Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo rozumiem to zdanie... to znaczy co, "Slowacki wielkim poeta byl" i konczymy dyskusje?

Zabronisz mi opinii, ze F3 jest lepszy od F2 (bo moze bardziej trafi w moje gusta)?

Albo tego, ze wg. mnie F2 byl marny, bo byly pieniadze zamiast kapsli (klimat, klimat, gdzie jest klimat? - takie same jeki byly, jak to wyszlo na jaw), bo gra byla pelna bugow i exploitow, wreszcie dlatego, ze cierpiala na to samo, co Oblivion, tylko w wiekszym stopniu (czyli welka mapa, wypelniona w wiekszosci pustka, na przemierzaniu ktorrej tracilo sie bezproduktywnie mase czasu)?

 

Sorry, panowie, ale niektorzy IMHO zapedzaja sie za daleko w obronie swietosci, jaka jest dla nich Fallout. Wiecej dystansu i mniej zajadlosci, panowie ;)

Nie chcesz chyba powiedzieć, że "Słowacki wielkim poetą nie był" :wink: ...chyba nie w tym wypadku... (autor "Operetki" nie byłby z tego ukontentowany :wink: ).

 

Kontynuując, wydaje się, że nikt nie ma ambicji ani potrzeby zabraniania ci czegokolwiek. każdy może cieszyć się materiałami z F 3 czy koncertem Michała Wiśniewskiego jak i talentem aktorskim Maćka Zakościelnego.

 

Nie jest jednak dobrze jeżeli myli się Zakościelnego z Nicholsonem :wink: . Co niektórym się to niestety zdarza. I to przede wszystkim mają na myśli obrońcy świętości. Gość taki jak ty napewno to świetnie rozumie.

 

Poza wszystkim jestem pełen tolerancji dla rozmaitych opinii.

 

Choć jeżeli znakiem firmowym F 3 mają być przedstawiane w dotychczasowych (szerokich już dość) materiałach - odstrzeliwane głowy i urywane kończyny - to no comment.

 

Przy tym tytule wypadałoby się trochę wysilić, a z dotychczasowych nowinek tego nie widać ni cholerki. (Z drugiej strony nie było tego widać także np. przy "Wiedźminie", który okazał się kapitalny; ergo pożyjemy zobaczymy).

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz chyba powiedzieć, że "Słowacki wielkim poetą nie był" :wink: ...chyba nie w tym wypadku... (autor "Operetki" nie byłby z tego ukontentowany :wink: ).

 

Kontynuując, wydaje się, że nikt nie ma ambicji ani potrzeby zabraniania ci czegokolwiek. każdy może cieszyć się materiałami z F 3 czy koncertem Michała Wiśniewskiego jak i talentem aktorskim Maćka Zakościelnego.

 

Nie jest jednak dobrze jeżeli myli się Zakościelnego z Nicholsonem :wink: . Co niektórym się to niestety zdarza. I to przede wszystkim mają na myśli obrońcy świętości. Gość taki jak ty napewno to świetnie rozumie.

Zaiste celna to refleksja, jak na mężczyznę :wink: . Sam tylko gust (i to często słaby) jako jedyny miernik wartości artystycznej to nieporozumienie.

 

Co do nowego Fallout'a myślę, że gra może być mimo wszystko dobra. Chociaż same filmiki są dość słabe. Tylko ta sieczka i sieczka...i sieczka :wink: . Ktoś zauważył, że nie ma w nich żadnych innych akcent.ów, jak np. rozwiązywania zadań na kilka sposobów, zagadek, skradania, zadań niepołączonych z walką itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Zaiste celna to refleksja, jak na mężczyznę :wink: . Sam tylko gust (i to często słaby) jako jedyny miernik wartości artystycznej to nieporozumienie.

masz racje ,jak cos ci sie niespodoba to te kilka innych osob ktorym sie podoba ,beda to mogly nazwac nieporozumieniem :lol2:

 

boze,coraz wiecej wykrzywionych wypowiedzi w tym temacie:poczawszy od "zdradzonych graczy","oszukanych graczy" "szarganej swietosci" zlym i niedobrym developerze az po gust ktory jako miernik wartosci jest nieporozumieniem. :blink: ,ciekawe co trzeba brac na pisanie takich postow :lol2:

 

ps.niech juz wrescie sie pojawi w sklepach F3 to szybciej ten topic stanie sie czytelny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

masz racje ,jak cos ci sie niespodoba to te kilka innych osob ktorym sie podoba ,beda to mogly nazwac nieporozumieniem :lol2:

 

boze,coraz wiecej wykrzywionych wypowiedzi w tym temacie:poczawszy od "zdradzonych graczy","oszukanych graczy" "szarganej swietosci" zlym i niedobrym developerze az po gust ktory jako miernik wartosci jest nieporozumieniem. :blink: ,ciekawe co trzeba brac na pisanie takich postow :lol2:

 

ps.niech juz wrescie sie pojawi w sklepach F3 to szybciej ten topic stanie sie czytelny

z drugiej strony za to mamy osoby które już grę mają za hit... tak jak na onecie piszą w nagłówkach "hit"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony za to mamy osoby które już grę mają za hit... tak jak na onecie piszą w nagłówkach "hit"

+1 otóż to

 

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=44887 :lol2:

 

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=44906

 

Jak morfina jest problemem to już to widzę jak f3 bedzie mroczny i brudny jak stare Fallouty (to tylko przypuszczenia :lol:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

+1 otóż to

 

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=44887 :lol2:

 

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=44906

 

Jak morfina jest problemem to już to widzę jak f3 bedzie mroczny i brudny jak stare Fallouty (to tylko przypuszczenia :lol:).

A by spotęgować mroczny i brudny klimat Bethesda specjalnie nie używa cieni :wink:

 

hehe ja jeszcze dobre komentarze widziałem na

http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t...c&start=210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony za to mamy osoby które już grę mają za hit... tak jak na onecie piszą w nagłówkach "hit"

To znaczy, ze jezeli ktos wstrzymuje sie od komentowania produktu, ktorego nie widzial na oczy, to juz trzeba ironicznie komentowac, ze ma gre za hit? :? Kto nie z nami, ten przeciwko nam?

 

Jak morfina jest problemem to już to widzę jak f3 bedzie mroczny i brudny jak stare Fallouty (to tylko przypuszczenia ).

A od kiedy to w Falloucie sa nazwy istniejacych dragow? Robisz z igly widly.

 

EDIT: ale ten kometarz to mnie rozlozyl :lol:

Not getting Bloody Mess would make you miss out on about 85% of the game according to the Bethesda-run previews.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, ze jezeli ktos wstrzymuje sie od komentowania produktu, ktorego nie widzial na oczy, to juz trzeba ironicznie komentowac, ze ma gre za hit? :? Kto nie z nami, ten przeciwko nam?

costi obczaj chociażby ten link co dał chronicsmoke (niektóre komenty to normalnie rodzynki). Wszędzie sie podniecają ze to bedzie hit itd a przecież nawet w gre nie grali. Średnio mi to przeszkadza bo przecież sam negatywnie oceniam gre przed jej zagraniem. Dla tych co wstrzymali sie od oceny do czasu premiery -> +.

A od kiedy to w Falloucie sa nazwy istniejacych dragow? Robisz z igly widly.

Nie chodzi o to. Chodzi o cenzure. Skoro takie coś nie przechodzi to co dopiero sex,mega przemoc, masa przekleństw w dialogach, albo jeszcze gorsze rzeczy które dało sie zrobić w starych F. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty obczaj w odpowiedzi na jaki post byla odpowiedz chronicsmoke...

 

Nie chodzi o to. Chodzi o cenzure.

Nasz swiat jest coraz bardziej porabany, ale to nie o tym temat. W drugim linku, ktory podales, w pierwszym poscie zreszta, jest wypowiedz PH, w ktorej stoi, ze zmienili tylko to.

 

Zreszta, wepchniecie tej morfiny bylo IMHO bezsensem, i dobrze, ze to zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta, wepchniecie tej morfiny bylo IMHO bezsensem, i dobrze, ze to zmienili.

Akurat to mi sie podobało (tak jak picie wody i że radiacja bedzie miała wiekszy wpływ na nasz organizm) - po prosu morfina to fajna nazwa - mogli dać fajną reklamówkę "more then fine with morphine" :lol:

 

 

Co do zmiany tylko tego - też nie o to mi chodzi! Chodzi mi to, że jak coś takiego jak morfina nie przechodzi (stuka mnie naprawdę jak to sie bedzie nazywać) to jak mają gorsze rzeczy przejść ? To są tylko przypuszczenia ale nie zdziwiłbym sie jakby np. dialogi były bardziej "kulturalne" i sztuczne i takie rzeczy jak fuck off,buzz off raczej nie będą występować. Świat już nie bedzie tak prawdziwy jak w F tylko okrojony z niektórych rzeczy.

Obejrzałem drugi raz te filmiki i naprawdę mam wrażenie jakby to był mod do Obka..

Nie tylko ja to widze (jednemu sie to podoba drugiemu nie :lol:)

Dla mnie to Oblivion w post-nuklearnym klimacie :) Bomba :!: Przypomina mi się Mad Max jak patrzę na te filmiki.

:lol:

bez narkotykow to w ogole nie warto w to grac imo :/

 

luuuuuuuuuuuuudzie...

OMG

->

Co do zmiany tylko tego - też nie o to mi chodzi! Chodzi mi to, że jak coś takiego jak morfina nie przechodzi (stuka mnie naprawdę jak to sie bedzie nazywać) to jak mają gorsze rzeczy przejść ? To są tylko przypuszczenia ale nie zdziwiłbym sie jakby np. dialogi były bardziej "kulturalne" i sztuczne i takie rzeczy jak fuck off,buzz off raczej nie będą występować. Świat już nie bedzie tak prawdziwy jak w F tylko okrojony z niektórych rzeczy.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole mam nadzieje ze beda dialogi bo jestem nastawiony "dialogi" z poziomu diablo. Narazie przygotowuje sie na fpsa z free roamingiem i elementami rpg. Jezeli bedzie lepiej to super, jezeli nie to mam nadzieje ze przynajmniej te elementy ktore bylo widac na filmikach beda dopracowane i bedzie sie w to przyjemnie gralo. Ile mozna plakac "co by bylo gdyby...". Jestem pewien ze gdyby zamiast "3" w nazwie bylo "post nuclear first person shooter" to lamenty by byly dokladnie te same. Najlepiej imo bylo by zamknac ten temat i otworzyc nowy jak juz wyjdzie gra, bo od e3 to byly tu chyba dwa posty z nowymi informacjami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez narkotykow to w ogole nie warto w to grac imo :/

 

luuuuuuuuuuuuudzie...

Przeciez beda dragi, czytajcie ludzie newsy ze zrozumieniem :mur:

 

Poszlo o to, ze jeden z nowych srodkow w grze nazywal sie Morphine i przyczepila sie do tego australijska cenzura. Zmienili wiec jego nazwe, we wszystkich wersjach, na Med-X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez beda dragi, czytajcie ludzie newsy ze zrozumieniem :mur:

 

Poszlo o to, ze jeden z nowych srodkow w grze nazywal sie Morphine i przyczepila sie do tego australijska cenzura. Zmienili wiec jego nazwe, we wszystkich wersjach, na Med-X.

Przecież to była ironia ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

more then fine with morphine" celnie yuuCom IMO bardzo w klimacie Fallout

 

trochę nie pomyśleli bo gdyby specyfik nazywał się np. właśnie More-Fine to wszyscy wiedzieli by o co chodzi ale nikt nie mógłby sie do tego przypieprzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, ze jezeli ktos wstrzymuje sie od komentowania produktu, ktorego nie widzial na oczy, to juz trzeba ironicznie komentowac, ze ma gre za hit? :? Kto nie z nami, ten przeciwko nam?

Masz konsole w podpisie = jestes podejrzany o bycie fanatykiem Obliviona :)

A z ta cenzura to chyba tych ludzi od oceniania gier powalilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie jak jedna wielka banda starych bab na jakimś targowisku, nikt w tę grę jeszcze nie grał wiec po co na zapas jęczeć że jest tak a nie inaczej, że ja bym chciał by było srak albo owak. Naprawdę nie rozumiem co wy ludzie musicie się dowartościowywać tym że lubicie fallouta 1 czy 2 jak taki idealny ten fallout jest to w niego cały czas grajcie, może wtedy się orginalni wyróżnieni itp poczujecie... ja poczekam aż zagram w tę grę i wtedy napiszę czy fallout 2 mi się bardziej podobał czy mniej, poza tym styl rozrywki to tylko mała część klimatu na który składają się różne elementy, z których najważniejsze to fabuła, świat gry, i ten specyficzny humor - moim zdaniem przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości, co ma wspólnego popularność rocznego filmiku z youtube z potencjalnym sukcesem gry, która miała być wydana w okolicach 2003 roku?

 

http://pl.youtube.com/watch?v=1uuDKrY7eW0 227tys wyświetleń...

Hmm, moze to ze filmiki z "nowego" Fallout 3 maja po 500tys wyswietlen po paru tygodniach obecnosci na youtube ? Chyba nie chcesz mi wmowic, ze Fallout 3 w takiej formie jaka serwuje bethecostam nie sprzeda sie lepiej niz jakies "biedne" 2D, czy co najwyzej pseudo 3D ? Taka prawda niestety. Tez bym chcial Fallout 3 na engine takim samym jak Fallout 1 i 2, tylko kto to pozniej z tych amerykanskich 12tolatkow kupi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym chcial Fallout 3 na engine takim samym jak Fallout 1 i 2, tylko kto to pozniej z tych amerykanskich 12tolatkow kupi...

Gwoli ścisłości to choć mi mocno dynda "juesej" to uważam ,że odnoszenie się tylko do nich jest błędem.Już widzę jak choćby u nas się na to rzucają 12 czy 16 latki :wink: .To tak ku zastanowieniu -nie tylko w Stanach coś się zmieniło i nie tylko tam populizm tryumfuje....Osobiście nie widzę nic złego w wypasionej grafice ale oczywiście to tylko część gry i to wcale nie najważniejsza.Po nieco zwiędłym IMO balonie Stalker CS(bugiiiii.....!) teraz napięcie oczekiwania przenoszę na F3.... :wink:

A w przypływie szczerości to mimo ,że jestem 12latkiem x3 niestety to też nie chciałbym już starocia graficznego typu F1 i F2.Owszem -chcę pełno klimatu (i nie mam ochoty na kolejnego Soldier of Fortune pod pozorem legendy) ale dobra grafika go wcale nie blokuje -to kwestia umiejętności dobrania proporcji.Nie musi to być mega hiper wypas ale takich plastusiów jak tamto to już chyba mi styka :sad: .No i jeszcze jedno -niekoniecznie robiąc grę na tym starym engine zachowaliby grywalność.Bo to przecież nie zasada ,że silnik warunkuje klimat....Ktoś powie "nie jesteś prawdziwym graczem" i "nie szanujesz legendy"?A ja to mam.... :wink: .Przecież kupuję i gram dla własnej przyjemności :D .Dla mnie Wiedźmin i Asasyn czy nawet Oblivion pokazały ,że może być i ładnie i miodnie.Że nie wspomnę o innych tytułach....

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A slyszales kiedy slowo "reklama"?

 

Poza tym to chyba nie dziwne, ze ludzie ogladaja filmiki z F3, ktory wyjdzie, a nie roczne techdemo dawno zapomnianego projektu?

Nie wiem jak by VanBuurena reklamowali, to i tak ci co sie podniecaja F3 by powiedzieli, ze to kiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...