Skocz do zawartości

YogiCK

Stały użytkownik
  • Postów

    5136
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez YogiCK

  1. Wiem że Rabat to stolica Maroka 😉 ale jakiś rabacik na https://www.x-kom.pl/p/1181953-notebook-laptop-156-hp-255-g9-ryzen-5-5625u-16gb-512-win11.html by się nie znalazł? Miał bym fajny prezent dla swojej kobiety 😉
  2. YogiCK

    kope lat ;)

    Portal prężnie działa, ale forum to cień cienia tego co było dawniej, niestety.
  3. https://www.olx.pl/d/oferta/laptop-hp-probook-440-g5-14-i5-4-rdzenie-16gb-ram-ssd-CID99-IDRk0G3.html Ciut ponad twój budżet ale możemy się dogadać.
  4. https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/autoruns
  5. YogiCK

    kope lat ;)

    Oj dawne czasy... Duron 1600MHz z odblokowanym cache L2 z 64KB na 256KB, Radeon 9550 właśnie od Gigabyte z BIOSem od 9600XT, ECS K7S5A Pro z FSB 180MHz. Nie to co teraz.
  6. Gdzie się podziały Tamte czarnuchy... Obudowa co prawda czarna jak u rasowego niggera, ale brak temu wszystkiemu finezji dawnych czasów.
  7. Panowie, coś szybkiego 16GB 30-40zł możecie polecić? Wstępnie rozważam https://www.ceneo.pl/29108668 ale może coś innego się trafi?
  8. uTorrent 2.2.1 nadal bardzo dobrze sobie radzi, a nie ma w nim jeszcze całego syfu reklamowego.
  9. Nie dał by radę nagiąć budżetu 50-100zł? Bo rozważam pozbycie się swojej stacjonarki na części, na handel był by i5-2310 i Asus P8P67 Pro.
  10. http://www.horstmuc.de/wpop.htm http://alastria.com/software/7stacks/ Zależy czy chcesz maksymalnie proste menu, czy takie z fajerwerkami graficznymi.
  11. Nie, nie podłączysz.
  12. Super PI na Androida - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rhmsoft.pi LG Optimus One P500 (single core ARMv6 Qualcomm MSM7227 600MHz @ 787MHz, 512MB RAM, LCD 3,2" 320x480, Oxygen ROM 3.0 bazujący na Androidzie 4.0.4, CPU governor smartassv2):
  13. Szukaj gratów na podstawkę Intel 1155. Core i5 2300 lub 2400 jest do upolowania za około 300zł, płyta główna jakaś podstawowa OEM MSI/Medion to około 200zł. Z eBay możesz robić zakupy skoro nie kupujesz w Polsce?
  14. Czeka cię też wymiana RAMu i zasilacza.
  15. Ten Phenom do tej płyty to kiepski pomysł, oprócz tego że oferuje taką sobie wydajność, to ten Gigabyte ma za słabą sekcję zasilania CPU żeby go udźwignąć. Zbieraj lepiej na zmianę platformy. Ile był byś w stanie wydać na upgrade? EDIT: na tej płycie on nawet nie ruszy, za wysokie TDP - http://www.gigabyte.com/Support/GetCpuList/?Value=2818&Type=Product
  16. W ustawieniach sterownika drukarki na komputerze sprawdź czy nie masz ustawionego oszczędzania.
  17. Nie. Różnica w taktowaniu to ~170MHz, a musisz dopłacić 2x więcej kasy.
  18. Ewentualnie biurko nie ma jakichś otworów / rurek żeby zaczepić hub za pomocą opasek zaciskowych?
  19. Magnes mu nie zaszkodzi, ale nie lepiej użyć jakiegoś samoprzylepnego rzepu?
  20. [ot] Niektórzy potrzebują trochę więcej czasu żeby wczuć się w klimat tego forum ;)
  21. YogiCK

    Vivaldi

    Przywracanie sesji jest przecież wbudowane w przeglądarkę. A synchronizacji póki co nie ma i raczej nie prędko będzie, niezbędna do tego infrastruktura to jednak dość spory koszt na który póki co nie mogą sobie pozwolić.
  22. Robi też Lenovo, Dell itd. Poszukaj czy nie ma do tego laptopa jakiegoś modyfikowanego BIOSu z usuniętą tzw. whitelistą.
  23. Ok, mój błąd, aczkolwiek tak czy siak matryca dobra. Firma sprawdzona, sam od nich w październiku kupowałem swojego LP2465, zrealizowali zamówienie błyskawiczne, sam monitor przyszedł dobrze zapakowany i w bardzo dobrym stanie.
  24. Patrząc na to że za ~220zł można kupić 23" SPVA 1920x1200 HP L2335 w dobrym stanie, nie widzę sensu siedzenia na 1280x1024.
  25. Automatycznie powinien być wykryty przez płytę główną i Windowsa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...