Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w moje rączki wpadła długo wyczekiwana gra NBA 2K6 :) Niestey narazie za dużo czasu na granie nie miałem, ale jedno mogę powiedzieć - Ta gra jest rewelacyjna, jakbym miał po ręką nba 2006 live to bym wytarł du.. o nią ;) Grafika, animacje oraz dzwięk, wszystko to stoi na bardzo wysokim poziomie. Dla fanów koszykówki albo gier sportowych ten tytuł jest obowiązkwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy nie ma już czegoś takiego jak:

kozłowanie piłką tak jakby była ona sznurkiem przywiązana do łapy

ślizganie się zawodników po prakiecie - np obrońców przeciwnika podczas gdy wchodzimy pod kosz...

te 2 rzeczy mnie zawsze najbardziej raziły w NBA made by EA

yyyy

przeoczyłem to że piszesz o NBA 2k6 ;)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy nie ma już czegoś takiego jak:

kozłowanie piłką tak jakby była ona sznurkiem przywiązana do łapy

ślizganie się zawodników po prakiecie - np obrońców przeciwnika podczas gdy wchodzimy pod kosz...

te 2 rzeczy mnie zawsze najbardziej raziły w NBA made by EA

yyyy

przeoczyłem to że piszesz o NBA 2k6 ;)

To wszystko wygląda jak prawdziwy mecz koszykówki. Chyba zaczne odkładać na jakiś tv 26 lcd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy moze ostatnie kilka lat byly dla ciebie bardzo trudne i moze miales kilkuletnia mature ale fakt ze zarejestrowany jestes od 2004 roku powinien swiadczyc ze nie jestes oderwany az tak od rzeczywistosci ,bo podane powyzej przyklady to tylko czesc ktore przewijaja sie przez tematy ps3 x360 czy Wii i wszedzie sa w podobnym stylu,dlatego zastanawiam czy to prowokacja czy tez wina jakis"problemow" ,bo nie wiem czy mam zalowac czy smiac sie a moze ignorowac

a moze nigdy nie myslalem nad kupnem konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

a moze nigdy nie myslalem nad kupnem konsoli ?

Nie trzeba myslec nad kupnem konsoli zeby wiedziec co to jest hd-dvd czy B-R itp. Nie wspominajac o tym ze czasem mozna miec wrazenie ze nawet nigdy z zadna nie miales do czynienia ,tak jakby nawet twoi znajomi czy krewni tez jej nie mieli przez co nie miales zapewne biedaku nigdy z zadna stycznosci??.Moje wrazenie jest takie ze potknalbys sie o jakakolwiek konsole i pewnie bys tego nie zauwazyl ,bo zapewne takze w zadnym sklepie w twoim miescie takowe nie wystepuja a nawet jesli to miales pecha i zawsze je przeoczyles ,nie wspominajac takze o setkach stron internetowych dotyczacych konsol czy gazet branzowych,rownie dobrze mogles wczesniej byc wielkim przeciwnikiem konsol choc na zadnej zapewne wczesniej nie pograwszy wyglaszales osady ze tylko pc moze sluzyc do grania a ci co nie chodza do kosciola nie beda zbawieni ;) -to ostatnie tak jakos mi sie napisalo ;)

Reasumujac lepiej pozno niz wcale zostac konsolowcem ,tylko wez pod uwagie ze nie kazdemu na tym forum bedzie sie chcialo odpowiadac na "TWOJE" pytania dotyczace rzeczy oczywistych ,bo moze sie jeszcze nie zorientowales ale na tym forum sa ludzie ktorzy maja lub mieli konsole i ktorym ten temat nie jest obcy wiec dobrze trafiles ,ale niektore pytania z twojej strony "miazdza" obojetnie czy miales czy nie miales konsole.

I tym milym akcentem zycze ci milego dnia i cierpliwosci dla innych podczas gdy ty bedziesz zbieral informacje,amen

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w moje rączki wpadła długo wyczekiwana gra NBA 2K6 :) Niestey narazie za dużo czasu na granie nie miałem, ale jedno mogę powiedzieć - Ta gra jest rewelacyjna, jakbym miał po ręką nba 2006 live to bym wytarł du.. o nią ;) Grafika, animacje oraz dzwięk, wszystko to stoi na bardzo wysokim poziomie. Dla fanów koszykówki albo gier sportowych ten tytuł jest obowiązkwy

Już od czasów NBA 2K1 na Dreamcasta, seria 2k jest królem grywalności, realizmu i oprawy jeśli chodzi o basket. Sega to nie EA ;) i wie jak zrobić dobrą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od czasów NBA 2K1 na Dreamcasta, seria 2k jest królem grywalności, realizmu i oprawy jeśli chodzi o basket. Sega to nie EA ;) i wie jak zrobić dobrą grę.

Dokladnie. Ja na PS2 gram TYLKO w serie 2k (teraz w 2k6 ;)

 

I tak powiem ( :lol2: )... EA to szit. Po pokazie PS3@E3 jestem w tym utwierdzony. Typy z EA próbowały wkrecić, ze śledzenie piłki za pomocą oczy przez zawodnika, albo obracanie sie w miejscu nie ślizgając sie po ziemi jest możliwe tylko na konsolach NG. A panowie od serii 2k doskonale sobie z tym radzą jakoś na PS2, 6 letnim sprzecie - to tylko pokazuje jak nieporadna, mierna i nedzna jest ta wytwórnia tasiemców czyli EA Sports.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

to tylko pokazuje jak nieporadna, mierna i nedzna jest ta wytwórnia tasiemców czyli EA Sports.

No wiesz - Fight Nighty sa akurat chyba najlepszymi boksami na rynku.

SSXy chyba tez sa od EA Sports?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz - Fight Nighty sa akurat chyba najlepszymi boksami na rynku.

SSXy chyba tez sa od EA Sports?

SSXy są od EA Big. Do do Fight Night to fakt. Ale fakt jest tez taki, ze nie ma konkurencji zbytnio w grach traktujących o boksie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba myslec nad kupnem konsoli zeby wiedziec co to jest hd-dvd czy B-R itp. Nie wspominajac o tym ze czasem mozna miec wrazenie ze nawet nigdy z zadna nie miales do czynienia ,tak jakby nawet twoi znajomi czy krewni tez jej nie mieli przez co nie miales zapewne biedaku nigdy z zadna stycznosci??.Moje wrazenie jest takie ze potknalbys sie o jakakolwiek konsole i pewnie bys tego nie zauwazyl ,bo zapewne takze w zadnym sklepie w twoim miescie takowe nie wystepuja a nawet jesli to miales pecha i zawsze je przeoczyles ,nie wspominajac takze o setkach stron internetowych dotyczacych konsol czy gazet branzowych,rownie dobrze mogles wczesniej byc wielkim przeciwnikiem konsol choc na zadnej zapewne wczesniej nie pograwszy wyglaszales osady ze tylko pc moze sluzyc do grania a ci co nie chodza do kosciola nie beda zbawieni ;) -to ostatnie tak jakos mi sie napisalo ;)

Reasumujac lepiej pozno niz wcale zostac konsolowcem ,tylko wez pod uwagie ze nie kazdemu na tym forum bedzie sie chcialo odpowiadac na "TWOJE" pytania dotyczace rzeczy oczywistych ,bo moze sie jeszcze nie zorientowales ale na tym forum sa ludzie ktorzy maja lub mieli konsole i ktorym ten temat nie jest obcy wiec dobrze trafiles ,ale niektore pytania z twojej strony "miazdza" obojetnie czy miales czy nie miales konsole.

I tym milym akcentem zycze ci milego dnia i cierpliwosci dla innych podczas gdy ty bedziesz zbieral informacje,amen

a czy ja sie pytalem co to HD-DVD czy B-R ? przecierz wiedzialem co to jest tylko nie mialem pojecia po co to do konsoli.

a zaden znajomy nie ma konsoli, a rodzina nie posiada nawet komputera, a jedyna konsole ktora widzialem na oczy to bylo game cube w media markt - ktore mi sie nie spodobalo ( wyglad, grafika )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja sie pytalem co to HD-DVD czy B-R ? przecierz wiedzialem co to jest tylko nie mialem pojecia po co to do konsoli.

a zaden znajomy nie ma konsoli, a rodzina nie posiada nawet komputera, a jedyna konsole ktora widzialem na oczy to bylo game cube w media markt - ktore mi sie nie spodobalo ( wyglad, grafika )

Rozumiem Ciebie chłopie, że możesz nie wiedzieć niektórych rzeczy, sam mało wiem, ale na stawiane przez Ciebie pytania padały już odpowiedzi dużo wcześniej. Czasami trza by było przeczytać 20 ostatnich stron, no ale dzięki temu się dowiesz wszystkiego bez czekania na odpowiedź i irytowania tych, którzy 3 raz czytają praktycznie takie samo pytanie ;)

That's all.

EOT z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Final Fantasy Game Coming To Xbox360?

 

It seems that the XBox360 may be getting a new Final Fantasy title after all. Our MS man on the inside reports today that the 360 may be getting one or more of the Fabula Nova Crystallis FFXIII spin-off games that Square Enix recently announced at E3. On top of this, it seems that one or more of these titles may make their way to the XBox Live Arcade. Good stuff.

 

This is the same source that told us Alan Wake was being published by MS well before the official announcement was made, so this info may indeed have some merit. Rumor mill for now though.

Sony to lose Devil May Cry exclusivity?

Posted May 18, 2006 at 01:39PM by Timo K. Listed in: News Tags: final fantasy, devil may cry, famitsu, capcom, japan

Devil May CryIn an interview with Japanese gaming magazine Famitsu, Capcom producer Hiroshi Kobayashi hinted at the possibility of Devil May Cry heading to Wii and Xbox 360 as well, instead of just the PS3 for it's next iteration. This would be another big loss for Sony after Microsoft announced the next Grand Theft Auto for the Xbox 360.

 

Kobayashi said he still isn't sure about the real power of Sony's new console, but expects the visuals of a new DMC title to look like the trailer shown at the E3 last year. He didn't reveal anything gameplay-wise except for a definitive change in the fighting system. In order to appeal to more gamers, it's difficulty will be lowered and controls will be made easier to master.

 

The Devil May Cry series was has been one of the biggest selling franchises for the Playstation 2, especially in Japan. And while Sony still holds key brands like Final Fantasy and Metal Gear Solid, that may not be enough to convince most gamers to shell out over $500 for the PS3, when they'll be able to play most of the next-gen titles on consoles half as expensive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

hehe kasa kasa i jeszcze raz kasa... ale mimo wszystko trzeba poczekac na potwierdzenie takich newsow

No gdyby z tym FF byla prawda... Moznaby sie zastanowic nad X360... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi to zwis czy bedzie FF na Xbox 360. Nigdy w zyciu bym nie kupil tej gry. niech takie giery beda na ps3. wlasnie dlatego, ze jest malo takich gier jak ff na xbox 360 go kupilem. obecny profil gier konsoli microsoftu jak najbardziej mi odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Brzmi to rownie dobrze jak gadanie pecetowcow, ze po co im gry zrecznosciowe i platformowki, skoro maja FPP i RTS. Czy ktos zmuszalby Cie do kupna FF? Albo innej japonszczyzny? Im wieksza roznorodnosc to chyba lepiej, co? Niby "wiecej" jest wrogiem "lepszego", ale bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to rownie dobrze jak gadanie pecetowcow, ze po co im gry zrecznosciowe i platformowki, skoro maja FPP i RTS. Czy ktos zmuszalby Cie do kupna FF? Albo innej japonszczyzny? Im wieksza roznorodnosc to chyba lepiej, co? Niby "wiecej" jest wrogiem "lepszego", ale bez przesady...

hmm o co ci chodzi ?? ja napisalem jakie sa moje odczucie. takie mam zdanie i juz. przeciez napisalem "jak dla mnie". wole by microsoft wyszukiwal firm ktore nie beda robily typowo japonskich gier. przeciez wszyscy wiemy ze konsola Billa jest glownie kieowana do Amerykancow i Europejczykow. Nasze profile gier mocno roznia sie od Japonczykow ( w wiekszosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest prawda co mówisz bo kierowana była także do Japończyków ale oni powiedzieli beee.Bill by dał naprawde dużo aby było inaczej.

Ale profil gier jest ewidentnie bardzie amerykanski i europejski. mi chodzilo o to ze jakby ff mialo byc na xbox 360 to na 100% tej gry nie kupie. dla mnie to nie jest gra dla ktorej warto kupic dana konsole i tyle. wybralem x360 bo profil gier mi bardziej odpowiada niz w konsolach sony. no chyba, ze ps3 w swojej bazie bedzie miala duzo gier ktore beda mi sie podobaly to wtedy pomysle o zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale profil gier jest ewidentnie bardzie amerykanski i europejski. mi chodzilo o to ze jakby ff mialo byc na xbox 360 to na 100% tej gry nie kupie. dla mnie to nie jest gra dla ktorej warto kupic dana konsole i tyle. wybralem x360 bo profil gier mi bardziej odpowiada niz w konsolach sony. no chyba, ze ps3 w swojej bazie bedzie miala duzo gier ktore beda mi sie podobaly to wtedy pomysle o zakupie.

Ale jako posiadacz X360 powinieneś patrzeć na to z innej perspektywy, a mianowicie

 

Wiecej znanych super tytułow gdzie niektore niekoniecznie wpadają w Twoj gust --> wiecej posiadaczy tejze konsoli --> duzy rynek zbytu --> wiecej i częściej gier robionych przez developerów --> wiecej tytułów ktore w Twój gust już trafiają.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto dobrze zna czeski bo dopiero co hacker'zy znaleźli sposób na modyfikowanie mechanizmu optycznego w x'ie by odpalać na nim pirackie wersje gier a już microsoft oświadczył, że będzie konieczna identyfikacja by być technicznie wspieranym przez firmę.

 

http://games.tiscali.cz/news/

... i powołują się na wiadomości z eurogamer'a.

http://www.eurogamer.net/

Czy może jestem z tyłu bo nie czytałem całego wątku.

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Do tego dodaj jeszcze nie uwzglednianie gwarancji po wykryciu moda napedu,ale to chyba oczywiste i na pewno nie dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze mod napedu to narazie poczatek lamania x360, bo ten mod nie pozwala na odpalenie dowolnego kodu, tylko na odpalenie kopii 1:1.

a naped samsung na ktory jest ten mod w wiekszosci jest w wersji core, i to nie kazdej, ma byc zaraz 3 naped w x360 (liteon). wiec mysle ze wymyslec cos innego bedzi trzeba, ja oczywiscie z checia odpale kopie by nie niszczyc oryginalow. a tak strasznie z oryginalami nie jest. kupilem w sumie 6 oryginalow wszytskie ponizej 100 PLN.

 

pozdrawiam

Syrob

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

:lol:

Zone of the Enders 3 na Xboxa360?

Pytanie:

Kiedy zobaczymy Zone of the Enders 3?

Kojima zaśmiał się gdy usłyszał pytanie.

 

Odpowiedź Hideo Kijimy:

Chcemy tę grę zrobić, lecz jestem zbyt zajęty tworzeniem MGS4 by znależź czas na zajęcie się tym w tej chwili.

 

Pytanie:

Na jaki system byłaby tworzona ta gra?

 

Odpowiedź Hideo Kijimy:

Prawdopodobnie PlatStation 3 i może Xbox360

 

morze jest szerokie i głębokie :lol:

 

edit

o lol ale byka dałem (mozedlatego ze mysalem o moze a nie morze icon_smile3.gif )

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

raczej "morze" jest szerokie i glebokie ;)

a Francuzi sie nawet popislali z autkiem a'la Halo :), chyba z 3 lata temu,mialem okazje ogladac za to autko "Filmowe" czyli samochod przyszlosci ktory prowadzil Tom Cruise w " Raport Mniejszosci" bylo to oczywiscie w Paryzu na targach samochodowych ,swoja droga moze sie okazac ze za jakis czas samochody wzorowane na projektach filmowych czy "growych" zaczna zdobywac rynek i stana sie "modne" :) ,ja jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...