Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

' date=' 9 Lis 2005, 09:55' post='1746134']

I jak tu sie nie denerwowac ?? premiera znowu przesunieta, na ultimie.pl pisze teraz ze bedzie 18 :/ (sic!)

tez to zauwazylem :/ chyba sobie leca za przeproszeniem w ch*** :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

Witam.

 

mam dwa pytanka

 

czy wyszedłu już jakiś patch do call od duty 2 i jakie są waszym zdaniem najlepsze stery dla ATI, konkretnie x800GTO2@x850XT PE??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.11 lub 5.10a. Po zaaplikowaniu tego autoexec'a gram w 1280x1024 z AAx2 lub bez (w zależności od misji ;)) w dx9.0 i jest płynnie (choć karta musi być ustawiona prawie na max'a: c570, m1220.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi pomoc! otóż, grałem sobie przed chwilą w SP (w celu ukończenia gry i na dobre uruchomienia MP ;)) no i pupa, bo w jednym miejscu (tam gdzie wskazuje radar na mapie) nie wiem co mam zrobić. (po wciśnięciu TAB jest tylko wzmianka o zabezpieczeniu miasta (Secure the town of W*** - miasto na W, nie pamiętam))

 

oto cała sytuacja na filmiku: http://media.putfile.com/pomocy

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi pomoc! otóż, grałem sobie przed chwilą w SP (w celu ukończenia gry i na dobre uruchomienia MP ;)) no i pupa, bo w jednym miejscu (tam gdzie wskazuje radar na mapie) nie wiem co mam zrobić. (po wciśnięciu TAB jest tylko wzmianka o zabezpieczeniu miasta (Secure the town of W*** - miasto na W, nie pamiętam))

 

oto cała sytuacja na filmiku: http://media.putfile.com/pomocy

Szczerze mowiac to nie wiem, o co chodzi :|. Moze cos po drodze zapominasz zrobic :?: Moze pokrec sie w dalsze strony, bo zauwazylem, ze zolnierze chodza za Toba... Takze polaz, gdzies, moze gdzie niegdzie niemiec zostal, i chodzi o to, abys wszystkich zabil. Przejdz cala mape w dlugosci i problem powinien sie rozwiazac, a jak nie to wtedy blad gry :?. Jeszcze nie dotarlem do tej misji, takze nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero skończyłem gierkę na veteranie. Momentami było ciężko, ale udało się.

Właśnie miałem teraz tą misję, w której pomocy potrzebuje AAF. Tam chodzi dokładnie o wyczyszczenie z niemców miasta. Niby po wysadzeniu czołgów powinni mieć swój punkt oporu tylko w tym jednym miejscu. Ale tam gdzie jeździł czołg sporo ich łaziło, może któryś się gdzieś ostał. Tak jak mówi M@ły zwiedź to miasto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem.

w misji:

June 5 ,1944,2100 hrs

Aboard the Huś Amstergam

overeast, rugh seas, 57F

PC jak niżej , po wgraniu tej misji dobiegam do muru i komp mi sie restartuje i tak cały czas.Ręce mi opadają .Pc stabilny więc żadne tam ustawienie nie wchodzi w rachubę ,nawet na defaultowym ustawieniu to samo.Quake4 -skończony bez zająknięcia na full detalach ,a tu co bym nie ustawił w opcjach tej gry i tak jest restart ,i to w jednym punkcie.Myślę iz jakiś chyba patch jest potrzebny czy ktoś może spotkał się już z tym problemem!!!! kieruję pytanie do użytkowników AMD 64.!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nie wiem, o co chodzi :|. Moze cos po drodze zapominasz zrobic :?: Moze pokrec sie w dalsze strony, bo zauwazylem, ze zolnierze chodza za Toba... Takze polaz, gdzies, moze gdzie niegdzie niemiec zostal, i chodzi o to, abys wszystkich zabil. Przejdz cala mape w dlugosci i problem powinien sie rozwiazac, a jak nie to wtedy blad gry :?. Jeszcze nie dotarlem do tej misji, takze nie powiem.

właśnie problem polega na tym, że ja już nawet misję zaczynałem od nowa, i nic. lol. e tam czas na multiplayer B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie problem polega na tym, że ja już nawet misję zaczynałem od nowa, i nic. lol. e tam czas na multiplayer B)

Jeden kolego potwierdzil to co Ci napisalem:

Dopiero skończyłem gierkę na veteranie. Momentami było ciężko, ale udało się.

Właśnie miałem teraz tą misję, w której pomocy potrzebuje AAF. Tam chodzi dokładnie o wyczyszczenie z niemców miasta. Niby po wysadzeniu czołgów powinni mieć swój punkt oporu tylko w tym jednym miejscu. Ale tam gdzie jeździł czołg sporo ich łaziło, może któryś się gdzieś ostał. Tak jak mówi M@ły zwiedź to miasto...

Czyli jednym slowem, jak juz jestes w tym miejscu, gdzie nie wiesz co robic, laz po calym miescie, w kazdy zakatek (bo siedza za sciana i beda tak stali do jutra) jak wszystko sprawdzisz, idz do miejsca na kompasie, napewno misja zostanie skonczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gram w misji amerykanów gdzie trzeba położyć zieloną flare na dachu bunkra.Gdzie jest ta flara ?

 

Gram na veteranie.

 

Pomoże ktoś ?

 

THX

musisz wejsc na dach tego bunkru i tam zauwazysz taki zolty granat, podchodzisz do niego naciskasz F i robi sie zielono :P Edytowane przez sadam^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kurde nie do przejścia! dwóch kolesi z wyrzutnia rakiet na dachu dwóch na ziemi i jeszcze czołg! A ja jade jakims [ciach!]em z kiepawym działkiem!

Dołączona grafika

nawalaj z broni zwykłej a nie tego działa na samochodzie, a tak w ogóle to tu się dopiero zacznie zabawa z tymi bazookami :rolleyes:

 

co do tej misji gdzie ugrzęzłem, to zacząłem od 2 misji wstecz od tej i się udało, nawet się nie spodziewałem...że to już koniec! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gre przeszedlem jest boska!!! ale jak dla mnie za krotka ( dodam ze przechodzilem ją tydzien!!) no i dzis zaczolem grac od nowa i troche te spadki fps wkurzaja wiec wszedlem sobie w configa players->save->config i tam gdzie pisze dx9 wpisalem dx8 i o dziwo cos sie stało bo mam o kilka klatek wiecej!! i przedtem jak patrzylem przez binocle;P fps spadala do 14-16 gdy wracalem do normalnego widoku fps wynosil 26 a teraz tyle samo jak patrze przez bincole i normalnie:] cud. I jescze nie ma takiego lekkiego rozmycia w stalingradzie jak ten snieg pada ale snieg i te wszystkie efekty sa!:D

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...