Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał podobny problem - Błąd 1628: failed to complete installation. Ściągnąłem z 2 różnych linków i to samo.... Miejsca na obu dyskach sporo bo na 1 kolo 100 gb a na 2 ponad 11. Zresztą przy braku miejsca chyba inny numerek wyskakiwał.

 

ps. mam xp 64 i tu jest chyba pies pogrzebany... na systemowej mam ponad 100 gb:-)

 

Help please:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał podobny problem - Błąd 1628: failed to complete installation. Ściągnąłem z 2 różnych linków i to samo.... Miejsca na obu dyskach sporo bo na 1 koló 100 gb a na 2 ponad 11. Zresztą przy braku miejsca chyba inny numerek wyskakiwał.

 

Help please:-)

Bardzo możliwe, że mało masz miejsca na partycji systemowej, na którą najpierw gra sie musi rozpakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że mało masz miejsca na partycji systemowej, na którą najpierw gra sie musi rozpakować.

Niestety nie w tym problem :(

Otóż oboje z Szozim mamy xp64 (najnowsze łatki w moim przypadku) i instalator nie przechodzi wymogów bezpieczeństwa systemu.

Na xp he 32bitowym nie mam problemów...no poza tym ze 25% mocy mam na lapciaku w porównaniu do pieca ;(

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,moje ustawienia graficzne nie chca sie przestawić na trwale przez co grafika wyglada tragicznie,obraz jest rozmazany. mimo odznaczenia opcji "Tylko do odczytu" w folderze z gra ta opcja znow sie wlacza sama.nie wiem co zorbic zeby pograc na full detalach ;/

mam to samo :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Click on Start > Control Panel > Administrative Tools -> Local Security Policy

2) Right click on Software Restriction Policies and select New Software Restriction Policies from the popup menu.

3) Left click on Software Restriction Policies, right click on Enforcement, and select Properties from the popup menu.

4) Under Apply software restriction policies to the following users: click All users except local administrators. Click the Apply and OK buttons - you should now be able to install the UT3 Demo

 

To działa a potem należy dać to - http://www.epicgames.com/download/UT3Demo-XP64-2K3.zip

 

Oczywiście dotyczy 2003 i xp 64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...