie ma wpisów ,dxdiag nie zglacza nic ,co robić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do wywalania,przez PB to u mnie działo się tak przez ustawienie w sterach dodatkowych efektów takich jak AA i Potrójne buforowanie. Po ustawieniu na domyślne pozycje przestało mnie wywalać z serwów (AF mam 16x widać nieprzeszkadza to PB)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA to nie są dodatkowe efekty! To jest wygładzanie krawędzi które normalnie są mocno poszarpane i wyglądają beznadziejnie.

Zawsze miałem na max włączone na różnych kartach i konfigach i to na pewno nie było powodem wywalania Cie przez PB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest z tym PB. Dzisiaj na chwile wszedłem i zostałem wywalony z właściwie wcale niewytłumaczonego powodu. Podczas grania otrzymywałem jakies komunikaty od niego ale w ferworze walki :) nie zdąrzyłem się tym zainteresować.

Jak tylko jeszcze raz mnie wywali to sie lepiej wczytam.

Co do ustawień gry to mam zawsze AA i Anizo x 16 i jakoś nigdy to nie miało na nic wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA to nie są dodatkowe efekty! To jest wygładzanie krawędzi które normalnie są mocno poszarpane i wyglądają beznadziejnie.

Zawsze miałem na max włączone na różnych kartach i konfigach i to na pewno nie było powodem wywalania Cie przez PB.

Wiem co to Anty Aliasing ;)

Racja, że to nie przez AA wywalał mnie pb (byłolby to nielogiczne),ale racja też że Potrójne buforowanie się do tego przyczyniło,chociażby z racji tego,że PB wywalił komunikat coś o niedozwolonym programie/sterowniku. Wiedziałem od razu,że to był efekt moich zmian w ustawieniach sterów.

Jak juz pisałem po przywróceniu opcji domyślnej grałem bez przeszkód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...