Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

co do gier online z oryginalow to oczywiscie duza frajda (offline dla mnie zreszta tez)

ale pamietajcie co bylo ze starym x, sa serwery do grania dla gier oryginalnych inaczej (co nie znaczy ze pochwalam :)

 

wiec no problem, co do obliwiona ze wlaczonym wszytskim na maksa na pc (hdr zamiast aa), na athlonie xp@2,4ghz, i gforce 6800@430/900 max 800x600 a pkazy slajdów i tak b ywaja wiec kupujesz x360 w cenie karty do obliwiona....................

a na x360 kupel odpalal na tvki HDTV i ponoc bąba !!!!!!, ja gram na 360 na 21 calach kineskop zwykle 480p i tak dla gra na tym sprzecie to frajda, koncze wlasnie kameo a lat mam jusz 31 :)))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oficialne serwery zapewniaja ci statystyki i rozne cuda ;)

 

Jakbys zobaczyl Kameo na 32 albo wiekszym ekranie w 720p to... padlbys z wrazenia.

PS. Pisz posty moze w edytorze tekstow. Fajny darmowy openoffice.pl. Zle sie czyta naprawde tekst z taka iloscia bledow ortograficznych. Wiem ze jest dlugi weekend i nie wszyscy wytrzezwieli ale bez przesady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow. to wyglada naprawde DOBRZE. Uwielbiam ta serie gier od 15 lat :) albo wiecej,, nie pamietam kiedy byla jedynka.. ale pamietam ze gralem w to na 386SX.

 

BTW ktos na podstawie nowych gier twierdzi dalej ze x360 to nie jest nextgen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow. to wyglada naprawde DOBRZE. Uwielbiam ta serie gier od 15 lat :) albo wiecej,, nie pamietam kiedy byla jedynka.. ale pamietam ze gralem w to na 386SX.

 

BTW ktos na podstawie nowych gier twierdzi dalej ze x360 to nie jest nextgen?

 

 

to się okaże jak wyjdzie ps3, zobaczymy jaka bedzie róznica w grafice miedzy tymi platformami. Bo jeżeli bedzie bardzo duża to ps3 bezie bardziej next genem niź xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie moge instalowac gier na zewnetrznym dysku to po co on w ogole jest? Chyba tylko po to by sobie sciagnac demko gry z sieci :?. Moze ktos napisac jakie jest jego przeznaczenie? Druga sprawa to klawa i mysz. Nie rozumiem tego, ze MS nie wypuscil myszki ani klawiatury do grania w FPS'y. Wiem, ze na padzie mozna sobie pograc w takie gry, ale ja bym wolal to robic na "standardowych" urzadzeniach do tego przeznaczonych i pewnie cala masa innych graczy mysli podobnie.

Mam jeszcze pytanie dotyczace panoramy LCD i podlaczenia do niego X360. Zaczynam sie zastanawiac nad kupnem panoramy 20" (1650x1050) i interesuje mnie jak to bedzie wygladac gdy podlaczymy do niej x360. W jakiej rozdzielczosci beda wtedy gry na niej? W telewizorach LCD z HDTV o rozdzielczosci 1366x768 obraz jest przeskalowany do 720p i czy na LCD 20" bedzie tez obraz przeskalowany do rozdzielczosci 720p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie moge instalowac gier na zewnetrznym dysku to po co on w ogole jest? Chyba tylko po to by sobie sciagnac demko gry z sieci :?. Moze ktos napisac jakie jest jego przeznaczenie? Druga sprawa to klawa i mysz. Nie rozumiem tego, ze MS nie wypuscil myszki ani klawiatury do grania w FPS'y. Wiem, ze na padzie mozna sobie pograc w takie gry, ale ja bym wolal to robic na "standardowych" urzadzeniach do tego przeznaczonych i pewnie cala masa innych graczy mysli podobnie.

Mam jeszcze pytanie dotyczace panoramy LCD i podlaczenia do niego X360. Zaczynam sie zastanawiac nad kupnem panoramy 20" (1650x1050) i interesuje mnie jak to bedzie wygladac gdy podlaczymy do niej x360. W jakiej rozdzielczosci beda wtedy gry na niej? W telewizorach LCD z HDTV o rozdzielczosci 1366x768 obraz jest przeskalowany do 720p i czy na LCD 20" bedzie tez obraz przeskalowany do rozdzielczosci 720p?

 

 

użyłeś złego określenia "instalować" na xboxie nie instaluje się gier i programow. Progsy i gry na dysk xksa zrzuca się i tyle, żadnej instalacji, kopiujesz do odpowiedniego katalogu i jest :) oczywiście na starym xboxie jest taka możliwość bo gier na 360tce tak nie odpalisz.

 

Dysk twardy- tak samo w starym i nowym xboxie służy jako plik wymiany, jak uruchamiasz poraz pierwszy gre to niektóre pliki są zrzucane na dysk, gry szybciej potem się wczytują i dvd ma troche odpoczynku.

 

nie wyobrażam sobie grać na konsoli myszką i klawą, gry są robione wyłącznie pod pada, i pomyśl jakie to ułatwienie by było grać myszą?. Gra straciła by na trudności. xbox 360 ma genialnego pada i analogi, wiec sterowanie w fps jest bardzo precyzyjne i łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

nie wyobrażam sobie grać na konsoli myszką i klawą, gry są robione wyłącznie pod pada, i pomyśl jakie to ułatwienie by było grać myszą?. Gra straciła by na trudności. xbox 360 ma genialnego pada i analogi, wiec sterowanie w fps jest bardzo precyzyjne i łatwe.

Jest jeszcze jdena sprawa ;). Jeżeli gramy przez neta z innymi to jeżeli jedna osoba gra na padzie a inna na combo (klawa+mysza) to ta druga ma większe szanse bo co by nie powiedzieć myszką celuje się łatwiej. Może chcieli wyrównać szansy? Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N hm mnie jakos wali chwalenie sie komukolwiek wynikami. A gram i tak tylko w single, poza tym jak bym kupil konsole to po to zeby spokojnie grac na padzie. Na online by mnie szlag trafil z padem, zawsze bedzie wolnijeszy a juz napewno mniej dokladny od myszki i by mnie ludzie z myszkami kasowali. Zreszta dobrych gier w multi i massive multi jest sporo na przecietnego pc. xbox360 to tylko do zaawansowanych graficznie singlow.

Takie przynajmniej moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na padzie to czysty arcade. Jak można na czymś takim grać w RTS-a, czy jakiegoś dobrego sima? No chyba, że Bill już z góry zakłada, że takich tytułów nie będzie i basta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argument, ze grajac online na klawie mam wieksze szanse jest dla mnie niezrozumialy. Moga przeciez zrobic serwery dedykowane dla padow i klawiatur z myszkami. Czy niemozliwym jest sprawdzenie czy mamy podlaczona klawe i gdy bedziemy chcieli wbic sie na serwer dla graczy z padami to majac podlaczona klawe i mysz nie uzyskamy polaczenia z takim serwerem? Albo na serwerach dla padow nie bedzie mozliwosci ustawienia klawy do sterowania, a na innych bedziemy mogli grac czym chcemy (padem, klawa, a nawet kierownica jak ktos chce ;) ). Dla mnie brak klawy i myszki do gier to jest zignorowanie potrzeb wielu tysiecy graczy :?.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czy Wy kiedykolwiek graliscie na jakiejkolwiek konsoli?

Mam wrazenie ze nie....

Gry sa tak pisane ze padem sie gra IDEALNIE. Nie ma potrzeby zadnej uzywania klawiatury i myszki... zreszta konsol nie uzywa sie siedzac przy biurku ale wygodnie na fotelu z browarem w reku..

No poza typing of the dead na dreamcascie ;) Dla tej gry specjalnie kupilem klawiature dedykowana do DC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol^N

Chodzi o to zeby byl wybor na czym chce grac. Jak bede chcial grac na klawiaturze to podstawie sobie stolik, lawe czy jeszcze cos innego, a jak na padzie to usiade sobie wygodnie w fotelu ;). To od gracza powinien zalezec wybor jakiego kontrolera bedzie uzywac podczas gry.

Do PC'a kupilem specjalnie sobie pada by grac w TPP, PES'a itp i tego samego oczekuje od x360 by moc sobie zagrac komfortowo w FPS'y ;). Czy pewna elastycznosc konsoli jest czyms zlym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czy Wy kiedykolwiek graliscie na jakiejkolwiek konsoli?

Mam wrazenie ze nie....

Gry sa tak pisane ze padem sie gra IDEALNIE. Nie ma potrzeby zadnej uzywania klawiatury i myszki... zreszta konsol nie uzywa sie siedzac przy biurku ale wygodnie na fotelu z browarem w reku..

No poza typing of the dead na dreamcascie ;) Dla tej gry specjalnie kupilem klawiature dedykowana do DC :)

 

Co ty to za przeproszeniem pi****sz, gram w Q3 ponad 5 lat na piecu, jak mi kumpel dal pograc na dualshocku w queja to myslalem ze zwariuje z tym padem, celowanie, movement, wszystko jest jedną wielką porażką. To, ze ty przyzwyczailes sie do pada nie oznacza, ze gra sie na nim idealnie w FPP. Założę się, ze gdyby kazać grać dwom graczom o identycznym skillu, z tym, ze jeden na padzie, drugi na myszce, to ten na myszce zjechal by równo tego na padzie, a to zaprzeczyłoby idealnej grze w FPP na padzie. Tandem myszka + klawiatura, jest wrecz stworzony pod FFPki jak i RTSy, jesli producenci nie zaczną wspierac tych kontrolerów, to zawsze będą tracić w ten sposób pewną część graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"To, ze ty przyzwyczailes sie do pada nie oznacza, ze gra sie na nim idealnie w FPP"

To ze Ty przyzwyczailes sie do myszki nie oznacza. ze gra sie nia idealnie w FPP. Pytanie gdzie mam trzymac myszke i klawiature jak siedze na fotelu? Pieprze jakies dostawki itp Pad wystarcza naprawde. Gra sie swietnie, po co komplikiwac sobie zycie? Moze to lubicie.. sterowniki, rozne wersje itp.. Ja wole wlozyc plyte i grac.. a nie tracic czas na konfiguracje.

 

Boxster nie pisz na sile. Ja prosze Forze na PC i co? bedziesz grac strzalkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaprezentuj mi np. strafejumping na padzie:) IMO niemozliwe, dlatego uwazam ze klawa + mycha to ideal. To, ze nie masz gdzie/jak polozyc klawy i myszki to juz twoj problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem prawie wszystkie FPP na xboxa, na padzie gra mi się idealnie i precyzyjnie, napewno nie tak łatwo jak myszą ale nie nażekam. Ostatnio po roku przerwy zagrałem na pc myszą i klawą, wiecie co, chciałem podłaczyć pada bo odwykłem od mychy :) . Wszystko to kwestia przezwyczajenia!

 

Nie wiem co wy chcecie, xbox 360 ma genialnego pada i analogi, co innego ps2 tam gra się dużo gorzej w wszelakie FPP, pad od xksa wręcz jest stwożony do takich gier, strzelanie tigerami daje dużo frajdy. Do tego wielkim plusem są wszystkie przyciski analogowe, daje to nowe możliwości, niedostępne na klawiaturze.

Ja uważam, że mysz i klawiatura to zbędna akcesoria do konsol, i tylko zbliżyło by ich to do bezdusznych pc. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie zabrania grac na padzie i nie namawia by sobie kupil klawiature do FPS'ow jakby takowa istniala. Chodzi tylko o to by byl wybor na czym chce grac. Czy tak trudno bylo dodac klawe i mysz do x360 i zadowolic wieksza ilosc graczy? Juz po wypowiedziach kilku osob z tego watku mozna stwierdzic, ze czesc graczy bylaby zadowolona majac do wyboru klawe i mysz. Na tym bezdusznym PC moge sobie zagrac na padzie, klawiaturze, myszy, kierownicy, joy'u... Wiec dlaczego nie moge tego zrobic na konsoli? Uwazam to za duzy blad ludzi, ktorzy opracowali x'a i tyle.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thuGG zrozum ze zaleta konsoli jest BEZPROZBLEMOWA zabawa...mam gdzies "strafejumping" ja chce sie bawic rozumiesz?

Ja wiem, ze na konsoli gra sie bezproblemowo, ale czy ty uwazasz, ze bedziesz mial problem, gdy ja bede mial mozliwosc podpiecia do konsoli mychy i klawiatury? Sadzisz ze tobie bedzie mniej wygodnie? Nikt cie nie zmusza do grania myszka. To ze tobie gra sie w FPP na padzie bezproblemowo, nie oznacza, ze mi sie bedzie tak gralo. Ja tez chce grac w najnowsze fppki na konsolach superwygodnie, ale pad mi tej wygody nie zapewni, wrecz przeciwnie, bedzie zrodlem frustracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol^N

Nie będe grał "strzałkami" - będe grał padem bo jest, będe grał kierą bo jest, a w simy na XBOX360 nie pogram, bo nie ma na czym. No chyba, że się oblepie 10 padami to może mi styknie przycisków pod większość funkcji.

 

W jednym się z zgodzę: konsola ma bawić, lecz przez to jej uzytkowanie jest maksymalnie uproszczone. Ta konsola ma dla mnie jedna (dużą) zalete - GRAFIKA, co do tytułów to już bez szału, zabrać im oprawę i mamy zwykłe średniaki. :-P Co jednak nie zmienia faktu, że sam o tej zabawce rozmyślam i w nią mocno wierze, bo w końcu ten sprzęt to nie tylko gry, ale i konkretne centrum rozrywki - zapewne w przyszłości divx, net itd.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol^N

Nie będe grał "strzałkami" - będe grał padem bo jest, będe grał kierą bo jest, a w simy na XBOX360 nie pogram, bo nie ma na czym. No chyba, że się oblepie 10 padami to może mi styknie przycisków pod większość funkcji.

 

W jednym się z zgodzę: konsola ma bawić, lecz przez to jej uzytkowanie jest maksymalnie uproszczone. Ta konsola ma dla mnie jedna (dużą) zalete - GRAFIKA, co do tytułów to już bez szału, zabrać im oprawę i mamy zwykłe średniaki. :-P Co jednak nie zmienia faktu, że sam o tej zabawce rozmyślam i w nią mocno wierze, bo w końcu ten sprzęt to nie tylko gry, ale i konkretne centrum rozrywki - zapewne w przyszłości divx, net itd.

 

simsy są na xklocu i nie ma absolutnie problemów ze sterowaniem

 

Zgodze się z tobą, że narazie jest mało dobrych gier na 360 tke, ale czy to dziwne? konsola ma dopiero kilkanaście miesięcy, za 4 lata bedziemy mogli twierdzić czy jest dużo mega hitów czy też nie.

Szykuje się nowa Forza motorsport i ninia gaiden ( gdyby ktoś nie wiedział to 2 najlepsze gry w swoim gatunku, najlepsze w całej histori gier :) ) Dla nich własnie warto zakupić xboxa

 

czy może ktoś się gdzieś spotkał z informacjami czy jest robiona kontynuacja Oddworlda ? ślinie się na samą myśl, że prawdopodobnie wyjdzie jakaś nowa częsc tej wspaniałej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopaki ;) Jak to jest z klawką i myszką do Threesixty? Jest już dostępna? Czy gra musi mieć "wbudowaną" możliwość wykorzystywania takiego zestawu, czy w każdej grze będzi edziałał (pewnie nie, trzeba obłożyć klawisze)? W PSE, na Allegro i na Ebay nie znalazłem, pewnie jeszcze nie ma?

Kolejna rzecz, przeglądałem kiedyś to forum i nie widziałem abyście pisali coś o Oblivionie (tylko że wyjdzie).

Jak Oblik działa na 360, jak wygląda i jak z płynnością? Jaka jest różnica w grafie w stosunku do default na piecu? W PSE była recenzja, ale pisali tylko o długich loadingach, mają coś pisać jeszcze w następnym PSE.

Ma ktoś iksa2 z rejonu Katowic? Chciałbym zobaczyć go na żywo (dajcie spokój z MM).

EDIT:

Jeszcze jedno, czy threesixty obsługuje HDR? Jeżeli tak, to czy HDR jest w Obliku na 360? Jeżeli nie, to czy Oblik ma AA?

Proszę o konkrety, nie wojnę z piecami ;)

Ja mam Obliviona. Giera prezentuje sie wysmienicie. Jest HDR a czy AA jest ciezko powiedziec. Jesli na Piecu ustawisz max detali i dasz rodzialke 1280x1024 to i tak bedzie to wygladalo troche slabiej niz na xbox 360. Nie pisze juz tu jakiego trzeba miec pieca by w takich detalach grac plynnie. Oczywiscie po modyfikacji pliku ini na pc mozna uzyskac lepsza grafe niz na konsoli no ale to sie wiaze z zakupem jeszcze lepszego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ktoś mnie już uprzedził.

Ja tak wracam od kilkudniowego pobutu u dziadków, zaglądam w ulotkę z oszołom'a i mnie ścieło jak zobaczyłem tą ofertę. Odrazu pojechałem do hipermarketu i co? Wersja CORE! I nic nie pisało o twardym, czy bezprzewodowym padzie, a co jest najgorsze, a zarazem najzabawniejsze w swej żałosności, to cena. W gazecie 1499, a w sklepie 1549! Pięć dych więcej, nieno, podarowali by sobie już to i próbowali wrabiać ślepo-zapatrzonych a nie naiwnych, ech.

 

OT: W tej samej ulotce był też zestaw klawa+szczur z malowidłami z counter-strike'a, dość zabawnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ktoś mnie już uprzedził.

Ja tak wracam od kilkudniowego pobutu u dziadków, zaglądam w ulotkę z oszołom'a i mnie ścieło jak zobaczyłem tą ofertę. Odrazu pojechałem do hipermarketu i co? Wersja CORE! I nic nie pisało o twardym, czy bezprzewodowym padzie, a co jest najgorsze, a zarazem najzabawniejsze w swej żałosności, to cena. W gazecie 1499, a w sklepie 1549! Pięć dych więcej, nieno, podarowali by sobie już to i próbowali wrabiać ślepo-zapatrzonych a nie naiwnych, ech.

 

OT: W tej samej ulotce był też zestaw klawa+szczur z malowidłami z counter-strike'a, dość zabawnie wygląda.

:mur: No tak, a ja się jeszcze łudziłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie dotyczące gwarancji. Mam możliwość kupna x360 od kogoś, kto zakupłl ją w angli. Ten ktoś mówi, że konsola ma gwarancje europejską. I tu moje pytanie. Co musiałbym zrobić w przypadku zepsucia konsoli? Gdzie wysłać itd. Może ktoś się orientuje.

 

pozdrawiam

robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...