Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

To tak samo jak oceniac film po 2 minutowym trailerze z najlepszymi scenami...

Dokladnie to samo, mozna koncowy produkt pokochac badz znienawidziec, ciekawe co bys spiewal jakby na demkach pokazali 5 minut dialogu. Bez zadnej akcji, czysta gadka i mozliwosci wyboru. Wtedy bys stekal ze zero akcji tylko sie gada i gada.

 

Masz tyle pomyslow, przosze bardzo zatrudnij sie u jakiegos producenta, zacznij pisac scenariusze.

Moze swiat sie polozy u twych stop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze przeczytaj uwaznie niektore posty ?

Nie chodzi o tresc fabuly tylko o gameplay. Na filmikach zamiast silowych rozwiazan mogli pokazac ze opracowali rowniez wiele innych sposobow przy pomocy ktorych gracz moglby sobie radzic w roznych sytuacjach , a tego jak narazie jak na lekarstwo. Jesli chcieli rozwinac serie Fallout wlasnie pod wzgledem strony RPG to chwalili by sie swoimi dokonaniami na tej plaszczyznie, prawda ?. Ja akurat nie oczekiwalem od Bethesdy zeby sworzyli strzelanke w swiecie Fallouta. Ale coz, poczekamy na premiere.

 

 

Jak przezyc po wyjsciu na powierzchnie :)

 

http://tiny.pl/8gv2

Racja. Jeżeli wyrażenie jakiejkolwiek opinii na temat materiałów dotyczących F 3 wymaga oczekiwania do jej wydania to wypadało nie zakładać tego tematu :wink: . Czego najwyraźniej nie zauważają niektórzy. Upraszczając do maksimum - chodzi o komentowanie materiałów a nie samej gry (której jeszcze nie ma - co jest stwierdzeniem - dla niektórych - niesamowicie odkrywczym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak oceniac film po 2 minutowym trailerze z najlepszymi scenami...

Dokladnie to samo, mozna koncowy produkt pokochac badz znienawidziec, ciekawe co bys spiewal jakby na demkach pokazali 5 minut dialogu. Bez zadnej akcji, czysta gadka i mozliwosci wyboru. Wtedy bys stekal ze zero akcji tylko sie gada i gada.

 

Masz tyle pomyslow, przosze bardzo zatrudnij sie u jakiegos producenta, zacznij pisac scenariusze.

Moze swiat sie polozy u twych stop...

Sek w tym ze rowniez ogladajac trailer filmu to nie ty decydujesz ktore fragmenty filmu sie w nim znajda - decyduja Ci ktorzy zajmuja sie reklama produktu. A oni mierza zazwyczaj w jakis target ktorym chca zareklamowac swoj produkt od jak najlepszej dla tego targetu strony. Po prezentacjach Bethesdy wnioskuje, ale podkreslam kolejny raz ze to moja wlasna opinia i nikogo nie zmuszam zeby sie z nia zgadzal, ze targetem sa grupy wiekowe jak najnizsze , zwabione uproszcznonym i spektakularnym stylem rozgrywki. Widac jak na dloni ze chca skorzystac na tym ze gier w tym klimacie nie powstaje za wiele.

 

Prosciej mowiac :

Znana marka ( Fallout ) + wpadajacy w oko gameplay + PIAR = $ $ $

 

Marka sciagnie fanow serii , strzelajaco-wybuchowy gameplay sciagnie nowych graczy .

Prosta recepta. Po premierze dowiemy sie ktora grupa bardziej skorzysta na zmianach.

 

W jednym racje - moje wypowiedzi to czcza gadanina - Fallout 3 jest juz gotowy i moje żale w kierunku Bethesdy nic tu nie zmienia.

Ale mysle ze dyskutowanie na forum to nie zbrodnia , i chyba jako moderator nie powinno Ci przeszkadzac odmienne zdanie na jakis temat ? Ale skoro tak bardzo Cie denerwuje to nie bede juz pisal zle o nowym Fallout ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rypie co piszesz ;]

Ta czesc kupie tak jak kupowalem poprzednie, nawet ostatnio zakupilem cala sage w jakiejs taniosci.

Nie chodzi tu wcale o tytul Fallout bo nie jestem jego fanatykiem - co innego BG ;]

Poprostu draznia mnie proroctwa, nazekania, marudzenie ze cos jest a czegos nie ma kiedy tak naprawde w trailerach guzik pokazuja.

Pogram 40 godzin to sie wypowiem na temat gry, bo co tu duzo mowic, sam poczatek moze byc biedny i nudny, ale co bedzie dalej...

 

Wszystko tak naprawde zalezy od samego klimatu gry, niech to bedzie nawet strzelanka, ale niech pozwoli nam sie wcielic w ten postnuklearny swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Sek w tym ze rowniez ogladajac trailer filmu to nie ty decydujesz ktore fragmenty filmu sie w nim znajda - decyduja Ci ktorzy zajmuja sie reklama produktu. A oni mierza zazwyczaj w jakis target ktorym chca zareklamowac swoj produkt od jak najlepszej dla tego targetu strony. Po prezentacjach Bethesdy wnioskuje, ale podkreslam kolejny raz ze to moja wlasna opinia i nikogo nie zmuszam zeby sie z nia zgadzal, ze targetem sa grupy wiekowe jak najnizsze , zwabione uproszcznonym i spektakularnym stylem rozgrywki. Widac jak na dloni ze chca skorzystac na tym ze gier w tym klimacie nie powstaje za wiele.

 

Prosciej mowiac :

Znana marka ( Fallout ) + wpadajacy w oko gameplay + PIAR = $ $ $

 

Marka sciagnie fanow serii , strzelajaco-wybuchowy gameplay sciagnie nowych graczy .

Prosta recepta. Po premierze dowiemy sie ktora grupa bardziej skorzysta na zmianach.

 

W jednym racje - moje wypowiedzi to czcza gadanina - Fallout 3 jest juz gotowy i moje żale w kierunku Bethesdy nic tu nie zmienia.

Ale mysle ze dyskutowanie na forum to nie zbrodnia , i chyba jako moderator nie powinno Ci przeszkadzac odmienne zdanie na jakis temat ? Ale skoro tak bardzo Cie denerwuje to nie bede juz pisal zle o nowym Fallout ;)

 

chodzi o to ze ta nagonka jest poprostu nudna,a to ze nie bedzie demka tylko wiekszosc sika po nogawkach z zalu po filmikach,to juz smieszne zaczyna byc,sa jeszcze przeciez recki ktore ukaza sie niebawem,wtedy bedzie sie chociaz na czym oprzec w narzekaniu lub nie na F3.

 

a im dluzej sie uzalacie tym mniej mi was zal i tego dupowatego F1-2,niech juz wypuszcza gre to bedzie mozna pogadac spokojnie a nie tylko zale i zale-btw zostala wam jeszcze jedna mozliwosc na uratowanie gry.....modlitwa i prosba do premiera o CUD :lol2:

 

ps.sorry chlopaki ale to na poprawe humoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla mnie F3 przestało właściwie istnieć po wieściach o braku tur/przejsciu do FPS/innym drzwie dialogowym. Kupic, nie kupie na pewno nie mam zamiaru dawać kasy Krapsztadzie (jak narazie). Pewnie przetestuje tylko jak skoro dema nie bedzie ? Może jak stanieje do 9 zł albo wydadzą moda kompletnie zmieniającego F3 na + to sie skusze.

 

Po filmikach czuje obliviona i stawiam 2zł ze w fullu bedzie to samo (bo niby jak to ma sie zmienić ?). Już to widze jak ta gra bedzie brudna i bezkompromisowa jak stare Fallouty, ale luz nie skreślam jej :lol:.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zawartość dodatkowa była tematem, któremu Hines poświęcił nieco uwagi w rozmowie z wysłannikami serwisu Shacknews. Przedstawiciel Bethesdy zdradził, że DLC powinno zapewnić kilka godzin zabawy właścicielom pecetów i Xboksów 360. "Nie chcemy by to była jednorazowa używka, ale coś, co można ściągnąć i spędzić przy tym X godzin. Ma to być coś podobnego do Knights of the Nine w Oblivionie" - zobrazował.

http://www.gram.pl/news_8gzeGOu1_Hines_o_D...Fallouta_3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dupowatego F1-2

strzelasz sobie wac pan gole do wlasnej bramki - nie grales a piszesz ze dupowaty :banana:

 

zreszta po co ja do ciebie pisze jak ty nadal nic nie kumasz moze przeczytaj jeszcze raz :

 

no wiec sie wiele wyjasnilo z racji ze nei znasz zagadnienia pod tytulem F1 i F2 to nie masz pelnego obrazu sytuacji i nie rozumiesz zrodla narzekan fanow prawdziwego fallouta. I owszem tak mamy "problem" gdy ktos bezczesci kultowa dla nas serie. Tak trudno to zrozumiec ? icon_smile3.gif

 

Nie mialbym do tej gry nic - baaa moze bym byl niej ciekawy - kupil i zagral Gdyby nie to ze rosci ona sobie wylaczne prawo do bycia KONTYNUACJA F1 i F2. that's all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

strzelasz sobie wac pan gole do wlasnej bramki - nie grales a piszesz ze dupowaty :banana:

 

zreszta po co ja do ciebie pisze jak ty nadal nic nie kumasz moze przeczytaj jeszcze raz :

zadnego gola-to bylo przemyslane stwierdzenie B-)

 

po raz kolejny powtorze : ta gra to raczej "swobodna interpretacja" serii F,i tyle,reszta nalezy do developera i jego zachcianek(mozliwosci,fantazji)-ja sie ciesze ze nie jest to turowka i ze bedzie w klimatach ktore mi pasuja.

 

5 razy robilem podejscie do F ,i to w zamieszchlych czasach jak i obecnych-nie da rady,moze w nowej formie bardziej mi przypadnie do gustu,wiec jej poprzednia forme bardzo dokladnie ,dlugo i staranie olewam.Z drugiej strony wiem ze fanom F nie bedzie lekko,ale takie czasy..jedyna zemsta to niekupowac nowego wydania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzelasz sobie wac pan gole do wlasnej bramki - nie grales a piszesz ze dupowaty :banana:

Bo był za trudny....:ploom:

 

Co do fabuły, wcale nie musi być gniotem...vide Mass Effect - niby zręcznościówka, ale fabuła trzyma wysoki poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadnego gola-to bylo przemyslane stwierdzenie B-)

 

po raz kolejny powtorze : ta gra to raczej "swobodna interpretacja" serii F,i tyle,reszta nalezy do developera i jego zachcianek(mozliwosci,fantazji)-ja sie ciesze ze nie jest to turowka i ze bedzie w klimatach ktore mi pasuja.

 

5 razy robilem podejscie do F ,i to w zamieszchlych czasach jak i obecnych-nie da rady,moze w nowej formie bardziej mi przypadnie do gustu,wiec jej poprzednia forme bardzo dokladnie ,dlugo i staranie olewam.Z drugiej strony wiem ze fanom F nie bedzie lekko,ale takie czasy..jedyna zemsta to niekupowac nowego wydania ;)

I tak wlasnie w narodzie rozprzestrzeniaja sie negatywne stereotypy konsolowca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadnego gola-to bylo przemyslane stwierdzenie B-)

 

po raz kolejny powtorze : ta gra to raczej "swobodna interpretacja" serii F,i tyle,reszta nalezy do developera i jego zachcianek(mozliwosci,fantazji)-ja sie ciesze ze nie jest to turowka i ze bedzie w klimatach ktore mi pasuja.

 

5 razy robilem podejscie do F ,i to w zamieszchlych czasach jak i obecnych-nie da rady,moze w nowej formie bardziej mi przypadnie do gustu,wiec jej poprzednia forme bardzo dokladnie ,dlugo i staranie olewam.Z drugiej strony wiem ze fanom F nie bedzie lekko,ale takie czasy..jedyna zemsta to niekupowac nowego wydania ;)

Ehhh, pisalem wczoraj odpowiedz na jeden z Twoich wczesniejszych postow, ale jak juz skonczylem to przez przypadek kliknalem gdzies myszka i caly post poszedl w piz... ;) Pozniej sobie darowalem, bo uznalem ze pisanie tego i tak nie ma sensu, ale jak widze Twoje kolejne posty, to noz sie w kieszeni otwiera.

Moim zdaniem jestes typowym przykladem osoby, do ktorej celuje Fallout 3. Osoby, ktora za wiele od gry (filmu, czy czegokolwiek innego) nie wymaga. Ma byc prosto, fajnie i przyjemnie, troche akcji, troche fabuly, zeby mozna bylo przyjemnie pograc tydzien. A pozniej ? A pozniej wziac nastepny tytul na nastepny tydzien. MA BYC FUN. Nie czekasz na dzielo, cos co zapamieta sie na dlugie lata, bo poprostu jestes osoba, ktora cos takiego przerasta.

Szkoda, ze tandeta i kicz sa wielbione przez coraz szersze grono osob. Nie moge tego pisac ze 100% pewnoscia, bo moze Fallout 3 okaze sie naprawde zacną produkcja, ale jesli Ty sie podniecasz juz na podstawie kilku filmow, gdzie prawie caly czas widac strzelanie i pare slow do zamienienia z postaciami, to juz wiem, ze jestes idealnym przykladem osoby, ktorych na swiecie jest coraz wiecej...

Chcialem sobie odpuscic komentowanie Twoich wypowiedzi, bo to i tak nic nie zmieni, ale nie moglem sobie tego darowac jak widze, ze osoba wielbiaca kicz i tandete zaczyna sie coraz bardziej rozkrecac. Na poczatku cos tam niesmialo pisales, a teraz zaczynasz "walczyc" za tym, aby to tandeta byla wielbiona, a zalety dziela zostaly "umniejszone". A na takie cos poprostu nie potrafie nie zareagowac ;)

Nie traktujcie mnie tez jak psychola, ktory bedzie biegal z nozem i gonil tych co lubia Fallouta 3 ;) Tak nie jest, traktuje poprostu ta gre jako idealny symbol tego co sie dzieje w dzisiejszych czasach, gdzie "MA BYC FUN" i na nic wiecej nikomu sie nie chce zwracac uwagi. Jesli ktos poprostu polubi ta gre, to luz, kazdy ma prawo do swojego zdania. Problem zaczyna sie, kiedy to tandeta zaczyna byc broniona jako dzielo wybitne, a cos co naprawde jest dzielem zaczyna byc "jechane".

To tylko moje zdanie, moze niektorym wydac sie smieszne, moze nawet chore. No ale tak juz mam ;)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

acha zapomnialem dodac ze chcialbym aby w grze byla obecna strzalka ktora pozwoli bezstresowo gnac do celu,no i dobrze by bylo zeby zrobili cos na wzor bioshock'a z odradzaniem sie i bezstresowym pokonywaniem wrogow.

To wlasnie lubie w nowoczesnych grach,prosta fabula,duzo krwi i posoki,rozgrzane do czerwonosci gnaty,a nie jakies kwadraciki,tury,niedajboze rozmowy i wybieranie kilku mozliwych wypowiedzi-tfu

 

dlatego juz niemoge sie doczekac F3....btw myslicie ze bedzie mozna jeszcze zwiekszyc ilosc obrazen urywanych konczyn?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, pisalem wczoraj odpowiedz na jeden z Twoich wczesniejszych postow, ale jak juz skonczylem to przez przypadek kliknalem gdzies myszka i caly post poszedl w piz... ;) Pozniej sobie darowalem, bo uznalem ze pisanie tego i tak nie ma sensu, ale jak widze Twoje kolejne posty, to noz sie w kieszeni otwiera.

Moim zdaniem jestes typowym przykladem osoby, do ktorej celuje Fallout 3. Osoby, ktora za wiele od gry (filmu, czy czegokolwiek innego) nie wymaga. Ma byc prosto, fajnie i przyjemnie, troche akcji, troche fabuly, zeby mozna bylo przyjemnie pograc tydzien. A pozniej ? A pozniej wziac nastepny tytul na nastepny tydzien. MA BYC FUN. Nie czekasz na dzielo, cos co zapamieta sie na dlugie lata, bo poprostu jestes osoba, ktora cos takiego przerasta.

Szkoda, ze tandeta i kicz sa wielbione przez coraz szersze grono osob. Nie moge tego pisac ze 100% pewnoscia, bo moze Fallout 3 okaze sie naprawde zacną produkcja, ale jesli Ty sie podniecasz juz na podstawie kilku filmow, gdzie prawie caly czas widac strzelanie i pare slow do zamienienia z postaciami, to juz wiem, ze jestes idealnym przykladem osoby, ktorych na swiecie jest coraz wiecej...

Chcialem sobie odpuscic komentowanie Twoich wypowiedzi, bo to i tak nic nie zmieni, ale nie moglem sobie tego darowac jak widze, ze osoba wielbiaca kicz i tandete zaczyna sie coraz bardziej rozkrecac. Na poczatku cos tam niesmialo pisales, a teraz zaczynasz "walczyc" za tym, aby to tandeta byla wielbiona, a zalety dziela zostaly "umniejszone". A na takie cos poprostu nie potrafie nie zareagowac ;)

Nie traktujcie mnie tez jak psychola, ktory bedzie biegal z nozem i gonil tych co lubia Fallouta 3 ;) Tak nie jest, traktuje poprostu ta gre jako idealny symbol tego co sie dzieje w dzisiejszych czasach, gdzie "MA BYC FUN" i na nic wiecej nikomu sie nie chce zwracac uwagi. Jesli ktos poprostu polubi ta gre, to luz, kazdy ma prawo do swojego zdania. Problem zaczyna sie, kiedy to tandeta zaczyna byc broniona jako dzielo wybitne, a cos co naprawde jest dzielem zaczyna byc "jechane".

To tylko moje zdanie, moze niektorym wydac sie smieszne, moze nawet chore. No ale tak juz mam ;)

+1

 

 

A poza tym nie karmcie trolla ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha zapomnialem dodac ze chcialbym aby w grze byla obecna strzalka ktora pozwoli bezstresowo gnac do celu,no i dobrze by bylo zeby zrobili cos na wzor bioshock'a z odradzaniem sie i bezstresowym pokonywaniem wrogow.

To wlasnie lubie w nowoczesnych grach,prosta fabula,duzo krwi i posoki,rozgrzane do czerwonosci gnaty,a nie jakies kwadraciki,tury,niedajboze rozmowy i wybieranie kilku mozliwych wypowiedzi-tfu

 

dlatego juz niemoge sie doczekac F3....btw myslicie ze bedzie mozna jeszcze zwiekszyc ilosc obrazen urywanych konczyn?? :rolleyes:

Na forum PCLaba znajdziesz zrozumienie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ja wy drodzy gracze uwielbiam sagę fallouta. Szczerze mówiąc to się nie mogę doczekać kiedy w końcu F3 trafi na pułki sklepowe. Oczywiście obawiam się ze będzie jakaś kiszka. Najbardziej mnie przeraża to że nowy fallout może stracić ten niepowtarzalny i nieraz zabawny klimat. Mam nadzieje że nie stanie się kolejnym tytułem dla dzieci NEO ;/

 

DziubekR1 uważaj co mówisz, jeszcze jakiś spam atak z pclab przez ciebie będzie :D. Noobów na forum nie chcemy z pc lola

Edytowane przez capone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Na forum PCLaba znajdziesz zrozumienie :wink:

wiesz co to jest ironia??-tak wlasnie sa napisane moje ostatnie posty,bo ile mozna prosic abyscie przestali sie uzalac i plakac nad rozlanym mlekiem,pozatym dla twoich informacji takie gry jak w ostatnim poscie sa mi calkowicie obce,tym bardziej ze gram 25 lat i nie znudzilo mi sie jeszcze kreatywne granie,aczkolwiek wasze biadolenie znudzilo sie i to bardzo a czy wnosi ten caly placz cos do tematu???bo sadze ze nie, jak i kilka osob ktore sie tu wypowiedzialy wczesniej,ale zeby to zrozumiec trzeba patrzec globalnie a nie przez pryzmat uprzedzen i rozumiec conajmniej takie znaczenie pojec jak ironia.Smieszne sa pojecia jak ktos pisze ze "noz mu sie otwiera w kieszeni" ,za to ze ktos ma inne oczekiwania niz osoba wypowiadajaca sie , znaczenie i slowo tolerancja jest tym bardziej obce kilku osoba na tym forum.

 

Ja nie znosze wyscigowek ale czy to znaczy ze ten kto je lubi jest gorszy odemnie??pewnie 95% osob pogrywa w wyscigi czy na tym przykladzie mam sobie wyobrazac zdanie o nich bo wyscigi sa plytkie,maja sama akcje i nie wymagaja od gracza wysilku intelektualnego-jednak mimo wszystko nie uwazam takich graczy za gorszych tak samo jak nie uwazam graczy RPG za lepszych itp choc ja sam gram prawie wlasnie w same RPG lub gry majace ten element.

 

i nie pisz mi czy czekam czy nie na jakies wielkopomne dziela bo to ja uznaje ktore to sa a nie ogol,dla kogos taki Gears of War jest "dzielem" a dla mnie szmira,wlasnie dlatego ze taka rozrywka to dla mnie zamalo-moze niech ten wlasnie przyklad ci to zobrazuje zanim zaczniesz pisac nastepne komentarze

 

oraz koniecznie przecwicz znaczenie slowa ironia oraz tym bardziej postaraj sie odrozniac w przykladach,wtedy zycie stanie sie lzejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co to jest ironia??-tak wlasnie sa napisane moje ostatnie posty,bo ile mozna prosic abyscie przestali sie uzalac i plakac nad rozlanym mlekiem,pozatym dla twoich informacji takie gry jak w ostatnim poscie sa mi calkowicie obce,tym bardziej ze gram 25 lat i nie znudzilo mi sie jeszcze kreatywne granie,aczkolwiek wasze biadolenie znudzilo sie i to bardzo a czy wnosi ten caly placz cos do tematu???bo sadze ze nie, jak i kilka osob ktore sie tu wypowiedzialy wczesniej,ale zeby to zrozumiec trzeba patrzec globalnie a nie przez pryzmat uprzedzen i rozumiec conajmniej takie znaczenie pojec jak ironia.Smieszne sa pojecia jak ktos pisze ze "noz mu sie otwiera w kieszeni" ,za to ze ktos ma inne oczekiwania niz osoba wypowiadajaca sie , znaczenie i slowo tolerancja jest tym bardziej obce kilku osoba na tym forum.

Jesli to byla ironia, to najmocniej Cie przepraszam, nie wyczulem jej. Ale tez nie musze sobie powtarzac znaczenia tego slowa, bo bardzo czesto sam sie tego typu wypowiedzia posluguje :) Poprostu czasem ciezko wyczuc.

No i najwazniejsza sprawa. Napisalem wyraznie, ze nie chodzi mi o to, ze ktos lubi dana gre, film czy cokolwiek innego. Kazdy lubi cos innego i mi nic do tego (ale rym ;) ). Ale problem zaczyna sie, kiedy cos, co jest dzielem zaczyna byc "jechane", a cos co jest tandeta zaczyna byc wstawiane na jego miejsce. Problem dotyczy nie tylko gier, ale jest dzisiaj czesto spotykany wlasciwie wszedzie. A zjawisko takie jest problemem, bo osob wielbiacych tandete jest coraz wiecej i pozniej nie dosc, ze dziela powstaja rzadziej, to jeszcze zaslugi tych ktore juz powstaly sa "umniejszane", bo osoby nie potrafiacy ich dostrzec i docenic sa w przewadze liczebnej...

No ale wszystko wyzej napisane traci sens, bo wypowiedziales sie z ironia, ktorej nie wyczulem, wiec zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jesli to byla ironia, to najmocniej Cie przepraszam, nie wyczulem jej. Ale tez nie musze sobie powtarzac znaczenia tego slowa, bo bardzo czesto sam sie tego typu wypowiedzia posluguje :) Poprostu czasem ciezko wyczuc.

No i najwazniejsza sprawa. Napisalem wyraznie, ze nie chodzi mi o to, ze ktos lubi dana gre, film czy cokolwiek innego. Kazdy lubi cos innego i mi nic do tego (ale rym ;) ). Ale problem zaczyna sie, kiedy cos, co jest dzielem zaczyna byc "jechane", a cos co jest tandeta zaczyna byc wstawiane na jego miejsce. Problem dotyczy nie tylko gier, ale jest dzisiaj czesto spotykany wlasciwie wszedzie. A zjawisko takie jest problemem, bo osob wielbiacych tandete jest coraz wiecej i pozniej nie dosc, ze dziela powstaja rzadziej, to jeszcze zaslugi tych ktore juz powstaly sa "umniejszane", bo osoby nie potrafiacy ich dostrzec i docenic sa w przewadze liczebnej...

No ale wszystko wyzej napisane traci sens, bo wypowiedziales sie z ironia, ktorej nie wyczulem, wiec zwracam honor.

oki ,dla twojego lepszego samopoczucia powiem tylko,ze nie umiejszam serii F1-2 cenych walorow ktore wniosl do branzy gier,jako gracz ciesze sie ze powstaja gry w roznych orientacjach tematycznych i roznej mechanice,tym bardziej bede daleki od krytki tego typu gier tym bardziej ze nie potrafilem sie do F poprostu przekonac,jednakze wraz z nowa wersja wieksza ilosc graczy bedzie mogla sie wtopic w klimaty seri F, byc moze ze szkoda dla oryginalow i jej fanow.Ja tym bardziej boleje na upraszczaniem gier we wszystkich wymiarach, ale to wina wiekszosci graczy,po wielu badaniach okazalo sie ze 75% graczy nie konczy gier bo sa za dlugie i za trudne wiec developerzy zmienili taktykie, i co na to poradzimy?

 

polygamia:

 

Podczas PAX Shacknews przeprowadziło wywiad z Petem Hinesem z Bethesdy traktujący oczywiście o Fallout 3. Jak zapewne pamiętacie, na 360 i PC pojawią się rozszerzenia (posiadacze PS3 niestety będą musieli się obejść smakiem) do pobrania, które wzbogacą świat gry. Biorąc pod uwagę historię Bethesdy i ich słynną “szmatę dla konia” pojawiły się obawy, czy przypadkiem i w Falloucie 3 nie będziemy mieć takich kwiatków (akurat mi to nie przeszkadzało, w końcu nikt nie kazał kupować, choć trochę szkoda marnowania czasu na to). Jak się okazuje odpowiedni zespół w Bethesdzie już zaczął pracować nad DLC i mają to być dodatkowe misje. Za przykład podano Knights of the Nine do Obliviona. Miło, już sobie wyobrażam pierwszą misję - znajdź i zabij konia w zbroi. Dodatkowo wiemy już, że nowe zadania będzie można wykonywać w każdym momencie gry. Zarówno na początku, jak i w środku kampanii. Nie będzie więc tak, jak w Mass Effect, gdzie trzeba było mieć statek, żeby dolecieć i sklepać złych terrorystów. To dobre informacje, ale nadal nie rozwiewają moich wątpliwości co do tego tytułu. Krótka, półgodzinna sesja z grą pozostawiła mi więcej pytań niż odpowiedzi. Mam nadzieję, że pełna wersja mnie nie zawiedzie i będzie to naprawdę ciekawe cRPG.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby nic na to nie poradzimy, bo jesteśmy małą gróbką graczy która czasami lubi pomyśleć grając w gry RPG, a nie tylko zabijać kolejne potwory i zbierać itemy. Fabułę fallouta ceniłem zawszę za to, że nie było misji typu zabij 100KK mutantów by dostać power armor. Tylko za to że cel misji był bardziej "życiowy" a przeciwnicy i itemki były tylko dodatkiem urozmaicającym grę, a nie ją stanowiącym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przecież od paru dni jest wojna przez właśnie te filmiki, które pokazały że Fallout 3 będzie beznadziejną siekanką bez fabuły i totalnie hańbiącą nazwę Fallout. Right?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież od paru dni jest wojna przez właśnie te filmiki, które pokazały że Fallout 3 będzie beznadziejną siekanką bez fabuły i totalnie hańbiącą nazwę Fallout. Right?

 

Ciężko coś znaleźć w tych stronach kłótni... sorka za te same linki ale komuś sie przydały...

 

Z innej beczki tak dla rozluźnienia tej wielkiej dyskusji

http://gry.onet.pl/1,6,8,47688426,12911015...85,0,forum.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale problem zaczyna sie, kiedy cos, co jest dzielem zaczyna byc "jechane", a cos co jest tandeta zaczyna byc wstawiane na jego miejsce.

Nie za bardzo rozumiem to zdanie... to znaczy co, "Slowacki wielkim poeta byl" i konczymy dyskusje?

Zabronisz mi opinii, ze F3 jest lepszy od F2 (bo moze bardziej trafi w moje gusta)?

Albo tego, ze wg. mnie F2 byl marny, bo byly pieniadze zamiast kapsli (klimat, klimat, gdzie jest klimat? - takie same jeki byly, jak to wyszlo na jaw), bo gra byla pelna bugow i exploitow, wreszcie dlatego, ze cierpiala na to samo, co Oblivion, tylko w wiekszym stopniu (czyli welka mapa, wypelniona w wiekszosci pustka, na przemierzaniu ktorrej tracilo sie bezproduktywnie mase czasu)?

 

Sorry, panowie, ale niektorzy IMHO zapedzaja sie za daleko w obronie swietosci, jaka jest dla nich Fallout. Wiecej dystansu i mniej zajadlosci, panowie ;)

 

Na koniec pozwole sobie zacytowac wypowiedz dragonlore, bo jest ona dokladnym odzwierciedleniem mojej opinii (za wyjatkiem tego, ze poprzednie czesci znam i szanuje):

dlatego ze nie przypomina F1-2 w 2D i nie pasuje wielbicielom pierwowzoru to ma byc shitem?? albo bo przypomina Obliviona? ja nie patrze na pierwowzor bo jest mi obcy, chce mi sie zagrac w gre w postapokaliptycznych klimatach i tyle,grafa przyjemna,akcji sporo,terenow do zwiedzania tez.Z ta gra maja problem fani F1-2,reszta gre kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo tego, ze wg. mnie F2 byl marny, bo byly pieniadze zamiast kapsli (klimat, klimat, gdzie jest klimat? - takie same jeki byly, jak to wyszlo na jaw),

rozumiem do czego pijesz, ale czy kapsle nie byly przypadkiem w jedynce? ;-) Zreszta jak wychodzil F2 to tez byly jeki ze odcinanie kuponow bo interface i grafa identyczne jak w jedynce i bla bla bla... A teraz yuucom napisz jak bardzo nie podoba ci sie F3 i nie dasz zarobic betshitowi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem do czego pijesz, ale czy kapsle nie byly przypadkiem w jedynce? ;-) Zreszta jak wychodzil F2 to tez byly jeki ze odcinanie kuponow bo interface i grafa identyczne jak w jedynce i bla bla bla... A teraz yuucom napisz jak bardzo nie podoba ci sie F3 i nie dasz zarobic betshitowi :lol2:

Kto jęczał ten jęczał ale to nie byłem ja. Co do bethshitu to masz racje, nie dam im zarobić (jak narazie przynajmniej :lol2:).

 

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=44785

 

Troche na temat karmy:

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=44773

 

W sumie nic nowego:

http://gaygamer.net/2008/09/pax_2008_a_sec...ok_at_fall.html

(jaka nazwa serwisu :lol:). Prawdopodobnie ważni NPCe będę mieli invulnerability jak w obku (tzn "zapadną w sen" na chwile).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ilu sceptyków, poczekamy zobaczymy, nie wiem skąd opinie, że to gra bez fabuły, tępa siekanka itp. itd., przecież podobnie jak w f2 i f1 będzie do wyboru tryb walki turowej jak i real time, świat post nuklearny oraz ciekawe misje, zaryzykowałbym stwierdzenie, że twórcy poszli w dobrym kierunku tzn. z duchem czasu.

Ale i tak ostateczny werdykt zapadnie po wyjściu gry – jak zawsze

Dajcie jej szansę :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...