Skocz do zawartości
Pawciu

Wentylator 120mm

Rekomendowane odpowiedzi

spoko, tylko żę ten sklep to jakaś poraszka ani ceny ani do kozsyka nie mżna dodać, tak jak biuro24 sławtetne - raczej tam nie zamówię.

Dzięi za chęci.

 

Może Tom Raven będzie miał, mam nadzieję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1448980[/snapback]

wejdz najpierw na adres http://online.bestcom.com.pl - zarejestruj sie i zaloguj i bedziesz mial koszyk oraz ceny :D

 

 

 

ja szukam na allegro goscia ktory ma tanie wentyle 120x120mm oraz Arktic Silent 2 TC czy jakos tak bo chcialbym aby transport wyniosl jak najmniej ale znalesc nie moge... a potrzebuje 1x 120x120mm oraz 5x 80x80mm z tym calym czujnikiem :P

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam leki dylemacik, czy brać tego Nexus-a, czy może jednak tą Akase? Nexusa strasznie chwalicie, Akasę już mniej... Z tego co wiedzę Akasa jest ciut lepsza i tylko o ok 10 zł droższa od Nexusa, a i chyba wygląda ładniej /rzecz gustu/.

 

Nexus 120mm:

--------------------

22.8 dB

36.87 CFM

 

Akasa 120mm:

--------------------

18.0 dB

44.8 CFM

 

Chcę kupić 120-dziestkę i ma ona chłodzić memki + mofesta - docelowo ma stanąć Freezerku 64.

Co lepszke, cena nie gra roli... Z góry Papsty odpadają bo są brzydkie, mam szybkę w budzie i coolerek ma być COOL :wink:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam Akasy, ale ja mam dwa Nexusy 120mm i moge smialo powiedziec, ze sa nieslyszalne, a dodac musze, ze jestem maniakiem cichej pracy kompa. A i wydajne tez sa.

Edytowane przez Recall1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam Akasy, ale ja mam dwa Nexusy 120mm i moge smialo powiedziec, ze sa nieslyszalne, a dodac musze, ze jestem maniakiem cichej pracy kompa. A i wydajne tez sa.

1464119[/snapback]

Masz je podłączone przez molexa i chodzą na FULL-a?

 

Czy ktoś wie gdzie można dostać jeszcze Nexus-y 120mm, bo na Allegro pusto...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś te Nexus-y były u mojego kumpla w sklepie, spytam się jego we wtorek i dowiem się czy będzie je jeszcze miał.

 

Akasa 120 - nawet, nawet tylko trzeba ją odizolować od obudowy bo wibrują

Nexusy 120 - były leko głośniejsze i słabiej wiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tanio... ale te wiatraki nie naleza do najcichszych... chyba, ze komus to nie przeszkadza to beda spoko, bo wieja niezle (mam niebieskiego, ale nie uzywam ze wzgledu na wspomniana "wade")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1480021[/snapback]

ja wlasnie zamontowalem 2 te wentyle z boku budy..jeden wieje na procka a drugi na grafe/mostek..rzeczywiscie cihcutkie to one nie sa..ale nie sa tez jakos niesamowicie glosne...przewiew robia baaarrrddzzoooo ladny..

 

teraz w stressie na mostku/otoczeniu grafy mam 30C (pod primem)..bez nich temp dochodzila nawet do 45C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt prawie nie pisze o PAPST`ach 120 mm ??? Mam takowe 92-ki i tak jakbym ich nie miał :) więc niedługo 120 będą u mnie.

A jak szanowni Panowie i Panie z filtrami przeciwkurzowymi ???

Stosuje u siebie na te 92-ki i powiem że co 4-5 dni musze je "wytrzepać" ale wolę TO niż abym "to coś z filtru" miał w środku budy i na pewno wentylek pokręci się znacznie dłuzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie już lecą 120 i 92 PAPST`a + filtry + regulator AEROGATE3

Więc niebawem nie usłyszę już mojego kompa :)

 

EDIT

No i juz sa w kompie :):):) Panel spełnił swoje zadanie - z wichury zrobił zefirek a w budzie parę stopni mniej :)

Edytowane przez hassanbey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moze mi ktos powiedziec czy warto kupic NoiseBlocker SX1 Blue (120 mm), czy on jest faktycznie taki dobry za te pieniadze. [mysle by go wsadzić na Thermalright XP-120]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiam sie nad :

 

AeroCool Turbine Fan 120mm

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=58877845

 

Wyglada ciekawie i paramerty tech, tez sa niczego sobie.

 

tu recka:

 

http://futurelabs.pl/index.php?option=com_...id=255&Itemid=1

 

czy ma ktos moze, bo zalezy mi fachowej radzie :lol:

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zalezy ci bardziej na wygladzie, ciszy, czy moze przeplywie powietrza? Bawilem sie tym wentylem i poza niebieskimi ledami (ktore nie kazdemu pasuja..) bardzo ladnie sie prezentuje.

Jezeli interesuje cie cisza/wydajnosc/cena to tylko i wylacznie:

GlacialTech SilnetBlade 120mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie sprzedają te wentylatory?

Nexustek D12SL-12

1500570[/snapback]

Macin, w Polsce nikt ich nie ma. Najblizej Czechy lub Słowacja ale nie mam pojecia czy wysylaja do nas i jak z płatnoscia.

Ja najpewniej bede sprowadzal Yate-Loon'y z USA. Przy pięciu sztukach wychodzi $7/sztuka + przesylka ~$15 tylko nie wiem jak wyjdzie z cłem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macin, w Polsce nikt ich nie ma. Najblizej 1587213[/snapback]

 

To jesli ktos jest zainteresowany nexusami, niech skrobie do nich, bo moj angielski jest tragiczny, nie mowiac juz o czeskim :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje doswiadczenie z akasa 120 jest takie: wiatrak na 12v jest ciuchutki pusic go na 10 bedzie nie zle ale mam drugi wiatrak 120 no name za 30zyli :) i on puszczony na 5v wieje duuuuzo mocnije niz akasa na 12:) a jest tak samo nieslyszalny pozdrawiam.

a i nie wkladajcie paluchow w akase te lopatki sa naprade ciezkie ;)

Edytowane przez Toxiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy Tt Thunderblade 120mm.

W jaki sposob je podlaczacie do kompa ?? bo one maja tylko wtyk 4pin czyli ala molex. A jak sie ma 2 lub wiecej to troche szkoda zuzywac na nie kilka molexow od zasilacza :? Stosujecie jakies przejsciowki ?? Czy moze laczycie po kilka do 1 molexa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...