Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moglby zapodac DZIAŁAJACY link do tej konferencji sony? :)

1454692[/snapback]

 

Wystarczy troche poszukac ale coz jak tobie sie nie chce to masz tutaj linka:

 

rtsp://a1368.m.akastream.net/7/1368/5372/1/gamespot.download.akamai.com/5372/netshow/gslive/2005/05/2stream_sonypress_e305_hi.wmv

 

 

Wklej to bezposredno do falshgeta mi bez problemu sciaglo wiec tobie tez powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj cała konferencja SONY w wysokiej jakosci do zassania przez ciec torrent

(polecam Bitcometem lub azureusem)

 

http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3333408

 

całosc wazy około 900MB ale to długa prezentacja i jakosc b.dobra duzy obraz nie te pudełko od zapałek co w streamingu , ja sobie sciągnąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. typowy fanboy  :lol:

1455434[/snapback]

Weź ogarnij w ogole -_-. Nie będę wierzył w tabelki ze strony fanów X-boxa, w ktore pokazana jest wyższość konsoli billa nad PS3, tak samo jak nie uwierze w tabelki ze strony fanów PS3, w ktore będą pokazywać ze PS3 jest lepsza. Myślenie racjonalnie to nie jest funboyostwo. Wez najpierw naucz się co to słowo oznacza.

Która z konsol będzie lepsza okaże się na starcie, jak i po kilku latach wiec funboyami moge nazwać tych wszystkich latajacych po forum z tabelkami i wykresami, pokazującymi, która konsola jest mocniejsza. Mozna podać raz specyfikacje, podebatować i juz, ale pieprzenie i wróżenie z fusów na temat wydajności jest tyle samo warte, co to, że powiem iż Gacek bedzie najmocniejszy, bo zrobie sobie tabele.

 

Niby SKĄD ONI MOGĄ MIEĆ te wyniki do tej tabeli? Wzieli konsole billa, PS3 voltomierz i zmierzyli? Wiec zastanów się kto jest funboyem.

 

Myśl racjonalnie a nie szastasz określeniami.

 

Nie kupie konsoli patrząc na jej moc, a na tytuły, które mnie bardziej interesują, a jak mnie bedzie stać to dokupie drugą.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie po obejrzeniu filmiku anonsujacego MGS4 <jupi> na PS3 to zdecydowanie ta konsole kupie w pierwszej kolejności. Tak sie ucieszyłem ze z wrazenia poraz n-ty przejde sobie mgs2 :D a mgs3 zostawie jako deser :D :D Sam filmik bardzo polecam - dość zabawny klimat ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie po obejrzeniu filmiku anonsujacego MGS4 <jupi> na PS3 to zdecydowanie ta konsole kupie w pierwszej kolejności. Tak sie ucieszyłem ze z wrazenia poraz n-ty przejde sobie mgs2 :D a mgs3 zostawie jako deser :D :D Sam filmik bardzo polecam - dość zabawny klimat ma :D

1455605[/snapback]

A zapodaj linka dzieki ktoremu bede sobie mogl sobie ten filmik mgs4 sciagnac nad dysk jesli takowy jest. Pozdro for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dopiero teraz zajrzałem do tego działu i widzę świetne wątki o konsolach. Ja się właśnie zdecydowałem na PS3 ze względu na nowego Metala. Co prawda ten filmik jest genialny i zabawny, ale to tylko taki dowcip, chociaż fani już snują domysły i szukają ukrytych znaczeń. Kojima powiedział że w tym trailerze zawarte jest dużo prawdy o nadchodzącym MGS4. Ciekawe tylko czy pojawi się Raiden, bo z trailera wynika że tak.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dopiero teraz zajrzałem do tego działu i widzę świetne wątki o konsolach. Ja się właśnie zdecydowałem na PS3 ze względu na nowego Metala. Co prawda ten filmik jest genialny i zabawny, ale to tylko taki dowcip, chociaż fani już snują domysły i szukają ukrytych znaczeń. Kojima powiedział że w tym trailerze zawarte jest dużo prawdy o nadchodzącym MGS4. Ciekawe tylko czy pojawi się Raiden, bo z trailera wynika że tak.

1455764[/snapback]

Będzie Raiden, bedzie Solid Snake, będzie Meryl, bedzie VAMP, Ocelot, Otacon i BIG BOSS! oraz jedna kobieta z plakatu, o której nikt nic nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Raiden, bedzie Solid Snake, będzie Meryl, bedzie VAMP, Ocelot, Otacon i BIG BOSS! oraz jedna kobieta z plakatu, o której nikt nic nie wie.

1456078[/snapback]

Czyli cała śmietanka towarzyska :mrgreen: wprawdzie grałem tylko jedynke, a pozostałych części na oczy nie widziałem, to wiem, że to jedna z najbardziej miodnych gierek (według mnie). I niewarzne, czy przechodzisz ją trzeci raz, czy trzydziesty. To się nazywa miodność.

P.S. Dokładam się do prośby o podanie linka do tego filmiku.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie ten trailer z E3 ale jakość jest taka sobie. Jakby ktoś znalazł w lepszej jakości to proszę podać linka.

 

I zgadzam się w 100%. Te gry można przechodzić po 100x i w ogóle się nie nudzą ! Na razie grałem tylko w pierwsze dwie części na PC bo nie mam jeszcze PS2. I choć jedynka jest zdecydowanie lepsza, to przy dwójce bawiłem się troszkę lepiej, tyle tam miodu że szok.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak zarowno cpu jak i gpu x360 wypadaja lepiej, znacznie lepiej

az sam sie zdziwielm czytajac ten art.

zapraszam to zapoznania sie z nim.

1456635[/snapback]

]

 

 

Az dziwi mnie fakt z jakim przekonaniem uwierzyles w ten artykul. Ja w obiektywnosc tego artykulu bardzo watpie tymbardziej, ze skad oni nagle z takim artykulem wyjechali i jakimis obliczeniami. Buhahahaha Czyzby Bill sypnal kasa? .

Cala prawda wyjdzie w praniu czyli uzytkowaniu konsol a takie obliczenia moga sobie wsadzic. I jeszce raz poowtazam watpie w wyzsza wydajnosc x-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dla mnie wydaje się smieszne to wróżenie z fusów. Konsole i ich moc zobaczymy po lunchu obu. Konstrukcje są rózne i na temat danych podanych przez SONY i M$ nic nie można wywnioskować. Równie dobrze mogli wsadzć baromierz do konsoli i zobaczyć w której jest większe ciśnienie, albo zobaczyć przy której konsoli różczka do ścieków wodnych bardziej się wygina. Pozatym, skąd oni mieli konsole do testów. Poza producentami nikt narazie takowych nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to jasne jak słońce że to gry decydują o wszystkim. Gdyby PS3 był 10x wolniejszy od Xboxa 360 to i tak jest u mnie na wyższej pozycji właśnie ze względu na tytuły jakie tam wyjdą. Ale uważam że konsole mają równe szanse a porównywanie ich mocy to troche bez senu bo się sporo różnią (w archtekturze).

 

BTW: Oglądałem ten filmik reklamowy MGS4 i myślałem że posikam się ze śmiechu :D :D :D. Kojima to by sie nadał do robienia komedi :). Tak, z filmiku wynika IMO wrost że będzie Raiden i wynika (już nie tak wprost) że może być on obok Snake'a głównym bochaterem, kto wie czy nie grywalnym! Kiedy Snake odchodzi ze stołka o nazwie "MAIN CHARACTER" widzimy Raidena wracającego na górę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczjnego gdyby nie to co słyszymy w tle gdy widzimy napis na dole ekranu że gra powstaje i że w fimiku nie ma nic z MGS4 a słyszymy kogoś biegnącego (Raiden pewnie) i siadającego na krześle (ten charakterystyczny dzwonek jak poczas siadania innych) ale nie wiadomo na jakim krześle usiadł (pewnie na tym samym co Snake). Zresztą juz nawt gdy widzimy Raidena i Snake'a biegnących do krzesełka a potem siedzących razem na nim (każdy na połowie) to już mówi samo przez się, że muszą podzielić się rolę głównego bochatera. Z kolei fakt że Snake dokopał Raidenowi IMO ma oznaczać, że mimo wszystko to właśnie Snake będzie tym "główniejszym" bohaterem.

 

Tak uważam ale to są moje własne rzeczy wychwycone z filmiku...

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak zarowno cpu jak i gpu x360 wypadaja lepiej, znacznie lepiej

az sam sie zdziwielm czytajac ten art.

zapraszam to zapoznania sie z nim.

1456635[/snapback]

Przejmujecie sie jakimś artykułem który został napisany przez jakiegoś gościa z Microsoftu. Gdyby Sony napisało takie samo coś to by wyszło że PS3 jest mocniejsze, a o tym co jest mocniejsze dowiemy się dopiero po premierze oby konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, ma ktoś link do stronki, gdzie można ściągnąć trailer z MGS4?? Jeśli ktoś go podawał, to musiałem przeoczyć :-| .Będę bardzo wdzięczny jak ktoś poda. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, ma ktoś link do stronki, gdzie można ściągnąć trailer z MGS4?? Jeśli ktoś go podawał, to musiałem przeoczyć :-| .Będę bardzo wdzięczny jak ktoś poda. Dzięki.

1458452[/snapback]

ludzie... www.ign.com... tam zawsze są filmy... a jak nie to , to www.gamespot.com ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: ludzie śmiech na sali-stronka z logo x360 i głupoty np:że 7 jednostek jest bez cache i że przepustowość redwooda jest mniejsza od zastosowanej w x360 pffff i tyle...Bill Gej i jego tanie chwyty są dobre dla "rozgarniętych amerykańskich" dzieci szukających rozumu w necie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wracejąc do MGS-a. Obejżałem ten trailer. Zawodowy!! P.S. ING oraz GAMESPOT wymagają rejestracji, albo ja mam coś zrąbane. Ale mam małę pytanie. Widziałem tylko MGS1, a tam Snake był ogolony. Kiedy zapuścił tą brudkę, tzn. w której części??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wracejąc do MGS-a. Obejżałem ten trailer. Zawodowy!! P.S. ING oraz GAMESPOT wymagają rejestracji, albo ja mam coś zrąbane. Ale mam małę pytanie. Widziałem tylko MGS1, a tam Snake był ogolony. Kiedy zapuścił tą brudkę, tzn. w której części??

1459557[/snapback]

Snejku miał już brudkę (ale raczej małą) w MGS2 Sons Of Liberty. Tak naprawdę koleś który jest w tym trailerze to "model" z MGS3 a tam gramy[spoiler jak ktoś nie wie i nie chce sobie psuć ewentualnej zabawy] nie Solid tylko Naked Snakem a on to już brodę ma jak trza :). Ale że wyglądają tak samo to co za różnica[PO SPOILERZE].

 

Co do IGN to ja się tam rejestrowac nie musiałem (owszem, do bardziej "zaawansowanych" rzeczy potrzeba sie zarejestrować ale np. filmiki są za free, chyba że jakieś w full wypas rozdziałce to inna sprawa). Ja jak chcę coś z gry od IGN to wchodzę na ich stronkę, w ich szukajce podaję nazwę gry i walę ENTER (na klawierze :) ). Pokazuje się (albo i nie) lista rzeczy najbliższych tego co wpisałeś a obok każdej pozycji widać z jakiej platformy to jest oraz mozliwe opcje np. Screeshots albo Movies. Szkoda że filmiki w wmv są tylko w rozmiarze 320x240 a jedynie pliki MOV w 640x480 (osobiście nie lubię Quick Time'a...nic rewelacyjnego a pliki dużo ważą). Aby ściągnąć plik MOV wystarczy kliknąć na "Download" ale żeby ściągnąć pliki wmv najpierw trzeba kliknąć na "view" a w nowo otwartym oknie, na dole jest taki przycisk do siciągnięcia (chyba też download albo download the movie). Klikasz i w nowym oknie już nie można się zgubić ;).

To taki malutki FAQ...jakby ktoś miał problemy ;). Jeżeli szukacie filmików, screenów czy informacji z MGS (nie ważne jakiego) to zapraszam na http://www.metalgearsolid.pl IMO jedna z najlepszych polskich stron o MGS która gdy tylko coś ciekawego na jaw wychodzi zaraz o tym pisze.

 

Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: ludzie śmiech na sali-stronka z logo x360 i głupoty np:że 7 jednostek jest bez cache i że przepustowość redwooda jest mniejsza od zastosowanej w x360 pffff i tyle...Bill Gej i  jego tanie chwyty są dobre dla "rozgarniętych amerykańskich" dzieci szukających rozumu w necie :lol:

1459426[/snapback]

 

Co ciekawe na frazpc tez o tym pisza w skrocie a do dalszej czesci artykulu odsylaja na strone xboxonline.pl. Calkowicie sie z toba zgadzam. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jaieś pewne info czy PS3 będzie można podłączyć do zwykłago TV (NIE HD). Bo ta konsola jest na mojej potencjalnej liście zakupów w przyszłości ale jak mam do tego TV zmieniac to już nie jest różowo. I czy pojdzie na zwykłym 4:3 (bo ponoć gry maja być w 16:9)? Jestem ciekaw jak by to wyglądało, jak to rozwiążą, że niby przeskalują? A, no i czy mając TV wspierający HD do 720p max nie będzie problemów z odpalaniem gier w 1080i/p (raczej wątpie by takie w ogóle powstały ale...)?

 

Tak czy inaczej zrobiłem małe obliczenia (które pewnie nikomu się nigdy nie przydadzą ale co tam :) ) dotyczące tego, jaką przekatną obrazu ma materiał w formacie 16:9 odpalany na TV w 4:3 (z paskami czarnymi u góry i dołu). Obliczenia w trzech różnych przekątnych "wyjściowych" a mianowicie 14",20",28" mówią same za siebie-można samemu policzyć jaką przekatną będzie mił taki obraz na waszym TV/monitorze.

Wystarczy że przekątną natywną(tą podstawową) podzielicie przez liczbę 1,089 a wynik bedzie właśnie przekatną obrazu 16:9 w obrazie 4:3....Nadążacie ;)? Oczywiście jest pewnien margines błędu (m.in dlatego że nie cały ekran widzicie bo jego boki są schowane pod obudową TV/monitka).

Te oblicznia są w miarę dokładne (2 miejsce po przecinku) ale jak się gdzieś rypłem to sorry ;). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to, ze wszystkie prezentowane filmiki na E3, a dot. PS3 to jednak prerendery, a to co mogli puscic zapuszczali na SLi...szkoda...RSX jest caly czas w trakcie projektowania, tak wiec na dzien dzisiejszy sony nie ma nic, a wszystkie spekulacje dot. wydajnosci, jakosci grafiki, itd itp na njblizesze pol roku mozna sobie wlozyc...miedzy bajki...link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe wiedzialem ze to rendery ze stacji graficznych... :lol: Przeciesz jeszcze nie maja konsoli gotowej <_<

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"It's basically a representation of the look and feel of the game we're trying to make,".

cytat z wywiadu ...czyli to jest po prostu nazwijmy to film koncepcyjny ktory miał byc symulacją tego co próbują zrobić / do czego dążą programisci i graficy GUERILLA ..jako ze GPU jescze fizycznie nie istnieje, a i devkity siłą rzeczy nie są do końca odpowiednikiem hardware-u konsoli więc na potrzeby targów zrobiono małe oszustwo i pod tytulem "Killzone2" zostal wyprodukowany i wygenerowany na stacjach graficznych firmy Axis Animation.

 

wyscigi samochodowe na 2 filmiku tez na bank są renderingiem , natomiast boks jest puszczony zapewne na 2 kartach w SLI, podobnie jak UNREAL 2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...