Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam provblem z bf 2 chodzi mi ale sie gasi jak wchodze na jakis serwer a jak wchodze na serwer z PB to mnie wyrzuca i pisze ze zostales rozlaczony przez PB ponizej uzasadnienie tegop faktu w j.ang i pisze ze mam bana co moge zrobic ?? juz nawet robilem formata kilka razy reinstalowalem gre i nic pomozcie mi !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz patcha 1.41 zakładam oczywiście, że masz oryginał i nie zawracasz nam głowy [ciach!]łami to spróbuj zrobić update pb ręcznie. Inna opcja to, że kupiłeś używkę, albo CD-Key, który jest zbanowany przez pb. W takim wypadku nie zagrasz na żadnym serwerze, który jest streamowany, a większość rankingów jest. Możesz też sprawdzić cd-key na stronie punkbusted wpisując tam swojego guida. Jak chcesz wiedzieć jaki jest twój guid wchodzisz na dowolny serwer i wpisujesz komende pb_myguid

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprubuj go zaktualizować, lub zamień na nod32.

ja mam kasperskiego 7, i nie mam żadnych probemów.

 

tak btw polecam ściągnięcie modu Project Reality :D Tam to dopiero jest realizm i samemu napewno sie nie wygra wojny (nawet flagi nie zdobędzie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misieek86

Kaspersky może zostać mam tego samego firewalla i BF2 lata jak złoto.

Mi wywalało po pewnym czasie (5-10 min.) jak nie miałem zaktualizowanego PB.

 

@Bizon87

True, Project Reality wymiata! Polecam!

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku wyjscie z BF2 do pulpitu spowodowane bylo mala iloscia papu dla GPU

Sprzet mam wykrecony i do 2-3 godzinnej gry w BF2 potrzebowalem podniesc napiecie na GPU .

 

Ciekaw jestem czy jest jeszcze szansa na wyjscie jakiegos patcha poprawiajacego w/w bugi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w bete tylko od razu ściągnałem finalną wersję, ale podejrzewam, że na becie nie pograsz bo większość serwerów ma finalną wersję. Mapa całkiem niezła dużo sprzętu brak heli bojowych generalnie miła odmiana i powiew świeżości w stosunku do pozostałych map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wielu miesiacach przerwy zainstalowalem BF2 :D

Znowu mi sie super gra ;p hehe :) Tylko cos mi sie net spier**** i straszne pingi mam :( (Netia 6144KB/s na 512KB/s) :(

napisalem juz skarge do netii zobaczymy co poradza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w bete tylko od razu ściągnałem finalną wersję, ale podejrzewam, że na becie nie pograsz bo większość serwerów ma finalną wersję. Mapa całkiem niezła dużo sprzętu brak heli bojowych generalnie miła odmiana i powiew świeżości w stosunku do pozostałych map.

Dla mnie ta mapa jest jakoś inaczej zrobiona,np: praktycznie wogóle nie latam,więc chciałem troche się nauczyć,mam tylko klawe,więc i tak 4fun.Na mapie OCS na początku wcale mi się to nie udawało :( a po załadowaniu Highway lądowałem na podwórku koło flagi...

Czy to możliwe,że aż tak zmniejszono interakcje z otoczeniem,czy o co chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...